TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Záhady Sylvestera a Tweetyho III. 20-21/26 [i] 06:20 Fantastický Spiderman I. 18/26 [i] 06:45 Scoobyho nové záhady 7/13 [i] 07:10 Flintstonovci v akcii 39/54 [i] 07:35 Alf II. 15-16/24 [i] 08:30 Otec je duch [i] 09:55 Dva a pol chlapa IV. 8-9/24 [i] 10:45 Blondínka v ťažkostiach [i] 12:35 Živelná pohroma [i] 14:30 Mambo [i] 16:15 Rýchle Televízne noviny [i] 16:20 Umenie kradnúť [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Pritiahni si šťastie [i] 22:00 Smrtiace safari [i] 23:40 Smrť na diaľnici [i] 01:10 Pritiahni si šťastie [i] 02:45 Smrtiace safari [i] 04:05 Dva a pol chlapa IV. 8-9/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Správy a komentáre [i] 06:35 Sladká Valentína 90/178 [i] 07:18 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou [i] 07:20 101 dalmatíncov 27/65 [i] 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala 27/65 [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:30 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:10 Kúzelné mestečko 1/13 [i] 09:35 Kúzelné mestečko 2/13 [i] 10:10 Posledná v abecede [i] 11:25 Deti to vedia najlepšie [i] 12:15 Na ceste [i] 12:40 Vojna volov 1/6 [i] 13:40 Vojna volov 2/6 [i] 14:45 Sever proti Juhu II 2/12 [i] 15:30 Sever proti Juhu II 3/12 [i] 16:15 MINI TALENT SHOW [i] 17:50 Z mesta do mesta [i] 18:25 Dempsey a Makepeacová [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Ukradnutý zázrak [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Temné vody [i] 00:30 Dempsey a Makepeacová [i] 01:25 Sever proti Juhu II 2/12 [i] 02:10 Sever proti Juhu II 3/12 [i] 02:55 Ukradnutý zázrak [i] 04:20 Temné vody [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:59 Záver vysielania 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Televíkend [i] 09:25 Extr@espanol 10/13 [i] 09:50 Separé [i] 10:15 Japonské konničiwa [i] 10:40 Japonská mozaika IV 1/10 [i] 11:00 Gen.sk [i] 11:10 Medicína [i] 12:15 Tour de France [i] 17:40 Farmárska revue [i] 17:55 Pestúni zvierat 17 [i] 18:23 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou [i] 18:25 Večerníček 5/8 [i] 18:35 Sigord [i] 19:15 Československý filmový týždenník [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 (Ne)celebrity [i] 20:05 Zdravie v Európe [i] 21:00 Japonská mozaika IV 2/10 [i] 21:15 Anjeli strážni Eleny Vácvalovej [i] 21:50 Kapitán Abu Raed [i] 23:30 Tour de France [i] 23:55 BJD 2009 Bella Wagner & Band [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 19 [i] 05:40 Legenda o Tarzanovi [i] 06:15 Kutil Manny II. [i] 07:10 Timon a Pumbaa II. [i] 07:40 Gumkáči V. [i] 08:00 Profesionáli VI. 2 [i] 09:00 Áno, šéfe! [i] 10:00 Truman Show [i] 12:15 Kutyil s.r.o. 1/17 [i] 13:00 A vraj psí život... [i] 14:50 Súdna sieň [i] 16:00 Eragon [i] 18:00 „Jste to, co jíte“ [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Santa Claus 3 [i] 22:15 Ja, moje druhé ja a Irena [i] 01:00 Otázka cti [i] 03:50 Úniková klauzula [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Sever a juh II. 3,4 [i] 06:30 Madam Bette [i] 08:15 Doktorka Quinnová 93,94 [i] 10:15 Veštenie NAŽIVO [i] 11:15 MacGyver 124 [i] 12:15 Magnum VI. 16,17 [i] 14:00 Simpsonovci XI. 16 [i] 14:30 Griffinovci IV. 15 [i] 15:15 Klaun [i] 17:10 A-Team 1,2/98 [i] 19:00 Simpsonovci I. 1,2/13 [i] 20:00 Krvavý úsvit [i] 22:15 Mafstory [i] 00:10 ČREPINY [i] 00:35 Bojové stroje 3,4 [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 5/15 [i] 07:00 Advokáti V. 13/22 [i] 08:00 The Amazing Race XVII. 2/12 [i] 09:00 Ztracený svět 1/22 [i] 10:00 Star Trek IX: Vzpoura [i] 12:00 Ztracený svět 2/22 [i] 13:00 The Amazing Race XVII. 5/12 [i] 14:00 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 6/15 [i] 15:00 Posel ztracených duší IV. 9/23 [i] 16:00 Ochránce 5/10 [i] 17:00 Advokáti V. 13/22 [i] 18:00 Předčasné vydání 18/23 [i] 19:00 Změna je život II. 11/13 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 9/23 [i] 21:00 CSI: New York VII. 17/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 12/23 [i] 23:00 Někdo to rád hloupé 4/21 [i] 00:00 Californication III. 7/12 [i] 00:35 CSI: New York VII. 17/22 [i] 01:30 Předčasné vydání 18/23 [i] 02:25 Někdo to rád hloupé 4/21 [i] 03:10 Californication III. 7/12 [i] 03:40 Změna je život II. 