Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:25 Dva a pol chlapa IV. 20/24 [i] 09:50 Kobra 11 IV. 6-6/17 [i] 10:45 Smallville VII. 6/20 [i] 11:35 Čarodejnice I. 6/22 [i] 12:25 Psych, s.r.o. III. 2/16 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad III. 18/23 [i] 14:15 Las Vegas: Kasíno IV. 11/17 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey I. 6/24 [i] 15:35 Krok za krokom IV. 11/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha III. 19/20 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Bez servítky [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 21/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 129/180 [i] 21:00 NCIS VII. - NOVÉ ČASTI [i] 21:50 NCIS: Los Angeles I. - NOVÉ ČASTI [i] 22:45 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 Neubližujte mojej dcére! [i] 01:00 Sila srdca [i] 02:40 Hrdinovia II. 2/11 [i] 03:20 Post mortem I. 4/9 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Udalosti ČT [i] 06:15 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 06:55 Sladká Valentína 95/178 [i] 07:45 Safari: Podzemná chodba 7/13 [i] 08:15 Hannah Montana II. 7/30 [i] 08:40 Show Billa Cosbyho VI 11/26 [i] 09:05 Show Billa Cosbyho VI 12/26 [i] 09:40 Doktor z hôr: Dievča a smrť 2/45 [i] 10:30 Bumerang [i] 11:25 Sladká Valentína 96/178 [i] 12:10 Sila lásky III. 73/244 [i] 13:05 Sila lásky III. 74/244 [i] 13:55 Cez Karpaty: Dolina stredného Váhu II. [i] 14:20 Show Billa Cosbyho VI 11/26 [i] 14:50 Show Billa Cosbyho VI 12/26 [i] 15:15 Čo dokáže ulica [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Honba na bosorky 6 [i] 18:10 Doktor z hôr: Dievča a smrť 2/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Život: Ryby [i] 21:05 Chodili sme spolu [i] 21:50 Nočné správy STV [i] 22:00 Počasie [i] 22:03 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI.: Zverinec 8/22 [i] 22:50 Sudkyňa Amy: Honba na bosorky 6 [i] 23:40 Bumerang [i] 00:25 Život: Ryby [i] 01:15 Žiť ako lev 2/6 [i] 02:50 Cez Karpaty: Dolina stredného Váhu II. [i] 03:15 Správy STV o 16:00 [i] 03:25 Góly - body - sekundy [i] 03:30 Mincovňa Kremnica [i] 04:00 Sila lásky III. 73/244 [i] 04:50 Sila lásky III. 74/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Tempo [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Gemerské fresky II. [i] 08:10 Malá princezná: Princezná nepotrebuje pomoc 2 [i] 08:20 Bola raz jedna záhrada: Zlodej 7/13 [i] 08:30 Pltník Paľko a vodník Venček: Vodnícka skúška 7/7 [i] 09:00 Posledný drak: Konečne doma 7/7 [i] 09:30 Dovolíte, prosím?: V škole [i] 09:35 Stretnúť človeka: Ilja Zeljenka [i] 09:55 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:30 Mediálni špióni [i] 11:00 Živá panoráma [i] 11:35 Na ľudovú nôtu 2000: Paste sa, paste [i] 12:10 Lákavé stredisko rýchleho vytriezvenia [i] 12:55 Orientácie [i] 13:30 Cesty nádeje [i] 13:55 Národnostný magazín: Český [i] 14:25 Tour de France [i] 17:50 Stopy Slovákov v brazílskom pralese 1 [i] 18:20 Zákulisie slovenčiny [i] 18:30 Večerníček: Strigôňove prázdniny 7/7 [i] 18:40 Táraninky: Klamstvo, lož [i] 18:55 Návraty Pavla Horova [i] 19:20 Invencie: Viera Žilinčanová - Variácie snenia [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Televízna sezóna: Bičianka z doliny [i] 21:15 Família: Tanec ako liek [i] 21:45 Utajená reč peňazí: Viliam Tell - legenda alebo skutočnosť? 