TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:25 Dva a pol chlapa IV. 17/24 [i] 09:50 Kobra 11 IV. 3/17 [i] 10:50 Smallville VII. 3/20 [i] 11:35 Čarodejnice I. 3/22 [i] 12:30 Bez stopy II. 24/24 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad III. 16/23 [i] 14:15 Las Vegas: Kasíno IV. 8/17 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey I. 3/24 [i] 15:35 Krok za krokom IV. 8/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha III. 16/20 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Bez servítky [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 18/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 128/180 [i] 21:00 NCIS VII. - NOVÉ ČASTI [i] 21:55 NCIS: Los Angeles I. - NOVÉ ČASTI [i] 22:50 Nočné Televízne noviny [i] 23:15 Čeľuste: Krvilační zabijaci [i] 01:00 Dvojitý problém [i] 02:20 Hrdinovia II. 1/11 [i] 03:10 Post mortem I. 3/9 [i] 03:55 Kobra 11 IV. 3/17 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky III. 66/244 [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 07:00 Sladká Valentína 92/178 [i] 07:45 Safari: S.O.S. 4/13 [i] 08:20 Hannah Montana II. 4/30 [i] 08:40 Show Billa Cosbyho VI 5/26 [i] 09:05 Show Billa Cosbyho VI 6/26 [i] 09:40 Sila lásky IV. 202/203 [i] 10:35 Bumerang [i] 11:25 Sladká Valentína 93/178 [i] 12:10 Sila lásky III. 67/244 [i] 13:05 Sila lásky III. 68/244 [i] 13:55 Cez Karpaty: Malá Fatra [i] 14:20 Show Billa Cosbyho VI 5/26 [i] 14:50 Show Billa Cosbyho VI 6/26 [i] 15:15 Čo dokáže ulica [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:25 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Zákon a zázrak 3 [i] 18:05 Sila lásky IV. 202/203 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Obdobie zločinu: Tieň minulosti 2/6 [i] 21:50 Nočné správy STV [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Z mesta do mesta: Trnava [i] 22:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Zločin na univerzite 1/20 [i] 23:40 Sudkyňa Amy: Zákon a zázrak 3 [i] 00:20 Bumerang [i] 01:10 Obdobie zločinu: Tieň minulosti 2/6 [i] 02:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Zločin na univerzite 1/20 [i] 03:45 Správy STV o 16:00 [i] 03:55 Góly - body - sekundy [i] 04:05 Sila lásky III. 67/244 [i] 04:55 Sila lásky III. 68/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Fokus - peniaze [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Gemerské oltáre [i] 08:10 Slovenské unikáty: Dobročský prales [i] 08:20 Bola raz jedna záhrada: Smutný slon 4/13 [i] 08:30 Pltník Paľko a vodník Venček: Bytčiansky zvon 4/7 [i] 09:05 Posledný drak: Čarodejnica Jedošica 4/7 [i] 09:35 Dovolíte,prosím?Odmena a trest: Odmena a trest [i] 09:55 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:25 Na počiatku bola pieseň [i] 11:30 Route 66 - splniť si svoj sen za každú cenu! [i] 12:45 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 12:50 Mediálni špióni [i] 13:15 Živá panoráma [i] 13:45 Na ľudovú nôtu: Slnovraty [i] 14:25 Tour de France [i] 17:30 Osobnosti a udalosti: Peter Danišovič, VD Gabčíkovo [i] 17:45 Kvarteto [i] 18:10 V hlbinách mora [i] 18:15 Zákulisie slovenčiny [i] 18:30 Večerníček: Strigôňove prázdniny 2/7 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Soirée z Mlynskej doliny [i] 20:50 Deň bez anjela [i] 21:30 Família [i] 22:00 /NE/CHCENE DETI [i] 22:15 Fatinica [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy - Hírek [i] 00:00 Správy STV "N" [i] 00:25 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Chcem milenku, nie manželku [i] 09:00 Rodinka úžasných 7 [i] 10:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 1/21 [i] 11:00 Profesionáli II.: Supermegaextrapoliš 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 20 [i] 14:00 Klamári II. 2 [i] 15:00 Kosti I. 4 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 22 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o. II. 2 [i] 18:00 Súdna sieň: Emigrantom doma [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Rodinka úžasných 8 [i] 21:00 Ochrancovia 4 [i] 22:00 NOVÉ ČASTI: C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 2 [i] 23:00 Kosti I. 4 [i] 00:00 Drsný a drsnejší [i] 02:00 NOVÉ ČASTI: C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 2 [i] 02:40 Klamári II. 2 [i] 03:20 Prison Break: Útek z väzenia IV. 22 [i] 04:00 Deň po tom 7 [i] 04:45 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Esmeralda 4,5 [i] 07:20 Doktorka Quinnová 17 [i] 08:00 Matlock VIII. 8,9 [i] 10:00 Kojak III. 6 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges V. 