TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:40 Dva a pol chlapa IV. 16/24 [i] 10:05 Kobra 11 IV. 2/17 [i] 10:55 Smallville VII. 2/20 [i] 11:40 Čarodejnice I. 2/22 [i] 12:35 Bez stopy II. 23/24 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad III. 15/23 [i] 14:15 Las Vegas: Kasíno IV. 7/17 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey I. 2/24 [i] 15:35 Krok za krokom IV. 7/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha III. 15/20 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Bez servítky [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 17/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 127/180 [i] 21:00 Mentalista II. 5-6/23 [i] 22:50 Nočné Televízne noviny [i] 23:15 Pýcha a predsudok [i] 01:30 Posledné zúčtovanie [i] 02:55 Post mortem I. 2/9 [i] 03:40 Kobra 11 IV. 2/17 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:10 Tajomstvá jadra [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Udalosti ČT [i] 07:20 Správy STV [i] 07:40 Safari: Telegram 3/13 [i] 08:15 Hannah Montana II. 3/30 [i] 08:40 Show Billa Cosbyho VI 3/26 [i] 09:05 Show Billa Cosbyho VI 4/26 [i] 09:35 Sila lásky IV. 201/203 [i] 10:30 Bumerang [i] 11:25 Sladká Valentína 92/178 [i] 12:10 Sila lásky III. 65/244 [i] 13:05 Sila lásky III. 66/244 [i] 13:55 Cez Karpaty: Dve lásky inžiniera Sanigu [i] 14:20 Show Billa Cosbyho VI 3/26 [i] 14:50 Show Billa Cosbyho VI 4/26 [i] 15:15 Čo dokáže ulica [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Nabitý deň 2 [i] 18:10 Sila lásky IV. 201/203 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Spomíname na Jara Filipa: Albert [i] 21:25 Spomíname na Jara Filipa: Apropo TV [i] 21:55 Nočné správy STV [i] 22:05 Počasie [i] 22:08 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Spomíname na Jara Filipa: Ktosi je za dverami [i] 23:05 Sudkyňa Amy: Nabitý deň 2 [i] 23:55 Bumerang [i] 00:40 Albert [i] 01:50 Ktosi je za dverami [i] 02:40 Správy STV o 16:00 [i] 02:50 Góly - body - sekundy [i] 03:00 Cigánsky oheň [i] 04:00 KE 2013 [i] 04:10 Sila lásky III. 65/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Utajená reč peňazí: Génius z tesárskej dielne 4/13 [i] 08:15 Prosba za Deésis [i] 08:30 Slovenské unikáty: Svedkovia dávnych čias [i] 08:40 Bola raz jedna záhrada: Kráľ lesov 3/13 [i] 08:50 Pltník Paľko a vodník Venček: Tam okolo Strečna 3/7 [i] 09:20 Posledný drak: Únos 3/7 [i] 09:50 Dovolíte,prosím? V knižnici: V knižnici [i] 09:55 Stretnúť človeka: Dezider Kardoš [i] 10:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:55 Na Metodovom stolci [i] 12:05 Mediálni špióni [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:10 Na ľudovú nôtu: Zo Spiša [i] 13:45 Pribinov Balatón [i] 14:25 Tour de France [i] 18:00 Maďarský magazín [i] 18:30 Večerníček: Strigôňove prázdniny 1/7 [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Na počiatku bola pieseň [i] 21:15 (Ne)celebrity: Rudolf Patrnčiak [i] 21:25 Família: Život na kolesách [i] 21:55 Route 66 - splniť si svoj sen za každú cenu! [i] 23:10 Udalosti ČT [i] 23:40 Správy - Hírek [i] 23:50 Správy STV "N" [i] 00:15 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 SHARK II. 7 [i] 06:15 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Krik a bitka [i] 09:00 Rodinka úžasných 6 [i] 10:00 Ochrancovia 3 [i] 11:00 Profesionáli II.: Reklama 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 19 [i] 14:00 Klamári II. 1/22 [i] 15:00 Kosti I. 3 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 21 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o. II. 1/31 [i] 18:00 Súdna sieň: Cukrík [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Rodinka úžasných 7 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 1,2/21 [i] 23:00 Kosti I. 3 [i] 00:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 19 [i] 01:00 Klamári II. 1/22 [i] 01:40 Prison Break: Útek z väzenia IV. 21 [i] 02:25 Čo ste urobili nášmu synovi?! [i] 03:55 Deň po tom 6 [i] 04:40 SHARK II. 