Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Záhady Sylvestera a Tweetyho III. 22-24/26 [i] 06:25 Fantastický Spiderman I. 19/26 [i] 06:50 Scoobyho nové záhady 8/13 [i] 07:15 Flintstonovci v akcii 40/54 [i] 07:40 Alf II. 17-18/24 [i] 08:35 Mahuliena, Zlatá panna [i] 10:15 Crusoe 2-3/12 [i] 11:45 Dvaja na zožratie [i] 13:25 Záhady sfingy [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Epicentrum [i] 17:00 Rýchle Televízne noviny [i] 17:05 Niet kam pristáť [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 WIPEOUT - SÚBOJ NÁRODOV [i] 21:30 Kung Fu zabijak [i] 01:05 Neporaziteľný [i] 02:30 Bounty [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Europríbeh Slovenska [i] 06:05 Na ceste [i] 06:30 Udalosti ČT [i] 07:00 Správy STV [i] 07:20 101 dalmatíncov 28/65 [i] 07:45 Rýchla rota Chipa a Dala 28/65 [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:35 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:15 Výmysly uja Elektróna 1/7 [i] 09:50 Maľované na dreve [i] 10:30 Pravda [i] 11:20 Na ceste po Čechách [i] 11:50 Svet v obrazoch [i] 12:20 Agatha Christie : Poirot [i] 14:00 Folklórny festival Východná - KAPURKOVÁ [i] 15:30 Šláger na šláger [i] 15:50 Prípad pre obhajcu [i] 17:20 Pošta pre teba [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 2x s Mattom Damonom - Kauza CIA [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Takí sme boli [i] 23:45 Agatha Christie : Poirot [i] 01:20 2x s Mattom Damonom - Kauza CIA [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Japonská mozaika IV 2/10 [i] 08:45 Zdravie v Európe [i] 09:40 Farmárska revue [i] 10:00 Levočská púť [i] 11:50 Pútnické miesta na Slovensku [i] 12:15 Orientácie [i] 12:45 Poklady Slovenska [i] 12:55 Noc v archíve [i] 13:55 Pestúni zvierat 17 [i] 14:25 Tour de France [i] 17:40 Kinorama [i] 18:10 Basketbal-ME 2011 ženy [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Poklady.sk [i] 20:20 Basketbal-ME 2011 ženy [i] 22:20 Veda zločinu 13/13 [i] 23:15 Tour de France [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Love Story [i] 06:55 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:15 Káčerovo I. [i] 10:00 Zmena je život II. 4 [i] 11:00 Stratené duše IV. 15,16 [i] 13:00 Nekalé úmysly [i] 15:00 Káčerovo I. [i] 16:00 Železný Will [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Nepobozkaná [i] 22:15 Odložený prípad [i] 02:15 Ohňová búrka [i] 03:40 Jej tajomstvo [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Siska 60,61 [i] 07:10 "Rozmarné léto" [i] 08:30 Magnum VI. 18/18 [i] 10:15 Život po ľuďoch 7,8 [i] 12:15 Bojové stroje 3,4 [i] 14:15 Simpsonovci I. 1,2/13 [i] 15:15 "Víkend bez rodičů" [i] 17:00 Detektív Extralarge: Cannonball [i] 19:00 Simpsonovci I. 3,4 [i] 20:00 "Slavnosti sněženek" [i] 21:30 "Ten svetr si nesvlíkej" [i] 23:00 "Víkend bez rodičů" [i] 00:35 Detektív Extralarge: Cannonball [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 6/15 [i] 07:00 Advokáti V. 14/22 [i] 08:00 The Amazing Race XVII. 3/12 [i] 09:00 Ztracený svět 2/22 [i] 10:00 Star Trek X: Nemesis [i] 12:20 Ztracený svět 3/22 [i] 13:20 The Amazing Race XVII. 6/12 [i] 14:20 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 7/15 [i] 15:20 Můj nejhorší týden 7/16 [i] 16:00 Ochránce 6/10 [i] 17:00 Advokáti V. 14/22 [i] 18:00 Dr. House VI. 18/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 10/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 6/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 10/13 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 7/24 [i] 23:00 Boj o čas II. 20/22 [i] 00:00 Internát 6/6 [i] 01:20 Dr. House VI. 18/22 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba III. 6/24 [i] 03:00 Námořní vyšetřovací služba LA 7/24 [i] 03:45 Boj o čas II. 20/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Jak se to dělá [i] 06:50 Jak to funguje [i] 07:15 Možné i nemožné 5 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 53 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 54 [i] 10:00 Mimořádné projekty [i] 10:55 Zásah do konstrukce [i] 11:50 Muž, žena a divočina [i] 12:45 Nebezpečný úlovek – Souboj v zátoce Bristol Bay 2 [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Nebezpečné pobřeží 10 [i] 15:00 Nebezpečné pobřeží 1 [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Smrtonosná zóna [i] 17:20 Jízda [i] 18:15 Pátá rychlost 5 [i] 18:45 Pátá rychlost 6 [i] 19:10 Americký chopper [i] 20:05 Dvojí přežití [i] 21:00 Kdo uspěje? [i] 21:55 Skutečná forenzní laboratoř 2 [i] 22:50 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě [i] 23:45 Kaskadérští fanatici [i] 00:15 Kaskadérští fanatici [i] 00:40 Hrůzné okamžiky 1 [i] 01:40 Dvojí přežití [i] 02:40 Možné i nemožné 5 [i] 03:40 Jak se to dělá 6 [i] 04:05 Impozantní lodě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:55 Film o filmu Kuky se vrací [i] 06:10 Anynka a čert [i] 06:45 Zpívánky [i] 06:50 Finley požární autíčko 1/39 [i] 07:15 Tancuj, tancuj 10/26 [i] 07:30 Mach a Šebestová na cestách [i] 07:35 Žížalov [i] 08:00 Dick Whittington [i] 09:15 Taylor má trable 25/26 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Zkoušky z dospělosti 6/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Daniela Kvasničky [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:05 Svět ČT [i] 14:30 Rozmarné léto "Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným...". [i] 15:45 Mít tak holku na hlídání [i] 16:20 Po stopách hvězd [i] 16:45 Festivalové ozvěny [i] 17:15 Pravěk útočí III 1/10 [i] 18:05 Arabela 13/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Český Robinson 1/3 [i] 21:05 168 hodin [i] 21:35 Festivalové vteřiny 2011 [i] 21:50 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN [i] 23:15 Losování Sportky a Šance 23:20 Svět ČT [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Padělatelé [i] 01:10 Všechnopárty [i] 01:55 Kalendárium [i] 02:10 Po stopách [i] 02:30 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příběh prvního komínu [i] 05:15 Uchem jehly [i] 05:40 Cesty víry [i] 06:10 Chcete je? [i] 06:15 Cestománie [i] 06:45 Barvy života [i] 07:40 Magické hory 4/13 [i] 08:00 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 2/10 [i] 08:20 Divnopis [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Hledání ztraceného času [i] 09:30 Když voda hrozí [i] 09:50 Festivalové listy Měsíce autorského čtení 1/5 [i] 10:00 Žijeme s vírou [i] 10:30 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 10:40 Nedej se [i] 11:00 Svět umění [i] 11:50 Chcete mě? [i] 12:05 Máte mě! [i] 12:20 Království divočiny [i] 12:50 Krásy evropského pobřeží [i] 13:00 Kamera na cestách [i] 13:55 Mýty a fakta historie [i] 14:45 Poklady světa [i] 15:00 Limes [i] 15:15 Toots Thielemans [i] 16:10 Deset století architektury [i] 16:30 Vesnicopis [i] 16:50 Křesťanský magazín [i] 17:15 Cesty víry [i] 17:40 Uchem jehly [i] 18:10 O češtině [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Klobouček [i] 19:30 Sólo pro... Nuck Chorris Gang - [i] 20:00 Děvčátko s napalmem [i] 21:00 Na plovárně s Věrou a Václavem [i] 21:30 Rošťák Beaumarchais [i] 23:10 Řím II 7/10 [i] 00:10 Babylon [i] 00:35 Musicblok [i] 01:00 Sabotáž [i] 01:30 Svět umění [i] 02:15 Žijeme s vírou [i] 02:45 Ladí neladí [i] 03:30 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 03:40 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:10 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:15 Zašlapané projekty [i] 04:35 Hrčava - rok 2000 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Novashopping 06:20 Batman vítězí III 8 [i] 06:40 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 13 [i] 07:05 Spongebob v kalhotách 36 [i] 07:35 Odvážný Crusoe 3 [i] 08:20 Divoké vlny [i] 10:00 Kdo najde přítele, najde poklad [i] 12:00 Což takhle dát si špenát [i] 13:40 Moto GP - Velká cena Itálie [i] 15:00 Wimbledon 11 [i] 18:15 Pojišťovna štěstí 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 František je děvkař [i] 21:50 Statečné srdce [i] 01:05 Policejní odznak V 1 [i] 01:55 Novashopping 02:30 DO-RE-MI [i] 04:00 Stefanie V [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství TV Prima 07:15 Pokémon: Diamant a perla XI 