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Jízda [i] 07:15 Dvojí přežití [i] 08:10 Megastavitelé [i] 09:05 Zásah do konstrukce [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii [i] 10:55 Extrémní stroje [i] 11:50 Impozantní lodě [i] 12:45 Černé nebe [i] 13:40 Jízda [i] 14:35 Učeň rychlých kol [i] 15:30 Ďábelské stroje [i] 16:00 Ďábelské stroje [i] 16:25 Jak se to dělá 4 [i] 16:55 To taky zvládnu 5 [i] 17:20 Extrémní stroje [i] 18:15 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 3 [i] 19:10 Impozantní lodě [i] 20:05 Závody ve stavění aut [i] 21:00 Rození obchodníci [i] 21:55 Národ šílenců [i] 22:50 Kde je limit? [i] 23:45 Černé zlato 1 [i] 00:40 Američtí dřevorubci [i] 01:40 Dvojí přežití 5 [i] 02:40 Kde je limit? [i] 03:40 Jak se to dělá 5 [i] 04:05 Závody ve stavění aut [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:20 Sváteční slovo duchovní Církve československé husitské Hany Tonzarové [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:55 Návštěva v ZOO [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Babar 24/26 [i] 06:25 Willy Fog na cestě kolem světa 26/26 [i] 06:50 Věda je detektivka 23/26 [i] 07:20 Bimbuli [i] 07:35 Cesta do vesmíru 30,31 [i] 07:45 Tajemství Morphusu [i] 09:15 Zprávičky [i] 09:35 Bludiště [i] 10:05 Čtyři sluhové a čtyři mušketýři [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Styl [i] 13:00 Jak na ryby s Rudou Hrušínským [i] 13:30 Hrabě Monte Christo 1/4 [i] 15:10 Sever a Jih II 7/12 [i] 16:00 Dempsey a Makepeaceová 23/31 [i] 17:00 Devatero řemesel [i] 17:25 Kluci v akci [i] 17:45 Krásy evropského pobřeží [i] 17:55 Uvolněte se, prosím [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Silvestr za oponou [i] 21:05 Festivalové vteřiny 2011 [i] 21:15 Neprůstřelný mnich [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Žít a zemřít v .A. [i] 01:00 Dvaadvacítka [i] 01:25 Pod pokličkou [i] 01:50 13. komnata Ivana Krause [i] 02:20 Pošta pro tebe [i] 03:15 Zlatá hokejka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Televizní klub neslyšících [i] 05:25 Ta naše povaha česká [i] 05:50 Albert Marenčin [i] 06:20 Zvířecí kameramané 13/13 [i] 06:45 Antarktida [i] 07:15 Biologické zbraně [i] 08:10 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Náš venkov [i] 09:30 Folklorika [i] 10:00 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 10:30 Tisíc let české myslivosti [i] 11:00 Československý filmový týdeník 1961 839/2379 [i] 11:15 Divadlo žije! [i] 11:45 Game Page [i] 12:10 Musicblok [i] 12:35 Sabotáž [i] 13:05 Filmkompas [i] 13:30 Knižní svět [i] 14:00 Jízda králů [i] 14:30 Zázračná planeta [i] 15:25 Voda 3/4 [i] 16:15 Toulky za uměním [i] 16:35 Spálené stodoly [i] 18:10 Magické hory 4/13 [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Ti nejlepší z klasiky [i] 19:30 Terra musica [i] 20:00 Evropské hry handicapované mládeže [i] 20:55 Návrat na Brideshead 2/11 [i] 21:55 Hollywood Night [i] 00:00 Smetanova Litomyšl den po dni [i] 00:15 Odsouzeni k boji [i] 01:50 Kosmopolis [i] 02:15 Můj soukromý měsíc [i] 03:30 Malá Velká Británie 13/22 [i] 04:00 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:25 Záhady přírody [i] 05:50 Bolek a Lolek 22, 23 [i] 06:15 Myšák Stuart Little 10 [i] 06:40 Spongebob v kalhotách 35 [i] 07:05 Kouzelný meč: Cesta na Camelot [i] 08:40 Tučňáci z Madagaskaru II 7 [i] 09:05 Veterinář z Bondi Beach [i] 09:35 Forrest Gump [i] 12:20 Jarčin profesor [i] 14:05 Hrdina proti své vůli [i] 16:20 O smyslu života [i] 18:15 Pojišťovna štěstí 1 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Divoké vlny [i] 