TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Záhady Sylvestera a Tweetyho IV. 5-6/26 [i] 06:15 Fantastický Spiderman I. 23/26 [i] 06:35 Scoobyho nové záhady 12/13 [i] 07:00 Flintstonovci v akcii 44/54 [i] 07:25 Scooby a Shaggy - kráľovskí rozprávkari [i] 08:35 Alf III. 1/25 [i] 09:00 Bratia z divočiny [i] 10:40 Crusoe 5/12 [i] 11:35 Herkules [i] 14:35 Air America [i] 16:40 Rýchle Televízne noviny [i] 16:45 Tajomstvo stratenej archy [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 WIPEOUT - SÚBOJ NÁRODOV [i] 21:20 Žraloky útočia [i] 23:10 Spartakus: Krv a piesok 1-2/13 [i] 01:10 Odyseus: Cesta do temnoty [i] 02:35 Vtáčkovia, siroty a blázni [i] 03:50 Smotánka [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Sever proti Juhu II 7/12 [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy STV [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Na ceste: Na ceste po Gibraltáre [i] 07:35 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 07:40 101 dalmatíncov 32/65 [i] 08:00 Rýchla rota Chipa a Dala 32/65 [i] 08:20 Maškrtníček [i] 08:50 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:30 Výmysly uja Elektróna: Objavenie Trumbádie 3/7 [i] 10:05 Kto odhodil? [i] 11:10 Poklady.sk: Slovenské tango [i] 11:30 Na ceste po Čechách: Na ceste po Písecku [i] 12:00 Svet v obrazoch [i] 12:30 Agatha Christie : Poirot: Tragédia v troch dejstvách [i] 14:05 Útek z archívu [i] 16:00 Medená veža [i] 17:30 Gala-gala Borisa Filana [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Ašoka [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Odpískané [i] 23:25 Takí sme boli: František Kovár [i] 00:30 Agatha Christie : Poirot: Tragédia v troch dejstvách [i] 02:00 Ašoka [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Televíkend: Extrémne v horách [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Poklady Slovenska: Detva [i] 08:15 Pestúni zvierat 19 [i] 08:45 Kapura [i] 09:30 Spomíname na Františka Zvaríka: Obrazáreň Františka Zvaríka [i] 10:15 Škapuliarska púť v Topoľčiankach [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:50 Orientácie [i] 13:15 Folklórny festival Východná: Kde sa voda sypala a piesok sa lial... [i] 14:25 Tour de France [i] 17:45 Anjeli strážni Eleny Kohútikovej [i] 18:10 Air Zermatt - Leteckí pátrači a záchranári: 2. časť - Zachránení 2/7 [i] 18:35 Večerníček: Kamaráti bez slov 3/7 [i] 18:50 Európska liga 2011 - Volejbal muži: Finále [i] 21:20 Z tvorby lokál. a reg. TV-Lotos: Potulky po Chorvátsku 5.časť [i] 21:45 Keno 10 [i] 21:55 Kinorama [i] 22:25 Nedeľa s Radošincami: Trpaslíci s rodokmeňom [i] 23:05 Big Bít 2/42 [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI NOVINY 06:35 Láska v Istanbule 8 [i] 08:00 Káčerovo I. [i] 10:00 Zmena je život II. 6 [i] 10:50 Stratené duše IV. 19,20 [i] 12:50 Na krídlach vážky [i] 15:00 Káčerovo I. [i] 16:00 Na plný plyn [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Láska v Istanbule 9 [i] 22:00 Boj o život [i] 00:00 Súmrak mŕtvych [i] 02:00 V osídlach vášne [i] 03:20 Karanténa [i] 04:45 Stratené duše IV. 19,20 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:40 "Vlčí bouda" [i] 08:15 Magnum VII. 8,9 [i] 10:00 Jachty snov [i] 11:00 Život po ľuďoch 10/10 [i] 12:00 Telo ako zbraň 1/16 [i] 13:00 Bojové stroje 7 [i] 14:00 "Čtyři vraždy stačí, drahoušku" [i] 16:15 Simpsonovci I. 9,10 [i] 17:15 Detektív Extralarge: Vrah z Miami [i] 19:00 Simpsonovci I. 11,12 [i] 20:00 Pol domu bez ženícha [i] 21:45 Skrotenie zlého muža [i] 23:45 "Čtyři vraždy stačí, drahoušku" [i] 