Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Dva a pol chlapa IV. 18/24 [i] 09:55 Kobra 11 IV. 4/17 [i] 10:50 Smallville VII. 4/20 [i] 11:40 Čarodejnice I. 4/22 [i] 12:35 NCIS VII. [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 NCIS: Los Angeles I. [i] 14:20 Las Vegas: Kasíno IV. 9/17 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey I. 4/24 [i] 15:35 Krok za krokom IV. 9/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha III. 17/20 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Bez servítky [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 19/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Dedičstvo alebo Kurvahošigutntag [i] 22:35 Replikant [i] 00:30 Spy Game [i] 02:35 Lovná zver [i] 04:05 Ružový panter [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Udalosti ČT [i] 06:15 Slovensko dnes [i] 06:25 Správy STV [i] 06:55 Sladká Valentína 93/178 [i] 07:40 Safari: Nehoda 5/13 [i] 08:10 Hannah Montana II. 5/30 [i] 08:35 Show Billa Cosbyho VI 7/26 [i] 09:00 Show Billa Cosbyho VI 8/26 [i] 09:30 Sila lásky IV. 203/203 [i] 10:25 Bumerang [i] 11:20 Sladká Valentína 94/178 [i] 12:05 Sila lásky III. 69/244 [i] 13:00 Sila lásky III. 70/244 [i] 13:50 Cez Karpaty: Nevinné dravce [i] 14:20 Show Billa Cosbyho VI 7/26 [i] 14:50 Show Billa Cosbyho VI 8/26 [i] 15:15 Čo dokáže ulica [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Rozhodnutie poroty 4 [i] 18:10 Sila lásky IV. 203/203 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Senzi Senzus [i] 21:45 Nočné správy STV [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Inšpektor Rocca: Výkrik do tmy [i] 23:55 Sudkyňa Amy: Rozhodnutie poroty 4 [i] 00:40 Bumerang [i] 01:30 Inšpektor Rocca: Výkrik do tmy [i] 03:10 Správy STV o 16:00 [i] 03:20 Góly - body - sekundy [i] 03:30 Europríbeh Slovenska [i] 03:45 Sila lásky III. 69/244 [i] 04:35 Sila lásky III. 70/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Fokus - právo [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Turci v Dobšinej [i] 08:10 Slovenské unikáty: Pozdrav z treťohôr [i] 08:20 Bola raz jedna záhrada: Tvrdohlavý oslík 5/13 [i] 08:30 Pltník Paľko a vodník Venček: Srdiečko pre Veroniku 5/7 [i] 08:55 Posledný drak: Drak v Afrike 5/7 [i] 09:25 Dovolíte,prosím? Hygiena: Hygiena [i] 09:35 Stretnúť človeka: Ján Cikker [i] 09:55 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:30 Mediálni špióni [i] 10:55 Na ľudovú nôtu 2002: Premeny prameňov [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:40 Kvarteto [i] 13:05 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Patrik Vrbovský Rytmus [i] 13:20 Vynález [i] 14:10 Tempo [i] 14:25 Tour de France [i] 17:45 Osobnosti a udalosti: Andrej Kmeť [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:30 Večerníček: Strigôňove prázdniny 3/7 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 História Tatier [i] 20:55 Gen.sk: Vladimír Popovič [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:25 Família [i] 21:55 Brežnev 4/4 [i] 22:45 Imago: Luciano pátra vo Philly [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy - Hírek [i] 00:05 Správy STV "N" [i] 00:30 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 SHARK II. 9 [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Do polepšovne s ním! [i] 09:00 Rodinka úžasných 8 [i] 10:00 Ochrancovia 4 [i] 11:00 Profesionáli II.: Raper 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 21 [i] 14:00 Klamári II. 3 [i] 15:00 Kosti I. 5 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 23 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o. II.: Veštica 3 [i] 18:00 Súdna sieň: Paranoja [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Láska v Istanbule 3 [i] 22:15 Neporaziteľní: Smrtonosná pasca [i] 01:00 48 hodín [i] 02:45 Klamári II. 3 [i] 03:25 Prison Break: Útek z väzenia IV. 23 [i] 04:00 Deň po tom 8 [i] 04:50 SHARK II. 