Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Leto s kovbojom [i] 06:45 Záhady Sylvestera a Tweetyho III. 26/26 [i] 06:55 Záhady Sylvestera a Tweetyho IV. 1-2/26 [i] 07:15 Fantastický Spiderman I. 21/26 [i] 07:40 Scoobyho nové záhady 10/13 [i] 08:05 Flintstonovci v akcii 42/54 [i] 08:30 Alf II. 21-22/24 [i] 09:25 Správne známosti [i] 11:15 Crusoe 4/12 [i] 12:05 Železní rytieri [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:15 Fatálny vírus: Vtáčia chrípka v Amerike [i] 16:55 Rýchle Televízne noviny [i] 17:00 Rozpútané peklo [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 WIPEOUT - SÚBOJ NÁRODOV [i] 21:20 Smrtonosný dopad [i] 01:00 Krvavá voľba [i] 03:00 Zbehovia a pútnici [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Sever proti Juhu II 5/12 [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 06:55 Správy STV [i] 07:20 Na ceste: Na ceste po Kapverdských ostrovoch [i] 07:43 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou 1 [i] 07:45 101 dalmatíncov 30/65 [i] 08:10 Rýchla rota Chipa a Dala 30/65 [i] 08:30 Maškrtníček [i] 09:00 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:40 Výmysly uja Elektróna: Nedoučení učni 2/7 [i] 10:10 Dúhová cesta [i] 11:05 Na ceste po Čechách: Na ceste po Dolňácku a Horňácku [i] 11:35 Svet v obrazoch [i] 12:05 Agatha Christie : Poirot: Vražda v Orient exprese [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky: VC Veľká Británia [i] 16:05 Jeden deň pre starú paniu [i] 17:30 Empatia v Londýne [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Čarodejník [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:35 Takí sme boli: Marián Geišberg [i] 23:45 Agatha Christie : Poirot: Vražda v Orient exprese [i] 01:15 Kennedyho mozog 1/2 [i] 02:45 Kennedyho mozog 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Správy STV "N" [i] 07:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:10 Poklady Slovenska 2001: Legendy Kežmarského hradu [i] 08:20 Pestúni zvierat 18 [i] 08:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 09:10 Poklady.sk: Klenba, ktorá predbehla svoju dobu [i] 09:30 Kapura [i] 10:15 Zdravie v Európe: Zem bez detí? Hľadanie ďalšej generácie [i] 11:05 Nedeľné matiné\Big Band Radio Bratislava Symfonický orchester Slovenského rozhlasu [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:15 Orientácie [i] 12:50 Folklórny festival Východná - KAPURKOVÁ [i] 14:25 Tour de France [i] 17:40 Anjeli strážni Hildy Múdrej [i] 18:10 Air Zermatt - Leteckí pátrači a záchranári: 1. časť - Rodinné záležitosti 1/7 [i] 18:35 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou 2 [i] 18:45 Večerníček: Strigôňove prázdniny 5/7 [i] 18:50 Poklady Slovenska: Gemer [i] 19:05 Potulky po Chorvátsku 4. časť [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Teória zábavy pre pokročilých [i] 21:15 Kinorama [i] 21:45 Noc v archíve: Bratislavská lýra [i] 22:55 Prvé hudobné programy [i] 23:10 Big Bít 1/42 [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 KRIMI NOVINY 06:45 Láska v Istanbule 4 [i] 08:00 Káčerovo I. [i] 10:00 Zmena je život II. 5 [i] 10:50 Stratené duše IV. 17,18 [i] 12:50 Podozrivá [i] 14:40 Káčerovo I. [i] 16:15 Medvedie vodopády [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Láska v Istanbule 5 [i] 22:00 Tri kráľovstvá: Vzkriesenie draka [i] 00:30 Grindstone Road [i] 02:00 Tri kráľovstvá: Vzkriesenie draka [i] 03:50 Stratené duše IV. 17,18 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Siska 62,63 [i] 07:10 "Postřižiny" [i] 08:40 Magnum VII. 4,5 [i] 10:30 