TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:25 Dva a pol chlapa IV. 14/24 [i] 09:50 Kobra 11 IV. 1/17 [i] 10:45 Smallville VII. 1/20 [i] 11:35 Čarodejnice I. 1/22 [i] 12:25 Bez stopy II. 22/24 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad III. 14/23 [i] 14:10 Las Vegas: Kasíno IV. 6/17 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Joey I. 1/24 [i] 15:35 Krok za krokom IV. 6/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha III. 14/20 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Bez servítky [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 15/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Agent v sukni 2 [i] 22:00 Partička [i] 22:40 Nočné Televízne noviny [i] 23:05 Prežil som Októberfest! [i] 01:10 Pitva mimozemšťana [i] 02:40 Las Vegas: Kasíno IV. 6/17 [i] 03:20 Crusoe 2/12 [i] 04:00 Kobra 11 IV. 1/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Svet v obrazoch [i] 05:35 Na ceste po Čechách: Na ceste po Českom Švajčiarsku [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy STV [i] 06:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:40 Safari: Sova 1/13 [i] 08:10 Hannah Montana II. 1/30 [i] 08:35 Show Billa Cosbyho VI 1/26 [i] 09:00 Show Billa Cosbyho VI 2/26 [i] 09:35 Sila lásky IV. 200/203 [i] 10:30 Bumerang [i] 11:20 Sladká Valentína 91/178 [i] 12:10 Sila lásky III. 63/244 [i] 13:00 Sila lásky III. 64/244 [i] 13:55 Cez Karpaty: Chodníčkami Veľkej Fatry [i] 14:20 Show Billa Cosbyho VI 1/26 [i] 14:50 Show Billa Cosbyho VI 2/26 [i] 15:15 Čo dokáže ulica [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:25 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Nový začiatok 1 [i] 18:10 Sila lásky IV. 200/203 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pobozkáš ma pred súdom [i] 21:50 Nočné správy STV [i] 22:00 Počasie [i] 22:03 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Bratstvo neohrozených: Body 10/10 [i] 23:10 Sudkyňa Amy: Nový začiatok 1 [i] 23:55 Bumerang [i] 00:45 Pobozkáš ma pred súdom [i] 02:20 Bratstvo neohrozených: Body 10/10 [i] 03:20 Stratení Nomádi [i] 03:45 Film o filme : Legenda o lietajúcom Cypriánovi [i] 04:10 Sila lásky III. 63/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Polícia [i] 06:50 Profesionál [i] 07:05 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Extr@espanol 10/13 [i] 08:25 Andrássyovské mauzóleum v Trebišove [i] 08:35 Slovenské unikáty: Kostolík spod Choča [i] 08:50 Bola raz jedna záhrada: Filip a zrkadielko 1/13 [i] 08:55 Pltník Paľko a vodník Venček: Šťastnú pltnicu 1/7 [i] 09:30 Posledný drak: Prílet 1/7 [i] 09:55 Dovolíte,prosím? Stolovanie: Stolovanie [i] 10:05 Stretnúť človeka: Tibor Andrašovan [i] 10:25 Hádaj, kto nás pozval [i] 11:00 Veda zločinu: Kyberzločin 13/13 [i] 11:54 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 11:55 Mediálni špióni [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 Na ľudovú nôtu: Vretienko mi padá [i] 13:30 Maliar František Studený [i] 13:55 Kinorama [i] 14:25 Tour de France [i] 17:55 VAT [i] 18:20 Osobnosti a udalosti: Karol Plicka [i] 18:25 Večerníček: Čo trápi Tomáša 7/8 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Večer ľudí dobrej vôle [i] 21:35 Família: Elena a Tieniu [i] 22:05 Anna a vlci [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy - Hírek [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Truman Show [i] 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Špinavé svedomie [i] 09:00 Odložený prípad 1,2/2 1/2 [i] 11:00 Profesionáli II.: Rabín 1/17 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Odložený prípad 2/2 [i] 15:00 Kosti I. 2 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 20 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 Láska v Istanbule 1 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Láska v Istanbule 2 [i] 22:00 Profesionáli V.: Miki hovorcom 2 [i] 23:00 X-Men [i] 01:15 Nebezpečné známosti [i] 03:00 Jadrový hurikán [i] 04:15 Prison Break: Útek z väzenia IV. 20 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 V mene lásky 168,169 [i] 07:20 Doktorka Quinnová 14 [i] 08:00 Matlock VIII. 2,3 [i] 10:00 Kojak III. 3 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges IV. 23,24/24 [i] 13:00 M*A*S*H 243,244 [i] 14:00 MacGyver 125,126 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges IV. 23,24/24 [i] 18:00 M*A*S*H 243,244 [i] 19:00 Simpsonovci XI. 17 [i] 19:30 Griffinovci IV. 16 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 1/24 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka New York I. 1/23 [i] 21:45 Ochrana svedkov I. 6 [i] 22:45 Mravnostné oddelenie II. 5 [i] 23:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 1/24 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka New York I. 1/23 [i] 01:00 Utrpení mladého Boháčka [i] 02:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání IV.: Dar 12/22 [i] 07:00 Advokáti VII. 11/22 [i] 08:00 Ochránce III. 19/23 [i] 09:00 Boj o čas II. 3/22 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 24/37 [i] 11:00 Předčasné vydání IV.: Dar 12/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 11/22 [i] 13:00 Ochránce III. 19/23 [i] 14:00 Boj o čas II. 3/22 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 25/37 [i] 16:00 Předčasné vydání IV.: Sněhoví samaritáni 13/22 [i] 17:00 Advokáti VII. 12/22 [i] 18:00 Ochránce III. 20/23 [i] 19:00 Boj o čas II. 4/22 [i] 20:00 Změna je život 1/13 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 13/23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 9/24 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 5/13 [i] 00:00 Změna je život 1/13 [i] 00:55 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 7/22 [i] 01:50 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 8/22 [i] 02:35 Zachraň mě VI. 5/13 [i] 03:20 Umíte tančit? IV. 25/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Boj v bezprostřední blízkosti [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce: Výrobce brambůrek [i] 07:15 Jak se to dělá: Eskalátory [i] 07:45 Jak to dělají? 8 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Westernové mýty [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Pracovní výluka [i] 10:00 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 10:55 Mimořádné projekty: NASA [i] 11:50 Americký chopper: Motocykl pro Hair Club For Men, 1. část; motorka pro Carolina Carports, 2. část [i] 12:45 Opravna vraků: A je to! [i] 13:40 Špinavé práce: Výrobce brambůrek [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Facka nebo kopanec [i] 15:30 Bořiči mýtů: Mýty o velkých kolech [i] 16:25 Vyrobeno v továrně: Čepele pil/Diodové pouliční lampy/Kávová zrna/Opalescenční sklo [i] 16:55 Vyrobeno v továrně: Dvojité sklo/Hokejové hole/Fluorescenční svítilny/Sedadla autobosu [i] 17:20 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 11 [i] 19:10 Jak se to dělá: Motory pro motocykly [i] 19:40 Jak to dělají? 9 [i] 20:05 Zásah do konstrukce: Klub mládeže [i] 21:00 Ropa, pot a vrty: Čarodějná královna a Propast [i] 21:55 Americký přístav: Pohřešovaný muž [i] 22:50 Američtí dřevorubci: Bílé zlato [i] 23:45 Americký chopper: Motocykl pro Hair Club For Men, 1. část; motorka pro Carolina Carports, 2. část [i] 00:40 Opravna vraků: Hummer Speciál CNN [i] 01:40 Zásah do konstrukce: Klub mládeže [i] 02:40 Bořiči mýtů: Vražedný pohárek sody [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 34 [i] 04:05 Jak se to dělá: Motory pro motocykly [i] 04:35 Jak to dělají? 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Doktor z vejminku: Veřejné osvětlení 4/7 [i] 05:40 Štěstí [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Inami 2/26 [i] 08:55 Bambulka a Bazilínek: Kastrůlek 2/7 09:00 Čaroděj ze země Oz: Zázračný útěk 26/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Slavná svatba 9/26 [i] 10:20 McLeodovy dcery I: Kachny na odstřel 2/22 [i] 11:10 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 13:30 Po stopách hvězd [i] 14:00 Malá mořská víla [i] 15:25 Heřmánci: Petr 1/6 [i] 15:55 Inami 2/26 [i] 16:15 Bambulka a Bazilínek: Kastrůlek 2/7 16:30 Byl jednou jeden... člověk: Francouzská revoluce 22/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 1/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Eden: Zlatá karta 1/6 [i] 21:20 Festivalové vteřiny 2011 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:15 Posledních 24 hodin [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Vražda v zastoupení [i] 00:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:40 Film o seriálu Eden [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hudební studio M [i] 05:30 Na pomoc životu - hypoglykémie [i] 05:50 Diagnóza [i] 06:05 Folklorika [i] 06:30 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 17/30 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Bílá místa [i] 08:20 Haló, haló! 34/85 [i] 08:50 Pomníky - staronová tvář Evropy [i] 09:15 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Album [i] 10:05 Abeceda komunistických zločinů: Zatýkání 25/26 [i] 10:20 