TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:25 Dva a pol chlapa IV. 23/24 [i] 09:50 Kobra 11 IV. 9/17 [i] 10:45 Smallville VII. 9/20 [i] 11:35 Čarodejnice I. 9/22 [i] 12:30 NCIS VII. [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 NCIS: Los Angeles I. [i] 14:15 Las Vegas: Kasíno IV. 14/17 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey I. 9/24 [i] 15:35 Krok za krokom IV. 14/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha IV. 2/26 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Bez servítky [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 24/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Účastníci zájazdu [i] 22:35 Pomstím tvoju smrť [i] 00:25 Zmarená cesta [i] 02:00 Zrodené pre zabíjanie [i] 03:30 Inšpektor Clouseau [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Udalosti ČT [i] 06:15 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 06:55 Sladká Valentína 98/178 [i] 07:45 Safari: Biela pani 10/13 [i] 08:20 Hannah Montana II. 10/30 [i] 08:45 Show Billa Cosbyho VI 17/26 [i] 09:10 Show Billa Cosbyho VI 18/26 [i] 09:40 Doktor z hôr: Čarodejnica 5/45 [i] 10:35 Bumerang [i] 11:20 Sladká Valentína 99/178 [i] 12:10 Sila lásky III. 79/244 [i] 13:05 Sila lásky III. 80/244 [i] 13:55 Cez Karpaty: Nízke Tatry [i] 14:20 Show Billa Cosbyho VI 17/26 [i] 14:50 Show Billa Cosbyho VI 18/26 [i] 15:15 Čo dokáže ulica [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Sviatočná večera 9 [i] 18:10 Doktor z hôr: Čarodejnica 5/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Senzi Senzus [i] 21:40 Nočné správy STV [i] 21:50 Počasie [i] 21:53 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Inšpektor Rocca: Tajomstvo kostry [i] 23:35 Sudkyňa Amy: Sviatočná večera 9 [i] 00:35 Bumerang [i] 01:20 Inšpektor Rocca: Tajomstvo kostry [i] 02:55 Cez Karpaty: Nízke Tatry [i] 03:30 Správy STV o 16:00 [i] 03:40 Góly - body - sekundy [i] 03:45 Sila lásky III. 79/244 [i] 04:40 Sila lásky III. 80/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Tajomstvá Domice [i] 08:10 Malá princezná: Princezná si nevie spomenúť 5 [i] 08:20 Bola raz jedna záhrada: Šedý vlk 10/13 [i] 08:30 Dobrodružstvá Budzogáňa,zbojníckeho kapitána: Opaštek,vychovávaj! 3/14 [i] 09:00 Krajina Haliganda 3/4 [i] 09:25 Dovolíte, prosím?: Môj brat a ja [i] 09:35 Stretnúť človeka: Miroslav Cipár [i] 09:55 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:30 Mediálni špióni [i] 10:55 Živá panoráma [i] 11:35 Na ľudovú nôtu [i] 12:20 Ženatý cez deň,slobodný v noci [i] 13:10 Pesničky do každého počasia: Vstupujte po jednom! [i] 13:50 Kvarteto [i] 14:25 Tour de France [i] 17:50 Televíkend: Extrémne v horách [i] 18:20 Zákulisie slovenčiny [i] 18:30 Večerníček: Kamaráti bez slov 3/7 [i] 18:40 Táraninky: Zvieratá [i] 18:50 Beethoven a Dolná Krupá [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 NA POTULKÁCH SLOVENSKOM: Váh - zrodenie rieky [i] 20:35 Príroda: Váh - Rieka tečie do dolín [i] 21:05 Família: Drapákovci [i] 21:30 Gen.sk: Miroslav Smolák [i] 21:50 Letné lásky: Komorný spevák [i] 22:45 Československý filmový týždenník [i] 22:55 Imago: Súhry 92 [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:05 Správy - Hírek [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Kutyil s.r.o.: Kukučkové hodiny 7 [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Enriko [i] 09:00 Rodinka úžasných 11 [i] 10:00 Ochrancovia 6 [i] 11:00 Profesionáli II.: Statočné srdce 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 25/25 [i] 14:00 Klamári II. 7 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 10 [i] 16:00 Simpsonovci XVI. 7,8 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 Kutyil s.r.o. II.: Plot 8 [i] 18:00 Súdna sieň: Feťáčka [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Láska v Istanbule 7 [i] 22:00 NEPORAZITEĽNÍ: Loganova vojna [i] 00:00 Misia tajných agentov [i] 01:45 Obete [i] 03:10 Klamári II. 7 [i] 03:50 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 10 [i] 04:30 Tru Calling 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Esmeralda 16,17 [i] 07:20 Doktorka Quinnová 23 [i] 08:00 Matlock VIII. 20,21 [i] 10:00 Kojak III. 16 [i] 11:00 MacGyver 130 [i] 12:00 M*A*S*H 6,7 [i] 13:00 Knight Rider 15 [i] 14:00 Simpsonovci XII. 3 [i] 14:30 Griffinovci V. 6 [i] 15:00 Nádhera na mori [i] 16:00 Detektív Nash Bridges V. 3 [i] 17:00 Knight Rider 15 [i] 18:00 M*A*S*H 6,7 [i] 19:00 Simpsonovci XII. 4 [i] 19:30 Griffinovci V. 7 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 3 [i] 21:00 A-Team 5,6 [i] 23:00 Klaun 3,4 [i] 00:40 Aféry mojej ženy [i] 02:10 Nočné reprízy 04:15 Cyranov ostrov 9 [i] 04:45 Sever a juh II. 