TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Dva a pol chlapa V. 1/19 [i] 09:50 Kobra 11 IV. 11/17 [i] 10:50 Smallville VII. 11/20 [i] 11:40 Čarodejnice I. 11/22 [i] 12:30 Psych, s.r.o. III. 5/16 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad III. 21/23 [i] 14:15 Las Vegas: Kasíno IV. 16/17 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey I. 11/24 [i] 15:35 Krok za krokom IV. 16/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha IV. 4/26 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Bez servítky [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 2/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 132/180 [i] 21:00 NCIS VII. - NOVÉ ČASTI [i] 21:50 NCIS: Los Angeles I. - NOVÉ ČASTI [i] 22:45 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 Hraničná čiara [i] 01:00 Mníška [i] 02:35 Hrdinovia II. 6/11 [i] 03:15 Post mortem I. 7/9 [i] 04:00 Kobra 11 IV. 11/17 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Sila lásky III. 82/244 [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Slovensko dnes [i] 06:40 Správy STV [i] 07:10 Sladká Valentína 100/178 [i] 07:55 Safari: Korunný svedok 12/13 [i] 08:25 Hannah Montana II. 12/30 [i] 08:50 Show Billa Cosbyho VI 21/26 [i] 09:15 Show Billa Cosbyho VI 22/26 [i] 09:45 Doktor z hôr: Fidlikant Jožo 7/45 [i] 10:40 Bumerang [i] 11:25 Sladká Valentína 101/178 [i] 12:10 Sila lásky III. 83/244 [i] 13:05 Sila lásky III. 84/244 [i] 13:55 Cez Karpaty: Stredoslovenské vulkanity [i] 14:20 Show Billa Cosbyho VI 21/26 [i] 14:50 Show Billa Cosbyho VI 22/26 [i] 15:15 Čo dokáže ulica [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:25 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Prezumpcia neviny 11 [i] 18:10 Doktor z hôr: Fidlikant Jožo 7/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Život: Vtáky [i] 21:05 Chodili sme spolu [i] 22:00 Nočné správy STV [i] 22:10 Počasie [i] 22:13 Góly - body - sekundy [i] 22:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI.: Neznáma osoba 9/22 [i] 23:00 Sudkyňa Amy: Prezumpcia neviny 11 [i] 23:45 Bumerang [i] 00:30 Život: Vtáky [i] 01:20 Žiť ako lev 3/6 [i] 02:55 Cez Karpaty: Stredoslovenské vulkanity [i] 03:15 Správy STV o 16:00 [i] 03:25 Góly - body - sekundy [i] 03:35 Cirkus, Cirkus 2010 - 2.časť [i] 04:30 Sila lásky III. 83/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Koleso času 2/14 [i] 08:25 Slovenské unikáty 1999: Oravská dedina [i] 08:40 Malá princezná: Princezná chce pískať 7 [i] 08:50 Bola raz jedna záhrada: Poklad 12/13 [i] 09:00 Dobrodružstvá Budzogáňa,zbojníckeho kapitána: Richtárov mešec 5/14 [i] 09:25 Vynálezy hodinára Aurela: Zlodeji 1/5 [i] 10:00 Dovolíte, prosím?: Obliekania [i] 10:15 Stretnúť človeka: Ľubomír Feldek [i] 10:25 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:55 Mediálni špióni [i] 11:25 Orientácie [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:30 Na ľudovú nôtu [i] 13:10 Náladová láska [i] 13:55 Národnostný magazín: Bulharský [i] 14:25 Tour de France [i] 17:50 Slováci vo svete: Srbsko I. [i] 18:20 Zákulisie slovenčiny [i] 18:30 Večerníček: Zázračná chobotnica Krejzy 1/7 [i] 18:40 Táraninky: Sladkosti [i] 18:55 Hmota a čas [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 (Ne)celebrity: Maok [i] 20:20 