38 [i] 07:45 Mistr Manny I 11 [i] 08:15 Svět ve válce 17 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:50 Horký prachy [i] 10:25 M*A*S*H 98 [i] 10:55 To je vražda, napsala IX 1 [i] 11:45 Zločiny v zahradách I 6 [i] 12:50 Receptář prima nápadů [i] 13:55 Camp Rock [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru VII [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Ptáci v trní 1 [i] 21:40 Pomsta [i] 00:10 Myšlenky zločince I 7 [i] 01:00 Volejte Věštce [i] 02:45 Zločiny v zahradách I 6 [i] 03:35 Svět ve válce 17 [i] 04:30 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Smiechoty [i] 05:55 Chuťovky [i] 06:50 Čistá láska 151/170 [i] 08:00 Rosamunde Pilcherová: Leto plné lásky [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Sabrina - mladá čarodejnica III. 13/25 [i] 11:05 Summerland I. 10/13 [i] 12:15 Zločiny na mori II. 23/26 [i] 13:30 Columbo IV. 6/6 [i] 15:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 47/129 [i] 16:35 Čistá láska 152/170 [i] 17:35 Priateľky [i] 18:10 Šéfkuchár bez čapice I. 1-2/52 [i] 19:15 Aha - dvaja v tom [i] 20:00 Striptíz [i] 22:15 Skutočný príbeh: Dobrovoľná obeť [i] 23:55 Znásilnenie [i] 02:00 Striptíz [i] 03:50 Nočné lampy [i] 04:40 V tieni [i] 04:55 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Království surikat [i] 08:25 Teleshopping 12:05 Stíny strachu [i] 13:45 Breakdance-girl [i] 15:25 Zelený drak [i] 17:25 Ztraceni v lásce [i] 19:00 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 20:45 Na plný plyn [i] 22:35 Holka k nakousnutí [i] 00:10 Poručík [i] 01:50 Smrtící nenávist 2 [i] 03:20 Padělatel [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Motorismus [i] 10:30 Fotbal [i] 11:45 Cyklistika [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Motorismus [i] 18:30 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 21:15 Fotbal [i] 21:30 Motorismus [i] 22:00 Fotbal [i] 00:00 Motorismus [i] 01:00 Motorismus [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Detektiv Nash Bridges 4 4 [i] 07:20 Detektiv Nash Bridges 4 5 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4 6 [i] 09:20 Detektiv Nash Bridges 4 7 [i] 10:20 Detektiv Nash Bridges 4 8 [i] 11:20 Bratři a sestry 1 1 [i] 12:20 Bratři a sestry 1 2 [i] 13:20 Kaliforňané [i] 15:10 Stávka! [i] 17:00 Být Erikou 3 12 [i] 18:00 Být Erikou 3 13 [i] 19:00 Diagnóza vražda 5 7 [i] 20:00 Dobrá manželka 2 21 [i] 21:00 Bratři a sestry 1 3 [i] 22:00 Bratři a sestry 1 4 [i] 23:00 Company [i] 01:10 Dobrá manželka 2 21 [i] 02:10 Být Erikou 3 12 [i] 03:10 Být Erikou 3 13 [i] 04:10 Soudkyně Amy 1 22 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Naděje pro divočinu 8 [i] 07:00 Objevy starověku 5 [i] 07:50 Krev, pot a takeaways 2 [i] 09:00 Tři hladoví hoši 1 [i] 09:30 Na chalupě den za dnem 7 [i] 10:30 Krev, pot a přepych 4 [i] 11:40 Nejpřísnější rodiče na světě 2 [i] 12:50 Buď já nebo pes 63 [i] 13:45 Jamieho vepřové hody [i] 14:50 Země: Planeta a její moc 4 [i] 15:55 Žralok U 4 [i] 16:50 Machu Picchu [i] 17:55 Odkrytý Egypt 3 [i] 19:00 Odkrytý Řím 3 [i] 20:05 Zmizelé světy 19 [i] 21:05 Bitva 360 3 [i] 22:10 Černé zlato Aljašky [i] 23:10 Éra Tudorovců [i] 00:10 Ztracené světy : Jekyll a Hyde [i] 01:10 Sahara 1 [i] 02:05 Krev, pot a takeaways 2 [i] 03:10 Země: Planeta a její moc 4 [i] 04:10 Zmizelé světy 19 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Karlík a hřiště snů [i] 07:45 Před kamerou 27 [i] 08:10 Batman vs. Red Hood [i] 09:25 Buddenbrookovi 2 [i] 10:55 Těžce zamilován [i] 12:50 Natalee Hollowayová [i] 14:15 Rock ze střední [i] 16:05 Bejvalek se nezbavíš [i] 17:45 Inkoustové srdce [i] 19:30 Před kamerou 28 [i] 20:00 Crazy Heart [i] 21:50 Hra o trůny 8 [i] 22:50 Borgiové 1 [i] 23:40 Borgiové 2 [i] 00:35 Na stojáka 99 [i] 01:05 Desátý kruh [i] 02:35 Uprostřed nicoty [i] 04:05 Crazy Heart [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Addamsova rodina [i] 07:40 Baaria [i] 10:10 Kardiofitness [i] 11:35 Filmy a filmové hvězdy III. 26 [i] 12:00 Astro Boy [i] 13:30 Nekecej a pádluj 2: Volání divočiny [i] 15:00 Mise na Mars [i] 16:50 Julie a Julia