5/13 [i] 22:05 Sféry dôverné: Pravoslávni mučeníci [i] 00:05 Imago: Sklárske sympózium Zlatno ´93 [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy - Hírek [i] 01:25 Správy STV "N" [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Kutyil s.r.o. II.: Celibát 4 [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň: Bratsky sa rozdeľme! [i] 09:00 Láska v Istanbule 6 [i] 11:00 Profesionáli II.: Vodná kríza 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 22 [i] 14:00 Klamári II. 4 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 7 [i] 16:00 Simpsonovci XVI. 1,2/21 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 Kutyil s.r.o. II.: Škatule 5 [i] 18:00 Súdna sieň: Opravári [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Rodinka úžasných 9 [i] 21:00 Ochrancovia 5 [i] 22:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 16,17 [i] 00:00 Listy od vraha [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 16 [i] 02:35 Klamári II. 4 [i] 03:20 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 7 [i] 04:00 Deň po tom 10 [i] 04:40 SHARK II. 12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Esmeralda 10,11 [i] 07:20 Doktorka Quinnová 20 [i] 08:00 Matlock VIII. 14,15 [i] 10:00 Kojak III. 13 [i] 11:00 MacGyver 127 [i] 12:00 M*A*S*H 255/255 [i] 12:30 M*A*S*H 1/255 [i] 13:00 Knight Rider 12 [i] 14:00 Simpsonovci XI. 22/22 [i] 14:30 Griffinovci V. 3 [i] 15:00 Lovci búrok [i] 16:00 Detektív Nash Bridges IV. 24/24 [i] 17:00 Knight Rider 12 [i] 18:00 M*A*S*H 255/255 [i] 18:30 M*A*S*H 1/255 [i] 19:00 Simpsonovci XII. 1/21 [i] 19:30 Griffinovci V. 4 [i] 20:00 MASH FILM [i] 22:15 Extrémne vlaky 8/8 [i] 23:15 Stratené dôkazy 2 [i] 00:15 Teroristi 3,4 [i] 01:35 "Svatby pana Voka" [i] 03:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání IV.: Divadelní představení 18/22 [i] 07:00 Advokáti VII. 17/22 [i] 08:00 Ochránce IV. 2/8 [i] 09:00 Boj o čas II. 9/22 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 30/37 [i] 11:00 Předčasné vydání IV.: Divadelní představení 18/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 17/22 [i] 13:00 Ochránce IV. 2/8 [i] 14:00 Boj o čas II. 9/22 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 31/37 [i] 16:00 Předčasné vydání IV.: Irské štěstíčko 19/22 [i] 17:00 Advokáti VII. 18/22 [i] 18:00 Ochránce IV. 3/8 [i] 19:00 Boj o čas II. 10/22 [i] 20:00 Změna je život 7/13 [i] 21:00 Změna je život II. 13/13 [i] 22:00 Někdo to rád hloupé 1/21 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 10/13 [i] 00:00 Změna je život 7/13 [i] 00:55 Změna je život II. 13/13 [i] 01:50 Někdo to rád hloupé 1/21 [i] 02:40 Zachraň mě VI. 10/13 [i] 03:25 Umíte tančit? IV. 31/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Jihoafrický zlatý důl [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce: Larví farma [i] 07:15 Jak se to dělá 5 [i] 07:45 Jak to dělají? 14 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pravda o supermanech [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Liknavým tempem [i] 10:00 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 10:55 Mimořádné projekty: Stadion v Melbourne [i] 11:50 Americký chopper: Motorka na počest raketoplánu Space Shuttle - část 2. [i] 12:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Andělské taxi [i] 13:40 Špinavé práce: Larví farma [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Ať si zvykají [i] 15:30 Bořiči mýtů: Červený prapor pro býka [i] 16:25 Zásah do konstrukce: Škola boxu [i] 17:20 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 18:15 Bezpečná hranice 7 [i] 18:45 Bezpečná hranice 8 [i] 19:10 Jak se to dělá 6 [i] 19:40 Jak to dělají? 