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Esmeralda 6,7 [i] 07:20 Doktorka Quinnová 18 [i] 08:00 Matlock VIII. 10,11 [i] 10:00 Kojak III. 7 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges V. 7,8 [i] 13:00 M*A*S*H 251,252 [i] 14:00 Simpsonovci XI. 20 [i] 14:30 Griffinovci V. 1/13 [i] 15:00 MacGyver 130 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges V. 7,8 [i] 18:00 M*A*S*H 251,252 [i] 19:00 Simpsonovci XI. 21 [i] 19:30 Griffinovci V. 2 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 2 [i] 21:00 A-Team 3,4 [i] 23:00 Klaun 1,2/44 [i] 00:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 2 [i] 01:30 Nočné reprízy 04:35 Cyranov ostrov 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání IV.: Strach z povinnosti 16/22 [i] 07:00 Advokáti VII. 15/22 [i] 08:00 Ochránce III. 23/23 [i] 09:00 Boj o čas II. 7/22 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 28/37 [i] 11:00 Předčasné vydání IV.: Strach z povinnosti 16/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 15/22 [i] 13:00 Ochránce III. 23/23 [i] 14:00 Boj o čas II. 7/22 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 29/37 [i] 16:00 Předčasné vydání IV.: Falešný svědek 17/22 [i] 17:00 Advokáti VII. 16/22 [i] 18:00 Ochránce IV. 1/8 [i] 19:00 Boj o čas II. 8/22 [i] 20:00 Změna je život 5/13 [i] 21:00 Detektivové z Hollywoodu [i] 23:15 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 1/13 [i] 00:30 Změna je život 5/13 [i] 01:25 Detektivové z Hollywoodu [i] 03:30 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 1/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Nárazová bariéra v New Orleans [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce: Vejce z drůbeží farmy [i] 07:15 Jak se to dělá 3 [i] 07:45 Jak to dělají? 12 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Mýty o basebalu [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Den zúčtování [i] 10:00 Nutné k přežití: Zambie [i] 10:55 Mimořádné projekty: Rozvod elektrické energie v Rio De Janeiro [i] 11:50 Americký chopper 16 [i] 12:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto Fénix [i] 13:40 Špinavé práce: Vejce z drůbeží farmy [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Ztroskotanci [i] 15:30 Bořiči mýtů: Divácký speciál [i] 16:25 Smrtonosná zóna: Vlna násilí v Hawijah [i] 17:20 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 18:15 Bezpečná hranice 3 [i] 18:45 Bezpečná hranice 4 [i] 19:10 Jak se to dělá 4 [i] 19:40 Jak to dělají? 13 [i] 20:05 Vědecké cestování: Co si myslí zvířata [i] 21:00 Bořiči mýtů 166 [i] 21:55 Mimořádné projekty: Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu [i] 22:50 Hry s časem: Hadi, Sumo a Bostonští hasiči [i] 23:45 Americký chopper 16 [i] 00:40 Opravna vraků: Krátký žlutý autobus [i] 01:40 Vědecké cestování: Co si myslí zvířata [i] 02:40 Bořiči mýtů: Pod přísnou kontrolou [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 38 [i] 04:05 Jak se to dělá 4 [i] 04:35 Jak to dělají? 