TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:15 Vysoká hra [i] 10:55 Bez stopy II. 17/24 [i] 11:50 Lovci pokladov 2/6 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad III. 11/23 [i] 14:05 Las Vegas: Kasíno IV. 3/17 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom IV. 1/24 [i] 15:30 Priatelia X. 14/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha III. 9/20 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Gympl [i] 22:35 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 Partička [i] 23:45 Prci, prci, prcičky: Kniha lásky [i] 01:30 vidím ťa.com [i] 03:00 Crusoe 1/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy STV [i] 07:00 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:25 Uragán [i] 10:15 Bumerang [i] 11:05 Sladká Valentína 86/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:35 Sila lásky III. 58/244 [i] 14:25 Repete z repete [i] 15:00 Duel [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 195/201 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Láska, fjord a letné búrky [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Reportéri [i] 22:40 Bratstvo neohrozených 9/10 [i] 23:35 Extra [i] 00:10 Bumerang [i] 00:55 Láska, fjord a letné búrky [i] 02:25 O 5 minút 12 [i] 03:35 Sila lásky III. 58/244 [i] 04:20 Sila lásky IV. 195/203 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@espanol 9/13 [i] 08:55 Zlatobránsky pamätníček [i] 09:35 Fokus - rodina [i] 10:25 Cesty nádeje [i] 10:50 Tvár Idy Kirilovej [i] 11:40 Veda zločinu 12/13 [i] 12:30 Polícia [i] 12:40 Profesionál [i] 12:55 Živá panoráma [i] 13:25 Piesne domova [i] 13:55 Umenie 2011 [i] 14:25 Kinorama [i] 14:50 Autosalón [i] 15:20 Kométy a legendy [i] 15:45 Mediálni špióni [i] 16:30 Púť k sv. Sáre - patrónke Rómov [i] 17:00 Z tvorby lokál. a reg. TV-Lotos [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček 7/7 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Poklady.sk [i] 20:25 Ivo Engler [i] 21:00 Medicína [i] 22:00 Neviditeľné deti [i] 00:05 Anjeli strážni Katky Knechtovej [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy - Hírek [i] 01:10 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Nové bývanie [i] 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:45 Súdna sieň [i] 08:45 Tajomný ostrov 1/2 [i] 11:00 Profesionáli 15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Na pokraji smrti [i] 13:45 Tajomný ostrov 2/2 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 15 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Rodinka úžasných 1,2/20 [i] 22:00 Mafstory [i] 22:45 Zbesilá jazda [i] 00:45 Na pokraji smrti 1,2,3/4 [i] 03:10 Cesta do minulosti 12 [i] 03:50 Mafstory [i] 04:20 SHARK II. 1/16 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 158,159 [i] 06:40 Doktorka Quinnová 9 [i] 07:15 Matlock VII. 10,11 [i] 09:15 Kojak II. 22 [i] 10:15 Detektív Nash Bridges IV. 13,14 [i] 12:35 M*A*S*H 233,234 [i] 13:35 MacGyver 116,117 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges IV. 13,14 [i] 18:00 M*A*S*H 233,234 [i] 19:00 Simpsonovci XI. 12 [i] 19:30 Griffinovci IV. 11 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 23,24/24 [i] 21:45 Ochrana svedkov I. 4 [i] 22:45 Mravnostné oddelenie II. 4 [i] 23:50 Simpsonovci XI. 12 [i] 00:15 Griffinovci IV. 11 [i] 00:35 Ochrana svedkov I. 4 [i] 01:15 Mravnostné oddelenie II. 4 [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání IV. 7/22 [i] 07:00 Advokáti VII. 6/22 [i] 08:00 Ochránce III. 14/23 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba II. 21/23 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 19/37 [i] 11:00 Předčasné vydání IV. 7/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 6/22 [i] 13:00 Ochránce III. 14/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba II. 21/23 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 20/37 [i] 16:00 Předčasné vydání IV. 8/22 [i] 17:00 Advokáti VII. 7/22 [i] 18:00 Ochránce III. 15/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 22/23 [i] 20:00 Dr. House V. 20/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 12/19 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 8/24 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev II. 12/12 [i] 00:15 Dr. House V. 20/24 [i] 01:10 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 5/22 [i] 02:05 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 6/22 [i] 02:50 True Blood - Pravá krev II. 12/12 [i] 03:50 Umíte tančit? IV. 20/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to dělají? 3 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Vyrobeno v továrně [i] 16:55 Vyrobeno v továrně [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 6 [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to dělají? 4 [i] 20:05 Zásah do konstrukce [i] 21:00 Ropa, pot a vrty [i] 21:55 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem [i] 22:50 Američtí dřevorubci [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Zásah do konstrukce [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 29 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to dělají? 