TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Dva a pol chlapa IV. 19/24 [i] 09:50 Kobra 11 IV. 5/17 [i] 10:50 Smallville VII. 5/20 [i] 11:35 Čarodejnice I. 5/22 [i] 12:25 Psych, s.r.o. III. 1/16 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad III. 17/23 [i] 14:15 Las Vegas: Kasíno IV. 10/17 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey I. 5/24 [i] 15:35 Krok za krokom IV. 10/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha III. 18/20 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Bez servítky [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 20/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Bodygard proti svojej vôli [i] 22:00 Partička [i] 22:40 Nočné Televízne noviny [i] 23:05 Divoká jazda [i] 00:50 Jay-Z: Fade to Black [i] 02:35 Las Vegas: Kasíno IV. 10/17 [i] 03:15 Crusoe 4/12 [i] 03:55 Kobra 11 IV. 5/17 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Svet v obrazoch [i] 05:50 Na ceste po Čechách: Na ceste po Dolňácku a Horňácku [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy STV [i] 07:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:55 Safari: Parfum 6/13 [i] 08:30 Hannah Montana II. 6/30 [i] 08:55 Show Billa Cosbyho VI 9/26 [i] 09:20 Show Billa Cosbyho VI 10/26 [i] 09:50 Doktor z hôr: Znovuzrodenie 1/45 [i] 11:25 Sladká Valentína 95/178 [i] 12:15 Sila lásky III. 71/244 [i] 13:05 Sila lásky III. 72/244 [i] 14:00 Cez Karpaty: Dolina stredného Váhu [i] 14:20 Show Billa Cosbyho VI 9/26 [i] 14:50 Show Billa Cosbyho VI 10/26 [i] 15:15 Čo dokáže ulica [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sudkyňa Amy: Posledné tango v Hartforde 5 [i] 17:10 Vojna kuchárov [i] 17:35 Doktor z hôr: Znovuzrodenie 1/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nikdy never zaťovi [i] 21:45 Nočné správy STV [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Genesis: Zrodenie vraha: Hrôzy vojny 1/22 [i] 23:10 Sudkyňa Amy: Posledné tango v Hartforde 5 [i] 23:55 Nikdy never zaťovi [i] 01:25 Genesis: Zrodenie vraha: Hrôzy vojny 1/22 [i] 02:25 Cez Karpaty: Dolina stredného Váhu [i] 02:45 Správy STV o 16:00 [i] 02:55 Góly - body - sekundy [i] 03:05 Cirkus, Cirkus 2010 [i] 04:05 Sila lásky III. 71/244 [i] 04:55 Sila lásky III. 72/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Extr@espanol 11/13 [i] 08:25 Cesty nádeje [i] 08:50 Gemerské fresky I. [i] 09:00 Malá princezná: Princezná potrebuje zúbok 1 [i] 09:15 Bola raz jedna záhrada: Špinko 6/13 [i] 09:20 Pltník Paľko a vodník Venček: Šintavskí rybári 6/7 [i] 09:50 Posledný drak: Úskok 6/7 [i] 10:15 Dovolíte, prosím?: V električke,v autobuse [i] 10:25 Náš Samko [i] 10:50 Hádaj, kto nás pozval [i] 11:25 Mediálni špióni [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Na ľudovú nôtu [i] 13:35 Vymyslení ľudia [i] 14:10 Divadelná pieseň [i] 15:25 Generálka [i] 16:05 Spomíname na Ivana Rajniaka: Vraj cholera [i] 16:55 Obchodovanie s ľuďmi - manušengero bikenkeriben [i] 17:20 Z tvorby lokál. a reg. TV-Lotos: Potulky po Chorvátsku 4. časť [i] 17:55 VAT [i] 18:25 Zákulisie slovenčiny [i] 18:35 Večerníček: Strigôňove prázdniny 6/7 [i] 18:45 Táraninky: Rodina [i] 19:00 Čas Alfonza Bednára [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:05 Keno 10 [i] 20:15 TV pondelky: Človek nikdy nevie [i] 21:25 Família: Victor [i] 22:00 Starý dom uprostred Madridu [i] 23:45 Imago: Štefan Uher [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy - Hírek [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Nové bývanie [i] 05:45 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň: Je mi z teba zle! [i] 09:00 Láska v Istanbule 5 [i] 11:00 Profesionáli II.: PR a očistná diéta 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Medvedie vodopády [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 6 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 24/24 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 Kutyil s.r.o. II.: Celibát 4 [i] 18:00 Súdna sieň: Vodná posteľ [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Láska v Istanbule 6 [i] 22:00 Profesionáli V.: Povodne 3 [i] 23:00 Operácia Zlomený šíp [i] 01:15 Časovaná bomba [i] 02:40 Prison Break: Útek z väzenia IV. 24/24 [i] 03:20 Na pokraji smrti 4/4 [i] 04:00 Deň po tom 9 [i] 04:50 SHARK II. 11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Esmeralda 8,9 [i] 07:20 Doktorka Quinnová 19 [i] 08:00 Matlock VIII. 12,13 [i] 10:00 Kojak III. 12 [i] 11:00 MacGyver 126 [i] 12:00 M*A*S*H 253,254 [i] 13:00 Knight Rider 11 [i] 14:00 Simpsonovci I. 7,8 [i] 15:00 Tibet: Vražda v snehu [i] 16:00 Detektív Nash Bridges IV. 23 [i] 17:00 Knight Rider 11 [i] 18:00 M*A*S*H 253,254 [i] 19:00 Simpsonovci XI. 22/22 [i] 19:30 Griffinovci V. 3 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 2 [i] 20:55 C.S.I.: Kriminálka New York I. 2 [i] 21:45 Ochrana svedkov I. 6 [i] 22:45 Mravnostné oddelenie II. 6 [i] 23:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 2 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka New York I. 2 [i] 01:00 Ochrana svedkov I. 6 [i] 01:45 "Tichý Američan v Praze" [i] 03:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání IV.: Falešný svědek 17/22 [i] 07:00 Advokáti VII. 16/22 [i] 08:00 Ochránce IV. 1/8 [i] 09:00 Boj o čas II. 8/22 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 29/37 [i] 11:00 Předčasné vydání IV.: Falešný svědek 17/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 16/22 [i] 13:00 Ochránce IV. 1/8 [i] 14:00 Boj o čas II. 8/22 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 30/37 [i] 16:00 Předčasné vydání IV.: Divadelní představení 18/22 [i] 17:00 Advokáti VII. 17/22 [i] 18:00 Ochránce IV. 2/8 [i] 19:00 Boj o čas II. 9/22 [i] 20:00 Změna je život 6/13 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 14/23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 10/24 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 9/13 [i] 00:00 Změna je život 6/13 [i] 00:55 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 9/22 [i] 01:50 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 10/22 [i] 02:35 Zachraň mě VI. 9/13 [i] 03:20 Umíte tančit? IV. 30/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Okamžitá akce [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce: Výrobce pergamenu [i] 07:15 Jak se to dělá 4 [i] 07:45 Jak to dělají? 13 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Divácký speciál [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Ztroskotanci [i] 10:00 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 10:55 Mimořádné projekty: Jihoafrický zlatý důl [i] 11:50 Americký chopper: Motorka na počest kosmického raketoplánu Space Shuttle - část 1 [i] 12:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Nádherný surfař [i] 13:40 Špinavé práce: Výrobce pergamenu [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Liknavým tempem [i] 15:30 Bořiči mýtů: Pravda o supermanech [i] 16:25 Vyrobeno v továrně: Armádní nože, surfovací prkna, matrace a avokádové lupínky [i] 16:55 Vyrobeno v továrně: Polovodiče, bendža, nerezové pánve a olejové barvy [i] 17:20 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 18:15 Bezpečná hranice 5 [i] 18:45 Bezpečná hranice 6 [i] 19:10 Jak se to dělá 5 [i] 19:40 Jak to dělají? 14 [i] 20:05 Zásah do konstrukce: Škola boxu [i] 21:00 Ropa, pot a vrty: MARS - dobývání ropy [i] 21:55 Americký přístav: Protiteroristická opatření [i] 22:50 Američtí dřevorubci: Silný mráz dřevorubcům nesvědčí [i] 23:45 Americký chopper: Motorka na počest kosmického raketoplánu Space Shuttle - část 1 [i] 00:40 Opravna vraků: Mustang Sting [i] 01:40 Zásah do konstrukce: Škola boxu [i] 02:40 Bořiči mýtů: Bez práce nejsou koláče [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 39 [i] 04:05 Jak se to dělá 5 [i] 04:35 Jak to dělají? 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Velké sedlo: Útěk 1/9 [i] 05:45 Setkávání [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Inami 5/26 [i] 08:55 Bambulka a Bazilínek: Saň punčocháčovitá 7/7 09:00 Čaroděj ze země Oz: Mombi se pokouší přelstít Glindu 29/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Jde o Danni 12/26 [i] 10:20 McLeodovy dcery I: Pomocná ruka 5/22 [i] 11:10 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 13:35 Po stopách hvězd [i] 14:05 Jack a fazole [i] 15:30 Heřmánci: Afra 2/6 [i] 15:55 Inami 5/26 [i] 16:20 Bambulka a Bazilínek: Saň punčocháčovitá 7/7 16:30 Byl jednou jeden... člověk: Ach, ta zlatá doba 24/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Kouzlo Afriky [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 6/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Eden: Taxikář 2/6 [i] 21:00 Reportéři ČT [i] 21:45 Posledních 24 hodin [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 Jehla [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Film o filmu Lidice [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Kaleidoskop [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hudební studio M [i] 05:30 Moje medicína [i] 05:40 Rozum nebo extrém [i] 06:00 Folklorní magazín [i] 06:30 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 24/30 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Cyklisté a