TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:25 Dva a pol chlapa IV. 21/24 [i] 09:50 Kobra 11 IV. 7/17 [i] 10:50 Smallville VII. 7/20 [i] 11:40 Čarodejnice I. 7/22 [i] 12:30 Psych, s.r.o. III. 3/16 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad III. 19/23 [i] 14:15 Las Vegas: Kasíno IV. 12/17 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey I. 7/24 [i] 15:35 Krok za krokom IV. 12/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha III. 20/20 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Bez servítky [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 22/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 130/180 [i] 21:00 Mentalista II. 7-8/23 [i] 22:45 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 Rocky Balboa [i] 01:00 Kolaps [i] 02:30 Hrdinovia II. 3/11 [i] 03:15 Post mortem I. 5/9 [i] 04:00 Kobra 11 IV. 7/17 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Udalosti ČT [i] 06:15 Slovensko dnes [i] 06:25 Správy STV [i] 06:55 Sladká Valentína 96/178 [i] 07:40 Safari: Tajná svadba 8/13 [i] 08:15 Hannah Montana II. 8/30 [i] 08:40 Show Billa Cosbyho VI 13/26 [i] 09:05 Show Billa Cosbyho VI 14/26 [i] 09:35 Doktor z hôr: Kolibrík v košiari 3/45 [i] 10:30 Bumerang [i] 11:25 Sladká Valentína 97/178 [i] 12:10 Sila lásky III. 75/244 [i] 13:05 Sila lásky III. 76/244 [i] 13:55 Cez Karpaty: Strážovské vrchy [i] 14:20 Show Billa Cosbyho VI 13/26 [i] 14:50 Show Billa Cosbyho VI 14/26 [i] 15:15 Čo dokáže ulica [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:25 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:25 Sudkyňa Amy: Neosobná zaujatosť 7 [i] 18:10 Doktor z hôr: Kolibrík v košiari 3/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 ... kone na betóne [i] 21:45 Nočné správy STV [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Ktosi je za dverami [i] 23:00 Sudkyňa Amy: Neosobná zaujatosť 7 [i] 23:45 Bumerang [i] 00:35 ... kone na betóne [i] 02:05 Ktosi je za dverami [i] 02:50 Cez Karpaty: Strážovské vrchy [i] 03:15 Správy STV o 16:00 [i] 03:25 Góly - body - sekundy [i] 03:30 Ján Ilavský [i] 03:50 Jánošíkove dni 2010 [i] 04:15 Sila lásky III. 75/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Praveký lovec nad Prešovom [i] 08:15 Malá princezná: Princezná nechce spať 3 [i] 08:25 Bola raz jedna záhrada: Žiacka knižka 8/13 [i] 08:35 Dobrodružstvá Budzogáňa,zbojníckeho kapitána: Zbojnícke chodníčky 1/14 [i] 09:05 Krajina Haliganda 1/4 [i] 09:35 Dovolíte, prosím?: Moji rodičia a ja [i] 09:45 Stretnúť človeka: Viktor Kubal [i] 10:05 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:40 Mediálni špióni: Rekapitulácia [i] 11:10 Živá panoráma [i] 11:45 Na ľudovú nôtu: Zo Šariša [i] 12:20 Vrana vrane [i] 12:45 Smiem prosiť...? [i] 13:40 Maďarský magazín [i] 14:10 Kométy: Matej Jurčo [i] 14:25 Tour de France [i] 17:40 Utajená reč peňazí: Viliam Tell - legenda alebo skutočnosť? 5/13 [i] 18:10 Kinorama [i] 18:35 Zákulisie slovenčiny [i] 18:50 Večerníček: Kamaráti bez slov 1/7 [i] 19:05 Trezor: Jozef Cíger-Hronský [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Martin Slivka - "... muž, ktorý sadil stromy" [i] 21:45 Família: Ajka [i] 22:15 Banánové deti [i] 23:10 Imago: Mesiac fotografie '93 alebo Hranice fotografie [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy - Hírek [i] 00:35 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Kutyil s.r.o. II.: Škatule 5 [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň: Rodinné peklo [i] 09:00 Rodinka úžasných 9 [i] 10:00 Ochrancovia 5 [i] 11:00 Profesionáli II.: Károly a Skajka 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 23 [i] 14:00 Klamári II. 5 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 8 [i] 16:00 Simpsonovci XVI. 3,4 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 Kutyil s.r.o. II.: Had 6 [i] 18:00 Súdna sieň: Gigolo [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Rodinka úžasných 10 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 3,4 [i] 23:00 Kosti V. 21 [i] 00:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 23 [i] 01:00 Klamári II. 5 [i] 02:20 Oceľová pasca [i] 03:50 Deň po tom (11/11) [i] 04:30 SHARK II. 13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Esmeralda 12,13 [i] 07:20 Doktorka Quinnová 21 [i] 08:00 Matlock VIII. 16,17 [i] 10:00 Kojak III. 14 [i] 11:00 MacGyver 128 [i] 12:00 M*A*S*H 2,3 [i] 13:00 Knight Rider 13 [i] 14:00 Simpsonovci XII. 1/21 [i] 14:30 Griffinovci V. 4 [i] 