5,6 [i] 13:00 M*A*S*H 249,250 [i] 14:00 Simpsonovci XI. 19 [i] 14:30 Griffinovci IV. 18/18 [i] 15:00 MacGyver 129 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges V. 5,6 [i] 18:00 M*A*S*H 249,250 [i] 19:00 Simpsonovci XI. 20 [i] 19:30 Griffinovci V. 1/13 [i] 20:00 Dôvod žiť... a zomrieť [i] 22:15 Bostonský prípad [i] 00:40 "Pátek není svátek" [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání IV.: Slepá víra 15/22 [i] 07:00 Advokáti VII. 14/22 [i] 08:00 Ochránce III. 22/23 [i] 09:00 Boj o čas II. 6/22 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 27/37 [i] 11:00 Předčasné vydání IV.: Slepá víra 15/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 14/22 [i] 13:00 Ochránce III. 22/23 [i] 14:00 Boj o čas II. 6/22 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 28/37 [i] 16:00 Předčasné vydání IV.: Strach z povinnosti 16/22 [i] 17:00 Advokáti VII. 15/22 [i] 18:00 Ochránce III. 23/23 [i] 19:00 Boj o čas II. 7/22 [i] 20:00 Změna je život 4/13 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 9/24 [i] 22:00 Dr. House VI. 19/22 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 8/13 [i] 00:00 Změna je život 4/13 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba III. 9/24 [i] 01:50 Dr. House VI. 19/22 [i] 02:40 Zachraň mě VI. 8/13 [i] 03:25 Umíte tančit? IV. 28/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Kuvajtské věže [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce: Továrna na výrobu figurín [i] 07:15 Jak se to dělá 2 [i] 07:45 Jak to dělají? 11 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Granáty a odvaha [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Hořké slzy [i] 10:00 Nutné k přežití: Namibie [i] 10:55 Mimořádné projekty: Nárazová bariéra v New Orleans [i] 11:50 Americký chopper 15 [i] 12:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohňostroj z auta [i] 13:40 Špinavé práce: Továrna na výrobu figurín [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Den zúčtování [i] 15:30 Bořiči mýtů: Mýty o basebalu [i] 16:25 Muž, žena a divočina: Louisiana [i] 17:20 Nutné k přežití: Zambie [i] 18:15 Bezpečná hranice 1 [i] 18:45 Bezpečná hranice 2 [i] 19:10 Jak se to dělá 3 [i] 19:40 Jak to dělají? 12 [i] 20:05 Nejmocnější zbraně: Zbraně kategorie těžké váhy [i] 21:00 Výrobci zbraní: Zbraň na ATV/Red Jacket hledá pomoc [i] 21:30 Výrobci zbraní: Posedlost kulomety/nový pracovník [i] 21:55 Bojové stroje přední linie uvádí Mike Brewer: Do války! [i] 22:50 Vězněm v cizině: Peru [i] 23:45 Americký chopper 15 [i] 00:40 Opravna vraků: Automobilová šou SEMA [i] 01:40 Nejmocnější zbraně: Zbraně kategorie těžké váhy [i] 02:40 Bořiči mýtů: Lahve - nebezpečné zbraně [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 37 [i] 04:05 Jak se to dělá 3 [i] 04:35 Jak to dělají? 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hoby naší doby [i] 05:20 Etiketa [i] 05:35 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Inami 3/26 [i] 08:55 Bambulka a Bazilínek: Žbluňk 5/7 09:00 Čaroděj ze země Oz: Glinda souhlasí s pomocí 27/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Území Montany 10/26 [i] 10:20 McLeodovy dcery I: Nehrajte si s děvčaty 3/22 [i] 11:05 Doktor z vejminku: Býk na žír 5/7 [i] 11:45 České maličkosti [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bolkoviny [i] 13:25 Kaleidoskop [i] 13:50 Záhada hlavolamu 1/9 [i] 14:15 My holky z Městečka: Kluci to mají lepší 1/9 [i] 14:50 Tintinova dobrodružství 33/39 [i] 15:15 Zoománie 1/17 [i] 15:35 Šikulové [i] 15:55 Inami 3/26 [i] 16:15 Bambulka a Bazilínek: Žbluňk 5/7 16:30 Byl jednou jeden... člověk: Jaro národů 23/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 4/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Operace Corned Beef [i] 21:45 Festivalové vteřiny 2011 [i] 21:55 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 22:25 Město žen I: Zúčtování 24/24 [i] 22:50 Kriminálka Paříž: Hluboká voda 27/62 [i] 23:40 Profesionálové: Tak byl dobyt Everest 8/57 [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Jak na ryby s Rudou Hrušínským [i] 01:05 Malá farma [i] 01:30 Chalupa je hra [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na plný pecky 2001 [i] 05:40 Náš venkov [i] 05:55 Divnopis [i] 06:00 Kosmopolis - Speciál [i] 06:30 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 20/30 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Cyklisté a chodci 1/13 [i] 08:15 Haló, haló! 37/85 [i] 08:40 Vesnicopis [i] 09:05 Počesku [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Inventura