TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:15 Detektívka v utajení [i] 10:55 Bez stopy II. 18/24 [i] 11:50 Lovci pokladov 3/6 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad III. 12/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno IV. 4/17 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom IV. 2/24 [i] 15:30 Priatelia X. 15/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha III. 10/20 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 125/180 [i] 21:00 NCIS VII. - NOVÉ ČASTI [i] 22:00 NCIS: Los Angeles I. - NOVÉ ČASTI [i] 22:55 Nočné Televízne noviny [i] 23:20 Hra o čas [i] 01:15 Vysoká hra [i] 02:50 Las Vegas: Kasíno IV. 4/17 [i] 03:30 Lovci pokladov 3/6 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Slovensko dnes [i] 05:25 Správy STV [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:15 Sladká Valentína 86/178 [i] 07:00 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:25 Uragán [i] 10:20 Bumerang [i] 11:05 Sladká Valentína 87/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:35 Sila lásky III. 59/244 [i] 14:25 Repete z repete [i] 15:00 Duel [i] 15:25 Dr.Quiz [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 196/203 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Život [i] 21:05 Chodili sme spolu [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:10 Počasie [i] 22:15 Góly - body - sekundy [i] 22:20 Obete a tí druhí [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI. 6/22 [i] 23:35 Bumerang [i] 00:20 Chodili sme spolu [i] 01:15 Život [i] 02:05 Reportéri [i] 02:30 Obete a tí druhí [i] 03:00 Sila lásky III. 59/244 [i] 03:50 Sila lásky IV. 196/203 [i] 04:40 Udalosti ČT [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Sloník medzi zvieratkami 2/2 [i] 09:30 Fokus - práca [i] 10:15 Zdravíčko, pán doktor [i] 10:45 Martin Benka a hudba [i] 11:25 Terra X [i] 11:55 Medicína [i] 12:55 Živá panoráma [i] 13:25 Piesne domova [i] 13:55 VAT [i] 14:25 Orientácie [i] 14:50 Cesty nádeje [i] 15:20 O oblakoch,o skalách,o vode [i] 16:05 Mozartiana [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 16:55 Osobnosti a udalosti [i] 17:00 Miestopis cechov a manufaktúr [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Dialógy o závislostiach [i] 18:25 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou [i] 18:30 Večerníček 1/8 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Televízna sezóna [i] 21:25 Utajená reč peňazí 3/13 [i] 21:45 Polícia [i] 21:55 Večer na tému [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy - Hírek [i] 00:05 Správy STV "N" [i] 00:30 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 15 [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Rodinka úžasných 1,2/20 [i] 11:00 Profesionáli VI. 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 15 [i] 14:00 Klamári I. 10 [i] 15:00 Kosti I. 1/22 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 16 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Rodinka úžasných 3 [i] 21:15 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Ochrancovia 1/18 [i] 22:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 23/23 [i] 23:15 Kosti I. 1/22 [i] 00:15 Vicky Cristina Barcelona [i] 02:00 Mafstory [i] 02:35 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 23/23 [i] 03:15 Klamári I. 10 [i] 04:00 Cesta do minulosti 13/13 [i] 04:40 SHARK II. 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 160,161 [i] 06:40 Doktorka Quinnová 10 [i] 07:30 Matlock VII. 12,13 [i] 09:30 Kojak II. 23 [i] 10:30 Detektív Nash Bridges IV. 15,16 [i] 12:35 M*A*S*H 235,236 [i] 13:35 MacGyver 118,119 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges IV. 15,16 [i] 18:00 M*A*S*H 235,236 [i] 19:00 Simpsonovci XI. 13 [i] 19:30 Griffinovci IV. 12 [i] 20:00 Butch Cassidy a Sundance Kid [i] 22:15 Mafstory [i] 23:00 Simpsonovci XI. 13 [i] 23:30 Griffinovci IV. 12 [i] 00:00 Butch Cassidy a Sundance Kid [i] 01:50 Črepiny [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání IV. 8/22 [i] 07:00 Advokáti VII. 7/22 [i] 08:00 Ochránce III. 15/23 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba II. 22/23 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 20/37 [i] 11:00 Předčasné vydání IV. 8/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 7/22 [i] 13:00 Ochránce III. 15/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba II. 22/23 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 21/37 [i] 16:00 Předčasné vydání IV. 9/22 [i] 17:00 Advokáti VII. 8/22 [i] 18:00 Ochránce III. 16/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 23/23 [i] 20:00 Dr. House V. 21/24 [i] 21:00 Změna je život II. 11/13 [i] 22:00 Cena za lidskost 12/12 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 1/10 [i] 00:00 Dr. House V. 21/24 [i] 00:55 Změna je život II. 11/13 [i] 01:50 Cena za lidskost 12/12 [i] 02:40 Zachraň mě VI. 1/10 [i] 03:25 Umíte tančit? IV. 21/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to dělají? 4 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Zásah do konstrukce [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 7 [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to dělají? 5 [i] 20:05 Rozebráno [i] 20:35 Rozebráno [i] 21:00 Mimořádné projekty [i] 21:55 Extrémní stroje [i] 22:50 Černé nebe [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Rozebráno [i] 02:10 Rozebráno [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 30 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to dělají? 