15 [i] 20:05 Rozebráno: Zajištění domů [i] 20:35 Rozebráno: Voda [i] 21:00 Mimořádné projekty: Londýnský olympijský plavecký stadion [i] 21:55 Extrémní stroje: Thunder, Wheels, Nemo [i] 22:50 Černé nebe: Obrození tanku Badger [i] 23:45 Americký chopper: Motorka na počest raketoplánu Space Shuttle - část 2. [i] 00:40 Opravna vraků: S hořkou příchutí [i] 01:40 Rozebráno: Zajištění domů [i] 02:10 Rozebráno: Voda [i] 02:40 Bořiči mýtů: 2. hodina s lepicí páskou [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 40 [i] 04:05 Jak se to dělá 6 [i] 04:35 Jak to dělají? 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bolkoviny [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Inami 6/26 [i] 08:55 Delfín Filík: Filík se představuje 1/7 [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Ozma, princezna země Oz 30/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Ztracený otec 13/26 [i] 10:20 McLeodovy dcery I: Šrámy 6/22 [i] 11:10 Banánové rybičky [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Dlouhá míle 1/6 [i] 13:45 Po stopách [i] 14:05 Hodina zpěvu [i] 14:55 Tom, nejlepší přítel [i] 15:20 Zoománie 2/17 [i] 15:35 Ankety s dětmi [i] 15:40 Pátrání světlušky Lucie [i] 15:55 Inami 6/26 [i] 16:15 Delfín Filík: Filík se představuje 1/7 [i] 16:30 Byl jednou jeden... člověk: Bláznivá léta 25/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 7/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Slavné historky zbojnické: Šobri Jožka 2/6 [i] 21:05 Nesmrtelní [i] 22:25 Výkřik ve tmě [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Film o seriálu Eden [i] 00:45 Na cestě po Pardubicku [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Zajímavosti z regionů [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás z Krásna nad Teplou 05:40 Stop [i] 05:45 Přežiješ mládí? [i] 06:00 ...a tuhle znáte? 06:30 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 25/30 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Cyklisté a chodci 4/13 [i] 08:20 Haló, haló! 40/85 [i] 08:50 Zapomenuté výpravy [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Ekospolečenství [i] 10:00 Edvard Munch: Výkřik [i] 10:50 Ktosi je za dverami [i] 11:40 Ktosi je za dverami [i] 12:40 Příště u Vás z Velkých Němčic na [i] 13:25 Ta naše povaha česká [i] 13:55 Česká vzduchoplavba: Od andělů k balonovým pilotům 1/3 [i] 14:25 Krajinou ticha [i] 14:55 Vzkaz Josefa Masopusta [i] 15:10 Maria Montessoriová 2/2 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Televizní klub neslyšících [i] 17:30 Rozhoupaný svět Rudolfa [i] 18:00 Cestománie [i] 18:30 Haló, haló! 40/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Cyklisté a chodci 4/13 [i] 19:30 Kosmopolis - Speciál [i] 20:00 Královna a kardinál 1/2 [i] 21:45 Inventura Febia: Hanzelka, Zikmund a Češi na cestách [i] 22:35 Bohemia Jazz Fest 2011 [i] 22:40 Záhady duše: Záhada osobnosti 12/12 [i] 23:10 Pollock [i] 01:10 Ještě jsem tady - Dagmar Steinová [i] 01:35 Natalie Cole v Basileji 02:35 Ladí neladí [i] 03:25 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 03:35 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:00 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:05 Romance do růžova [i] 04:35 Náš venkov [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 87 [i] 