Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:10 Záhady Sylvestera a Tweetyho IV. 3-4/26 [i] 06:30 Fantastický Spiderman I. 22/26 [i] 06:50 Scoobyho nové záhady 11/13 [i] 07:15 Flintstonovci v akcii 43/54 [i] 07:40 Alf II. 23-24/24 [i] 08:35 Prasiatko Babe [i] 10:10 WIPEOUT - SÚBOJ NÁRODOV [i] 11:15 Krotitelia upírov [i] 13:10 Zahraj a neprežiješ [i] 14:30 Tell - švajčiarsky mýtus [i] 16:15 Rýchle Televízne noviny [i] 16:20 Policajná akadémia [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Snehulienka to má v paži [i] 22:20 Klub vydieračov [i] 00:10 Nezvestní v boji 2 [i] 01:50 Policajná akadémia [i] 03:20 Snehulienka to má v paži [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Slovensko dnes [i] 06:15 Správy STV [i] 06:40 Sladká Valentína 99/178 [i] 07:24 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 07:25 101 dalmatíncov 31/65 [i] 07:45 Rýchla rota Chipa a Dala 31/65 [i] 08:10 Fidlibum [i] 08:35 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:15 Kúzelné mestečko 5/13 [i] 09:45 Kúzelné mestečko 6/13 [i] 10:20 Amálka,ja sa zbláznim [i] 11:25 Deti to vedia najlepšie [i] 12:20 Na ceste: Na ceste po Gibraltáre [i] 12:50 Vojna volov: Pomsta 5/6 [i] 13:50 Vojna volov: Pred mníchovskými bránami 6/6 [i] 15:00 Sever proti Juhu II 6/12 [i] 15:50 Sever proti Juhu II 7/12 [i] 16:40 MINI TALENT SHOW [i] 18:30 Dempsey a Makepeacová: Dravec [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:15 Osudná dôvera [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Krycie meno Čistič [i] 00:30 Dempsey a Makepeacová: Dravec [i] 01:20 Osudná dôvera [i] 02:45 Krycie meno Čistič [i] 04:15 Ján Ilavský [i] 04:35 Sever proti Juhu II 6/12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:10 Televíkend: Extrémne v horách [i] 08:35 Extr@espanol 12/13 [i] 09:00 Medicína: Keď nestačíte s dychom - CHOCHP [i] 10:00 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:30 Gen.sk: Miroslav Smolák [i] 10:45 5 minút po dvanástej - Kto učí deti klamať [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:25 Na ľudovú nôtu [i] 13:05 Família: Drapákovci [i] 13:30 Kapura [i] 14:25 Tour de France [i] 17:20 Československý filmový týždenník [i] 17:35 Denali [i] 18:00 Pestúni zvierat 19 [i] 18:29 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 18:30 Večerníček: Kamaráti bez slov 4/7 [i] 18:40 Táraninky: Zvieratá - dravce [i] 18:50 Európska liga 2011 - Volejbal muži: Semifinále [i] 21:20 Keno 10 [i] 21:25 Japonská mozaika IV 3/10 [i] 21:40 Anjeli strážni Eleny Kohútikovej [i] 22:15 Pieseň vrabcov [i] 23:50 BJD 2009 Steve Gadd & Friends [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 SHARK II. 15 [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:20 Legenda o Tarzanovi [i] 07:10 Kutil Manny II. [i] 08:00 Timon a Pumbaa II. [i] 08:30 Gumkáči V. [i] 09:00 Áno, šéfe! [i] 10:00 Sexi čižmičky [i] 12:00 Kutyil s.r.o.: Ananás 3 [i] 13:00 Misia tajných agentov [i] 15:00 Súdna sieň: Moja žena je prasa [i] 16:00 NEPORAZITEĽNÍ: Loganova vojna [i] 18:00 "Jste to , co jíte" [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Láska v Istanbule 8 [i] 22:00 Na krídlach vážky [i] 00:15 Na plný plyn [i] 02:15 Prípad pre vraždu [i] 03:45 Letecké katastrofy 4 [i] 04:35 Predstierané lži [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Cesta do New Yorku [i] 08:15 Doktorka Quinnová 