TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:25 Krok za krokom IV. 4/24 [i] 09:45 Mama, smiem spať s netvorom? [i] 11:20 Bez stopy II. 21/24 [i] 12:10 Lovci pokladov 6/6 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 NCIS VII. [i] 14:15 NCIS: Los Angeles I. [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Krok za krokom IV. 5/24 [i] 15:35 Priatelia X. 18/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha III. 13/20 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Slnko, seno, erotika [i] 22:20 Prepadnutie v Pacifiku [i] 00:15 Smrtiaci úder [i] 02:05 Žoldnierska zrada [i] 04:15 Lovci pokladov 6/6 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Správy a komentáre [i] 06:10 Sladká Valentína 89/178 [i] 06:55 Repete [i] 08:00 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:25 Uragán [i] 10:15 Bumerang [i] 11:05 Sladká Valentína 90/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:35 Sila lásky III. 62/244 [i] 14:25 Repete z repete [i] 15:00 Duel [i] 15:25 Dr.Quiz [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 199/203 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Senzi Senzus [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Inšpektor Rocca [i] 00:05 Bumerang [i] 00:55 Niečo za niečo [i] 01:35 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 02:00 Inšpektor Rocca [i] 03:40 Sila lásky III. 62/244 [i] 04:30 Sila lásky IV. 199/203 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:39 Záver vysielania 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Maškrtníček [i] 09:25 Fokus - právo [i] 10:15 Púť k sv. Sáre - patrónke Rómov [i] 10:40 Príroda [i] 11:15 Zlatý Amos [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 Piesne domova [i] 13:25 INTEGRUJ ! [i] 13:50 S Jakubom na rybách [i] 14:15 5 minút po dvanástej - celebrity [i] 15:15 Filmové talenty-film.školy [i] 16:05 Miestopis cechov a manufaktúr [i] 16:35 Separé [i] 17:00 Podzemné krásavice [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Večerníček 4/8 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Japonské konničiwa [i] 20:40 Japonská mozaika IV 1/10 [i] 21:00 Família [i] 21:25 Gen.sk [i] 21:40 Československý filmový týždenník [i] 21:55 Brežnev 3/4 [i] 22:45 Udalosti ČT [i] 23:15 Správy - Hírek [i] 23:25 Správy STV "N" [i] 23:50 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Prison Break: Útek z väzenia IV. 18 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Rodinka úžasných 5 [i] 10:00 Ochrancovia 2 [i] 10:45 Profesionáli 18/18 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 18 [i] 14:00 Klamári I. 13/13 [i] 15:00 Kosti I. 1/22 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 19 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Eragon [i] 22:15 NEPORAZITEĽNÍ: Sám proti teroru [i] 00:45 Obliehanie Ruby Ridge 1,2/2 [i] 03:30 Deň po tom 3 [i] 04:15 SHARK II. 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 V mene lásky 166,167 [i] 07:30 Doktorka Quinnová 13 [i] 08:15 Matlock VII. 18/18 [i] 09:15 Matlock VIII. 1/22 [i] 10:00 Kojak III. 2 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges IV. 21,22 [i] 13:00 M*A*S*H 241,242 [i] 14:00 Simpsonovci XI. 15 [i] 14:25 Griffinovci IV. 14 [i] 14:50 MacGyver 124 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges IV. 21,22 [i] 18:00 M*A*S*H 241,242 [i] 19:00 Simpsonovci XI. 16 [i] 19:30 Griffinovci IV. 15 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 1/23 [i] 21:00 A-Team 1,2/98 [i] 23:00 Klaun [i] 00:40 "Skřivánci na niti" [i] 02:10 "Kdyby tisíc klarinetů" [i] 04:30 Cyranov ostrov 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Advokáti VII. 10/22 [i] 08:00 Ochránce III. 18/23 [i] 09:00 Boj o čas II. 2/22 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 23/37 [i] 11:00 Předčasné vydání IV. 11/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 10/22 [i] 13:00 Ochránce III. 18/23 [i] 14:00 Boj o čas II. 2/22 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 24/37 [i] 16:00 Předčasné vydání IV. 12/22 [i] 17:00 Advokáti VII. 11/22 [i] 18:00 Ochránce III. 19/23 [i] 19:00 Boj o čas II. 3/22 [i] 20:00 Dr. House V. 24/24 [i] 21:00 Policajti na baterky [i] 22:45 Zachraň mě VI. 4/13 [i] 23:45 Dr. House V. 24/24 [i] 00:45 Policajti na baterky [i] 02:20 Zachraň mě VI. 4/13 [i] 03:05 Umíte tančit? IV. 24/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to dělají? 7 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Smrtonosná zóna [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 10 [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to dělají? 8 [i] 20:05 Vědecké cestování [i] 21:00 Bořiči mýtů 165 [i] 21:55 Mimořádné projekty [i] 22:50 Hry s časem [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Vědecké cestování [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 33 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to dělají? 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Jak na ryby s Rudou Hrušínským [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Inami 1/26 [i] 08:55 Bambulka a Bazilínek 1/7 [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 25/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II 8/26 [i] 10:20 McLeodovy dcery I 1/22 [i] 11:10 Arabela 12/13 [i] 11:40 Slivovice [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Území bílých králů 7/7 [i] 15:00 Uvidíte vítěznou "POHÁDKU NA PŘÁNÍ" z neděle 26. 6. 