Febia: Jaroslav Foglar a trampové [i] 10:15 Knižní svět [i] 10:40 Game Page [i] 11:10 Katka [i] 12:45 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 13:15 Děvčátko s napalmem [i] 14:10 Lístky vytržené z památníku - [i] 15:00 České stopy: Tajemství kamenného počítače [i] 16:00 Proč tolik nakupujeme? [i] 17:00 Osobnost na Dvojce [i] 17:05 Kamera na cestách: Ztracené město zlata [i] 18:00 Papua Barat 6/6 [i] 18:30 Haló, haló! 37/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Cyklisté a chodci 1/13 [i] 19:30 Vodácká putování [i] 19:45 Soukromá muzea [i] 20:00 Ze hry do hry [i] 21:00 Stopa vede do Liptákova [i] 21:25 Jára Cimrman [i] 22:10 Magické hory: Trosky 4/13 [i] 22:30 Dokumentární klub: Orgasmický porod [i] 23:55 Pizza a marmeláda [i] 01:25 Flying Pickets: Live [i] 02:20 Q [i] 02:45 O češtině [i] 03:00 Host do domu [i] 03:30 Búrajú starú pec [i] 03:55 To byl Franta Kocourek 1/2 [i] 04:25 To byl Franta Kocourek 2/2 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ženatý se závazky 84 [i] 09:25 Co mám na tobě ráda II [i] 09:50 Růžový panter [i] 12:05 Tescoma s chutí [i] 12:10 Babicovy dobroty: Bramborový tatarák a sýrová roláda [i] 12:45 Walker, Texas Ranger V 18 [i] 13:45 Námořní hlídka IV 3 [i] 14:40 Gilmorova děvčata III 8 [i] 15:40 Krok za krokem VI 3 [i] 16:05 Kriminálka Las Vegas VIII: Opušťák [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Tisíc a jedna noc 115, 116 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hospoda: Forbes, Casanova 5, 6 [i] 21:20 Kriminálka Miami VIII: Blesk z čistého nebe 3 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Útěk z L. A. [i] 00:40 Policejní odznak V: * 2 [i] 01:25 Novashopping 02:05 Námořní hlídka IV 3 [i] 02:50 Walker, Texas Ranger V: Práce v převleku [i] 04:00 Stefanie V 13, 14 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:20 M*A*S*H 100 [i] 09:05 Nedokonalé zločiny II: Čas nenávisti 4 [i] 10:05 Prostřeno! [i] 10:55 To je vražda, napsala IX: Informátor 3 [i] 11:50 Diagnóza vražda VI: Temná strana Windows 98 8 [i] 12:45 Případ pro Sam IV: Pomáhat a chránit 6 [i] 13:45 Kutil Tim V: Ať si dají dort 6 [i] 14:15 Přátelé IX: Dárce 22 [i] 14:45 Ochránce II: Smrtící pád 16 [i] 15:40 Julie Lescautová VI: Dvojí život 1 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Rosamunde Pilcher: Zimní slunovrat 1/2 [i] 22:05 Mladší o pár let [i] 23:05 Myšlenky zločince IV: Bratrstvo ve zbrani 10 [i] 00:05 Darjeeling s ručením omezeným [i] 01:40 Na čem záleží 86 [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:50 Na čem záleží 87 [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smiechoty [i] 05:35 Čistá láska 154/170 [i] 06:20 Doňa Barbara 183/190 [i] 07:10 Sudkyňa Hatchettová I. 29/175 [i] 07:55 Nespútaný anjel 181/194 [i] 08:45 V náručí diabla 139/182 [i] 09:50 Ulica III. 4/259 [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 Slzy Bosporu 73-74/102 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová I. 147-148/175 [i] 14:15 Rebeli na strednej 102/135 [i] 15:15 Tisíc a jedna noc 127/180 [i] 16:15 Doňa Barbara 184/190 [i] 17:10 Čistá láska 155/170 [i] 18:10 V náručí diabla 140/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 103/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 182/194 [i] 21:00 Slzy Bosporu 75-76/102 [i] 22:45 Zajtrajšie noviny I. 1/23 [i] 23:35 Frasier VIII. 6/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 182/194 [i] 00:55 Zajtrajšie noviny I. 1/23 [i] 01:35 Frasier VIII. 6/24 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová I. 147-148/175 [i] 02:40 Ulica III. 4/259 [i] 03:25 V tieni [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Zelený drak [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Taurus [i] 13:50 Obávaný bojovník [i] 15:45 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 17:30 Vysoká hra [i] 19:15 Labyrint Iží [i] 21:15 Doktor Martin a legenda o Cloutnu [i] 22:45 Godsend [i] 00:35 Zkratky ke štěstí [i] 02:20 Moje sestra vlkodlak 3 [i] 03:55 Skleněná past [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:00 Atletika [i] 12:45 Fotbal [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:30 Atletika [i] 20:00 Snooker [i] 22:00 Fotbal [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 5: Likvidace 10 [i] 07:20 Soudkyně Amy 2: Usvědčení 4 [i] 08:20 Soudkyně Amy 2: Hrubost není nutná 5 [i] 09:20 Mladá a pohřešovaná [i] 11:10 Walker Texas Ranger 7: Vojáci nenávisti 19 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 4: Tajemný tanec 11 [i] 13:10 Láska hory přenáší