TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:15 Druhá šanca [i] 10:55 Bez stopy II. 20/24 [i] 11:50 Lovci pokladov 5/6 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 NCIS VII. [i] 14:00 NCIS: Los Angeles I. [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom IV. 4/24 [i] 15:30 Priatelia X. 17/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha III. 12/20 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 127/180 [i] 21:00 NCIS VII. - NOVÉ ČASTI [i] 22:10 NCIS: Los Angeles I. - NOVÉ ČASTI [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Krvavá lagúna [i] 01:05 Ničivé plamene [i] 02:35 Bez stopy II. 20/24 [i] 03:15 Lovci pokladov 5/6 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Slovensko dnes [i] 05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy a komentáre [i] 06:05 Sladká Valentína 88/178 [i] 06:55 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:25 Uragán [i] 10:15 Bumerang [i] 11:10 Sladká Valentína 89/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:35 Sila lásky III. 61/244 [i] 14:25 Repete z repete [i] 15:00 Duel [i] 15:25 Dr.Quiz [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 198/203 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Obdobie zločinu 1/6 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Z mesta do mesta [i] 22:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 16/16 [i] 23:45 Bumerang [i] 00:35 Niečo za niečo [i] 01:15 Obdobie zločinu 1/6 [i] 02:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 16/16 [i] 03:50 Sila lásky III. 61/244 [i] 04:40 Sila lásky IV. 198/203 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:39 Záver vysielania 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 O popletenej víle [i] 09:35 Fokus - peniaze [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:45 Príroda [i] 11:25 Jozef a jeho bratia [i] 12:15 Architekt odpadu [i] 13:40 Živá panoráma [i] 14:05 Piesne domova [i] 14:40 Z tvorby lokál. a reg. TV-Lotos [i] 15:00 Spektrum vedy [i] 15:25 Upratovanie [i] 16:05 S Jakubom na rybách [i] 16:40 Profesionál [i] 16:55 Pieniny sú legendárne [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 INTEGRUJ ! [i] 18:30 Večerníček 3/8 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Večer pod lampou [i] 00:10 Autosalón [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy - Hírek [i] 01:10 Správy STV "N" [i] 01:35 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Prison Break: Útek z väzenia IV. 17 [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Rodinka úžasných 4 [i] 10:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 22/22 [i] 11:00 Profesionáli 17 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 17 [i] 14:00 Klamári I. 12 [i] 15:00 Kosti V. 18 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 18 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Rodinka úžasných 5 [i] 21:15 Ochrancovia 2 [i] 22:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 1/22 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 21/21 [i] 00:00 Timecop [i] 02:00 Mafstory [i] 02:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 1/22 [i] 03:15 Klamári I. 12 [i] 04:00 Deň po tom 2 [i] 04:35 SHARK II. 4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 164,165 [i] 06:40 Doktorka Quinnová 12 [i] 07:30 Matlock VII. 16,17 [i] 09:15 Kojak III. 1/23 [i] 10:30 Detektív Nash Bridges IV. 19,20 [i] 12:35 M*A*S*H 239,240 [i] 13:35 MacGyver 122,123 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges IV. 19,20 [i] 18:00 M*A*S*H 239,240 [i] 19:00 Simpsonovci XI. 15 [i] 19:30 Griffinovci IV. 14 [i] 20:00 Blb a blbec [i] 22:15 Námorná pechota [i] 00:15 "Čas pracuje pro vraha" [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání IV. 10/22 [i] 07:00 Advokáti VII. 9/22 [i] 08:00 Ochránce III. 17/23 [i] 09:00 Boj o čas II. 1/22 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 22/37 [i] 11:00 Předčasné vydání IV. 10/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 9/22 [i] 13:00 Ochránce III. 17/23 [i] 14:00 Boj o čas II. 1/22 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 23/37 [i] 16:00 Předčasné vydání IV. 11/22 [i] 17:00 Advokáti VII. 10/22 [i] 18:00 Ochránce III. 18/23 [i] 19:00 Boj o čas II. 2/22 [i] 20:00 Dr. House V. 23/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 8/24 [i] 22:00 Dr. House VI. 18/21 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 3/10 [i] 00:00 Dr. House V. 23/24 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba III. 8/24 [i] 01:50 Dr. House VI. 18/21 [i] 02:40 Zachraň mě VI. 3/10 [i] 03:25 Umíte tančit? IV. 23/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to dělají? 6 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Muž, žena a divočina [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 9 [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to dělají? 7 [i] 20:05 Nejmocnější zbraně [i] 21:00 Výrobci zbraní [i] 21:30 Výrobci zbraní [i] 21:55 Ross Kemp - návrat do Afgánistánu 5 [i] 22:50 Vězněm v cizině [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Nejmocnější zbraně [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 32 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to dělají? 