TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Dva a pol chlapa IV. 22/24 [i] 09:55 Kobra 11 IV. 8/17 [i] 10:50 Smallville VII. 8/20 [i] 11:35 Čarodejnice I. 8/22 [i] 12:30 NCIS VII. [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 NCIS: Los Angeles I. [i] 14:15 Las Vegas: Kasíno IV. 13/17 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey I. 8/24 [i] 15:35 Krok za krokom IV. 13/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha IV. 1/26 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Bez servítky [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 23/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 131/180 [i] 21:00 NCIS VII. - NOVÉ ČASTI [i] 21:50 NCIS: Los Angeles I. - NOVÉ ČASTI [i] 22:45 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 Zombies [i] 00:55 Čeľuste: Odplata [i] 02:20 Hrdinovia II. 4/11 [i] 03:00 Post mortem I. 6/9 [i] 03:50 Kobra 11 IV. 8/17 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Sila lásky III. 76/244 [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:25 Slovensko dnes [i] 06:35 Správy STV [i] 07:05 Sladká Valentína 97/178 [i] 07:50 Safari: Dvojník 9/13 [i] 08:20 Hannah Montana II. 9/30 [i] 08:45 Show Billa Cosbyho VI 15/26 [i] 09:10 Show Billa Cosbyho VI 16/26 [i] 09:40 Doktor z hôr: Vlk 4/45 [i] 10:30 Bumerang [i] 11:25 Sladká Valentína 98/178 [i] 12:10 Sila lásky III. 77/244 [i] 13:05 Sila lásky III. 78/244 [i] 13:55 Cez Karpaty: Malé Karpaty [i] 14:20 Show Billa Cosbyho VI 15/26 [i] 14:50 Show Billa Cosbyho VI 16/26 [i] 15:15 Čo dokáže ulica [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:25 SOS [i] 16:55 Vojna kuchárov [i] 17:25 Sudkyňa Amy: Na prahu smrti 8 [i] 18:10 Doktor z hôr: Vlk 4/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Obdobie zločinu: Čierny film 3/6 [i] 21:50 Nočné správy STV [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Dvojitý život 2/20 [i] 23:10 Sudkyňa Amy: Na prahu smrti 8 [i] 23:55 Bumerang [i] 00:40 Obdobie zločinu: Čierny film 3/6 [i] 02:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Dvojitý život 2/20 [i] 03:15 Cez Karpaty: Malé Karpaty [i] 03:35 Správy STV o 16:00 [i] 03:45 Góly - body - sekundy [i] 04:05 Sila lásky III. 77/244 [i] 04:55 Sila lásky III. 78/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Liptovská Mara - keltské stredisko pod Tatrami [i] 08:10 Malá princezná: Princezná nevie, čím bude 4 [i] 08:20 Bola raz jedna záhrada: Básnička 9/13 [i] 08:30 Dobrodružstvá Budzogáňa,zbojníckeho kapitána: Zbojníci v sukienkach 2/14 [i] 08:55 Krajina Haliganda 2/4 [i] 09:30 Dovolíte, prosím?: Na návšteve [i] 09:35 Stretnúť človeka: Národný umelec Orest Dubay [i] 10:00 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:30 Mediálni špióni [i] 11:00 Banánové deti [i] 11:55 Kým sa skončí tento film [i] 12:50 Živá panoráma [i] 13:20 Na ľudovú nôtu 2002: Nôty a tance predkov [i] 14:25 Tour de France [i] 17:30 Kométy: Lucia Klocová [i] 17:55 Kvarteto [i] 18:20 Zákulisie slovenčiny [i] 18:30 Večerníček: Kamaráti bez slov 2/7 [i] 18:40 Táraninky: História [i] 18:55 Radosť zo života: Martin Martinček [i] 19:20 Osobnosti a udalosti: S.Mikovíni - Banícka a lesnícka akadémia [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Soirée z Mlynskej doliny [i] 20:40 Rozmar [i] 21:25 Família [i] 21:55 Prechádzky operetou: Madame Pompadour [i] 22:55 Imago: Milota a jej premeny [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy - Hírek [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Kutyil s.r.o.: Had 6 [i] 05:45 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň: Hajtra [i] 09:00 Rodinka úžasných 10 [i] 10:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 3 [i] 11:00 Profesionáli II.: Miňo opäť policajtom 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 24 [i] 14:00 Klamári II. 6 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 9 [i] 16:00 Simpsonovci XVI. 5,6 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 Kutyil s.r.o.: Kukučkové hodiny 7 [i] 18:00 Súdna sieň: Hodinový hotel [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Rodinka úžasných 11 [i] 21:00 Ochrancovia 6 [i] 22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 3 [i] 23:00 Kosti V. 22/22 [i] 00:00 Čierny dážď [i] 02:25 Klamári II. 6 [i] 03:00 Na pokraji smrti 2 [i] 03:45 Tru Calling 1/26 [i] 04:30 SHARK II. 14 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Esmeralda 14,15 [i] 07:20 Doktorka