TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Babička [i] 08:40 Bota jménem Melichar [i] 09:50 Blbý a blbší [i] 11:45 Lovci dinosaurov [i] 13:30 Súboj titanov [i] 15:40 Rýchle Televízne noviny [i] 15:45 Bláznivá škôlka [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Bez servítky [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 16/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Hrbáč Lagardére [i] 23:10 V zajatí kódu [i] 01:05 L. A. - Utajené skutočnosti [i] 03:15 Post mortem I. 1/9 [i] 04:00 Crusoe 3/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky III. 64/244 [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:35 Správy STV [i] 07:00 Sladká Valentína 91/178 [i] 07:45 Safari: Kapitán Žak 2/13 [i] 08:15 Hannah Montana II. 2/30 [i] 08:40 Kováč Juraj [i] 10:00 Sv.omša na sviatok sv.Cyrila a Metoda [i] 11:50 Knieža [i] 13:25 Stopy dávnej minulosti: Pribinov stratený kostol [i] 13:50 Kamenný chodníček [i] 14:50 Daniel a superpsi [i] 16:35 Tri gaštanové kone [i] 17:45 Klenotníkov obchod [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Mesačná zátoka [i] 21:40 Bratia Bloomovci [i] 23:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI.: Posttraumatická stresová porucha 7/22 [i] 00:15 Žiť ako lev 1/6 [i] 01:45 Klenotníkov obchod [i] 03:15 Mesačná zátoka [i] 04:40 Žiť ako lev 1/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Fokus - práca [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Pohľadnica zo Spišského hradu [i] 08:15 Slovenské unikáty: Čiernohorská železnička [i] 08:25 Bola raz jedna záhrada: Stratené mláďa 2/13 [i] 08:35 Pltník Paľko a vodník Venček: Šútovský šarkan 2/7 [i] 09:00 Posledný drak: Medzi ľuďmi 2/7 [i] 09:35 Dovolíte,prosím?: Cestovanie [i] 09:40 Stretnúť človeka: Bogdan Warchal [i] 09:50 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:25 Mediálni špióni [i] 10:55 Svätoplukova ríša [i] 11:15 Živá panoráma [i] 11:50 Folklórny festival Východná: Nositelia tradícií [i] 12:45 Príchody Milana Lasicu [i] 13:30 Kresťanstvo na území Slovenska v rokoch 400-907 [i] 13:55 Orientácie [i] 14:25 Tour de France [i] 17:25 Národnostný magazín: Ruský [i] 17:55 Pribinov Balatón [i] 18:25 Zákulisie slovenčiny [i] 18:35 Večerníček: Čo trápi Tomáša 8/8 [i] 18:45 Kultúrne pamiatky Slovenska: Mestská radnica v Bratislave [i] 18:55 Pútnik s paletou [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Sviatočné slovo: Svätých Cyrila a Metoda [i] 20:05 Poklady.sk: Proglas [i] 20:20 Na Metodovom stolci [i] 21:30 Utajená reč peňazí: Génius z tesárskej dielne 4/13 [i] 21:50 Sféry dôverné [i] 22:50 Za tajomstvom spevov veľkomoravských [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:05 Správy STV "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Deň po tom 4 [i] 05:45 SHARK II. 6 [i] 06:25 KRIMI NOVINY 07:00 Nevesty pre milionára [i] 08:30 Jadrový hurikán [i] 10:30 X-Men [i] 12:30 "Černí baroni" [i] 14:45 Prežiť s vlkmi [i] 17:15 Láska v Istanbule 2 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Rodinka úžasných 6 [i] 21:00 Ochrancovia 3 [i] 22:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 15 [i] 23:00 "Černí baroni" [i] 01:15 Útek z L.A. [i] 02:50 Prežiť s vlkmi [i] 04:50 Deň po tom 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 V mene lásky 170/170 [i] 06:30 Esmeralda 1/137 [i] 07:20 Doktorka Quinnová 15 [i] 08:00 Matlock VIII. 4,5 [i] 10:00 Kojak III. 4 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges V. 1,2/22 [i] 13:00 M*A*S*H 245,246 [i] 14:00 Simpsonovci XI. 17 [i] 14:30 Griffinovci IV. 16 [i] 14:50 MacGyver 127 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges V. 1,2/22 [i] 18:00 M*A*S*H 245,246 [i] 19:00 Simpsonovci XI. 18 [i] 19:30 Griffinovci IV. 17 [i] 20:00 Bandolero! [i] 22:00 Extrémne vlaky 6 [i] 23:00 Stratené dôkazy 1/22 [i] 00:00 Teroristi 1,2/6 [i] 01:30 "Vím, že jsi vrah" [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání IV.: Sněhoví samaritáni 13/22 [i] 07:00 Advokáti VII. 12/22 [i] 08:00 Ochránce III. 20/23 [i] 09:00 Boj o čas II. 4/22 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 