21:50 Bestiář [i] 00:00 Takoví normální zabijáci [i] 02:00 Novashopping 02:35 DO-RE-MI [i] 03:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:20 Stefanie V [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Zpravodajství TV Prima 07:30 Pokémon: Diamant a perla XI 37 [i] 07:55 Mistr Manny I 10 [i] 08:25 M*A*S*H 96 [i] 08:55 Autosalon [i] 10:05 Kam na výlet? [i] 10:35 M*A*S*H 97 [i] 11:10 Šéf na grilu [i] 11:55 Jak na věc [i] 14:00 Dobrodružství Poseidonu [i] 16:25 Columbo [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Titanic [i] 23:55 Lovec žen [i] 01:35 Ochrana svědků II [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:00 S Italem v kuchyni [i] 04:40 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Smiechoty [i] 05:40 Bzzz!!! [i] 06:30 Chuťovky [i] 07:25 Priateľky [i] 08:00 Čistá láska 150/170 [i] 09:10 Je to možné?! [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 Sabrina - mladá čarodejnica III. 12/25 [i] 11:40 Summerland I. 9/13 [i] 12:45 Zločiny na mori II. 22/26 [i] 14:00 Columbo IV. 5/6 [i] 15:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 46/129 [i] 17:00 Čistá láska 151/170 [i] 18:00 Harlequin: Svadba alebo rozvod [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Leto plné lásky [i] 21:45 Hazard sŕdc [i] 23:35 Živelná pohroma [i] 01:35 Columbo IV. 5/6 [i] 02:50 Zločiny na mori II. 22/26 [i] 03:40 Nočné lampy [i] 04:25 V tieni [i] 04:45 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Film o filmu: Czech Made Man [i] 05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Super náhradník [i] 08:25 Teleshopping 12:05 Doktor od jezera Hrochů [i] 14:10 Princ a já: Královské líbánky [i] 15:55 Tygr a sníh [i] 17:55 Napiš si svou smrt [i] 19:45 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 21:30 Blafuj jako Beckham [i] 23:25 Důvěrnosti [i] 01:25 Úkladná vražda [i] 03:00 Divoký Mesiáš [i] 04:35 Tři malá prasátka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 10:15 Watts [i] 10:30 Kanoistika [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 21:00 Fotbal [i] 21:15 Bojové sporty [i] 22:30 Jezdectví [i] 00:00 Fotbal [i] 00:45 Fotbal [i] 01:45 Fotbal [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Walker Texas Ranger 7 12 [i] 07:20 Walker Texas Ranger 7 13 [i] 08:20 Walker Texas Ranger 7 14 [i] 09:20 Walker Texas Ranger 7 15 [i] 10:20 Walker Texas Ranger 7 16 [i] 11:20 Diagnóza vražda 5 6 [i] 12:20 Dobrá manželka 2 21 [i] 13:20 Perfektní plán [i] 15:10 VRAŽDA.COM [i] 17:00 Bratři a sestry 1 1 [i] 18:00 Bratři a sestry 1 2 [i] 19:00 Dobrá manželka 2 21 [i] 20:00 Právo a pořádek 8 12 [i] 21:00 Company [i] 23:10 Zrádný prsten [i] 01:00 Mladá a pohřešovaná [i] 02:50 Stávka! [i] 04:40 Soudkyně Amy 1 20 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Univerzum:Celkový obraz [i] 06:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 3 [i] 07:00 Univerzum: Z hlubokých údolí na vrcholky hor [i] 08:05 Vraky snů 7 [i] 08:35 Vraky snů 8 [i] 09:10 Naděje pro divočinu 8 [i] 10:10 Planeta mláďat 3 [i] 11:15 Zvířata, která stvořila dějiny 4 [i] 11:50 Žralok U 1 [i] 12:50 Vášnivý jedlík 35 [i] 13:20 Vášnivý jedlík 36 [i] 13:50 Jamie ukáže, co umí 6 [i] 14:50 Země: Planeta a její moc 3 [i] 15:55 Archeolog bez tajemství 49 [i] 16:25 Archeolog bez tajemství 50 [i] 16:55 Technika nemožného 4 [i] 17:55 Odkrytý Egypt 2 [i] 19:00 Odkrytý Řím 2 [i] 20:05 Zmizelé světy 18 [i] 21:05 Vzestup a pád Římské říše 2 [i] 22:00 Historie podsvětí 12 [i] 23:05 Pravdivé příběhy 9 [i] 00:05 Strach ze tmy 1 [i] 01:00 Strach ze tmy 2 [i] 01:55 Zmizelé světy 18 [i] 02:50 Odkrytý Řím 2 [i] 03:55 Archeolog bez tajemství 49 [i] 04:25 Archeolog bez tajemství 50 [i] 04:55 Planeta mláďat 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy III. 26 [i] 06:00 Až tak moc tě nežere [i] 08:10 Superman/Batman: Veřejní nepřátelé [i] 09:15 Buddenbrookovi 1 [i] 10:50 Primo [i] 12:15 Princ z Persie: Písky času [i] 14:10 Pouta [i]