15:00 Ponorka na samovražednej misii [i] 16:00 Detektív Nash Bridges V. 1/22 [i] 17:00 Knight Rider 13 [i] 18:00 M*A*S*H 2,3 [i] 19:00 Simpsonovci XII. 2 [i] 19:30 Griffinovci V. 5 [i] 20:00 Ninja Factor II. 2,3 [i] 21:00 Blízko smrti [i] 22:00 Mafstory: Aliho manželka; Buď szeged-in! [i] 00:00 Ninja Factor II. 2,3 [i] 00:35 Blízko smrti [i] 01:20 Tak sa láska začína... [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání IV.: Irské štěstíčko 19/22 [i] 07:00 Advokáti VII. 18/22 [i] 08:00 Ochránce IV. 3/8 [i] 09:00 Boj o čas II. 10/22 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 31/37 [i] 11:00 Předčasné vydání IV.: Irské štěstíčko 19/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 18/22 [i] 13:00 Ochránce IV. 3/8 [i] 14:00 Boj o čas II. 10/22 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 32/37 [i] 16:00 Předčasné vydání IV.: Mel Schwartz, lovec lidí 20/22 [i] 17:00 Advokáti VII. 19/22 [i] 18:00 Ochránce IV. 4/8 [i] 19:00 Boj o čas II. 11/22 [i] 20:00 Změna je život 8/13 [i] 21:00 CSI: New York VII. 20/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 12/13 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 11/13 [i] 00:00 Změna je život 8/13 [i] 00:55 CSI: New York VII. 20/22 [i] 01:50 Změna je život 9/13 [i] 02:35 Zachraň mě VI. 11/13 [i] 03:25 Umíte tančit? IV. 32/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Stadion v Melbourne [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce: Ozdobné tykve [i] 07:15 Jak se to dělá 6 [i] 07:45 Jak to dělají? 15 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Červený prapor pro býka [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Ať si zvykají [i] 10:00 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 10:55 Mimořádné projekty: Most Bay Bridge v San Francisku [i] 11:50 Americký chopper: Rickova motorka - část 1. [i] 12:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Tygří vůz [i] 13:40 Špinavé práce: Ozdobné tykve [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Testováno mořem [i] 15:30 Bořiči mýtů: Vize z dávné minulosti [i] 16:25 Rozebráno: Zajištění domů [i] 16:55 Rozebráno: Voda [i] 17:20 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 18:15 Bezpečná hranice 9 [i] 18:45 Bezpečná hranice 10 [i] 19:10 Jak se to dělá 7 [i] 19:40 Jak to dělají? 16 [i] 20:05 Říční příšery: Tichý vrah [i] 21:00 Muž, žena a divočina: Aljaška [i] 21:55 V nejhorším případě: Hořící automobil/Nehoda na lodi [i] 22:25 Opravdu to přežili: Nouzové přistávací těleso [i] 22:50 Jak přežít neštěstí: Střelba v nákupním středisku [i] 23:45 Americký chopper: Rickova motorka - část 1. [i] 00:40 Opravna vraků: Rodinný náklaďák [i] 01:40 Muž, žena a divočina: Aljaška [i] 02:40 Bořiči mýtů: Pád z vodní klouzačky [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 41 [i] 04:05 Jak se to dělá 7 [i] 04:35 Jak to dělají? 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Doktor z vejminku: Býk na žír 5/7 [i] 05:40 Slivovice [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Inami 7/26 [i] 08:55 Delfín Filík: Jak Filík hledal Prahu 2/7 [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Tik-tak, mechanický mužík 31/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Ztracený otec 2. část 14/26 [i] 10:20 McLeodovy dcery I: Radost a pýcha 7/22 [i] 11:05 Věšák - Pavel Zedníček [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Hry bez hranic [i] 14:00 O líné Pepině, Vojtovi a sedmi raraších [i] 15:00 Záhady Toma Wizarda [i] 15:10 Bez práce nejsou koláče [i] 15:35 Pátrání světlušky Lucie [i] 15:50 Inami 7/26 [i] 16:15 Delfín Filík: Jak Filík hledal Prahu 2/7 [i] 16:30 Byl jednou jeden... člověk 26/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 8/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Slečna Marplová: Vražda na faře [i] 21:40 Neobyčejné životy [i] 22:35 Já truchlivý bůh [i] 00:05 Losování Sportky a Šance 00:10 Na stopě [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 01:05 Sváteční slovo doc. PhDr. Zbyňka Svozila, Ph.D. [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 01:40 Auto Moto Revue [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:35 Sbírám, sbíráš, sbíráme [i] 05:45 Festivalové listy Měsíce autorského čtení 06:00 Alchymie bytí [i] 06:30 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 26/30 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Cyklisté a chodci 5/13 [i] 08:20 Haló, haló! 41/85 [i] 08:50 Pevnosti: Brno [i] 09:10 Soukromá