25/37 [i] 11:00 Předčasné vydání IV.: Sněhoví samaritáni 13/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 12/22 [i] 13:00 Ochránce III. 20/23 [i] 14:00 Boj o čas II. 4/22 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 26/37 [i] 16:00 Předčasné vydání IV.: Opět Amber 14/22 [i] 17:00 Advokáti VII. 13/22 [i] 18:00 Ochránce III. 21/23 [i] 19:00 Boj o čas II. 5/22 [i] 20:00 Změna je život 2/13 [i] 21:00 Změna je život II. 12/13 [i] 22:00 Cena za lidskost 13/13 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 6/13 [i] 00:00 Změna je život 2/13 [i] 00:55 Změna je život II. 12/13 [i] 01:50 Cena za lidskost 13/13 [i] 02:40 Zachraň mě VI. 6/13 [i] 03:25 Umíte tančit? IV. 26/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: NASA [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce: Kastrace beranů [i] 07:15 Jak se to dělá: Motory pro motocykly [i] 07:45 Jak to dělají? 9 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Mýty o velkých kolech [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Facka nebo kopanec [i] 10:00 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 10:55 Mimořádné projekty: Skypark v Singapuru [i] 11:50 Americký chopper: Přijaté pozvání [i] 12:45 Opravna vraků: SEMA - Revoluční Roaster [i] 13:40 Špinavé práce: Kastrace beranů [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Na konec světa [i] 15:30 Bořiči mýtů: Sněhový speciál [i] 16:25 Zásah do konstrukce: Klub mládeže [i] 17:20 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 12 [i] 19:10 Jak se to dělá 1 [i] 19:40 Jak to dělají? 10 [i] 20:05 Rozebráno: Nástroje [i] 20:35 Rozebráno: Podlahové krytiny [i] 21:00 Mimořádné projekty: Rekonstrukce newyorského metra [i] 21:55 Extrémní stroje: Beluga, Icehammer, Goliath [i] 22:50 Černé nebe: Osobní bojové přistávací těleso [i] 23:45 Americký chopper: Přijaté pozvání [i] 00:40 Opravna vraků: Šéf se vrátil [i] 01:40 Rozebráno: Nástroje [i] 02:10 Rozebráno: Podlahové krytiny [i] 02:40 Bořiči mýtů: Záchrana pod hladinou [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 35 [i] 04:05 Jak se to dělá 1 [i] 04:35 Jak to dělají? 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkoušky z dospělosti: Maturity 6/6 [i] 06:00 Past [i] 06:15 Bambulka a Bazilínek: Čertítko 3/7 06:25 Prsten a řetěz [i] 07:40 Hudba: Uhlíř slova: Svěrák [i] 08:40 Sen o krásné panně [i] 09:55 Volání divočiny [i] 11:30 Zlínský festivalový týden [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Princové jsou na draka [i] 13:30 Funebrák [i] 15:00 O Radkovi a Mileně [i] 16:05 Tetovaný [i] 17:35 Vysoká hra [i] 18:30 Garfieldova show 2/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Slavné historky zbojnické: Václav Babinský 1/6 [i] 21:05 Festivalové vteřiny 2011 [i] 21:15 Nesmrtelní [i] 22:35 Mé dvě ženy [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Břetislav a Jitka [i] 01:30 Magnetické vlny léčí [i] 02:00 Zajímavosti z regionů [i] 02:30 Mít svůj kout [i] 03:35 Bílá místa [i] 04:05 AZ-kvíz [i] 04:30 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás z Mariánských Lázní 05:40 Přežiješ mládí? [i] 06:00 Putování za písničkou 06:25 Moje medicína [i] 06:35 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 18/30 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Na pomoc životu - dar života 1/2 [i] 08:20 Haló, haló! 35/85 [i] 08:50 Chcete je? [i] 08:55 Zapomenuté výpravy [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:35 Cesty Cyrila a Metoděje [i] 09:55 Osobnost na Dvojce [i] 10:00 Čeští bratři z Kanady [i] 10:30 Bohoslužba z Velehradu [i] 12:00 Příště u Vás z Krásna nad Teplou [i] 12:40 Ktosi je za dverami [i] 13:25 Ktosi je za dverami [i] 14:35 Vzkaz Miroslava Vernera [i] 14:50 Maria Montessoriová 1/2 [i] 16:25 Cyril a Metoděj [i] 16:40 Příběh slovníku [i] 17:00 Osobnost na Dvojce [i] 17:05 Klíč [i] 17:30 Zlatý svět ve Zlatých Horách [i] 18:00 Cestománie [i] 18:30 Haló, haló! 35/85 [i] 19:05 Na pomoc životu - dar života 1/2 [i] 19:30 Kosmopolis - Speciál [i] 20:00 Čingischán [i] 22:05 Inventura Febia: Jaroslav Foglar a