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hoby naší doby [i] 05:25 Etiketa [i] 05:35 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 24/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II 7/26 [i] 10:20 Pachuť smrti 6/6 [i] 11:15 Doktor z vejminku 4/7 [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Území bílých králů 6/7 [i] 15:02 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... člověk 21/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vysoká hra [i] 20:55 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 Město žen I 23/24 [i] 22:40 Kriminálka Paříž 26/62 [i] 23:30 Profesionálové 7/57 [i] 00:20 Film o filmu Lidice [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Malá farma [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Chalupa je hra [i] 01:55 Krásy evropského pobřeží [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na plný pecky 2001 [i] 05:35 Náš venkov [i] 05:50 Divnopis [i] 05:55 Moje medicína [i] 06:05 Diagnóza [i] 06:25 Kosmopolis [i] 06:55 Jazykové kurzy 16/35 [i] 07:25 O češtině [i] 07:45 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:00 Haló, haló! 32/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Inventura Febia [i] 10:05 Na plovárně s Milanem Šamánkem [i] 10:30 Senátor [i] 11:30 Interpelace [i] 12:30 Ta naša kapela [i] 13:00 České stopy na březích Amazonky [i] 14:05 Vesnicopis [i] 14:30 Živě se Zuzanou Burešovou 14:31 Rodina a já [i] 14:55 Školáci a záškoláci [i] 15:30 Moje medicína [i] 15:40 Diagnóza [i] 16:00 Děvčátko s napalmem [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Kamera na cestách [i] 17:55 Papua Barat 5/6 [i] 18:25 Haló, haló! 32/85 [i] 19:00 Musicblok [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Katka [i] 21:40 Ta naše povaha česká [i] 22:10 Krásný ztráty [i] 22:50 Magické hory 3/13 [i] 23:10 Dokumentární klub [i] 00:30 Chameleon [i] 02:15 Young Gods & MC dälek [i] 03:25 Q [i] 03:50 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:25 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:35 Rajské zahrady [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 81 [i] 09:25 Co mám na tobě ráda II [i] 09:55 Tenkrát a dnes [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker, Texas Ranger V 15 [i] 13:35 Námořní hlídka III 13 [i] 14:35 Gilmorova děvčata III 5 [i] 15:35 Krok za krokem V 24 [i] 16:00 Kriminálka Las Vegas VIII [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 109, 110 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hospoda 3, 4 [i] 21:20 Kriminálka Miami VIII 2 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Souboj cti [i] 00:35 Námořní hlídka III 13 [i] 01:25 Novashopping 02:00 Walker, Texas Ranger V 15 [i] 02:45 Áčko [i] 04:00 Stefanie VIII 75 [i] 04:45 Stefanie V [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 94 [i] 08:45 M*A*S*H 95 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VIII 21 [i] 11:25 Diagnóza vražda VI 5 [i] 12:25 Případ pro Sam IV 3 [i] 13:25 Kutil Tim V 3 [i] 13:55 Přátelé IX 19 [i] 14:30 Ochránce II 13 [i] 15:30 Julie Lescautová V 11 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 50 let Přemka Podlahy [i] 21:15 Jste to, co jíte [i] 22:20 Sběratelé kostí IV 9 [i] 23:20 Nikdo není dokonalý [i] 00:25 Příští rok ve stejnou dobu [i] 02:35 Na čem záleží 80 [i] 03:10 Volejte Věštce [i] 04:50 Na čem záleží 81 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smiechoty [i] 05:25 Čistá láska 148/170 [i] 06:15 Doňa Barbara 178/190 [i] 07:05 Sudkyňa Hatchettová I. 27/175 [i] 07:45 Nespútaný anjel 178/194 [i] 08:40 V náručí diabla 135/182 [i] 09:40 Ulica II. 39/39 [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 Slzy Bosporu 69-70/102 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová I. 137-138/175 [i] 14:20 Rebeli na strednej 97/135 [i] 15:20 Tisíc a jedna noc 126/180 [i] 16:15 Doňa Barbara 179/190 [i] 17:10 Čistá láska 149/170 [i] 18:10 V náručí diabla 136/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 98/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 179/194 [i] 21:00 Slzy Bosporu 71-72/102 [i] 22:40 Povedz, kto ťa zabil I. 9/9 [i] 23:30 Frasier VIII. 3/24 [i] 23:55 Nespútaný anjel 179/194 [i] 00:45 Povedz, kto ťa zabil I. 9/9 [i] 01:25 Frasier VIII. 3/24 [i] 01:50 Sudkyňa Hatchettová I. 137-138/175 [i] 02:30 Ulica II. 39/39 [i] 03:25 V tieni [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:20 L.O.V.E. [i] 04:55 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:50 Zloději času [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Padělatel [i] 13:45 Pád nebes [i] 15:40 Těžký návrat [i] 17:20 Bobule [i] 19:05 Zahulíme, uvidíme [i] 20:40 Rolling Stones [i] 22:55 Divoký Mesiáš [i] 00:40 Umlčení [i] 02:10 Neznámý vojín [i] 03:45 Zahulíme, uvidíme [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 22:45 Fotbal [i] 23:00 Fotbal [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Diagnóza vražda 5 5 [i] 07:10 Soudkyně Amy 1 22 [i] 08:10 Soudkyně Amy 1 23 [i] 09:10 Být Erikou 3 12 [i] 10:10 Být Erikou 3 13 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 7 14 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 4 6 [i] 13:10 VRAŽDA.COM [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 13 3 [i] 17:00 Diagnóza vražda 5 6 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 4 8 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 7 15 [i] 20:00 Médium 6 6 [i] 21:00 Jackie 1 [i] 22:50 Jackie 2 [i] 00:40 Médium 6 6 [i] 01:40 Anna Karenina 2 [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru 13 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Nahá věda 13 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 18 [i] 07:10 Současná architektura v Budapešti 19 [i] 07:45 Top 10 - architekti 08