Záverečná správa II. 1/8 [i] 11:30 Život po ľuďoch 9,10/10 [i] 13:30 Bojové stroje 5/16 [i] 14:30 "Babičky dobíjejte přesně" [i] 16:10 Simpsonovci I. 5,6 [i] 17:10 Detektív Extralarge: Pohyblivý terč [i] 19:00 Simpsonovci I. 7,8 [i] 20:00 Dve srdcia proti korune 1,2/2 [i] 00:00 Vraždy vo vyšších kruhoch [i] 01:30 "Jára Cimrman, ležící, spící" [i] 02:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 8/15 [i] 07:00 Advokáti V. 16/22 [i] 08:00 The Amazing Race XVII. 5/12 [i] 09:00 Ztracený svět: Nektar 4/22 [i] 10:00 Star Trek: Deep Space Nine 3/19 [i] 11:00 Star Trek: Deep Space Nine 4/19 [i] 12:00 Ztracený svět: Jeskyně strachu 5/22 [i] 13:00 The Amazing Race XVII. 8/12 [i] 14:00 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 9/15 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba III. 7/24 [i] 16:00 Ochránce 8/10 [i] 17:00 Advokáti V. 16/22 [i] 18:00 Dr. House VI. 19/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 11/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 7/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 11/13 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 8/24 [i] 23:00 Boj o čas II. 21/22 [i] 00:00 Boj o čas II. 22/22 [i] 00:55 Dr. House VI. 19/22 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba III. 7/24 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA 8/24 [i] 03:20 Boj o čas II. 21/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper: Motorka z dílny PJD – 2. část, motorka pro Geico – 1. část a motorka pro FBI [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i] 06:50 Jak to funguje: Brýle pro noční vidění/termostatický ventil/ozvěnový lokátor/piano [i] 07:15 Možné i nemožné 6 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Únik v autě tajného agenta [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 55 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 56 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Nárazová bariéra v New Orleans [i] 10:55 Zásah do konstrukce: Klub mládeže [i] 11:50 Muž, žena a divočina: Louisiana [i] 12:45 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Země obrů [i] 13:40 Bořiči mýtů: Únik v autě tajného agenta [i] 14:35 Bojové stroje přední linie uvádí Mike Brewer: Do války! [i] 15:30 Zbraně budoucnosti: Okamžitá akce [i] 16:25 Smrtonosná zóna: V nebezpečí: Pouštní bouře [i] 17:20 Jízda: Špatná kontrola [i] 18:15 Pátá rychlost 7 [i] 18:45 Pátá rychlost 8 [i] 19:10 Americký chopper: Motorka z dílny PJD – 2. část, motorka pro Geico – 1. část a motorka pro FBI [i] 20:05 Dvojí přežití: Nezdařilý výstup [i] 21:00 Kdo uspěje?: Záchranářská jednotka amerického letectva [i] 21:55 Skutečná forenzní laboratoř 3 [i] 22:50 Fotbaloví chuligáni - mezinárodní fenomén: Anglie [i] 23:45 Kaskadérští fanatici: Po kolejích na kole BMX [i] 00:15 Kaskadérští fanatici: Přeskok vodního zřídla [i] 00:40 Hrůzné okamžiky: Přestřelka v severním Hollywoodu [i] 01:40 Dvojí přežití: Nezdařilý výstup [i] 02:40 Možné i nemožné 6 [i] 03:40 Jak se to dělá 8 [i] 04:05 Impozantní lodě: Cristobal Colon [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Magnetické vlny léčí [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:55 Návštěva v ZOO [i] 06:05 O vílách Rojenicích [i] 06:45 Vonička [i] 06:50 Finley požární autíčko 2/39 [i] 07:15 Tancuj, tancuj 11/26 [i] 07:30 Podívánky s Jitkou 1/5 07:35 Žížalov [i] 08:00 O Háderunovi a víle Elóře [i] 09:15 Taylor má trable: Moje písnička 26/26 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Velké sedlo: Útěk 1/9 [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Pohyblivá zátoka [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo doc. PhDr. Zbyňka Svozila, Ph.D. [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:10 Svět ČT [i] 14:35 Ohnivé ženy [i] 15:55 Proč bychom se nebavili, když nám Pánbůh archiv dal [i] 16:50 Po stopách hvězd [i] 17:20 Na cestě po Pardubicku [i] 17:50 Pošta pro tebe [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Český Robinson 2/3 [i] 21:05 Výletníci [i] 21:35 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN: Tísňové volání [i] 22:55 Losování Sportky a Šance 23:00 Svět ČT [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Dokonalý přítel [i] 01:10 Všechnopárty [i] 01:55 Kalendárium [i] 02:05 Beat Street 2011 02:50 Chvíle pro písničku [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 23/30 [i] 05:25 Asi son 10/10 [i] 05:30 Family Foster 7/7 [i] 06:00 Cesty víry [i] 06:25 Čeští bratři z Kanady [i] 06:50 Krásy evropského pobřeží: Moře v nebezpečí [i] 07:00 Panorama [i] 07:55 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 08:05 Silverville 1/6 [i] 08:35 Magické hory: Milešovka 5/13 [i] 08:55 Hledání ztraceného času [i] 09:15 Potomci slavných [i] 09:45 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 10:40 Svět umění: Sean Penn [i] 11:30 Rajské zahrady [i] 11:50 Vysílá studio A po třiceti letech... [i] 12:50 Království divočiny: Metaříci žlutí [i] 13:15 Nedej se [i] 13:35 Kamera na cestách: Poslední stopa [i] 14:30 Lom Leštinka, zatopená historie [i] 15:25 Mýty a fakta historie: Čáry v [i] 16:15 Kde bydlely princezny [i] 16:35 Edvard Munch: Výkřik [i] 17:25 Co tomu říkáte, pane Werich? [i] 17:35 Cesty víry: Zlatá sekyra [i] 18:00 Uchem jehly [i] 18:30 Ještě jsem tady - Dagmar Steinová [i] 19:00 S politiky netančím [i] 20:00 Proč tolik nakupujeme? [i] 21:00 Na plovárně s Thelmou [i] 21:25 Krajina stínů [i] 23:35 Řím II 8/10 [i] 00:30 Babylon [i] 01:00 Taxmeni [i] 01:55 Svět umění: Sean Penn [i] 02:40 Zasvěcení [i] 03:10 Progres story [i] 03:55 Poslední Habsburk na českém trůně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:00 Batman vítězí III 9 [i] 06:25 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 14 [i] 06:50 Spongebob v kalhotách 38 [i] 07:15 Odvážný Crusoe 4 [i] 08:05 Agent v sukni [i] 10:05 Hroši v Africe [i] 12:05 Smrt krásných srnců [i] 13:35 Velká cena Velké Británie [i] 16:10 Kid [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Duše a dušičky 4 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Soukromé pasti: Ukradená spermie [i] 21:25 Detektivové z Hollywoodu [i] 23:40 Tudorovci 1 [i] 00:45 Policejní odznak V: * 3 [i] 01:35 Novashopping 02:10 DO-RE-MI [i] 02:55 Áčko [i] 04:00 Stefanie V 19, 20 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:15 Pokémon: Diamant a perla XI: To je zbroj, rakeťácký stroj 40 [i] 07:40 Mistr Manny I: Pravé vánoce 13 [i] 08:10 Svět ve válce: Okupace 18 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:50 Horký prachy [i] 10:25 M*A*S*H 104 [i] 10:55 To je vražda, napsala IX: Tajný archiv 5 [i] 11:50 Zločiny v zahradách II: Paměť vody 1/2 1 [i] 12:50 Receptář prima nápadů [i] 13:55 Trable prcka Binka [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru VII: Král rybář [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Ptáci v trní 2 [i] 21:40 Mandolína kapitána Corelliho [i] 00:20 Myšlenky zločince I 8 [i] 01:10 Volejte Věštce [i] 02:55 Zločiny v zahradách II: Paměť vody 1/2 1 [i] 03:40 Svět ve válce: Okupace 18 [i] 04:35 