Quinnová 22 [i] 08:00 Matlock VIII. 18,19 [i] 10:00 Kojak III. 15 [i] 11:00 MacGyver 129 [i] 12:00 M*A*S*H 4,5 [i] 13:00 Knight Rider 14 [i] 14:00 Simpsonovci XII. 2 [i] 14:30 Griffinovci V. 5 [i] 15:00 Ako zachrániť lipicány [i] 16:00 Detektív Nash Bridges V. 2 [i] 17:00 Knight Rider 14 [i] 18:00 M*A*S*H 4,5 [i] 19:00 Simpsonovci XII. 3 [i] 19:30 Griffinovci V. 6 [i] 20:00 Policajt v Hongkongu [i] 22:15 Nebezpečné pletky [i] 00:00 Kalamita [i] 01:45 Nebezpečné pletky [i] 03:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání IV.: Mel Schwartz, lovec lidí 20/22 [i] 07:00 Advokáti VII. 19/22 [i] 08:00 Ochránce IV. 4/8 [i] 09:00 Boj o čas II. 11/22 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 32/37 [i] 11:00 Předčasné vydání IV.: Mel Schwartz, lovec lidí 20/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 19/22 [i] 13:00 Ochránce IV. 4/8 [i] 14:00 Boj o čas II. 11/22 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 33/37 [i] 16:00 Předčasné vydání IV.: Čas 21/22 [i] 17:00 Advokáti VII. 20/22 [i] 18:00 Ochránce IV. 5/8 [i] 19:00 Boj o čas II. 12/22 [i] 20:00 Změna je život 9/13 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 10/24 [i] 22:00 Dr. House VI. 20/22 [i] 23:00 Cena za lidskost 1/7 [i] 00:15 Změna je život 9/13 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba III. 10/24 [i] 02:05 Dr. House VI. 20/22 [i] 02:55 Cena za lidskost 1/7 [i] 03:55 Umíte tančit? IV. 33/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Most Bay Bridge v San Francisku [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce: Výroba boloňského salámu [i] 07:15 Jak se to dělá 7 [i] 07:45 Jak to dělají? 16 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Vize z dávné minulosti [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Testováno mořem [i] 10:00 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 10:55 Mimořádné projekty: Gotthardský úpatní tunel [i] 11:50 Americký chopper: Rickova motorka - část 2. [i] 12:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Rozzlobená žába [i] 13:40 Špinavé práce: Výroba boloňského salámu [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Plavecký klub v Beringově moři [i] 15:30 Bořiči mýtů: Basketbal - Tým Trail Blazers [i] 16:25 Muž, žena a divočina: Aljaška [i] 17:20 Nutné k přežití: Irsko [i] 18:15 Bezpečná hranice 11 [i] 18:45 Bezpečná hranice 12 [i] 19:10 Jak se to dělá 8 [i] 19:40 Jak to dělají? 17 [i] 20:05 Jak řídit jadernou ponorku 1 [i] 21:00 Výrobci zbraní: Raketomet [i] 21:30 Výrobci zbraní: Smrtící tyč na aligátory [i] 21:55 Bojové stroje přední linie uvádí Mike Brewer: Na frontě [i] 22:50 Vězněm v cizině: Hong Kong [i] 23:45 Americký chopper: Rickova motorka - část 2. [i] 00:40 Opravna vraků: Procitnutí [i] 01:40 Jak řídit jadernou ponorku 1 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Ohnivý paralyzér [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 42 [i] 04:05 Jak se to dělá 8 [i] 04:35 Jak to dělají? 17 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Výletníci [i] 05:20 Etiketa [i] 05:35 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Inami 8/26 [i] 08:55 Delfín Filík: Jak Filík našel kamarády 3/7 [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Unesený princ 32/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Chlapec a oheň 15/26 [i] 10:20 McLeodovy dcery I: Divocí hřebci 8/22 [i] 11:05 Doktor z vejminku: Nemovitost 6/7 [i] 11:45 Schodiště [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bolkoviny [i] 13:30 Kaleidoskop [i] 14:00 Záhada hlavolamu 2/9 [i] 14:20 My holky z Městečka: Jarka má starosti 2/9 [i] 14:55 Tintinova dobrodružství: Šperky operní divy - 2. část 34/39 [i] 15:20 Zoománie 3/17 [i] 15:35 Šikulové [i] 15:55 Inami 8/26 [i] 16:20 Delfín Filík: Jak Filík našel kamarády 3/7 [i] 16:30 Byla jednou jedna planeta: Dědictví planety 1/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 9/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Návštěvníci [i] 21:50 Výletníci [i] 22:15 Kriminálka Paříž: Poslední soud 28/62 [i] 23:10 Profesionálové: Když se ochladí 9/57 [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Dempsey a Makepeaceová: Domeček z karet 24/31 [i] 01:00 Kaleidoskop [i] 01:25 Jak na ryby s Rudou Hrušínským [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na plný pecky 2001 [i] 05:40 Náš venkov [i] 05:55 Divnopis [i] 06:05 Kosmopolis - Speciál [i] 06:30 