trampové [i] 22:40 Záhady duše: Záhada agrese 11/12 [i] 23:05 Valčík [i] 00:30 Bobby McFerrin: Vyzkoušej to doma [i] 01:15 Charlie Parker [i] 02:15 Host do domu [i] 02:45 Poutníci [i] 03:30 Tudy kráčeli bratři Soluňané aneb "my sme se vézli" [i] 04:05 Primárius [i] 04:30 Nejstarší zpěváci Kyjovska [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 05:45 Jen počkej, zajíci! [i] 06:00 Oblázek a tučňák [i] 07:25 Kočičí princ [i] 09:00 Já a moje příšera [i] 11:10 Šípková Růženka [i] 12:20 Šmankote, babičko, čaruj! [i] 13:40 Zlatíčka pro každého [i] 15:40 Jen přes její mrtvolu [i] 17:35 Jezerní královna [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Vy nám taky, šéfe! [i] 21:55 Invaze žraloků 2/2 [i] 23:30 Palmetto [i] 01:35 Novashopping 02:10 DO-RE-MI [i] 03:30 Stefanie V 9, 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Zpravodajství TV Prima 07:20 Muži nestárnou [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:45 Šípková Růženka [i] 11:40 Karel a já [i] 13:25 Hlava rodiny [i] 15:30 Věčný příběh [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:10 Aféry: Kamarád taky rád 1 [i] 22:05 Sběratelé kostí IV: Cestující v mikrovlnce 10 [i] 23:05 Myšlenky zločince IV: Svůdce 9 [i] 00:00 Nedokonalé zločiny II: Vinní, nebo nevinní? 3 [i] 01:00 Volejte Věštce [i] 02:45 Výklad snů [i] 03:40 Na čem záleží 82 [i] 04:05 Na čem záleží 83 [i] 04:30 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Čistá láska 153/170 [i] 06:00 Doňa Barbara 181/190 [i] 06:50 Nespútaný anjel 180/194 [i] 08:00 V náručí diabla 138/182 [i] 09:05 Ulica III. 2/259 [i] 09:55 Veštiareň [i] 10:55 Tajomná záhrada [i] 12:45 Sudkyňa Hatchettová I. 143-144/175 [i] 13:50 Rebeli na strednej 100/135 [i] 14:45 Summerland I. 10/13 [i] 15:45 Doňa Barbara 182/190 [i] 16:40 Kate a Leopold [i] 19:00 Rebeli na strednej 101/135 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Hľadači mušlí 1-2/2 [i] 23:40 Hrbáč Lagardére [i] 02:20 Sudkyňa Hatchettová I. 143-144/175 [i] 03:00 Ulica III. 2/259 [i] 03:45 V tieni [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:55 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Ztraceni v lásce [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Mezi námi právníky [i] 13:50 Na hraně [i] 15:35 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 17:20 Tátou proti své vůli [i] 19:00 Švihák ajťák [i] 20:45 Doktor Martin [i] 22:25 Ďábelský Santa [i] 23:50 Poručík [i] 01:35 Zmizení Alice Creedové [i] 03:15 Minotaur [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:30 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 22:45 Fotbal [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:15 Motorismus [i] 00:45 Motorismus [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 5: Osudový zásah, část 2. 8 [i] 07:20 Soudkyně Amy 2: Vy nejste můj šéf 2 [i] 08:20 Soudkyně Amy 2: Instinkty 3 [i] 09:20 Zrádný prsten [i] 11:10 Walker Texas Ranger 7: Den úklidu 17 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 4: Ohnivá bouře 9 [i] 13:10 Byla to ona [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 12: Pomsta špionů 3 [i] 17:00 Diagnóza vražda 5: Je třeba zabít televizi 9 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 4: Tvrdá hra 10 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 7: Černí draci 18 [i] 20:00 Médium 6: Oslňující budoucnost 9 [i] 21:00 Krutá pravda [i] 22:50 Bratři a sestry 1: Záležitosti státu 3 [i] 23:50 Bratři a sestry 1: Rodinný portrét 4 [i] 00:50 Médium 6: Oslňující budoucnost 9 [i] 01:50 Mladá a pohřešovaná [i] 03:40 Vraždy v Midsomeru 12: Pomsta špionů 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Čas 1 [i] 06:00 Místa ve Středomoří: Kréta 21 [i] 07:10 Současná architektura v Budapešti 2 [i] 07:45 Čínský expres 1 [i] 08:20 Zvířecí rekordmani: Neúprosní dobyvatelé 51 [i] 09:25 Zelené nápady pro modrou planetu: Bytové doplňky 7 [i] 10:00 Buď já nebo pes 85 [i] 10:55 Nejpřísnější rodiče světa 34 [i] 12:10 Úžasná planeta 3 [i] 13:15 Zvířecí rekordmani: Flirtování 52 [i] 14:15 Technika nemožného 1 [i] 15:15 Čas 2 [i] 16:15 Zmizelé světy 7