98,99 [i] 10:00 Klub Eurovýhercov [i] 11:00 Detektív Nash Bridges V. 3 [i] 12:00 Magnum VII. 6,7 [i] 14:00 Simpsonovci XII. 4 [i] 14:30 Griffinovci V. 7 [i] 15:00 Klaun 3,4 [i] 17:00 A-Team 5,6 [i] 19:00 Simpsonovci I. 9,10 [i] 20:00 Klokan Joey [i] 22:00 Mafstory: Nadine a Lešek; Darček z Bukurešti [i] 00:00 ČREPINY [i] 00:30 Jachty snov [i] 01:15 Bojové stroje 7 [i] 02:00 Nočné reprízy 04:45 Siska 64,65 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 9/15 [i] 07:00 Advokáti V. 17/22 [i] 08:00 The Amazing Race XVII. 6/12 [i] 09:00 Ztracený svět: Jeskyně strachu 5/22 [i] 10:00 Star Trek: Deep Space Nine 5/19 [i] 11:00 Star Trek: Deep Space Nine 6/19 [i] 12:00 Ztracený svět: Spasení 6/22 [i] 13:00 The Amazing Race XVII. 9/12 [i] 14:00 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 10/15 [i] 15:00 Posel ztracených duší IV. 11/23 [i] 16:00 Ochránce 9/10 [i] 17:00 Advokáti V. 17/22 [i] 18:00 Předčasné vydání: Kocour 20/23 [i] 19:00 Změna je život II. 13/13 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 11/23 [i] 21:00 CSI: New York VII. 19/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 14/23 [i] 23:00 Někdo to rád hloupé 6/21 [i] 00:00 Californication III.: Pan Špatný Příklad 9/12 [i] 00:35 CSI: New York VII. 19/22 [i] 01:30 Předčasné vydání: Kocour 20/23 [i] 02:25 Někdo to rád hloupé 6/21 [i] 03:10 Californication III.: Pan Špatný Příklad 9/12 [i] 03:40 Změna je život II. 13/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Central Market v Abú Dhabí [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Jízda: Podle přání [i] 07:15 Dvojí přežití: Ztraceni v bažinách [i] 08:10 Megastavitelé: Závod o postavení elektrárny - Alžírsko [i] 09:05 Zásah do konstrukce: Škola boxu [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Singapurská přístavní hráz [i] 10:55 Extrémní stroje: Thunder, Wheels, Nemo [i] 11:50 Výroba prototypů: Boxovací roboti [i] 12:45 Černé nebe: Úprava tanků [i] 13:40 Jízda: Jádro [i] 14:35 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Otevřená kola [i] 15:30 Zlomyslné stroje: Vlaky [i] 16:00 Zlomyslné stroje: Transportéry [i] 16:25 Jak se to dělá 6 [i] 16:55 To taky zvládnu 7 [i] 17:20 Extrémní stroje: Thunder, Wheels, Nemo [i] 18:15 Přísně tajné – havárie letadel: Konstrukční chyba [i] 19:10 Výroba prototypů: Boxovací roboti [i] 20:05 Závody ve stavění aut: Vznášedlo [i] 21:00 Americký chopper: Motorka pro Window World [i] 21:55 Národ šílenců: Závody v Bonneville [i] 22:50 Kde je limit?: Loď [i] 23:45 Černé zlato 3 [i] 00:40 Američtí dřevorubci: Všichni musí zabrat [i] 01:40 Dvojí přežití: Ztraceni v bažinách [i] 02:40 Kde je limit?: Loď [i] 03:40 Jak se to dělá 9 [i] 04:05 Závody ve stavění aut: Vznášedlo [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:50 Malý televizní kabaret [i] 06:35 Babar: Vzpomínáte 26/26 [i] 07:00 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Cesta na Island 2/26 [i] 07:25 Věda je detektivka 25/26 [i] 07:50 Opera nás baví [i] 08:10 Cesta do vesmíru: Astronomie nejen pro děti 33 [i] 08:15 Výprava za kouzelným srdcem [i] 09:35 O ztracené lásce 2/9 [i] 10:30 Bažanti jedou do Španělska [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Úplně beznadějný případ [i] 13:30 Hrabě Monte Christo: Gérard Depardieu a Ornella 3/4 [i] 15:15 Sever a Jih II 9/12 [i] 16:05 Devatero řemesel [i] 