chodci 3/13 [i] 08:20 Haló, haló! 39/85 [i] 08:50 Pomníky - staronová tvář Evropy [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Album [i] 10:15 Pohlednice z Montmartru [i] 10:30 Co tomu říkáte, pane Werich? [i] 10:40 Tajemství vody [i] 11:30 Válečníci 4/6 [i] 12:25 Vzduch je naše moře [i] 12:45 Silverville 1/6 [i] 13:15 Klíč [i] 13:45 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 13:50 Deset století architektury [i] 14:10 Hledání ztraceného času [i] 14:30 Československý filmový týdeník 1961 841/2379 [i] 14:45 Vítězství v Tunisku [i] 16:00 Paříž [i] 16:15 Válečníci 5/6 [i] 17:05 Osobnost na Dvojce [i] 17:10 Montezuma [i] 18:05 Příběhy domů [i] 18:30 Haló, haló! 39/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Cyklisté a chodci 3/13 [i] 19:30 Přežiješ mládí? [i] 19:50 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 20:00 Zapomenutý svět komunismu: Království zapomnění 2/3 [i] 20:55 Pevnosti: Brno [i] 21:15 Úsměvy Karla Lamače [i] 22:00 Nezvaný host [i] 23:40 Natalie Cole v Basileji [i] 00:40 Besídka Divadla Sklep [i] 01:50 Tina Turner: Live 2009 [i] 02:50 Kde bydlely princezny [i] 03:10 Ladí neladí [i] 04:00 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:10 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:35 Samotáři z Černé Vroble [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ženatý se závazky 86 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda II [i] 09:55 Detektivové z Hollywoodu [i] 12:05 Tescoma s chutí [i] 12:15 Babicovy dobroty: Ovocné knedlíky se švestkama [i] 12:50 Walker, Texas Ranger V 20 [i] 13:45 Námořní hlídka IV 5 [i] 14:45 Gilmorova děvčata III 10 [i] 15:40 Krok za krokem VI 5 [i] 16:05 Kriminálka Las Vegas VIII: Dvě a půl smrti [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 119, 120 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Šéfe, jsem v tom! [i] 21:50 Noční Televizní noviny [i] 22:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 9 [i] 23:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X: Peklo 17 [i] 00:00 Poker After Dark II [i] 00:50 Mrtvá zóna VI 13 [i] 01:35 Novashopping 02:15 Bujné fantazie: Omluva 29 [i] 02:40 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 104 [i] 08:35 M*A*S*H 105 [i] 09:15 Přátelé IX: Na Barbadosu 1/2 23 [i] 09:40 Prostřeno! [i] 10:35 To je vražda, napsala IX: Noc kojota 6 [i] 11:35 Diagnóza vražda VI: Vražda x 4 10 [i] 12:35 Případ pro Sam IV: Vyděděnec 8 [i] 13:35 Kutil Tim V: Pokoj bez výhledu 8 [i] 14:05 Přátelé IX: Na Barbadosu 2/2 24 [i] 14:35 Ochránce II: Frajírek Alek 18 [i] 15:35 Julie Lescautová VI: Bratři ve zbrani 3 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Dr. Ludsky: Čistý byznys 4 [i] 21:10 Farmář hledá ženu [i] 22:20 Vrabci v hrsti [i] 22:55 Partička [i] 23:35 Anatomie lži II: Traktorista 10 [i] 00:35 Sběratelé kostí III: Tajemství v hlíně 4 [i] 01:35 Nedokonalé zločiny II: Poslední rozloučení 5 [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Výklad snů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Čistá láska 158/170 [i] 06:25 Doňa Barbara 185/190 [i] 07:15 Columbo V. 2/6 [i] 08:55 V náručí diabla 141/182 [i] 09:55 Ulica III. 6/259 [i] 10:50 Veštiareň [i] 11:50 Sabrina - mladá čarodejnica III. 14/25 [i] 12:15 Šéfkuchár bez čapice I. 3-4/52 [i] 13:10 Sudkyňa Hatchettová I. 151-152/175 [i] 14:15 Rebeli na strednej 104/135 [i] 15:15 Summerland I. 11/13 [i] 16:10 Doňa Barbara 186/190 [i] 17:05 Čistá láska 159/170 [i] 18:00 V náručí diabla 142/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 105/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 183/194 [i] 20:55 Danielle Steelová: Palomino [i] 22:45 Veronika Marsová I. 12/22 [i] 23:35 Frasier VIII. 7/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 183/194 [i] 00:55 Danielle Steelová: Palomino [i] 02:25 Frasier VIII. 7/24 [i] 02:45 Sudkyňa Hatchettová I. 151-152/175 [i] 03:30 AHA [i] 03:55 V tieni [i] 04:15 Lampáreň [i] 04:50 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Říše hraček [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zlatá brána [i] 13:50 Zítra nehrajeme! [i] 15:50 7 trpaslíků [i] 17:35 Renzo a Lucia díl 1 a díl 2. [i] 21:10 Modrý démon [i] 22:55 Profesionál [i] 00:35 Ostrov okouzlení [i] 02:30 Monika [i] 04:00 Schody [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 09:15 Cyklistika [i] 10:15 Atletika [i] 11:15 Fotbal [i] 12:15 Motorismus [i] 12:30 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Atletika [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Cyklistika [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Snooker