09:35 Co mám na tobě ráda II [i] 10:00 Šéfe, jsem v tom! [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:05 Babicovy dobroty: Rolky z divočáka [i] 12:40 Walker, Texas Ranger V 21 [i] 13:40 Námořní hlídka IV 6 [i] 14:40 Gilmorova děvčata III 11 [i] 15:35 Krok za krokem VI 6 [i] 16:00 Kriminálka Las Vegas VIII: Za Geddu [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 121, 122 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Plechová kavalerie: Rostlino-lékař 1 [i] 21:05 Kobra 11 XV: Kóma 1 [i] 22:00 Noční Televizní noviny [i] 22:30 Námořní vyšetřovací služba IV 1 [i] 23:30 5 dnů do půlnoci 1 [i] 00:20 Námořní hlídka IV 6 [i] 01:05 Novashopping 01:40 Walker, Texas Ranger V 21 [i] 02:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:55 Áčko [i] 04:00 Stefanie V 21, 22 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 105 [i] 08:35 M*A*S*H 106 [i] 09:15 Přátelé IX: Na Barbadosu 2/2 24 [i] 09:40 Prostřeno! [i] 10:35 To je vražda, napsala IX: Případ ztracené dcery 7 [i] 11:35 Diagnóza vražda VI: Mrtvý ve vodě 11 [i] 12:35 Případ pro Sam IV: Něco za něco 9 [i] 13:35 Kutil Tim V: Chicago hope 9 [i] 14:05 Přátelé X: Jak to bylo, když si Joey s Rachel dali pusu 1 [i] 14:40 Ochránce II: Soukromý detektiv 19 [i] 15:40 Julie Lescautová VI: Klamné zdání 4 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Trampoty [i] 21:10 Aféry: Bláznivá 2 [i] 22:10 Sběratelé kostí IV: Kost, která vybuchla 11 [i] 23:10 Myšlenky zločince IV: Vlastně normální 11 [i] 00:05 Nedokonalé zločiny II: I věda se mýlí 6 [i] 01:00 Volejte Věštce [i] 02:50 Výklad snů [i] 03:45 Na čem záleží 89 [i] 04:10 Na čem záleží 90 [i] 04:35 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smiechoty [i] 05:55 Čistá láska 159/170 [i] 06:45 Doňa Barbara 186/190 [i] 07:30 Sudkyňa Hatchettová I. 31/175 [i] 08:15 Nespútaný anjel 183/194 [i] 09:10 V náručí diabla 142/182 [i] 10:10 Ulica III. 7/259 [i] 11:05 Veštiareň [i] 12:05 Sabrina - mladá čarodejnica III. 15/25 [i] 12:30 Veronika Marsová I. 12/22 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová I. 153-154/175 [i] 14:20 Rebeli na strednej 105/135 [i] 15:20 Summerland I. 12/13 [i] 16:15 Doňa Barbara 187/190 [i] 17:10 Čistá láska 160/170 [i] 18:05 V náručí diabla 143/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 106/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 184/194 [i] 21:00 Slzy Bosporu 77-78/102 [i] 22:50 Zajtrajšie noviny I. 2/23 [i] 23:40 Frasier VIII. 8/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 184/194 [i] 01:00 Zajtrajšie noviny I. 2/23 [i] 01:45 Frasier VIII. 8/24 [i] 02:05 Sudkyňa Hatchettová I. 153-154/175 [i] 02:45 Ulica III. 7/259 [i] 03:35 V tieni [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Impyho zázračný ostrov [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Renzo a Lucia díl 1 a díl 2. [i] 15:45 Můj soused zabiják [i] 17:35 Jaro 1941 [i] 19:25 Otec Naděje [i] 21:20 Na mrtvém bodě [i] 23:00 Peklo ve městě [i] 00:45 Jack Frost 2.: Pomsta zmutovaného vraždícího sněhuláka [i] 02:25 Profesionál [i] 03:55 Modrý démon [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Cyklistika [i] 10:00 Watts [i] 11:00 Snooker [i] 12:30 Motorismus [i] 12:45 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:45 Watts [i] 18:45 Fotbal [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 00:45 Motorismus [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 5: Odplata, část 1 13