TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:15 Fantastický Spiderman I. 20/26 [i] 06:35 Scoobyho nové záhady 9/13 [i] 07:00 Flintstonovci v akcii 41/54 [i] 07:25 Alf II. 19-20/24 [i] 08:20 Mravčia polepšovňa [i] 09:45 WIPEOUT - SÚBOJ NÁRODOV [i] 11:00 Podvodníci [i] 12:25 Trhák pána Bowfingera [i] 14:05 Speed Racer [i] 16:30 Rýchle Televízne noviny [i] 16:35 Lovecká sezóna [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Toto je Sparta! [i] 21:35 Disturbia [i] 23:30 Nezvestní v boji [i] 01:20 Biele piesky [i] 02:55 Muž pod paľbou [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Udalosti ČT [i] 05:55 Slovensko dnes [i] 06:10 Správy STV [i] 06:35 Sladká Valentína 94/178 [i] 07:18 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 07:20 101 dalmatíncov 29/65 [i] 07:45 Rýchla rota Chipa a Dala 29/65 [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:35 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:10 Kúzelné mestečko 3/13 [i] 09:40 Kúzelné mestečko 4/13 [i] 10:10 Len treba chcieť [i] 11:05 Deti to vedia najlepšie [i] 12:00 Na ceste: Na ceste po Kapverdských ostrovoch [i] 12:30 Vojna volov: Trestná výprava 3/6 [i] 13:30 Vojna volov: Víťazstvo 4/6 [i] 14:35 Sever proti Juhu II 4/12 [i] 15:25 Sever proti Juhu II 5/12 [i] 16:15 Z mesta do mesta: Trnava [i] 16:50 MINI TALENT SHOW [i] 18:25 Dempsey a Makepeacová: Prehnaná nedôvera [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:15 Na nič sa nezabudlo [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Sexi párty - Tádžovo vzkriesenie [i] 00:40 Dempsey a Makepeacová: Prehnaná nedôvera [i] 01:25 Na nič sa nezabudlo [i] 02:55 Sexi párty - Tádžovo vzkriesenie [i] 04:30 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Anita Soul [i] 04:45 Sever proti Juhu II 4/12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Fokus - rodina [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:10 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:35 Extr@espanol 11/13 [i] 09:00 Ako sme nevystúpili na Gasherbrumy [i] 09:40 Gen.sk: Vladimír Popovič [i] 09:55 Medicína - Infarkt je niekedy iba začiatok [i] 10:55 Cesty nádeje [i] 11:25 Tempo [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:05 5 minút po dvanástej - Som gay, som lesbička [i] 13:10 História Tatier [i] 13:55 Formula 1 - kvalifikácia [i] 15:15 Tour de France [i] 17:45 Bakalárske návraty: Študent [i] 18:05 Pestúni zvierat 18 [i] 18:34 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou 1 [i] 18:35 Večerníček: Strigôňove prázdniny 4/7 [i] 18:55 Európska liga 2011 - Volejbal muži: Slovensko - Turecko [i] 21:25 Keno 10 [i] 21:30 Zdravie v Európe: Zem bez detí? Hľadanie ďalšej generácie [i] 22:30 Syn leva [i] 00:00 BJD 2009 Oskar Rózsa Partnership Unlimited [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV "N" [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:00 Legenda o Tarzanovi [i] 06:40 Kutil Manny II. [i] 07:35 Timon a Pumbaa II. [i] 08:00 Gumkáči V. [i] 08:25 Áno, šéfe! [i] 09:45 Johnny Tsunami [i] 11:25 Kutyil s.r.o.: Vešiak 2 [i] 12:25 Smrtonosná pasca [i] 15:05 Súdna sieň: Nebudem sa holiť! [i] 16:15 Útek do nebezpečenstva [i] 18:00 "Jste to , co jíte" [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Láska v Istanbule 4 [i] 22:00 Zoznámte sa, Joe Black [i] 01:50 Posledný zabijak [i] 03:15 Zoznámte sa, Joe Black [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Sever