TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:15 Pánu učiteľovi z lásky 2 [i] 10:55 Bez stopy II. 19/24 [i] 11:55 Lovci pokladov 4/6 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad III. 13/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno IV. 5/17 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom IV. 3/24 [i] 15:30 Priatelia X. 16/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha III. 11/20 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 126/180 [i] 21:00 Mentalista II. 3-4/23 [i] 22:55 Nočné Televízne noviny [i] 23:20 Rýchlejší ako smrť [i] 01:20 Detektívka v utajení [i] 02:55 Las Vegas: Kasíno IV. 5/17 [i] 03:35 Lovci pokladov 4/6 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Slovensko dnes [i] 05:25 Správy STV [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Správy a komentáre [i] 06:15 Sladká Valentína 87/178 [i] 07:00 Repete [i] 08:00 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:20 Bumerang [i] 11:05 Sladká Valentína 88/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 60/244 [i] 14:25 Repete z repete [i] 15:00 Duel [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 197/203 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:45 Počasie [i] 21:50 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Ticho po búrke [i] 23:25 Bumerang [i] 00:15 Niečo za niečo [i] 00:55 Ticho po búrke [i] 02:20 Správy STV o 16:00 [i] 02:40 Góly - body - sekundy [i] 03:00 Sila lásky III. 60/244 [i] 03:50 Sila lásky IV. 197/203 [i] 04:40 Udalosti ČT [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:39 Záver vysielania 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Fidlibumove rozprávky [i] 09:30 Fokus - zdravie [i] 10:15 Národnostný magazín [i] 10:45 Portréty [i] 11:20 Svedectvá 1948 - 1968 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:50 Piesne domova [i] 13:20 Moja domovina [i] 13:45 Dialógy o závislostiach [i] 14:10 Klub Rozmarín [i] 14:45 Večer na tému [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 16:55 Osobnosti a udalosti [i] 17:10 Utajená reč peňazí 3/13 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Pieniny sú legendárne [i] 18:30 Večerníček 2/8 [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Jozef a jeho bratia [i] 21:00 Spektrum vedy [i] 21:30 Architekt odpadu [i] 22:55 VAT [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy - Hírek [i] 00:00 Správy STV "N" [i] 00:25 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Prison Break: Útek z väzenia IV. 16 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Rodinka úžasných 3 [i] 10:00 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Ochrancovia 1/18 [i] 11:00 Profesionáli 16 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 16 [i] 14:00 Klamári I. 11 [i] 15:00 Kosti III. 15/15 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 17 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Rodinka úžasných 4 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 22/22 [i] 22:15 Kosti V. 18 [i] 23:15 Kosti III. 15/15 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 16 [i] 01:00 Mafstory [i] 01:45 Rozsudok smrti [i] 03:25 Klamári I. 11 [i] 04:00 Deň po tom 1/11 [i] 04:45 SHARK II. 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 162,163 [i] 06:40 Doktorka Quinnová 11 [i] 07:30 Matlock VII. 14,15 [i] 09:15 Kojak II. 24/24 [i] 10:30 Detektív Nash Bridges IV. 17,18 [i] 12:35 M*A*S*H 237,238 [i] 13:35 MacGyver 120,121 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges IV. 17,18 [i] 18:00 M*A*S*H 237,238 [i] 19:00 Simpsonovci XI. 14 [i] 19:30 Griffinovci IV. 13 [i] 20:00 Ninja Factor I. 25,26 [i] 21:00 Blízko smrti [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Simpsonovci XI. 14 [i] 23:30 Griffinovci IV. 13 [i] 00:00 Ninja Factor I. 25,26 [i] 00:40 Blízko smrti [i] 01:25 Kojak II. 24/24 [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání IV. 9/22 [i] 07:00 Advokáti VII. 8/22 [i] 08:00 Ochránce III. 16/23 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba II. 23/23 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 21/37 [i] 11:00 Předčasné vydání IV. 9/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 8/22 [i] 13:00 Ochránce III. 16/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba II. 23/23 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 22/37 [i] 16:00 Předčasné vydání IV. 10/22 [i] 17:00 Advokáti VII. 9/22 [i] 18:00 Ochránce III. 17/23 [i] 19:00 Boj o čas II. 1/22 [i] 20:00 Dr. House V. 22/24 [i] 21:00 CSI: New York VII. 18/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 10/13 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 2/10 [i] 00:00 Dr. House V. 22/24 [i] 00:55 CSI: New York VII. 18/22 [i] 01:50 Dr. House V. 23/24 [i] 02:35 Zachraň mě VI. 2/10 [i] 03:20 Umíte tančit? IV. 22/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to dělají? 5 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Rozebráno [i] 16:55 Rozebráno [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 8 [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to dělají? 6 [i] 20:05 Říční příšery [i] 21:00 Muž, žena a divočina [i] 21:55 Tyson, jak ho neznáte 5 [i] 22:50 Jak přežít neštěstí [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Muž, žena a divočina [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 31 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to dělají? 