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání IV.: Čas 21/22 [i] 07:00 Advokáti VII. 20/22 [i] 08:00 Ochránce IV. 5/8 [i] 09:00 Boj o čas II. 12/22 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 33/37 [i] 11:00 Předčasné vydání IV.: Čas 21/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 20/22 [i] 13:00 Ochránce IV. 5/8 [i] 14:00 Boj o čas II. 12/22 [i] 15:05 Umíte tančit? IV. 34/37 [i] 16:00 Předčasné vydání IV.: Všichni chodí k Rickovi 22/22 [i] 17:00 Advokáti VII. 21/22 [i] 18:00 Ochránce IV. 6/8 [i] 19:00 Boj o čas II. 13/22 [i] 20:00 Změna je život 10/13 [i] 21:00 Gangsteři z Miami [i] 22:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 2/13 [i] 23:45 Změna je život 10/13 [i] 00:45 Gangsteři z Miami [i] 02:20 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 2/13 [i] 03:05 Umíte tančit? IV. 34/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Gotthardský úpatní tunel [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce: Vrtné kladivo v opuštěném dole [i] 07:15 Jak se to dělá 8 [i] 07:45 Jak to dělají? 17 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Basketbal - Tým Trail Blazers [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Plavecký klub v Beringově moři [i] 10:00 Nutné k přežití: Irsko [i] 10:55 Mimořádné projekty: Central Market v Abú Dhabí [i] 11:50 Americký chopper: Motorka fantazie - Jeff Clegg [i] 12:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto pro zábavnou jízdu [i] 13:40 Špinavé práce: Vrtné kladivo v opuštěném dole [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Arktická výprava [i] 15:30 Bořiči mýtů: Výbuch boileru na vodu [i] 16:25 Smrtonosná zóna: Kopec 875: Vietnam [i] 17:20 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 18:15 Bezpečná hranice 13 [i] 18:45 Bezpečná hranice 14 [i] 19:10 Jak se to dělá 9 [i] 19:40 Jak to dělají? 18 [i] 20:05 Vědecké cestování: První kontakt [i] 21:00 Bořiči mýtů: Zmatky kolem malých mýtů [i] 21:55 Mimořádné projekty: Jak zachránit Austrálii před suchem [i] 22:50 Hry s časem: Špína, hnus a bakterie [i] 23:45 Americký chopper: Motorka fantazie - Jeff Clegg [i] 00:40 Opravna vraků: Na počest Skauta [i] 01:40 Vědecké cestování: První kontakt [i] 02:40 Bořiči mýtů: Pravda o chřipce [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 43 [i] 04:05 Jak se to dělá 9 [i] 04:35 Jak to dělají? 18 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Inami 9/26 [i] 08:55 Delfín Filík: Není ryba jako ryba 4/7 [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Vražedná poušť 33/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Slepá víra 16/26 [i] 10:15 McLeodovy dcery I: Na číhané 9/22 [i] 11:00 Milí Bakaláři: Vladimír Menšík a Martina 1/6 [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Legendy taneční hudby [i] 13:40 Film o cyklu Hop nebo trop [i] 13:55 Pofoukej mi jahody: Je cosi shnilého v království 2/3 [i] 14:50 Uvidíte vítěznou "POHÁDKU NA PŘÁNÍ" z neděle 10. 7. 2011 O pyšném panovníkovi [i] 15:55 Inami 9/26 [i] 16:15 Delfín Filík: Není ryba jako ryba 4/7 [i] 16:30 Sezame, pojď si hrát [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Auto Moto Styl [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 10/52 [i] 18:40 Evropské pexeso 28/28 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Hop nebo trop: Na kolech 3/8 [i] 21:20 13. komnata Wabiho Daňka [i] 21:50 Všechnopárty [i] 22:40 Losování Euromiliony 22:45 Ohnivé léto 4/5 [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Slavnostní zakončení MFF Karlovy [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zahrada [i] 05:40 Pevnosti: Brno [i] 05:55 Buď fit s ČT [i] 06:05 Babylon [i] 06:30 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 28/30 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Cyklisté a chodci 7/13 [i] 08:20 Haló, haló! 43/85 [i] 08:45 Divnopis [i] 08:50 Vodácká putování [i] 09:05 Přežili rok 2000 [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Rajské zahrady [i] 10:00 Krásný ztráty [i] 10:40 Tajemství divočiny V.: Metaříci žlutí 9/13 [i] 11:10 Ushuaia 1/26 [i] 11:40 Vzkaz Ladislava Pilky [i] 11:55 Zasvěcení [i] 12:25 Rozhoupaný svět Rudolfa [i] 12:55 Folklorní magazín [i] 13:25 Moje medicína [i] 13:35 Rozum nebo extrém [i] 13:50 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 14:40 Prolínání světů: Cesta k dospělosti [i] 15:10 Svatba a manželství [i] 15:40 Ushuaia 2/26 [i] 16:05 Tajemství divočiny V.: Velemlok japonský 10/13 [i] 16:30 Ekozahrady [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Přízraky v laguně Chuuk [i] 18:00 Les Království [i] 18:30 Haló, haló! 43/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Cyklisté a chodci 7/13 [i] 19:30 Babylon [i] 20:00 Zázračná planeta: Svět plazů a obojživelníků: Invaze na souš 2/5 [i] 20:55 Boj o život: Dětství [i] 21:50 Mistři českého animovaného filmu III [i] 22:45 Bohemia Jazz Fest 2011 [i] 22:50 Flight of the Conchords II: Na dlažbě 10/10 [i] 23:25 Malá Velká Británie: Britský komediální seriál 15/22 [i] 23:55 Klobouček [i] 00:20 Montezuma [i] 01:15 Dobrodružství šesti trampů: Duch lodi se mstí 2/6 [i] 01:40 Záhady duše: Záhada osobnosti 12/12 [i] 02:10 Na plovárně s Thelmou [i] 02:30 Sólo pro... Glena Hansarda - [i] 03:00 Ladí neladí [i] 03:50 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:25 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:30 Náš venkov [i] 04:50 Stop [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 90 [i] 09:35 Co mám na tobě ráda II [i] 10:00 V zajetí posedlosti [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Babicovy dobroty [i] 12:40 Walker, Texas Ranger V 24 [i] 13:35 Námořní hlídka IV 9 [i] 14:40 Gilmorova děvčata III 14 [i] 15:40 Krok za krokem VI 9 [i] 16:05 Beze stopy VII 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 127, 128 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dvanáct do tuctu [i] 22:05 Zabij, nebo budeš zabit [i] 00:20 Sexy tým [i] 01:55 Novashopping 02:30 Áčko [i] 03:30 Stefanie V 27, 28 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 108 [i] 08:35 M*A*S*H 109 [i] 09:15 Přátelé X: Jak chtěl být Ross opálený 3 [i] 09:40 Prostřeno! [i] 10:35 To je vražda, napsala IX: Vražda v rytmu hudby 10 [i] 11:35 Diagnóza vražda VI: Vražděte, moji drazí 14 [i] 12:35 Případ pro Sam IV: Nebezpečné terapie 12 [i] 13:35 Kutil Tim V: Předvánoční let 12 [i] 14:05 Přátelé X: Dort 4 [i] 14:40 Ochránce II: Přežít 22 [i] 15:40 Julie Lescautová VI: Nebezpečné schůzky 7 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Taxi 4 [i] 22:00 Show Jana Krause [i] 23:10 Jednotka příliš rychlého nasazení [i] 01:35 Démon Warlock [i] 03:25 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Čistá láska 162/170 [i] 06:05 Doňa Barbara 189/190 [i] 06:55 Sudkyňa Hatchettová I. 34/175 [i] 07:40 Nespútaný anjel 186/194 [i] 08:30 V náručí diabla 145/182 [i] 09:30 Ulica III. 10/259 [i] 10:25 Veštiareň [i] 11:25 Slzy Bosporu 81-82/102 [i] 13:00 Sudkyňa Hatchettová I. 159-160/175 [i] 14:05 Rebeli na strednej 108/135 [i] 15:00 Tisíc a jedna noc 131/180 [i] 15:55 Doňa Barbara 190/190 [i] 17:05 Čistá láska 163/170 [i] 18:00 V náručí diabla 146/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 109/135 [i] 20:00 Priateľky [i] 20:35 Harlequin: Diamantové dievča [i] 22:25 Príbeh z Los Angeles [i] 00:15 Na streche [i] 01:10 L.O.V.E. [i] 01:45 Príbeh z Los Angeles [i] 03:15 Sudkyňa Hatchettová I. 159-160/175 [i] 03:55 V tieni [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:50 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Hollywood Sever [i] 08:55 Teleshopping 12:05 ZigZag [i] 14:00 Zkouška dospělosti [i] 15:45 Moje tlustá řecká svatba [i] 17:30 Swing [i] 19:10 Vejce na tvrdo [i] 21:00 Rande v Queensu [i] 22:40 Holič [i] 00:30 Židovské kladivo [i] 02:05 Pekelná jízda [i] 03:35 Obraz Doriana Graye [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Cyklistika [i] 10:00 Atletika [i] 12:45 Motorismus [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:45 Atletika [i] 20:00 Snooker [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Motorismus [i] 00:45 Atletika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 5: Smrtící debata 18 [i] 07:20 Soudkyně Amy 2: Den adopce 10 [i] 08:20 Soudkyně Amy 2: Dráp je na_ím pánem 11 [i] 09:20 Pouta, která svazují