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkoušky z dospělosti 5/6 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 21/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II 4/26 [i] 10:20 Pachuť smrti 3/6 [i] 11:15 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Území bílých králů 3/7 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... člověk 18/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kuchařská pohotovost [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky 24/39 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:15 Na cestě po jižním Isánu [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 ČT Live - Michal Pavlíček [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hudební studio M [i] 05:30 Záhady duše 9/12 [i] 05:55 Křesťanský magazín [i] 06:25 Folklorní magazín [i] 06:50 Počesku [i] 07:00 Jazykové kurzy 5/7 [i] 07:30 Knižní svět [i] 08:00 Haló, haló! 29/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Pád do Karibského moře [i] 10:25 Bílá místa [i] 10:45 Abeceda komunistických zločinů 24/26 [i] 11:00 Válečníci 2/6 [i] 11:50 Záhady starého Egypta [i] 12:05 Krásy evropského pobřeží [i] 12:15 Vzduch je naše moře [i] 12:35 Erika Molínová [i] 13:10 Klíč [i] 13:35 Deset století architektury [i] 13:50 Hledání ztraceného času 4 [i] 14:10 Československý filmový týdeník 1961 839/2379 [i] 14:30 Živě s Václavem Žmolíkem 14:35 Bílá místa [i] 14:55 Abeceda komunistických zločinů 25/26 [i] 15:15 Záhady starého Egypta [i] 15:35 Vášeň sběratelská [i] 16:00 Válečníci 3/6 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:55 Chvíle pro písničku [i] 17:05 Čínská kapitalistická revoluce 2/2 [i] 17:55 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 2/10 [i] 18:20 Krásy evropského pobřeží [i] 18:25 Haló, haló! 29/85 [i] 19:00 Game Page [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Zapomenutý svět komunismu 1/3 [i] 21:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:30 Těla nevydávat [i] 22:00 Čtyři noci s Annou [i] 23:35 Symfonie tisíců [i] 23:50 Senátor [i] 00:40 James Carter Quintet [i] 01:35 Folk a kolem [i] 02:00 Ladí neladí [i] 02:50 Hrajte s námi tenis 13/14 [i] 03:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 03:25 Mezinárodní varhanní festival [i] 04:10 Podivuhodný svět [i] 04:35 Rajské zahrady [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 78 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda II [i] 10:00 Dobrodružství Poseidonu 1/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker, Texas Ranger V 12 [i] 13:35 Námořní hlídka III 10 [i] 14:35 Gilmorova děvčata III 2 [i] 15:35 Krok za krokem V 21 [i] 16:00 Kriminálka Las Vegas VIII [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 103, 104 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Krokodýl Dundee 2 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 8 [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X 15 [i] 00:25 Poker After Dark II [i] 01:20 Mrtvá zóna VI 11 [i] 02:05 Novashopping 02:40 Bujné fantazie 27 [i] 03:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 91 [i] 08:45 M*A*S*H 92 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VIII 18 [i] 11:25 Diagnóza vražda VI 2 [i] 12:25 Případ pro Sam III 22 [i] 13:25 Kutil Tim IV 26 [i] 13:55 Přátelé IX 16 [i] 14:30 Ochránce II 10 [i] 15:30 Julie Lescautová V 8 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Dr. Ludsky 2 [i] 21:15 Šéf na grilu [i] 22:05 Partička [i] 22:45 Anatomie lži II 8 [i] 23:45 Sběratelé kostí II 21 [i] 00:40 Nedokonalé zločiny I 11 [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:40 Výklad snů [i] 04:35 Na čem záleží 77 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Doňa Barbara 175/190 [i] 06:30 Columbo IV. 4/6 [i] 08:35 V náručí diabla 132/182 [i] 09:35 Ulica II. 36/39 [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Rosamunde Pilcherová: Výnimočná láska [i] 13:10 Sudkyňa Hatchettová I. 131-132/175 [i] 14:15 Rebeli na strednej 94/135 [i] 15:10 Summerland I. 7/13 [i] 16:10 Doňa Barbara 176/190 [i] 17:05 Čistá láska 146/170 [i] 18:00 V náručí diabla 133/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 95/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 176/194 [i] 20:55 Danielle Steelová: Kaleidoskop [i] 22:45 Veronika Marsová I. 10/22 [i] 23:30 Frasier VII. 24/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 176/194 [i] 00:50 Danielle Steelová: Kaleidoskop [i] 02:20 Frasier VII. 24/24 [i] 02:45 Sudkyňa Hatchettová I. 131-132/175 [i] 03:25 V tieni [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zákon pomsty [i] 14:05 Bobule [i] 15:50 Oněgin [i] 17:45 Těžký návrat [i] 19:25 Sladkých sedmnáct [i] 21:05 Příběh z Bronxu [i] 23:10 Neznámý vojín [i] 00:55 Pokrevní bratři [i] 02:45 Ubaleno v Kansasu [i] 04:10 Sladkých sedmnáct [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 13:15 Fotbal [i] 14:45 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Strongest Man [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:35 Wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Diagnóza vražda 5 2 [i] 07:10 Soudkyně Amy 1 19 [i] 08:10 Soudkyně Amy 1 20 [i] 09:10 Být Erikou 3 10 [i] 10:10 Být Erikou 3 11 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 7 11 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 4 2 [i] 13:10 Perfektní plán [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 12 7 [i] 17:00 Diagnóza vražda 5 3 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 4 4 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 7 12 [i] 20:00 Médium 6 3 [i] 21:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 2 21 [i] 22:00 Být Erikou 3 10 [i] 23:00 Být Erikou 3 11 [i] 00:00 Médium 6 2 [i] 01:00 Médium 6 3 [i] 02:00 V síti lží