Televízna sezóna: Chuť vody [i] 21:40 Família: Láska kvitne v každom veku [i] 22:10 Utajená reč peňazí: Krajina, ktorá je aj nie je v Európe 6/13 [i] 22:30 Sféry dôverné: Biblia a život človeka [i] 23:30 Imago: Súhry 92 [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy - Hírek [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Kutyil s.r.o. II.: Narodeniny 9 [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Sociálka [i] 09:00 Láska v Istanbule 10 [i] 11:00 Profesionáli II.: Sárin orgazmus 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti I. 2 [i] 14:00 Klamári II. 8 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 12 [i] 16:00 Simpsonovci XVI. 11,12 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o. II.: Výbavička 10 [i] 18:00 Súdna sieň: Proti dobrým mravom [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Rodinka úžasných 12 [i] 21:00 Ochrancovia 7 [i] 22:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 18 [i] 23:00 Kosti I. 2 [i] 00:00 Kyborg [i] 01:45 C.S.I.: Kriminálka New York V. 18 [i] 02:25 Klamári II. 8 [i] 03:00 Nevera po slovensky 2 [i] 03:50 Tru Calling 4 [i] 04:30 Deň po tom 1/11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Zvieracia klinika [i] 06:00 Esmeralda 20,21 [i] 07:20 Doktorka Quinnová 25 [i] 08:00 Matlock I. 2 [i] 09:00 Matlock IX. 1/18 [i] 10:00 Kojak III. 18 [i] 11:00 MacGyver 132 [i] 12:00 M*A*S*H 10,11 [i] 13:00 Knight Rider 17 [i] 14:00 Simpsonovci XII. 5 [i] 14:30 Griffinovci V. 8 [i] 15:00 Osudná hodina: Katastrofa v Černobyle 1/4 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges V. 5 [i] 17:00 Knight Rider 17 [i] 18:00 M*A*S*H 10,11 [i] 19:00 Simpsonovci XII. 6 [i] 19:30 Griffinovci V. 9 [i] 20:00 Muž od Snežnej rieky [i] 22:00 Extrémne vlaky 2 [i] 23:00 Stratené dôkazy 3 [i] 00:00 Teroristi 5,6/6 [i] 01:35 Zločin v Modrej hviezde [i] 03:00 MacGyver 132 [i] 03:45 "Ta naše písnička česká" [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie 1/23 [i] 07:00 Advokáti VII. 22/22 [i] 08:00 Umíte tančit? IV. 35/37 [i] 09:05 Ochránce 1/10 [i] 10:05 Duval a Moretti 1/21 [i] 11:10 Boj o čas II. 13/22 [i] 12:10 Battlestar galactica II. 1/21 [i] 13:10 Joan z Arkádie 2/23 [i] 14:10 Advokáti VIII. 1/22 [i] 15:10 Umíte tančit? IV. 36/37 [i] 16:10 Ochránce 2/10 [i] 17:10 Duval a Moretti 2/21 [i] 18:15 Ochránce IV. 8/8 [i] 19:15 Battlestar galactica II. 2/21 [i] 20:10 Změna je život 12/13 [i] 21:05 Hustle 1/6 [i] 22:05 Někdo to rád hloupé 2/21 [i] 23:05 True Blood - Pravá krev II.: Nic než krev 1/12 [i] 00:15 Změna je život 12/13 [i] 01:10 Hustle 1/6 [i] 02:05 Někdo to rád hloupé 2/21 [i] 02:50 True Blood - Pravá krev II.: Nic než krev 1/12 [i] 03:50 Duval a Moretti 2/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Rotterdamský přístav [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce 26 [i] 07:15 Jak se to dělá 10 [i] 07:45 Jak to dělají? 19 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zastřelit rybu v sudu [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: False Pass [i] 10:00 Nutné k přežití: Yukon [i] 10:55 Mimořádné projekty: Tokijské Sky City [i] 11:50 Americký chopper: Motorka fantazie - Joseph McClendon [i] 12:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto co dokáže vyzrát na dopravní zácpu [i] 13:40 Špinavé práce 26 [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Až naprší a uschne [i] 15:30 Bořiči mýtů: Piráti 2! [i] 16:25 Zásah do konstrukce: Biliárová herna Guys and Dolls [i] 17:20 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 18:15 Bezpečná hranice 17 [i] 18:45 Bezpečná hranice 18 [i] 19:10 Jak se to dělá 11 [i] 19:40 Jak to dělají? 