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 27/30 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Cyklisté a chodci 6/13 [i] 08:20 Haló, haló! 42/85 [i] 08:50 Kde bydlely princezny [i] 09:10 Počesku [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Inventura Febia: Hanzelka, Zikmund a Češi na cestách [i] 10:30 Ze hry do hry [i] 11:30 Stopa vede do Liptákova [i] 11:55 Jára Cimrman [i] 12:35 ...a tuhle znáte? [i] 13:05 Proč tolik nakupujeme? [i] 14:00 Lístky vytržené z památníku - [i] 14:50 Postřehy odjinud [i] 14:55 České stopy v zemi na rovníku [i] 15:55 Milionářská bydlení: Moskva [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Kamera na cestách: Poslední stopa [i] 18:00 Ushuaia 1/26 [i] 18:30 Haló, haló! 42/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Cyklisté a chodci 6/13 [i] 19:30 Vodácká putování [i] 19:45 Soukromá muzea [i] 20:00 Auto*mat [i] 21:35 Magické hory: Milešovka 5/13 [i] 21:55 Z hříček o královnách útržek rakousko-uherský [i] 22:40 Bohemia Jazz Fest 2011 [i] 22:50 Dokumentární klub: Od hlavy k patě [i] 23:20 Albertův odkaz [i] 00:30 Patti Austin Trio [i] 01:25 Rajské zahrady [i] 01:45 Ladí neladí [i] 02:35 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 02:40 Pohlednice ze Soho [i] 02:50 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 03:15 Zatopené osudy [i] 03:35 Ve stínu bohyně matky země [i] 04:30 Náš venkov [i] 04:50 Stop [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 89 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda II [i] 10:00 Růžový panter znovu zasahuje [i] 12:00 Tescoma s chutí [i] 12:10 Babicovy dobroty: Houby [i] 12:45 Walker, Texas Ranger V 23 [i] 13:45 Námořní hlídka IV 8 [i] 14:40 Gilmorova děvčata III 13 [i] 15:40 Krok za krokem VI 8 [i] 16:05 Beze stopy VII 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 125, 126 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hospoda: Koncert, Šejdrista 7, 8 [i] 21:25 Kriminálka Miami VIII: Boj o letadlo 4 [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba IV 3 [i] 23:45 Policejní odznak V: * 5 [i] 00:35 Námořní hlídka IV 8 [i] 01:20 Novashopping 01:55 Walker, Texas Ranger V 23 [i] 02:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:35 Lenssen & spol.: Voják v ženských šatech [i] 04:00 Stefanie V 25, 26 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 107 [i] 08:35 M*A*S*H 108 [i] 09:15 Přátelé X: Jak byl Ross v pohodě 2 [i] 09:40 Prostřeno! [i] 10:35 To je vražda, napsala IX: Vánoční tajemství 9 [i] 11:35 Diagnóza vražda VI: Vzdálené hlasy 13 [i] 12:35 Případ pro Sam IV: Náhodný čin 11 [i] 13:35 Kutil Tim V: Když přijede matka 11 [i] 14:05 Přátelé X: Jak chtěl být Ross opálený 3 [i] 14:35 Ochránce II: Prachy z nebes 21 [i] 15:35 Julie Lescautová VI: Jasný případ 6 [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Rosamunde Pilcher: Zimní slunovrat 2/2 [i] 22:05 Mladší o pár let [i] 23:10 Myšlenky zločince IV: Spřízněné duše 12 [i] 00:10 Mickybo a já [i] 01:55 Na čem záleží 93 [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Smiechoty [i] 05:40 Čistá láska 161/170 [i] 06:25 Doňa Barbara 188/190 [i] 07:15 Sudkyňa Hatchettová I. 33/175 [i] 08:00 Nespútaný anjel 185/194 [i] 08:50 V náručí diabla 144/182 [i] 09:55 Ulica III. 9/259 [i] 10:45 Veštiareň [i] 11:45 Slzy Bosporu 79-80/102 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová I. 157-158/175 [i] 14:20 Rebeli na strednej 107/135 [i] 15:20 Tisíc a jedna noc 130/180 [i] 16:15 Doňa Barbara 189/190 [i] 17:15 Čistá láska 162/170 [i] 18:10 V náručí diabla 145/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 108/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 186/194 [i] 21:00 Slzy Bosporu 81-82/102 [i] 22:50 Zajtrajšie noviny I. 3/23 [i] 23:40 Frasier VIII. 10/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 186/194 [i] 00:55 Zajtrajšie noviny I. 3/23 [i] 01:40 Frasier VIII. 10/24 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová I. 157-158/175 [i] 02:40 Ulica III. 9/259 [i] 03:25 V tieni [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:20 L.O.V.E. [i] 04:55 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Skutečný Howard Spitz [i] 08:55 Teleshopping 12:05 George Washington [i] 13:45 Pád do ticha [i] 15:45 Můj soused zabiják 2 [i] 17:30 ZigZag [i] 19:20 Zkouška dospělosti [i] 21:00 Obraz Doriana Graye [i] 22:40 Pekelná jízda [i] 00:20 Mírotvorce [i] 02:05 Temné vody [i] 03:45 Elita