2011 O princi Truhlíkovi [i] 16:00 Inami 1/26 [i] 16:25 Bambulka a Bazilínek 1/7 [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Hoby naší doby [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 S Hurvínkem za lékařem [i] 18:40 Evropské pexeso 26/28 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Hop nebo trop 1/8 [i] 21:20 Festivalové vteřiny 2011 [i] 21:30 13. komnata Ivana Krause [i] 22:05 Všechnopárty [i] 22:50 Losování Euromiliony 23:00 Ohnivé léto 2/5 [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Noc plná šlágrů [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zahrada [i] 05:40 Čtenářský deník... Přemysl Rut [i] 05:50 Buď fit s ČT [i] 06:00 Hledám práci [i] 06:30 Přidej se [i] 06:40 Nedej se [i] 06:55 Jazykové kurzy [i] 07:30 Toulky s Ladislavem Smoljakem po Křečovicích, Sedlčanech a [i] 07:45 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:00 Haló, haló! 33/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:30 Ta naše povaha česká [i] 10:00 Krásný ztráty [i] 10:40 Tajemství divočiny V. 7/13 [i] 11:05 Papua Barat 5/6 [i] 11:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 12:10 Těla nevydávat [i] 12:40 Albert Marenčin [i] 13:10 Folklorní magazín [i] 13:40 Chcete mě? [i] 13:55 Máte mě! [i] 14:10 Čtenářský deník... Hana Frejková [i] 14:30 Živě s Petrem Horkým 14:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:10 PORT [i] 15:45 JÁDRO [i] 15:50 Tajemství divočiny V. 8/13 [i] 16:20 Papua Barat 6/6 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Voda 2/4 [i] 17:55 Tisíc let české myslivosti [i] 18:25 Haló, haló! 33/85 [i] 18:50 Šaty dělaj' člověka [i] 19:00 Babylon [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Zázračná planeta [i] 21:00 Biologické zbraně [i] 22:00 Mistři českého animovaného filmu II [i] 22:55 Flight of the Conchords II 8/10 [i] 23:25 Q [i] 23:55 Malá Velká Británie 13/22 [i] 00:20 Klobouček [i] 00:50 Filmopolis [i] 01:40 Na plovárně s Milanem Šamánkem [i] 02:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 02:30 Chcete je? [i] 02:35 Ladí neladí [i] 03:25 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 03:55 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:05 Madeira [i] 04:20 Dřevěnice na přelomu století [i] 04:35 Zatopené osudy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 82 [i] 09:35 Co mám na tobě ráda II [i] 10:00 Tajné životy [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker, Texas Ranger V 16 [i] 13:40 Námořní hlídka IV 1 [i] 14:40 Gilmorova děvčata III 6 [i] 15:35 Krok za krokem VI 1 [i] 16:00 Kriminálka Las Vegas VIII [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 111, 112 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Forrest Gump [i] 22:55 Na lince je vrah [i] 00:35 Sex a svobodná matka [i] 02:10 Novashopping 03:30 Stefanie V [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 95 [i] 08:35 M*A*S*H 96 [i] 09:15 Přátelé IX 19 [i] 09:45 Prostřeno! [i] 10:30 To je vražda, napsala VIII 22 [i] 11:30 Diagnóza vražda VI 6 [i] 12:25 Případ pro Sam IV 4 [i] 13:25 Kutil Tim V 4 [i] 13:55 Přátelé IX 20 [i] 14:30 Ochránce II 14 [i] 15:30 Julie Lescautová V 12 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Vraždy v Midsomeru XIII [i] 22:00 Show Jana Krause [i] 23:10 Strach nad Hongkongem [i] 01:30 Lidé z předměstí [i] 03:20 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Čistá láska 149/170 [i] 06:10 Doňa Barbara 179/190 [i] 07:20 Nespútaný anjel 179/194 [i] 08:10 V náručí diabla 136/182 [i] 09:15 Ulica: Zlatá muška [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 Slzy Bosporu 71-72/102 [i] 13:05 Sudkyňa Hatchettová I. 139-140/175 [i] 14:10 Rebeli na strednej 98/135 [i] 15:10 Tisíc a jedna noc 127/180 [i] 16:10 Doňa Barbara 180/190 [i] 17:05 Čistá láska 150/170 [i] 18:00 V náručí diabla 137/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 99/135 [i] 20:00 Priateľky [i] 20:35 Harlequin: Svadba alebo rozvod [i] 22:25 Láska, kde ju nečakáš! [i] 00:10 Na streche [i] 01:05 L.O.V.E. [i] 01:40 Láska, kde ju nečakáš! [i] 03:05 Sudkyňa Hatchettová I. 139-140/175 [i] 03:50 PROMINENTI [i] 04:20 V tieni [i] 04:35 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Milionové Vánoce [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Phoebe v říši divů [i] 13:55 Rolling Stones [i] 16:15 Vztekle tvá [i] 18:20 Příběh z Bronxu [i] 20:25 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 22:10 2 Bobule [i] 00:00 Smrtící nenávist 2 [i] 01:40 Zkratky ke štěstí [i] 03:25 Život je peklo [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 13:45 Fotbal [i] 14:45 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:30 Jezdectví [i] 21:00 Strongest Man [i] 22:00 Bojové sporty [i] 00:00 Fotbal [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Diagnóza vražda 5 6 [i] 07:10 Soudkyně Amy 1 23 [i] 08:10 Soudkyně Amy 2 1 [i] 09:10 Stávka! [i] 11:10 Walker Texas Ranger 7 15 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 4 7 [i] 13:10 Kaliforňané [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 12 1 [i] 17:00 Diagnóza vražda 5 7 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 4 8 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 7 16 [i] 20:00 Médium 6 7 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9 10 [i] 22:00 Dobrá manželka 2 21 [i] 23:00 Diagnóza vražda 5 5 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9 10 [i] 01:00 Médium 6 7 [i] 02:00 VRAŽDA.COM [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru 12 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Discovery speciál: Lov na kometu [i] 06:00 Místa ve Středomoří 19