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Lampáreň [i] 05:45 Smiechoty [i] 06:10 Chuťovky [i] 07:05 Čistá láska 157/170 [i] 08:10 Rosamunde Pilcherová: Stretnutie pri rieke [i] 09:55 Veštiareň [i] 10:55 Sabrina - mladá čarodejnica III. 15/25 [i] 11:20 Summerland I. 12/13 [i] 12:25 Zločiny na mori II. 25/26 [i] 13:45 Columbo V. 2/6 [i] 15:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 49/129 [i] 16:45 Čistá láska 158/170 [i] 17:45 Priateľky [i] 18:25 Šéfkuchár bez čapice I. 3-4/52 [i] 19:25 Spýtaj sa Harriet 2/13 [i] 20:00 Vyšší záujem [i] 22:00 Ukradnutý život: Nemravné video [i] 23:45 Medzi mužom a ženou [i] 01:25 Rozpútané peklo [i] 03:05 Zločiny na mori II. 25/26 [i] 03:55 Nočné lampy [i] 04:40 V tieni [i] 04:55 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Zítra nehrajeme! [i] 08:25 Teleshopping 12:05 Impyho zázračný ostrov [i] 13:35 Skutečný Howard Spitz [i] 15:25 Hollywood Sever [i] 17:05 Můj soused zabiják 2 [i] 18:50 Elixír lásky aneb Kate a Ollie [i] 20:25 Schody [i] 22:10 Monika [i] 23:50 Muka [i] 01:45 Krvavá laguna [i] 03:15 Invaze [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Cyklistika [i] 10:30 Veslování [i] 11:45 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Fotbal [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:30 Fotbal [i] 19:45 Plážový fotbal [i] 20:45 Motorismus [i] 21:00 Atletika [i] 22:00 Fotbal [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Motorismus [i] 01:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Soudkyně Amy 2: Usvědčení 4 [i] 06:20 Detektiv Nash Bridges 4: Ohnivá bouře 9 [i] 07:20 Detektiv Nash Bridges 4: Tvrdá hra 10 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Tajemný tanec 11 [i] 09:20 Detektiv Nash Bridges 4: Nesplnitelné přání 12 [i] 10:20 Detektiv Nash Bridges 4: Úkryt 13 [i] 11:20 Bratři a sestry 1: Záležitosti státu 3 [i] 12:20 Bratři a sestry 1: Rodinný portrét 4 [i] 13:20 Byla to ona [i] 15:10 Únos za bílého dne [i] 17:00 Poslední sbohem [i] 19:00 Diagnóza vražda 5: Mrtvý mim 11 [i] 20:00 Dobrá manželka 2: Prozrazení 22 [i] 21:00 Bratři a sestry 1: Noční schůzka 5 [i] 22:00 Bratři a sestry 1: Pro děti 6 [i] 23:00 Zběsilost v srdci [i] 01:40 Dobrá manželka 2: Prozrazení 22 [i] 02:40 Diagnóza vražda 5: Špinavý trik 12 [i] 03:40 Soudkyně Amy 2: Hrubost není nutná 5 [i] 04:40 Soudkyně Amy 2: Tíže nadhledu 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Naděje pro divočinu 9 [i] 07:00 Objevy starověku 6 [i] 07:50 Krev, pot a takeaways 3 [i] 09:00 Tři hladoví hoši 2 [i] 09:30 Na chalupě den za dnem 8 [i] 10:30 Krev, pot a přepych 5 [i] 11:40 Nejpřísnější rodiče na světě: Indie 3 [i] 12:50 Buď já nebo pes 64 [i] 13:45 Jamieho Amerika: New York 1 [i] 14:50 Země: Planeta a její moc 5 [i] 15:55 Žralok U 5 [i] 16:50 Ztracená města starověku 1 [i] 17:55 Odkrytý Egypt 4 [i] 19:00 Odkrytý Řím 4 [i] 20:05 Zmizelé světy 20 [i] 21:05 Bitva 360 4 [i] 22:10 Doby temna 1 [i] 23:05 Doby temna 2 [i] 00:05 Budování říše: Aztékové [i] 01:05 Sahara 2 [i] 02:05 Krev, pot a takeaways 3 [i] 03:10 Země: Planeta a její moc 5 [i] 04:10 Zmizelé světy 20 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Přes noc třicítkou [i] 07:35 Filmy a filmové hvězdy III. 27 [i] 08:00 Absolventka [i] 09:30 Princezna a žabák [i] 11:05 Andělé s.r.o. [i] 12:40 Největší z Čechů [i] 14:20 Vánoční koleda [i] 15:55 Exmanželka za odměnu [i] 17:45 Je to i můj život [i] 19:30 Před kamerou 29 [i] 20:00 Čarodějův učeň [i] 21:50 Hra o trůny 9 [i] 22:50 Borgiové 3 [i] 23:45 Imigranti [i] 01:40 Extrakt [i] 03:10 Telefonní budka