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Šaráda [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 22/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II 5/26 [i] 10:20 Pachuť smrti 4/6 [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Území bílých králů 4/7 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... člověk 19/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 4teens 7/7 [i] 21:00 Václav [i] 22:45 Mistr zločinu [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 00:45 Na cestě po jižním Isánu [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Zajímavosti z regionů [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás z Chebu 05:40 Vesnicopis [i] 06:05 Na hranici tradic [i] 06:30 Ta naša kapela 07:00 Jazykové kurzy 16/30 [i] 07:25 Chcete mě? [i] 07:45 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:00 Haló, haló! 30/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Malí zloději [i] 10:30 Počesku [i] 10:45 Vzpomínky slečny Austenové [i] 12:10 Pijácká romance pro Waldemara Matušku [i] 12:30 Příště u Vás z Mariánských Lázní [i] 13:10 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 13:40 Hledám práci [i] 14:10 O češtině [i] 14:30 Živě s Janem Kovaříkem 14:34 Kvarteto [i] 15:00 Na hranici tradic [i] 15:35 Evropa a já [i] 16:10 Energie pro život - Feng Šuej [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Televizní klub neslyšících [i] 17:30 Radůza, půjdu kam chci [i] 17:55 Cestománie [i] 18:25 Haló, haló! 30/85 [i] 19:00 Kosmopolis [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Mayerling [i] 22:25 Inventura Febia [i] 23:00 Záhady duše 10/12 [i] 23:30 Poslední filmové představení [i] 01:30 Odvaž se! "Souboje" nejlepších světových breakdancerů. Francouzský dokument 2/2 [i] 02:30 Hledám práci [i] 02:55 James Carter Quintet 03:50 Hrajte s námi tenis 14/14 [i] 04:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:25 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:35 Rajské zahrady [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 79 [i] 09:40 Krokodýl Dundee 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker, Texas Ranger V 13 [i] 13:35 Námořní hlídka III 11 [i] 14:35 Gilmorova děvčata III 3 [i] 15:35 Krok za krokem V 22 [i] 16:00 Kriminálka Las Vegas VIII [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 105, 106 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Co ta holka chce [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:40 Těžký zločin [i] 00:50 Námořní hlídka III 11 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Walker, Texas Ranger V 13 [i] 03:00 Střepiny [i] 04:05 Stefanie VIII 71, 72 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 92 [i] 08:45 M*A*S*H 93 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VIII 19 [i] 11:25 Diagnóza vražda VI 3 [i] 12:25 Případ pro Sam IV 1 [i] 13:25 Kutil Tim V 1 [i] 13:55 Přátelé IX 17 [i] 14:30 Ochránce II 11 [i] 15:30 Julie Lescautová V 9 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:15 Soukromá dramata [i] 22:10 Sběratelé kostí IV 8 [i] 23:10 Myšlenky zločince IV 8 [i] 00:05 Nedokonalé zločiny I 12 [i] 01:10 Volejte Věštce [i] 02:55 Výklad snů [i] 03:50 Svět 2011 [i] 04:20 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smiechoty [i] 05:30 Čistá láska 146/170 [i] 06:20 Doňa Barbara 176/190 [i] 07:10 Sudkyňa Hatchettová I. 25/175 [i] 07:55 Nespútaný anjel 176/194 [i] 08:45 V náručí diabla 133/182 [i] 09:45 Ulica II. 37/39 [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 Sabrina - mladá čarodejnica III. 10-11/25 [i] 12:30 Veronika Marsová I. 10/22 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová I. 133-134/175 [i] 14:20 Rebeli na strednej 95/135 [i] 15:15 Summerland I. 8/13 [i] 16:15 Doňa Barbara 177/190 [i] 17:10 Čistá láska 147/170 [i] 18:10 V náručí diabla 134/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 96/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 177/194 [i] 21:00 Slzy Bosporu 67-68/102 [i] 22:50 Povedz, kto ťa zabil I. 8/9 [i] 23:35 Frasier VIII. 1/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 177/194 [i] 00:55 Povedz, kto ťa zabil I. 8/9 [i] 01:35 Frasier VIII. 1/24 [i] 01:55 Sudkyňa Hatchettová I. 133-134/175 [i] 02:40 Ulica II. 37/39 [i] 03:25 V tieni [i] 03:35 Lampáreň [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Doživotní šance [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Klára a já [i] 13:40 Příběh z Bronxu [i] 15:50 Agent 117 [i] 17:35 Vztekle tvá [i] 19:40 Královna koření [i] 21:25 Den zlomu [i] 23:10 Proč jsem se jen ženil [i] 01:15 Na východě ďábel, na západě jed [i] 02:50 Operace Simoom [i] 04:20 Královna koření [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 13:00 All sports [i] 13:30 Fotbal [i] 14:45 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 20:10 Fotbal [i] 20:30 Box [i] 21:30 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Diagnóza vražda 5 3 [i] 07:10 Soudkyně Amy 1 20 [i] 08:10 Soudkyně Amy 1 21 [i] 09:10 Kaliforňané [i] 11:10 Walker Texas Ranger 7 12 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 4 4 [i] 13:10 Stávka! [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 13 1 [i] 17:00 Diagnóza vražda 5 4