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Esmeralda 2,3 [i] 07:20 Doktorka Quinnová 16 [i] 08:00 Matlock VIII. 6,7 [i] 10:00 Kojak III. 5 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges V. 3,4 [i] 13:00 M*A*S*H 247,248 [i] 14:00 Simpsonovci XI. 18 [i] 14:30 Griffinovci IV. 17 [i] 14:50 MacGyver 128 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges V. 3,4 [i] 18:00 M*A*S*H 247,248 [i] 19:00 Simpsonovci XI. 19 [i] 19:30 Griffinovci IV. 18 [i] 20:00 Ninja Factor I. 27/27 [i] 20:30 Ninja Factor II. 1/96 [i] 21:00 Blízko smrti [i] 22:00 Mafstory: Vivat akadémia; Zabili Prca! [i] 00:00 Ninja Factor I. 27/27 [i] 00:15 Ninja Factor II. 1/96 [i] 00:40 Blízko smrti 14 [i] 01:25 Upír z Feratu [i] 02:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání IV.: Opět Amber 14/22 [i] 07:00 Advokáti VII. 13/22 [i] 08:00 Ochránce III. 21/23 [i] 09:00 Boj o čas II. 5/22 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 26/37 [i] 11:00 Předčasné vydání IV.: Opět Amber 14/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 13/22 [i] 13:00 Ochránce III. 21/23 [i] 14:00 Boj o čas II. 5/22 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 27/37 [i] 16:00 Předčasné vydání IV.: Slepá víra 15/22 [i] 17:00 Advokáti VII. 14/22 [i] 18:00 Ochránce III. 22/23 [i] 19:00 Boj o čas II. 6/22 [i] 20:00 Změna je život 3/13 [i] 21:00 CSI: New York VII. 19/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 11/13 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 7/13 [i] 00:00 Změna je život 3/13 [i] 00:55 CSI: New York VII. 19/22 [i] 01:50 Změna je život 4/13 [i] 02:35 Zachraň mě VI. 7/13 [i] 03:20 Umíte tančit? IV. 27/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Skypark v Singapuru [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce: Lovec pijavic [i] 07:15 Jak se to dělá 1 [i] 07:45 Jak to dělají? 10 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Sněhový speciál [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Na konec světa [i] 10:00 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 10:55 Mimořádné projekty: Kuvajtské věže [i] 11:50 Americký chopper 14 [i] 12:45 Opravna vraků: Návrat starých vozů - Chipův výběr [i] 13:40 Špinavé práce: Lovec pijavic [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Hořké slzy [i] 15:30 Bořiči mýtů: Granáty a odvaha [i] 16:25 Rozebráno: Nástroje [i] 16:55 Rozebráno: Podlahové krytiny [i] 17:20 Nutné k přežití: Namibie [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 13 [i] 19:10 Jak se to dělá 2 [i] 19:40 Jak to dělají? 11 [i] 20:05 Říční příšery: Vrah v džungli [i] 21:00 Muž, žena a divočina: Louisiana [i] 21:55 Tyson, jak ho neznáte 6 [i] 22:50 Jak přežít neštěstí: Hurikán [i] 23:45 Americký chopper 14 [i] 00:40 Opravna vraků: Nával lidí v opravně vraků [i] 01:40 Muž, žena a divočina: Louisiana [i] 02:40 Bořiči mýtů: Únik v autě tajného agenta [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 36 [i] 04:05 Jak se to dělá 2 [i] 04:35 Jak to dělají? 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Funebrák [i] 06:30 O vodě, lásce a štěstí [i] 07:20 Bambulka a Bazilínek: Kaktusík 4/7 07:30 Přijeď si pro mě, tady straší [i] 08:30 Plaváček [i] 09:45 Divočina patří lvům [i] 11:15 Beat Street 2011 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 O princezně, která ráčkovala [i] 13:30 Dědečkem proti své vůli [i] 15:15 Pod pokličkou [i] 15:40 Tajemství Lesní země [i] 16:50 Jeden hot a druhý čehý [i] 18:30 Garfieldova show 3/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Slečna Marplová: Mrtvola v knihovně [i] 21:35 Festivalové vteřiny 2011 [i] 21:45 Neobyčejné životy [i] 22:45 Ani svatí, ani andělé [i] 00:15 Losování Sportky a Šance 00:20 Na stopě [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Reportéři ČT [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Daniela Kvasničky [i] 02:00 Manéž Bolka Polívky [i] 03:15 Dědečkem proti své vůli [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:35 Festivalové listy Měsíce autorského čtení 1/5 05:50 Alchymie bytí [i] 06:15 Nedej se [i] 06:30 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 19/30 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Na pomoc životu - dar života 2/2 [i] 08:20 Haló, haló! 36/85 [i] 08:45 Pevnosti: Tábor [i] 09:00 Deset století architektury [i] 09:15 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Dějepis naruby - Mistr Jan Hus [i] 09:55 Nehasit! Hořím! [i] 10:20 Vzkaz Jana Rokyty [i] 10:35 Na plovárně s Věrou a Václavem [i] 11:00 Zikmund řečený Šelma ryšavá [i] 12:00 Orbis musicae pictus [i] 12:30 Nedej se [i] 12:45 Kam zmizel ten starý song [i] 13:25 Toulky s Ladislavem Smoljakem po Nelahozevsi, Zlonicích a [i] 13:40 Zajatci minulosti: Jak dnes žijí původní obyvatelé 1/3 [i] 14:10 Edvard Munch: Výkřik [i] 15:00 Slavnostní bohoslužba k uctění [i] 16:30 Mistr Jan Hus [i] 16:45 Osobnost na Dvojce [i] 16:50 Potomci slavných [i] 17:20 Oblasti ptačí a lidské aneb Natura paradoxa [i] 17:55 Počesku [i] 18:05 Putování za vínem [i] 18:35 Haló, haló! 36/85 [i] 19:05 Na pomoc životu - dar života 2/2 [i] 19:30 Dobrodružství šesti trampů: Vzpoura na lodi Primátor Dittrich 1/6 [i] 20:00 Zachránci velryb [i] 20:55 Bedřich Smetana: Hubička [i] 22:55 Sólo pro... Vladimíra Mišíka - [i] 23:25 Taxmeni [i] 00:20 Tina Turner: Live 2009 [i] 01:20 Uchem jehly [i] 01:50 Kultura.cz [i] 02:15 Klobouček 02:40 Přidej se [i] 02:50 Abeceda komunistických zločinů: Železná opona 26/26 [i] 03:05 Klub Netopýr [i] 03:55 Přijďte k nám na večeři [i] 04:35 Koně, koně aneb "Když se řekne Kür" [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:25 Dobrodružství Zacha a Annie III [i] 06:15 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 07:40 Můj kamarád gepard [i] 09:30 O zapomnětlivém černokněžníkovi [i] 11:25 Cesta do středu Země [i] 13:10 Život nebo něco takového [i] 15:15 Duch [i] 17:45 Kouzelný měšec [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Wipeout Souboj národů [i] 21:15 Lidský terč 2 [i] 22:10 Dech života [i] 00:40 Jedna hlava - dvě srdce [i] 01:25 Novashopping 02:00 Život nebo něco takového [i] 04:00 Stefanie V 11, 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Zpravodajství TV Prima 07:15 Roboti [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:40 Madla z cihelny [i] 11:35 Král Drozdí brada [i] 13:30 Hlava rodiny 2: Tatínek nebo dědeček [i] 15:40 Souboj titánů [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Vteřiny před vraždou: Studentská láska 3 [i] 21:05 TOP STAR magazín [i] 22:05 Castle na zabití I: Duchové 8 [i] 23:05 Sběratelé kostí III: Smrt koně 3 [i] 00:00 Nedokonalé zločiny II: Čas nenávisti 4 [i] 01:05 Volejte Věštce [i] 02:50 Výklad snů [i] 03:45 Na čem záleží 84 [i] 04:10 Na čem záleží 85 [i] 04:35 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Smiechoty [i] 05:55 Doňa Barbara 182/190 [i] 06:45 Sudkyňa Hatchettová I. 28/175 [i] 07:30 Tajomná záhrada [i] 09:30 Ulica III. 3/259 [i] 10:20 Veštiareň [i] 11:20 Kate a Leopold [i] 13:30 Sudkyňa Hatchettová I. 145-146/175 [i] 14:30 Rebeli na strednej 101/135 [i] 15:25 L.O.V.E. [i] 16:15 Doňa Barbara 183/190 [i] 17:15 Čistá láska 154/170 [i] 18:10 V náručí diabla 139/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 102/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 181/194 [i] 21:00 Slzy Bosporu 73-74/102 [i] 22:45 Muži na stromoch II. 13/14 [i] 23:35 Frasier VIII. 5/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 181/194 [i] 00:50 Muži na stromoch II. 13/14 [i] 01:35 Frasier VIII. 5/24 [i] 01:55 Sudkyňa Hatchettová I. 145-146/175 [i] 02:35 Ulica III. 3/259 [i] 03:25 V tieni [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Tygr a sníh [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Tátou proti své vůli [i] 13:45 Švihák ajťák [i] 15:35 Breakdance-girl [i] 17:10 Taurus [i] 18:55 Obávaný bojovník [i] 20:45 Skleněná past [i] 22:30 Moje sestra vlkodlak 3 [i] 00:15 Důvěrnosti [i] 02:15 Ďábelský Santa [i] 03:35 Doktor Martin [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 All sports [i] 09:15 Atletika [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:30 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 22:45 Fotbal [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:15 Olympijské hry [i] 00:45 Fotbal [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 5: Je třeba zabít televizi 9 [i] 07:20 Soudkyně Amy 2: Instinkty 3