16:30 Kluci v akci [i] 16:55 Krásy evropského pobřeží: Souostroví bez konce [i] 17:05 Pravěk útočí III 3/10 [i] 17:55 Magie kouzla zbavená 2/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Za oponou s Jiřinou [i] 21:05 Milí Bakaláři: Vladimír Menšík a Martina 2/6 [i] 22:05 Hvězdná pěchota [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Jezero smrti [i] 01:50 13. komnata Wabiho Daňka [i] 02:15 Pod pokličkou [i] 02:40 Bydlení je hra [i] 03:05 Písničky z obrazovky . Zpívají: J. Suchý, J. [i] 03:25 Hry bez hranic [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 29/30 [i] 05:25 Extra francouzština: Výuka formou sitcomu 1/13 05:50 Oživlý obraz Gustava Courbeta [i] 06:05 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Zpráva o stavu Země 2008 [i] 08:50 Boj o život: Dětství [i] 09:45 Náš venkov [i] 10:05 Folklorika [i] 10:30 Za vesnickými muzikanty [i] 11:00 Les Království [i] 11:30 Československý filmový týdeník 1961 841/2379 [i] 11:45 Jen nám dejte šanci [i] 12:25 August Sedláček [i] 13:00 Příběhy domů [i] 13:15 Putování za vínem [i] 13:45 Cestománie [i] 14:15 Zázračná planeta: Svět plazů a obojživelníků: Invaze na souš 2/5 [i] 15:10 Přežijeme na naší planetě? 1/8 [i] 16:10 Toulky za uměním [i] 16:25 Festivalové listy Měsíce autorského čtení [i] 16:45 Filmové návraty - Alain Delon [i] 18:30 Magické hory: Kleť 6/13 [i] 18:50 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 19:00 Halabalašou [i] 19:30 Zpívá Lubomír Málek [i] 20:00 Návrat na Brideshead: Sebastian kontra mundum 4/11 [i] 20:55 Ztracená hvězda [i] 22:15 Bohemia Jazz Fest 2011 [i] 22:25 Pumelice lesní moudrosti [i] 23:30 Transylvania [i] 01:10 Od hlavy k patě [i] 01:40 Malá Velká Británie: Britský komediální seriál 15/22 [i] 02:15 Vzhůru dolů!: Za tajemstvím Punkvy 1/7 [i] 02:35 Ladí neladí [i] 03:20 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 03:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 03:55 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:00 Jíška [i] 04:35 Náš venkov [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:30 Bolek a Lolek 26, 27 [i] 05:50 Myšák Stuart Little 12 [i] 06:15 Spongebob v kalhotách 39 [i] 06:45 Green Lantern: První let [i] 08:15 Tučňáci z Madagaskaru II 9 [i] 08:45 Dvanáct do tuctu [i] 10:40 Myšák Stuart Little 2 [i] 12:10 Kdybych byl tátou [i] 13:40 Praštěná holka [i] 15:40 Vzkaz v láhvi [i] 18:10 Pojišťovna štěstí: Tenký led 5 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Agent v sukni 2 [i] 22:05 Protiúder: * [i] 00:10 Polibek draka: * [i] 01:50 Novashopping 02:25 Perníkový táta 2 [i] 03:30 Lenssen & spol.: S hrůzou za zády [i] 03:55 Stefanie V 29, 30 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství TV Prima 07:15 Pokémon: Diamant a perla XI: Neobyčejný zápas 41 [i] 07:40 Mistr Manny I: Zastavený čas; Osvětlení 14 [i] 08:10 M*A*S*H 109 [i] 08:45 Autosalon [i] 09:55 Kam na výlet? [i] 10:30 M*A*S*H 110 [i] 10:55 M*A*S*H 111 [i] 11:30 Ledová vášeň [i] 13:35 Navždy a daleko [i] 16:25 Columbo: Zločinný steh [i] 18:00 Jak se staví sen: Rady, tipy, triky a k tomu design! Uvádí P. Cejnar [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Vodní svět [i] 22:55 Tohle je Sparta! [i] 00:45 Dětská hra [i] 02:05 Ochrana svědků II: Neplač pro mě, Albuquerque [i] 02:50 Volejte Věštce [i] 04:35 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Bzzz!!! [i] 