a juh II. 5,6 [i] 06:35 Dlhopisy lásky [i] 08:00 Doktorka Quinnová 95,96 [i] 10:00 Veštenie NAŽIVO [i] 11:00 MacGyver 130 [i] 12:00 Magnum VII. 2,3 [i] 14:00 Simpsonovci XI. 21 [i] 14:20 Griffinovci V. 2 [i] 15:00 Klaun 1,2/44 [i] 17:00 A-Team 3,4 [i] 19:00 Simpsonovci I. 5,6 [i] 20:00 Zmätky v Arizone [i] 22:00 Mafstory: Rafinéria; Pán prezident [i] 00:00 ČREPINY [i] 00:25 Záverečná správa II. 1/8 [i] 01:15 Bojové stroje 5 [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 7/15 [i] 07:00 Advokáti V. 15/22 [i] 08:00 The Amazing Race XVII. 4/12 [i] 09:00 Ztracený svět: Víc než jen lidi 3/22 [i] 10:00 Star Trek: Deep Space Nine 1/19 [i] 11:00 Star Trek: Deep Space Nine 2/19 [i] 12:00 Ztracený svět: Nektar 4/22 [i] 13:00 The Amazing Race XVII. 7/12 [i] 14:00 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 8/15 [i] 15:00 Posel ztracených duší IV. 10/23 [i] 16:00 Ochránce 7/10 [i] 17:00 Advokáti V. 15/22 [i] 18:00 Předčasné vydání: Fantom opery 19/23 [i] 19:00 Změna je život II. 12/13 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 10/23 [i] 21:00 CSI: New York VII. 18/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 13/23 [i] 23:00 Někdo to rád hloupé 5/21 [i] 00:00 Californication III.: Byt 8/12 [i] 00:35 CSI: New York VII. 18/22 [i] 01:30 Předčasné vydání: Fantom opery 19/23 [i] 02:25 Někdo to rád hloupé 5/21 [i] 03:10 Californication III.: Byt 8/12 [i] 03:40 Změna je život II. 12/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Rozvod elektrické energie v Rio De Janeiro [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Jízda: Špatná kontrola [i] 07:15 Dvojí přežití: Každý sám [i] 08:10 Megastavitelé: Zabezpečení důležité stavby proti zemětřesení - San Francisko [i] 09:05 Zásah do konstrukce: Klub mládeže [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Songdo - velkoměsto budoucnosti [i] 10:55 Extrémní stroje: Beluga, Icehammer, Goliath [i] 11:50 Impozantní lodě: Cristobal Colon [i] 12:45 Černé nebe: Podzemní terénní blues [i] 13:40 Jízda: Přidat plyn [i] 14:35 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Dotýkat se Boha [i] 15:30 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Rypadla [i] 16:00 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Vysokozdvižné vozíky s vidlicovým nástavcem [i] 16:25 Jak se to dělá 5 [i] 16:55 To taky zvládnu 6 [i] 17:20 Extrémní stroje: Beluga, Icehammer, Goliath [i] 18:15 Přísně tajné – havárie letadel: Chyba pilota [i] 19:10 Impozantní lodě: Cristobal Colon [i] 20:05 Závody ve stavění aut: Auto pro tajného agenta [i] 21:00 Americký chopper: Motorka pro Domani Studios [i] 21:55 Národ šílenců: Hon na Bigfoota při paintballu [i] 22:50 Kde je limit?: Autobus [i] 23:45 Černé zlato 2 [i] 00:40 Američtí dřevorubci: Silný mráz dřevorubcům nesvědčí [i] 01:40 Dvojí přežití 6 [i] 02:40 Kde je limit?: Autobus [i] 03:40 Jak se to dělá 7 [i] 04:05 Závody ve stavění aut: Auto pro tajného agenta [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:25 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Daniela Kvasničky [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:55 Malý televizní kabaret [i] 06:25 Babar: Konga strašlivý 25/26 [i] 06:45 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Kódovaná zpráva 1/26 [i] 07:15 Věda je detektivka 24/26 [i] 07:40 Opera nás baví [i] 08:00 Cesta do vesmíru: Astronomie nejen pro