20 [i] 20:05 Rozebráno: Měď [i] 20:35 Rozebráno: Ochrana proti povětrnostním podmínkám [i] 21:00 Mimořádné projekty: Stavba nejdelšího mostu v Srbsku [i] 21:55 Extrémní stroje: Firestorm, Iceking, Gnasher [i] 22:50 Černé nebe 7 [i] 23:45 Americký chopper: Motorka fantazie - Joseph McClendon [i] 00:40 Opravna vraků: A je to! [i] 01:40 Rozebráno: Měď [i] 02:10 Rozebráno: Ochrana proti povětrnostním podmínkám [i] 02:40 Bořiči mýtů: Jen o fous [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 45 [i] 04:05 Jak se to dělá 11 [i] 04:35 Jak to dělají? 20 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bolkoviny [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Inami 11/26 [i] 08:55 Delfín Filík: SOS 6/7 [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Kamenné příšery 35/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Soud s Hetti Lewisovou 18/26 [i] 10:20 McLeodovy dcery I: Sladkých osmnáct 11/22 [i] 11:10 Banánové rybičky [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Perly Egejského moře [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Dlouhá míle 2/6 [i] 13:45 Po stopách [i] 14:05 Hodina zpěvu [i] 15:00 Tom, nejlepší přítel [i] 15:25 Zoománie 4/17 [i] 15:40 Ankety s dětmi [i] 15:45 Pátrání světlušky Lucie [i] 16:00 Inami 11/26 [i] 16:20 Delfín Filík: SOS 6/7 [i] 16:30 Byla jednou jedna planeta: Naše země 3/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 12/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Slavné historky zbojnické: Jan Jiří Grasel 3/6 [i] 21:05 Nesmrtelní [i] 22:25 Rosemary má děťátko [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Samozvaný host [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Zajímavosti z regionů [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás z Velkých Němčic na [i] 05:40 Přežiješ mládí? [i] 05:55 Za vesnickými muzikanty 06:25 Jazykové kurzy: Redaktion D: Němčina pro začátečníky 2/13 06:40 Chez Mimi 2/5 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Cyklisté a chodci 9/13 [i] 08:20 Haló, haló! 45/85 [i] 08:50 Zapomenuté výpravy [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Vzhůru dolů!: Za tajemstvím Punkvy 1/7 [i] 10:00 Michelangelo: David [i] 10:50 Ktosi je za dverami [i] 12:20 Ktosi je za dverami [i] 12:55 Příště u Vás z Litoměřic ... tentokrát s Original [i] 13:35 Ta naše povaha česká [i] 14:05 Česká vzduchoplavba: Plynové balóny 2/3 [i] 15:05 Vzkaz Evy Gerové-Šanovcové [i] 15:20 Pompeje 1/2 [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Klíč [i] 17:30 Dva muži na Sibiři [i] 18:00 Cestománie [i] 18:30 Haló, haló! 45/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Cyklisté a chodci 9/13 [i] 19:30 Kosmopolis - Speciál [i] 20:00 Královna a kardinál 2/2 [i] 21:35 Hvězdy MHF Český Krumlov 2011 [i] 21:40 Inventura Febia: Olga a Dagmar Havlové [i] 22:50 Bez slitování [i] 23:50 Severní blata [i] 01:20 Ještě jsem tady - Jan