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Doktor z vejminku 3/7 [i] 05:45 Zloděj [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 23/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II 6/26 [i] 10:20 Pachuť smrti 5/6 [i] 11:15 Věšák - Štefan Margita [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Území bílých králů 5/7 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... člověk 20/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Neobyčejné životy [i] 21:55 Božská Ema [i] 23:50 Losování Sportky a Šance 23:55 Na stopě [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Po stopách [i] 00:35 Sváteční slovo duchovní Církve československé husitské Hany Tonzarové [i] 00:45 Láska malovaná [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 01:40 Kuchařská pohotovost [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:35 Vzkaz Sestry Marie Goretti [i] 05:50 Chcete je? [i] 05:55 Alchymie bytí [i] 06:20 Babylon [i] 06:50 Jazykové kurzy [i] 06:55 Redaktion D 13/13 [i] 07:10 Asi son 8/10 [i] 07:20 Máte mě! [i] 07:35 KULTURA S DVOJKOU [i] 07:50 Přežili rok 2000 [i] 08:00 Haló, haló! 31/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Nehasit! Hořím! [i] 10:00 Ray Charles [i] 11:00 Jaškov sen [i] 12:30 Kam zmizel ten starý song [i] 13:15 Filmopolis [i] 14:10 Toulky s Ladislavem Smoljakem po Křečovicích, Sedlčanech a [i] 14:30 Živě s Jitkou Novotnou 14:31 Česko jedna báseň [i] 14:45 Magickou krajinou [i] 15:15 Nehasit! Hořím! [i] 15:50 Charlie Parker [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Barvy života [i] 17:55 Poklady světa [i] 18:10 Limes [i] 18:25 Haló, haló! 31/85 [i] 19:00 Sabotáž [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Les [i] 22:20 Vzkaz Jana Rokyty [i] 22:40 Divadlo žije! [i] 23:10 Terra musica [i] 23:40 Sólo pro... Nuck Chorris Gang - [i] 00:05 Filmkompas [i] 00:40 Kultura.cz Brno [i] 01:05 Kultura.cz [i] 01:30 Klobouček 02:00 Krásný ztráty [i] 02:35 Chcete mě? [i] 02:50 Ladí neladí [i] 03:40 Postřehy Karla Kyncla [i] 03:45 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:10 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:20 Zašlapané projekty [i] 04:37 Rajské zahrady [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 80 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda II [i] 10:00 Dobrodružství Poseidonu 2/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker, Texas Ranger V 14 [i] 13:40 Námořní hlídka III 12 [i] 14:40 Gilmorova děvčata III 4 [i] 15:35 Krok za krokem V 23 [i] 16:00 Kriminálka Las Vegas VIII [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 107, 108 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Wipeout Souboj národů [i] 21:30 Lidský terč 1 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 22:50 Záhadné zmizení [i] 00:55 Námořní hlídka III 12 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Walker, Texas Ranger V 14 [i] 03:00 Áčko [i] 04:05 Stefanie VIII 73 74 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 93 [i] 08:45 M*A*S*H 94 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VIII 20 [i] 11:25 Diagnóza vražda VI 4 [i] 12:25 Případ pro Sam IV 2 [i] 13:25 Kutil Tim V 2 [i] 13:55 Přátelé IX 18 [i] 14:25 Ochránce II 12 [i] 15:30 Julie Lescautová V 10 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Vteřiny před vraždou 2 [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:20 Castle na zabití I 7 [i] 23:20 Sběratelé kostí III 1 [i] 00:15 Nedokonalé zločiny II 1 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:10 Výklad snů [i] 04:05 Na čem záleží 78 [i] 04:30 Na čem záleží 79 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smiechoty [i] 05:30 Čistá láska 147/170 [i] 06:15 Doňa Barbara 177/190 [i] 07:05 Sudkyňa Hatchettová I. 26/175 [i] 07:50 Nespútaný anjel 177/194 [i] 08:45 V náručí diabla 134/182 [i] 09:45 Ulica II. 38/39 [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 Slzy Bosporu 67-68/102 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová I. 135-136/175 [i] 14:15 Rebeli na strednej 96/135 [i] 15:15 Tisíc a jedna noc 125/180 [i] 16:15 Doňa Barbara 178/190 [i] 17:10 Čistá láska 148/170 [i] 18:10 V náručí diabla 135/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 97/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 178/194 [i] 21:00 Slzy Bosporu 69-70/102 [i] 22:50 Muži na stromoch II. 12/14 [i] 23:35 Frasier VIII. 2/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 178/194 [i] 00:55 Muži na stromoch II. 12/14 [i] 01:35 Frasier VIII. 2/24 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová I. 135-136/175 [i] 02:40 Ulica II. 38/39 [i] 03:25 V tieni [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Míč a řetěz [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Líbí se mi co děláš [i] 14:00 Den zlomu [i] 15:50 Protiklady se přitahují [i] 17:25 Dvojník [i] 19:20 Plnou parou vzad! [i] 21:00 Pád nebes [i] 22:50 Život je peklo [i] 00:45 Válka policajtů [i] 02:35 Proč jsem se jen ženil [i] 04:30 Plnou parou vzad! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 12:15 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:45 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:30 All sports [i] 20:35 Jezdectví [i] 21:35 Jezdectví [i] 21:40 Golf [i] 22:40 Golf [i] 23:10 Golf [i] 23:20 Golf [i] 23:25 Plachtění [i] 23:55 Plachtění [i] 00:00 All sports [i] 00:15 All sports [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Diagnóza vražda 5 4 [i] 07:10 Soudkyně Amy 1 21