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Inami 4/26 [i] 08:55 Bambulka a Bazilínek: Ku ku 6/7 09:00 Čaroděj ze země Oz: Dobytí Smaragdového města 28/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Spravedlnost na Vysočině 11/26 [i] 10:20 McLeodovy dcery I: Kdo je tu šéf 4/22 [i] 11:05 Arabela 13/13 [i] 11:35 Startování za tepla [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Legendy taneční hudby [i] 13:45 Pofoukej mi jahody: Kdo nechce držet basu 1/3 [i] 14:40 Po stopách [i] 15:00 Uvidíte vítěznou "POHÁDKU NA PŘÁNÍ" z neděle 3. 7. 2011 Restaurace U Prince [i] 15:55 Inami 4/26 [i] 16:20 Bambulka a Bazilínek: Ku ku 6/7 16:30 Sezame, pojď si hrát [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Auto Moto Revue [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 5/52 [i] 18:40 Evropské pexeso 27/28 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Hop nebo trop: Na vodě 2/8 [i] 21:20 Festivalové vteřiny 2011 [i] 21:35 13. komnata Yvetty Blanarovičové [i] 22:05 Všechnopárty [i] 22:55 Losování Euromiliony 23:00 Ohnivé léto 3/5 [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Silvestr za oponou [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zahrada [i] 05:40 Pevnosti: Tábor [i] 05:55 Buď fit s ČT [i] 06:05 Babylon [i] 06:35 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 21/30 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Cyklisté a chodci 2/13 [i] 08:15 Haló, haló! 38/85 [i] 08:40 Vodácká putování [i] 08:55 Přežili rok 2000 [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:30 Krásný ztráty [i] 10:00 Tajemství divočiny V.: Země ztepilých buků 8/13 [i] 10:25 Papua Barat 6/6 [i] 10:55 Vzkaz Josefa Jařaba [i] 11:10 Zasvěcení [i] 11:40 Tím hůř, když padnou [i] 12:50 Zlatý svět ve Zlatých Horách [i] 13:20 Folklorika [i] 13:45 Moje medicína [i] 13:55 Rozum nebo extrém [i] 14:15 Nedokončené léto Františka Čápa [i] 15:05 Prolínání světů: Prolog [i] 15:30 Narození a dětství [i] 16:00 Ushuaia 1/26 [i] 16:30 Tajemství divočiny V.: Metaříci žlutí 9/13 [i] 17:00 Osobnost na Dvojce [i] 17:05 Voda 4/4 [i] 18:00 Tisíc let české myslivosti [i] 18:30 Haló, haló! 38/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Cyklisté a chodci 2/13 [i] 19:30 Babylon [i] 20:00 Zázračná planeta: Svět plazů a obojživelníků: Pravda o studenokrevnosti 1/5 [i] 20:55 Boj o život: Narození [i] 21:50 Mistři českého animovaného filmu III [i] 22:45 Flight of the Conchords II: Číslo 9/10 [i] 23:15 Malá Velká Británie: Britský komediální seriál 14/22 [i] 23:45 Klobouček [i] 00:10 Dobrodružství šesti trampů: Vzpoura na lodi Primátor Dittrich 1/6 [i] 00:35 Záhady duše: Záhada agrese 11/12 [i] 01:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 01:30 Na plovárně s Věrou a Václavem [i] 01:50 Sólo pro... Vladimíra Mišíka - [i] 02:20 Filmkompas [i] 02:45 Když voda hrozí [i] 03:05 Z očí do očí [i] 03:35 Muzikály na cestách [i] 04:20 Zpráva o Ivanu Křížovi [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 85 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda II [i] 10:00 Slzy radosti [i] 11:55 Tescoma s chutí [i] 12:05 Babicovy dobroty: Dieta s Václavem Svobodou [i] 12:45 Walker, Texas Ranger V 19 [i] 13:45 Námořní hlídka IV 4 [i] 14:40 Gilmorova děvčata III 9 [i] 15:40 Krok za krokem VI 4 [i] 16:05 Kriminálka Las Vegas VIII: Teorie všeho [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 117, 118 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Medailón [i] 21:50 Tajemná řeka: * [i] 00:35 Více o vztazích svobodné matky [i] 02:10 Novashopping 03:20 Stefanie V 15, 16 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:05 M*A*S*H 100 [i] 08:50 M*A*S*H 101 [i] 09:30 Přátelé IX: Dárce 22 [i] 10:00 Prostřeno! [i] 10:50 To je vražda, napsala IX: Vítr ve věži 4 [i] 11:50 Diagnóza vražda VI: Poslední útěcha 9 [i] 12:45 Případ pro Sam IV: Prvotní hřích 7 [i] 13:45 Kutil Tim V: Sveřepý pohled 7 [i] 14:15 Přátelé IX: Na Barbadosu 1/2 23 [i] 14:45 Ochránce II: Rudý prach 17 [i] 15:40 Julie Lescautová VI: Spravedlnosti bylo učiněno zadost 2 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Taxi 3 [i] 22:00 Show Jana Krause [i] 23:05 Cesta za vítězstvím [i] 01:20 Hra na schovávanou [i] 03:10 Volejte Věštce [i] 04:55 Na čem záleží 88 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smiechoty [i] 05:25 Čistá láska 155/170 [i] 06:15 Doňa Barbara 184/190 [i] 07:05 Sudkyňa Hatchettová I. 30/175 [i] 07:50 Nespútaný anjel 182/194 [i] 08:40 V náručí diabla 140/182 [i] 09:45 Ulica III. 5/259 [i] 10:35 Veštiareň [i] 11:35 Slzy Bosporu 75-76/102 [i] 13:10 Sudkyňa Hatchettová I. 149-150/175 [i] 14:10 Rebeli na strednej 103/135 [i] 15:10 Tisíc a jedna noc 128/180 [i] 16:10 Doňa Barbara 185/190 [i] 17:05 Čistá láska 156/170 [i] 18:00 V náručí diabla 141/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 104/135 [i] 20:00 Priateľky [i] 20:35 Harlequin: Zabudnúť je ťažké [i] 22:30 Tristan [i] 00:25 Na streche [i] 01:20 L.O.V.E. [i] 01:55 Tristan [i] 03:35 Sudkyňa Hatchettová I. 149/175 [i] 03:55 V tieni [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:45 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Princ a já: Královské líbánky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Vysoká hra [i] 13:50 Labyrint Iží [i] 15:50 Na plný plyn [i] 17:40 Zlatá brána [i] 19:25 Zítra nehrajeme! [i] 21:15 Šťastnou cestu [i] 23:15 Demonlover [i] 01:25 Jack Frost 2.: Pomsta zmutovaného vraždícího sněhuláka [i] 03:05 Godsend [i] 04:45 Doktor Martin a legenda o Cloutnu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:00 Atletika [i] 11:15 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:45 Atletika [i] 19:30 Plážový fotbal [i] 20:30 Plážový fotbal [i] 21:15 Snooker [i] 22:30 Strongest Man [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:20 Jezdectví [i] 00:45 Atletika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 5: Mrtvý mim 11 [i] 07:20 Soudkyně Amy 2: Hrubost není nutná 5 [i] 08:20 Soudkyně Amy 2: Tíže nadhledu 6 [i] 09:20 Cesta k úspěchu [i] 11:10 Walker Texas Ranger 7: Generálův návrat 20 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 4: Nesplnitelné přání 12 [i] 13:10 Z jiného úhlu [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 12: Čahoun 6 [i] 17:00 Diagnóza vražda 5: Špinavý trik 12 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 4: Úkryt 13 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 7: Zúčtování v Casa Diablo - 1.část 21 [i] 20:00 Médium 6: Drahý tati... 12 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: Krev ztracených dětí 11 [i] 22:00 Dobrá manželka 2: Prozrazení 22 [i] 23:00 Diagnóza vražda 5: Osudový zásah, část 2. 8 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: Krev ztracených dětí 11 [i] 01:00 Médium 6: Drahý tati... 12 [i] 02:00 Nevinnost na prodej [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru 12: Čahoun 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Čas 4 [i] 06:00 Místa ve Středomoří: Kypr 24 [i] 07:10 Současná architektura v Budapešti 5 [i] 07:45 Čínský expres 4 [i] 08:20 Zvířecí rekordmani: Atleti 54 [i] 09:25 Zelené nápady pro modrou planetu: Papír 10 [i] 10:00 Buď já nebo pes 88 [i] 10:55 Nejpřísnější rodiče na světě: Alabama 1