06:10 Chuťovky [i] 07:05 Priateľky [i] 07:40 Čistá láska 163/170 [i] 08:45 Je to možné?! [i] 09:50 Veštiareň [i] 10:50 Sabrina - mladá čarodejnica III. 16/25 [i] 11:15 Summerland I. 13/13 [i] 12:20 Zločiny na mori II. 26/26 [i] 13:35 Columbo V. 3/6 [i] 15:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 50/129 [i] 17:05 Čistá láska 164/170 [i] 18:00 Harlequin: Diamantové dievča [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Láska z jasného neba [i] 21:50 Slečna Potterová [i] 23:35 Šepoty v tme [i] 01:30 Columbo V. 3/6 [i] 03:05 Zločiny na mori II. 26/26 [i] 03:55 Nočné lampy [i] 04:40 PROMINENTI [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Vejce na tvrdo [i] 08:25 Teleshopping 12:05 Ztracený svět [i] 13:50 Dobrodružství Toma Palečka a Malenky [i] 15:20 Druhá manželka [i] 17:15 Prázdniny s Violou [i] 19:00 Dvě na jednoho [i] 20:45 Modesty: Dobrodružství Modesty Blaise [i] 22:15 Odplata [i] 00:00 Hlad [i] 01:40 Holič [i] 03:20 Rande v Queensu [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Plavání [i] 10:00 Atletika [i] 11:30 Plavání [i] 12:15 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 19:30 Fotbal [i] 19:45 Atletika [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Motorismus [i] 00:45 Fotbal [i] 01:00 Watts [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Walker Texas Ranger 7: Zúčtování v Casa Diablo - 2.část 22 [i] 07:20 Walker Texas Ranger 7: Loučení se svobodou 23 [i] 08:20 Walker Texas Ranger 7: Svatební zvony - 1.část 24 [i] 09:20 Walker Texas Ranger 7: Svatební zvony - 2.část 25 [i] 10:20 Walker Texas Ranger 8: Domov statečných 1 [i] 11:20 Diagnóza vražda 5: Odplata - 2. část 14 [i] 12:20 Dobrá manželka 2: Závěrečné řeči 23 [i] 13:20 Odcizená identita [i] 15:10 Promlčené zločiny [i] 17:00 Bratři a sestry 1: Noční schůzka 5 [i] 18:00 Bratři a sestry 1: Pro děti 6 [i] 19:00 Dobrá manželka 2: Závěrečné řeči 23 [i] 20:00 Diagnóza vražda 5: Nácvik na smrt 15 [i] 21:00 Živý terč [i] 23:00 Dvojnásobná vražda [i] 00:50 Smrtelné setkání [i] 02:40 Pouta, která svazují [i] 04:30 Soudkyně Amy 2: Den adopce 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Černé zlato Aljašky [i] 06:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 5 [i] 07:00 Úžasná planeta 2 [i] 08:05 Vraky snů 11 [i] 08:35 Vraky snů 12 [i] 09:10 Naděje pro divočinu 10 [i] 10:10 Pláž chameleona [i] 11:15 Zvířata, která stvořila dějiny 6 [i] 11:50 Žralok U 3 [i] 12:50 Vášnivý jedlík: Memphis 1 [i] 13:20 Vášnivý jedlík: Columbus 2 [i] 13:50 Soukromý život... 1 [i] 14:55 Země: Planeta a její moc 5 [i] 16:00 Zapomenutá pyramida 1 [i] 17:00 Zapomenutá pyramida 2 [i] 17:55 Odkrytý Egypt 4 [i] 19:00 Odkrytý Řím 4 [i] 20:05 Zmizelé světy 20 [i] 21:05 Vzestup a pád Římské říše 4 [i] 22:00 On The Spot: Reportéři v akci: Indie [i] 23:00 On The Spot: Reportéři v akci: Nepál [i] 00:00 Po katastrofě 1 [i] 00:55 Po katastrofě 2 [i] 01:55 Zmizelé světy 20 [i] 02:55 Odkrytý Řím 4 [i] 03:55 Nejtěžší práce historie: Ve městě 1 [i] 04:55 Pláž chameleona [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Novodobá strašidla [i] 07:40 Před kamerou 29 [i] 08:10 Hořké sladkosti [i] 09:40 Delgo [i] 11:10 X-Men 2 [i] 13:20 Zachraňte Willyho 4: Útěk z pirátské zátoky [i] 15:00 Alvin a Chipmunkové 2 [i] 16:30 Všichni jsou v pohodě [i] 18:10 Čarodějův učeň [i] 20:00