muzea [i] 09:20 Československý filmový týdeník (32min) [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Výprava za českými čerty [i] 10:00 Z Večerů na téma... Folklór [i] 10:35 Anekdota - lidová tvořivost doby [i] 11:10 Nápisy 1989 [i] 11:20 Lidoví vypravěči [i] 11:50 Folklór a pop [i] 12:30 Na plovárně s Thelmou [i] 12:55 Kam zmizel ten starý song [i] 13:35 Toulky s Ladislavem Smoljakem po Střekově a Praze za osudy skladatele Richarda Wagnera [i] 13:50 Hranice času [i] 14:40 Londýn: Město umění [i] 15:30 Zajatci minulosti: Někteří původní obyvatelé Severní 2/3 [i] 16:00 Michelangelo: David [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Potomci slavných - Karel Plicka [i] 17:30 Vzhůru dolů!: Za tajemstvím Punkvy 1/7 [i] 17:50 Počesku [i] 18:00 Putování za vínem [i] 18:30 Haló, haló! 41/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Cyklisté a chodci 5/13 [i] 19:30 Dobrodružství šesti trampů: Duch lodi se mstí 2/6 [i] 20:00 V množství je síla aneb Nekonečné zvířecí armády 1/2 [i] 20:55 Lijavec [i] 22:30 Bohemia Jazz Fest 2011 [i] 22:40 Jindřich Štyrský - Mým očím nutno stále házeti potravu [i] 23:40 Sólo pro... Glena Hansarda - [i] 00:05 From the Basement ll 1/6 [i] 01:00 Uchem jehly [i] 01:25 Prolínání světů: Prolog [i] 01:55 Narození a dětství [i] 02:25 Klobouček 02:55 Krásy evropského pobřeží: Moře v nebezpečí [i] 03:00 Ladí neladí [i] 03:50 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:30 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:35 Náš venkov [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 88 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda II [i] 09:55 První liga [i] 11:55 Tescoma s chutí [i] 12:05 Babicovy dobroty: Italská inspirace [i] 12:40 Walker, Texas Ranger V 22 [i] 13:40 Námořní hlídka IV 7 [i] 14:40 Gilmorova děvčata III 12 [i] 15:40 Krok za krokem VI 7 [i] 16:05 Beze stopy VII 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 123, 124 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Wipeout Souboj národů [i] 21:20 Lidský terč: Potíže s ambasádou 3 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba IV 2 [i] 23:40 Policejní odznak V: * 4 [i] 00:30 Námořní hlídka IV 7 [i] 01:15 Novashopping 01:50 Walker, Texas Ranger V 22 [i] 02:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:35 Lenssen & spol.: Ukradené mládí [i] 04:00 Stefanie V 23, 24 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 106 [i] 08:35 M*A*S*H 107 [i] 09:15 Přátelé X: Jak to bylo, když si Joey s Rachel dali pusu 1 [i] 09:50 Prostřeno! [i] 10:40 To je vražda, napsala IX: Klasická vražda 8 [i] 11:40 Diagnóza vražda VI: Uvěznění v ráji 12 [i] 12:40 Případ pro Sam IV: Vražedná spravedlnost 10 [i] 13:40 Kutil Tim V: Doktor v domě 10 [i] 14:10 Přátelé X: Jak byl Ross v pohodě 2 [i] 14:40 Ochránce II: Zmizení 20 [i] 15:40 Julie Lescautová VI: Otcovský instinkt 5 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Vteřiny před vraždou: Ostřelovač 4 [i] 21:05 TOP STAR magazín [i] 22:10 Castle na zabití I: Ztracené děvčátko 9 [i] 23:10 Sběratelé kostí III: Mumie v bludišti 5 [i] 00:10 Nedokonalé zločiny II: K smrti krásná 7 [i] 01:05 Volejte Věštce [i] 02:55 Výklad snů [i] 03:50 Na čem záleží 91 [i] 04:15 Na čem záleží 92 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smiechoty [i] 05:35 Čistá láska 160/170 [i] 06:20 Doňa Barbara 187/190 [i] 07:10 Sudkyňa Hatchettová I. 32/175 [i] 07:55 Nespútaný anjel 184/194 [i] 08:50 V náručí diabla 143/182 [i] 09:50 Ulica III. 8/259 [i] 10:45 Veštiareň [i] 11:45 Slzy Bosporu 77-78/102 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová I. 155-156/175 [i] 14:25 Rebeli na strednej 106/135 [i] 15:20 Tisíc a jedna noc 129/180 [i] 16:15 Doňa Barbara 188/190 [i] 17:15 Čistá láska 161/170 [i] 18:10 V náručí diabla 144/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 107/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 185/194 [i] 21:00 Slzy Bosporu 79-80/102 [i] 22:45 Muži na stromoch II. 14/14 [i] 23:35 Frasier VIII. 9/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 185/194 [i] 00:55 Muži na stromoch II. 14/14 [i] 01:35 Frasier VIII. 9/24 [i] 01:55 Sudkyňa Hatchettová I. 155-156/175 [i] 02:40 Ulica III. 8/259 [i] 03:20 AHA [i] 03:50 V tieni [i] 04:05 Lampáreň [i] 04:40 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Jak ukrást Bess [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Jaro 1941 [i] 13:55 Otec Naděje [i] 15:55 Elixír lásky aneb Kate a Ollie