Hranice času [i] 11:15 Válečníci 3/6 [i] 12:05 Vzduch je naše moře [i] 12:25 Čtenářský deník... Hana Frejková: Divný kořeny [i] 12:40 Křesťanský magazín [i] 13:10 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 13:40 Deset století architektury [i] 13:55 Hledání ztraceného času [i] 14:15 Československý filmový týdeník 1961 840/2379 [i] 14:30 Abeceda komunistických zločinů: Železná opona 26/26 [i] 14:45 Nehynoucí sláva [i] 16:10 Válečníci 4/6 [i] 17:00 Osobnost na Dvojce [i] 17:05 Zapomenutý svět komunismu: Socialistický ráj 1/3 [i] 18:05 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 3/10 [i] 18:30 Haló, haló! 34/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Na pomoc životu - hypoglykémie [i] 19:30 Přežiješ mládí? [i] 19:50 Divnopis [i] 20:00 Večer lidí dobré vůle - Velehrad 2011 [i] 21:15 Pevnosti: Tábor [i] 21:35 Úsměvy Adiny Mandlové [i] 22:20 Matka Tereza od koček [i] 23:55 Bobby McFerrin: Vyzkoušej to doma [i] 00:40 Záhady duše: Záhada sexuálních poruch 10/12 [i] 01:05 Záhady starého Egypta [i] 01:20 Young Gods & MC dälek [i] 02:30 Vesnicopis [i] 02:50 Na hranici tradic [i] 03:15 Čaj pro třetího [i] 03:45 Mistrovské taneční třídy [i] 04:45 Čtení na dobrou noc O svobodě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 83 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda II [i] 10:00 Malý Manhattan [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Babicovy dobroty: Grilování [i] 12:40 Walker, Texas Ranger V 17 [i] 13:40 Námořní hlídka IV 2 [i] 14:40 Gilmorova děvčata III 7 [i] 15:35 Krok za krokem VI 2 [i] 16:05 Kriminálka Las Vegas VIII: Tisíc dnů na zemi [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Tisíc a jedna noc 113, 114 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 21:55 Invaze žraloků 1/2 [i] 23:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X: Balerína 16 [i] 00:20 Poker After Dark II [i] 01:10 Mrtvá zóna VI 12 [i] 01:50 Novashopping 02:25 Bujné fantazie: Kdo jinému jámu kopá... 28 [i] 02:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 98 [i] 08:35 M*A*S*H 99 [i] 09:20 Přátelé IX: Seriálový večírek 20 [i] 09:50 Prostřeno! [i] 10:40 To je vražda, napsala IX: Rodinné tajemství 2 [i] 11:40 Diagnóza vražda VI: Napiš, že vraždila 7 [i] 12:35 Případ pro Sam IV: Nevěra 5 [i] 13:35 Kutil Tim V: Když kocour není doma 5 [i] 14:05 Přátelé IX: Test plodnosti 21 [i] 14:40 Ochránce II: Tajemství 15 [i] 15:40 Julie Lescautová V: Zvláštní mise 13 [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Dr. Ludsky: Bůh spánku 3 [i] 21:10 Vrabci v hrsti [i] 21:45 Partička [i] 22:20 Anatomie lži II: Dobrý odhad 9 [i] 23:20 Sběratelé kostí III: Máma v dodávce 2 [i] 00:15 Nedokonalé zločiny II: Síť se zatahuje 2 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:00 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Čistá láska 152/170 [i] 06:20 Doňa Barbara 180/190 [i] 07:10 Columbo IV. 6/6 [i] 08:50 V náručí diabla 137/182 [i] 09:55 Ulica III. 1/259 [i] 10:45 Veštiareň [i] 11:45 Sabrina - mladá čarodejnica III. 12/25 [i] 12:15 Šéfkuchár bez čapice I. 1-2/52 [i] 13:10 Sudkyňa Hatchettová I. 141-142/175 [i] 14:15 Rebeli na strednej 99/135 [i] 15:10 Summerland I. 9/13 [i] 16:05 Doňa Barbara 181/190 [i] 17:05 Čistá láska 153/170 [i] 18:00 V náručí diabla 138/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 100/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 180/194 [i] 20:55 Danielle Steelová: Príď, láska, k nám [i] 23:40 Veronika Marsová I. 11/22 [i] 00:30 Frasier VIII. 4/24 [i] 00:55 Nespútaný anjel 180/194 [i] 01:45 Ulica III. 1/259 [i] 02:30 Frasier VIII. 4/24 [i] 02:50 Sudkyňa Hatchettová I. 141-142/175 [i] 03:35 V tieni [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:05 L.O.V.E. [i] 04:40 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Napiš si svou smrt [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Rolling Stones [i] 14:20 2 Bobule [i] 16:15 Blafuj jako Beckham [i] 18:10 Mezi námi právníky [i] 19:55 Na hraně [i] 21:35 Minotaur [i] 23:20 Zmizení Alice Creedové [i] 01:10 Holka k nakousnutí [i] 02:40 Úkladná vražda [i] 04:10 Poručík [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Jezdectví [i] 09:15 Pozemní hokej [i] 10:15 Kanoistika [i] 11:15 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:35 Wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:05 Soudkyně Amy 1: Závan z minulosti 23 [i] 06:10 Diagnóza vražda 5: Osudový zásah, část 1. 7 [i] 07:10 Soudkyně Amy 2: Nulová tolerance 1 [i] 08:10 Soudkyně Amy 2: Vy nejste můj šéf 2