děti 32 [i] 08:05 Bingo [i] 09:35 O ztracené lásce 1/9 [i] 10:30 Velký bazar [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Pokušení doktora Burdy [i] 13:00 Jak na ryby s Rudou Hrušínským [i] 13:30 Hrabě Monte Christo: Gérard Depardieu a Ornella 2/4 [i] 15:15 Sever a Jih II 8/12 [i] 16:05 Devatero řemesel [i] 16:30 Kluci v akci [i] 16:55 Krásy evropského pobřeží: Pohyblivá zátoka [i] 17:05 Pravěk útočí III 2/10 [i] 17:55 Magie kouzla zbavená 4 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Slavnostní zakončení MFF Karlovy Vary 2011 [i] 21:20 Milí Bakaláři: Vladimír Menšík a Martina 1/6 [i] 22:20 Muž proti muži [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 13. komnata Yvetty Blanarovičové [i] 00:40 Lovec lidí [i] 02:40 Bydlení je hra [i] 03:05 Pod pokličkou [i] 03:30 Televarieté [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 22/30 [i] 05:25 Asi son 9/10 [i] 05:30 Family Foster 6/7 [i] 06:00 Nedokončené léto Františka Čápa [i] 06:50 Divnopis [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Noemova archa a záhada potopy světa [i] 08:50 Boj o život: Narození [i] 09:45 Náš venkov [i] 10:05 Folklorní magazín [i] 10:35 ...a tuhle znáte? [i] 11:00 Tisíc let české myslivosti [i] 11:25 Chcete mě? [i] 11:40 Československý filmový týdeník 1961 840/2379 [i] 11:55 Srdce tepe v operetě [i] 12:30 Kultura.cz [i] 13:00 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 3/10 [i] 13:20 Putování za vínem [i] 13:50 Cestománie [i] 14:25 Zázračná planeta: Svět plazů a obojživelníků: Pravda o studenokrevnosti 1/5 [i] 15:20 V sevření ledu [i] 16:15 Toulky s Ladislavem Smoljakem po Střekově a Praze za osudy skladatele Richarda Wagnera . Scénář V. Mertlík. Režie [i] 16:30 Festivalové listy Měsíce autorského čtení [i] 16:50 Policajt [i] 18:30 Magické hory: Milešovka 5/13 [i] 18:50 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 19:00 Halabalašou [i] 19:35 Zpívá Josef Pilát a Karel Rajmic [i] 20:00 Návrat na Brideshead: Ponuré denní světlo 3/11 [i] 20:55 Smetanova Litomyšl den po dni [i] 21:10 Slepičí úlet [i] 22:35 Besídka Divadla Sklep [i] 23:45 Já, ty, oni [i] 01:30 Orgasmický porod [i] 02:55 Malá Velká Británie: Britský komediální seriál 14/22 [i] 03:25 Máte mě! [i] 03:40 Brněnské kolo [i] 04:30 Rudolf Kundera český malíř v [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Bolek a Lolek 24, 25 [i] 05:40 Myšák Stuart Little 11 [i] 06:05 Spongebob v kalhotách 37 [i] 06:35 Luisa a Lotka [i] 08:05 Tučňáci z Madagaskaru II 8 [i] 08:35 Medailón [i] 10:25 Myšák Stuart Little [i] 12:05 Matka Kráčmerka [i] 14:05 Konečně spolu [i] 16:05 Happy Feet [i] 18:10 Pojišťovna štěstí: Záchranné lano 3 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Agent v sukni [i] 22:00 Poslední mise: * [i] 23:45 Nebezpečné hry 2 [i] 01:20 Novashopping 02:00 Perníkový táta 1 [i] 02:55 Áčko: Matkou ve čtrnácti! [i] 04:00 Stefanie V 17, 18 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství TV Prima 07:20 Pokémon: Diamant a perla XI: Jeden tým, druhý tým, červený tým, modrý tým 39 [i] 07:45 Mistr Manny I: Pátý květen; Nejlepší opravář 12 [i] 08:15 M*A*S*H 101 [i] 08:50 Autosalon [i] 10:05 Kam na výlet? [i] 10:35 M*A*S*H 102 [i] 11:05 M*A*S*H 103 [i] 11:35 Podivná tajemství [i] 14:00 Twister [i] 16:20 Columbo: Past [i] 18:00 Jak se staví sen: Rady, tipy, triky a k tomu design! Uvádí P. Cejnar [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Auta [i] 22:30 Miami Vice [i] 01:05 Soumrak mrtvých [i] 02:55 Volejte Věštce [i] 04:35 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Bzzz!!! [i] 06:05 Chuťovky [i] 07:00 Priateľky [i] 07:35 Čistá láska 156/170 [i] 08:45 Je to možné?! [i] 09:50 Veštiareň [i] 10:50 Sabrina - mladá čarodejnica III. 14/25 [i] 11:15 Summerland I. 11/13 [i] 12:20 Zločiny na mori II. 24/26 [i] 13:35 Columbo V. 1/6 [i] 15:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 48/129 [i] 17:00 Čistá láska 157/170 [i] 18:00 Harlequin: Zabudnúť je ťažké [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Stretnutie pri rieke [i] 21:50 Nezlomné putá [i] 23:35 Jedna vražda nestačí [i] 01:20 Columbo V. 1/6 [i] 02:55 Zločiny na mori II. 24/26 [i] 03:45 PROMINENTI [i] 04:10 Nočné lampy [i] 04:50 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Labyrint Iží [i] 08:25 Teleshopping 12:05 Říše hraček [i] 13:45 Jak ukrást Bess [i] 15:30 7 trpaslíků [i] 17:15 Můj soused zabiják [i] 19:00 Moje tlustá řecká svatba [i] 20:50 Invaze [i] 22:50 Krvavá laguna [i] 00:30 Mírotvorce [i] 02:10 Demonlover [i] 04:05 Šťastnou cestu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:00 Atletika [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 22:45 Fotbal [i] 23:00 Atletika [i] 01:00 Cyklistika [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Walker Texas Ranger 7: Den úklidu 17 [i] 07:20 Walker Texas Ranger 7: Černí draci 18 [i] 08:20 Walker Texas Ranger 7: Vojáci nenávisti 19 [i] 09:20 Walker Texas Ranger 7: Generálův návrat 20 [i] 10:20 Walker Texas Ranger 7: Zúčtování v Casa Diablo - 1.část 21 [i] 11:20 Diagnóza vražda 5: Je třeba zabít televizi 9 [i] 12:20 Dobrá manželka 2: Prozrazení 22 [i] 13:20 Zrádný prsten [i] 15:10 Cesta k úspěchu [i] 17:00 Bratři a sestry 1: Záležitosti státu 3 [i] 18:00 Bratři a sestry 1: Rodinný portrét 4 [i] 19:00 Dobrá manželka 2: Prozrazení 22 [i] 20:00 Diagnóza vražda 5: Likvidace 10 [i] 21:00 Zběsilost v srdci [i] 23:40 Únos za bílého dne [i] 01:20 Najít štěstí [i] 03:10 Krutá pravda [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Anatomie zemětřesení [i] 06:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 4 [i] 07:00 Úžasná planeta 1 [i] 08:05 Vraky snů 9 [i] 08:35 Vraky snů 10 [i] 09:10 Naděje pro divočinu 9 [i] 10:10 Planeta mláďat 4 [i] 11:15 Zvířata, která stvořila dějiny 5 [i] 11:50 Žralok U 2 [i] 12:50 Vášnivý jedlík: Philadelphia 37 [i] 13:20 Vášnivý jedlík: Baltimore 38 [i] 13:50 Jamieho vepřové hody [i] 14:50 Země: Planeta a její moc 4 [i] 15:55 Archeolog bez tajemství 51 [i] 16:30 Archeolog bez tajemství 52 [i] 17:00 Machu Picchu: Rozluštěno [i] 18:00 Odkrytý Egypt 3 [i] 19:05 Odkrytý Řím 3 [i] 20:05 Zmizelé světy 19 [i] 21:05 Vzestup a pád Římské říše 3 [i] 22:00 Jack Rozparovač: Vrah z bulvárního listu [i] 23:00 Pravdivé příběhy 10 [i] 00:00 Prvotní strach 1 [i] 00:50 Prvotní strach 2 [i] 01:50 Zmizelé světy 19 [i] 02:45 Odkrytý Řím 3 [i] 03:50 Archeolog bez tajemství 51 [i] 04:25 Archeolog bez tajemství 52 [i] 04:55 Planeta mláďat 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Vlastní cestou [i] 07:25 Před kamerou 28 [i] 07:55 Kazatelova dcera [i] 09:45 Vzhůru do oblak [i] 11:25 Vždy připraven! [i] 13:15 Zataženo, občas trakaře [i] 14:45 Apartmá pro dva [i] 16:20 Poslední čas na lásku [i] 17:55 Zrození šampiona [i] 20:00 Absolventka [i] 21:30 Crazy Heart