Jíra [i] 01:45 Laco Deczi 02:40 Host do domu [i] 03:10 Hody na Podluží [i] 03:55 Před líšeňskó kovárnó [i] 04:30 Svět Ludvíka Bluma [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 92 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda III 2 [i] 09:55 Daleko od ní [i] 11:55 Tescoma s chutí [i] 12:05 Babicovy dobroty: Slezské speciality [i] 12:40 Walker, Texas Ranger VI 1 [i] 13:40 Námořní hlídka IV 11 [i] 14:40 Gilmorova děvčata III 16 [i] 15:40 Krok za krokem VI 12 [i] 16:05 Beze stopy VII 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Tisíc a jedna noc 131, 132 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Plechová kavalerie: Černá jízda 2 [i] 21:10 Kobra 11 XV: Kybernetická bouře 2 [i] 22:05 Noční Televizní noviny [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba IV: Podvod 4 [i] 23:35 5 dnů do půlnoci 2 [i] 00:20 Námořní hlídka IV 11 [i] 01:05 Novashopping 01:40 Walker, Texas Ranger VI 1 [i] 02:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:00 Áčko [i] 04:00 Stefanie V 33, 34 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 113 [i] 08:35 M*A*S*H 114 [i] 09:15 Přátelé X: Jak Amy hlídala Emmu 5 [i] 09:50 Prostřeno! [i] 10:45 To je vražda, napsala IX: Mrtvé očko 13 [i] 11:40 Diagnóza vražda VI: Zachraň mě 16 [i] 12:40 Případ pro Sam IV: Ztracený ráj 14 [i] 13:35 Kutil Tim V: O dva ročníky výš 14 [i] 14:05 Přátelé X: Rossův grant 6 [i] 14:40 Ochránce II: Šípková Růženka 24 [i] 15:40 Julie Lescautová VI: Právo zabíjet 9 [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:10 Aféry: Až do dna 3 [i] 22:10 Sběratelé kostí IV: Dvojí trable v manéži 12 [i] 23:10 Myšlenky zločince IV: Síla tradice 13 [i] 00:10 Nedokonalé zločiny II: Brutální vrah 1/2 9 [i] 01:05 Volejte Věštce [i] 02:50 Výklad snů [i] 03:45 Na čem záleží 94 [i] 04:10 Na čem záleží 95 [i] 04:35 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Čistá láska 166/170 [i] 06:00 Cigánske srdce 1/218 [i] 07:25 Sudkyňa Hatchettová I. 35/175 [i] 08:10 Nespútaný anjel 187/194 [i] 08:55 V náručí diabla 147/182 [i] 10:00 Ulica III. 12/259 [i] 10:55 Veštiareň [i] 11:55 Sabrina - mladá čarodejnica III. 16-17/25 [i] 12:45 Veronika Marsová I. 13/22 [i] 13:35 Sudkyňa Hatchettová I. 163-164/175 [i] 14:35 Rebeli na strednej 110/135 [i] 15:30 Summerland II. 1/13 [i] 16:25 Cigánske srdce 2/218 [i] 17:15 Čistá láska 167/170 [i] 18:10 V náručí diabla 148/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 111/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 188/194 [i] 21:00 Slzy Bosporu 83-84/102 [i] 22:50 Zajtrajšie noviny I. 4/23 [i] 23:40 Frasier VIII. 12/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 188/194 [i] 00:55 Zajtrajšie noviny I. 4/23 [i] 01:40 Frasier VIII. 12/24 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová I. 163-164/175 [i] 02:45 Ulica III. 12/259 [i] 03:30 V náručí diabla 148/182 [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:45 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Návrat do ztraceného světa [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Mary a Max [i] 13:45 Daleko od ní [i] 15:50 Čekání na štěstí [i] 17:40 Půlnoční let [i] 19:35 Lulu se vrací [i] 21:25 Concord v ohrožení [i] 23:05 Projekt Falcon [i] 00:45 Informátoři [i] 02:25 96 hodin [i]