01:30 Detektív Extralarge: Vrah z Miami [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 10/15 [i] 07:00 Advokáti V. 18/22 [i] 08:00 The Amazing Race XVII. 7/12 [i] 09:00 Ztracený svět: Spasení 6/22 [i] 10:00 Star Trek: Deep Space Nine 7/19 [i] 11:00 Star Trek: Deep Space Nine 8/19 [i] 12:00 Ztracený svět: Chuť krve 7/22 [i] 13:00 The Amazing Race XVII. 10/12 [i] 14:00 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 11/15 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba III. 8/24 [i] 16:00 Ochránce 10/10 [i] 17:00 Advokáti V. 18/22 [i] 18:00 Dr. House VI. 20/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 12/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 8/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 12/13 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 9/24 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 11/13 [i] 00:00 Internát II. 1/8 [i] 01:35 Dr. House VI. 20/22 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba III. 8/24 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba LA 9/24 [i] 04:00 Zachraň mě VI. 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper: Lawless Drag Bike – 1. část, motorka z dílny PJD – 3. část [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Jak se to dělá: Teploměry [i] 06:50 Jak to funguje: Žhnoucí žárovka/dalekohled/stroj na espresso/autobaterie [i] 07:15 Možné i nemožné 1 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Lahve - nebezpečné zbraně [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 57 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 58 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Rozvod elektrické energie v Rio De Janeiro [i] 10:55 Zásah do konstrukce: Škola boxu [i] 11:50 Muž, žena a divočina: Aljaška [i] 12:45 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Rybářské lodi nablízku [i] 13:40 Bořiči mýtů: Lahve - nebezpečné zbraně [i] 14:35 Bojové stroje přední linie uvádí Mike Brewer: Na frontě [i] 15:30 Zbraně budoucnosti: Boj v budoucnosti [i] 16:25 Smrtonosná zóna: Bitva o město Hue: Vietnam [i] 17:20 Jízda: Podle přání [i] 18:15 Pátá rychlost 9 [i] 18:45 Pátá rychlost 10 [i] 19:10 Americký chopper: Lawless Drag Bike – 1. část, motorka z dílny PJD – 3. část [i] 20:05 Dvojí přežití: Nedostatek vzduchu [i] 21:00 Kdo uspěje?: Potápěči zvláštních jednotek [i] 21:55 Skutečná forenzní laboratoř 4 [i] 22:50 Fotbaloví chuligáni - mezinárodní fenomén: Skotsko [i] 23:45 Kaskadérští fanatici: Bungee jumping po zpátku [i] 00:15 Kaskadérští fanatici: Průlet hangárem [i] 00:40 Hrůzné okamžiky: Tsunami na Štěpána [i] 01:40 Dvojí přežití: Nedostatek vzduchu [i] 02:40 Možné i nemožné 1 [i] 03:40 Jak se to dělá 10 [i] 04:05 Výroba prototypů: Boxovací roboti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Výletníci [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Jak zajíc běžel o závod [i] 06:05 O Honzovi a princezně Dorince [i] 06:45 Zpívánky [i] 06:50 Finley požární autíčko 3/39 [i] 07:15 Tancuj, tancuj 12/26 [i] 07:30 Podívánky s Jitkou 2/5 07:35 Žížalov [i] 08:00 To musíš vidět [i] 08:10 O Janovi a podivuhodném příteli [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Velké sedlo: Lov 2/9 [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Souostroví bez konce [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo spisovatele Martina Petišky [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:00 Svět ČT [i] 14:20 Ohnivé ženy se vracejí [i] 15:30 Co takhle dát si Gotta [i] 16:45 Po stopách hvězd [i] 17:15 Na cestě po Orlických horách [i] 17:50 Pošta pro tebe [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Český Robinson 3/3 [i] 21:10 Výletníci [i] 21:40 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN: Bílá spona [i] 22:55 Losování Sportky a Šance 23:00 Svět ČT [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Ti, kdo tu nejsou [i] 00:55 Všechnopárty [i] 01:40 Štěstí [i] 02:00 Zlínský festivalový týden [i] 02:30 Kalendárium [i] 02:40 Po stopách [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 30/30 [i] 05:25 Extra francouzština: Výuka formou sitcomu 2/13 05:50 Strom věčně zelený [i] 06:10 Cesty víry: Zlatá sekyra [i] 06:30 Ta naše povaha česká [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Silverville 2/6 [i] 08:30 Magické hory: Kleť 6/13 [i] 08:50 Hledání ztraceného času [i] 09:10 Potomci slavných - Karel Plicka [i] 09:40 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 10:30 Svět umění: Billy Bob Thornton [i] 11:20 Rajské zahrady [i] 11:45 Vysílá studio A po třiceti letech... [i] 12:40 Království divočiny: Velemlok japonský [i] 13:10 Kamera na cestách: Hledání Iásóna a Argonautů [i] 14:05 Pouštní lvi [i] 14:55 Vzpomínky - Dr. Karel Steinbach [i] 15:30 Mýty a fakta historie: Hledání [i] 16:20 Kde bydlely princezny [i] 16:40 Michelangelo: David [i] 17:30 Co tomu říkáte, pane Werich? [i] 17:40 Cesty víry: Významná Francouzka - Markéta Marie Alacoque [i] 18:00 Uchem jehly [i] 18:30 Ještě jsem tady - Jan Jíra [i] 19:00 S politiky netančím [i] 20:00 Milionářská bydlení: Moskva [i] 21:00 Na plovárně s Christopherem Lee [i] 21:25 Bohemia Jazz Fest 2011 [i] 21:35 Guy de Maupassant [i] 23:40 Řím II 9/10 [i] 00:40 Babylon [i] 01:10 Jindřich Štyrský - Mým očím nutno stále házeti potravu [i] 02:10 Svět umění: Billy Bob Thornton [i] 02:55 Zasvěcení [i] 03:20 Ladí neladí [i] 04:10 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:20 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:50 Postřehy Karla Kyncla [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 05:55 Batman vítězí III 10 [i] 06:20 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 15 [i] 06:45 Spongebob v kalhotách 40 [i] 07:15 Odvážný Crusoe 5 [i] 08:00 Agent v sukni 2 [i] 10:00 Jdi na to [i] 12:10 Jak napálit advokáta [i] 13:40 Moto GP - Velká cena Německa [i] 15:15 Anna a král [i] 18:10 Pojišťovna štěstí: Pološtěstí 6 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Soukromé pasti: Tři do páru [i] 21:25 Česko k neuvěření: Živly proti nám [i] 22:00 Tuxedo [i] 00:00 Tudorovci 2 [i] 01:05 Novashopping 01:40 Cesta k vítězství 1/2 [i] 03:10 Áčko [i] 04:00 Stefanie V 31, 32 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství TV Prima 07:15 Pokémon: Diamant a perla XI: Doktor Brock 42 [i] 07:45 Mistr Manny I: Hudba; Zmrzlinový tým 15 [i] 08:15 Svět ve válce: Obchvat 19 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:50 Horký prachy [i] 10:30 M*A*S*H 112 [i] 11:00 To je vražda, napsala IX: Poslední opona 11 [i] 11:50 Zločiny v zahradách II: Paměť vody 2/2 2 [i] 12:50 Receptář prima nápadů [i] 13:55 Trůn pro mořskou pannu [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru VII: Hříšná porota [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Ptáci v trní 3 [i] 22:10 Cesta do zatracení [i] 00:35 Myšlenky zločince I 9 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Zločiny v zahradách II: Paměť vody 2/2 2 [i] 04:00 Svět ve válce: Obchvat 19 [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 V tieni [i] 05:20 Lampáreň [i] 06:00 Smiechoty [i] 06:25 Chuťovky [i] 06:50 Slávici na ulici [i] 07:20 Čistá láska 164/170 [i] 08:25 Rosamunde Pilcherová: Láska z jasného neba [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Sabrina - mladá čarodejnica III. 17/25 [i] 11:35 Summerland II. 1/13 [i] 12:40 Správna Susan I. 1-2/22 [i] 13:50 Columbo V. 4/6 [i] 15:20 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 51/129 [i] 16:50 Čistá láska 165/170 [i] 17:45 Priateľky [i] 18:25 Šéfkuchár bez čapice I. 5-6/52 [i] 19:25 Spýtaj sa Harriet 3/13 [i] 20:00 Skutočný príbeh: Vráť mi moje deti! [i] 21:45 Čierna vdova [i] 23:35 Let 243: Núdzové pristátie [i] 01:25 Skutočný príbeh: Vráť mi moje deti! [i] 02:50 Nočné lampy [i] 03:40 PROMINENTI [i] 04:05 Spýtaj sa Harriet 3/13 [i] 04:30 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Pád do ticha [i] 08:25 Teleshopping 12:05 Návrat do ztraceného světa [i] 13:45 Vlak zvířátek [i] 14:35 Malcolm X [i] 17:55 Blbec v Americe [i] 19:40 Čekání na štěstí [i] 21:30 Zbytečnosti [i] 23:40 Holky na hlídání [i] 01:15 Informátoři [i] 02:55 Odplata [i] 04:25 Modesty: Dobrodružství Modesty Blaise [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Plavání [i] 10:00 Motorismus [i] 10:30 Plavání [i] 11:00 Plavání [i] 12:45 Motorismus [i] 13:45 Motorismus [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:45 Motorismus [i] 18:30 Atletika [i] 20:15 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 22:45 Cyklistika [i] 23:45 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Atletika [i] 01:00 Motorismus [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Detektiv Nash Bridges 4: Pověra 14 [i] 07:10 Detektiv Nash Bridges 4: Vzkříšení 15 [i] 08:10 Detektiv Nash Bridges 4: Napumpovaná akce 16 [i] 09:10 Detektiv Nash Bridges 4: Hra na schovávanou 17 [i] 10:10 Detektiv Nash Bridges 4: Město v rozkvětu 18 [i] 11:10 Bratři a sestry 1: Noční schůzka 5 [i] 12:10 Bratři a sestry 1: Pro děti 6 [i] 13:10 Eva [i] 15:20 Dvojnásobná vražda [i] 17:10 Odcizená identita [i] 19:00 Diagnóza vražda 5: Za hrůzného deště 16 [i] 20:00 Dobrá manželka 2: Závěrečné řeči 23 [i] 21:00 Bratři a sestry 1: Chladné přijetí 7 [i] 22:00 Bratři a sestry 1: Chyby se stávají, část 1 8 [i] 23:00 Živý terč [i] 01:00 Dobrá manželka 2: Závěrečné řeči 23 [i] 02:00 Diagnóza vražda 5: Baby Boom 17 [i] 03:00 Smrtelné setkání [i] 04:50 Soudkyně Amy 2: Dráp je na_ím pánem 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Naděje pro divočinu 10 [i] 07:00 Objevy starověku 7 [i] 07:50 Krev, pot a takeaways 4 [i] 09:00 Tři hladoví hoši 3 [i] 09:30 Rybaření na chalupě: Normanské ostrovy 1 [i] 10:30 Krev, pot a přepych 6 [i] 11:40 Nejpřísnější rodiče na světě: Jamajka 4 [i] 12:50 Buď já nebo pes 65 [i] 13:45 Jamieho Amerika: Luisiana 2 [i] 14:50 Keporkak: Putování od výhně k mrazu [i] 15:55 Žralok U 6 [i] 16:50 Ztracená města starověku 2 [i] 17:55 Odkrytý Egypt 5 [i] 19:00 Odkrytý Řím 5 [i] 20:05 Zmizelé světy 21 [i] 21:05 Bitva 360 5 [i] 22:10 Marihuana: Historie 1 [i] 23:05 Marihuana: Historie 2 [i] 00:05 Pátrání po samurajských ponorkách [i] 01:10 On The Spot: Reportéři v akci: Indie [i] 02:10 On The Spot: Reportéři v akci: Nepál [i] 03:05 Krev, pot a takeaways 4 [i] 04:10 Zmizelé světy 21 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Prckové [i] 07:30 Zašlá sláva Marca Pease [i] 08:55 Alenka v říši divů [i] 10:45 Tanec s vášní: Rozbal to! [i] 12:20 Superman/Batman: Veřejní nepřátelé [i] 13:30 Mamas & Papas [i] 15:25 Až tak moc tě nežere [i] 17:35 Princ z Persie: Písky času