TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Záhady Sylvestera a Tweetyho III. 17-19/26 [i] 05:50 Galoše šťastia [i] 07:20 Alf II. 13-14/24 [i] 08:20 Frajeri na vlnách [i] 10:00 Dva a pol chlapa IV. 6-7/24 [i] 10:55 Crusoe 1/12 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:10 Posledný samuraj [i] 17:05 Rýchle Televízne noviny [i] 17:10 Legenda o Jurajovi a drakovi [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ali Baba a štyridsať zbojníkov [i] 23:55 Klan lietajúcich dýk [i] 02:15 Ríša drog [i] 03:45 Postav dom, zasaď strom [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy STV [i] 06:20 ... a just! (dohoda možná) [i] 06:50 Autosalón [i] 07:10 101 dalmatíncov 26/65 [i] 07:35 Rýchla rota Chipa a Dala 26/65 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:30 Superchyty [i] 09:00 Drevená krava [i] 09:30 Sv. omša na sviatok Božieho Tela [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:40 Osud človeka [i] 16:20 Pošta pre teba [i] 17:30 Zmenáreň [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Naveky a jeden deň 1/2 [i] 21:50 Naveky a jeden deň 2/2 [i] 23:20 Agatha Christie : Poirot [i] 00:55 Naveky a jeden deň 1/2 [i] 02:25 Naveky a jeden deň 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Halali [i] 07:25 Národnostné správy [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Pestúni zvierat 16 [i] 09:05 Kapura [i] 09:50 Farmárska revue [i] 10:05 Apokalypsa - Druhá svetová vojna 6/6 [i] 11:05 Chlapská dovolenka [i] 11:50 Orientácie [i] 12:15 Slovo 2005 [i] 12:20 Família [i] 13:00 Folklórny festival Východná 2009 [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:05 Anjeli strážni Katky Knechtovej [i] 16:30 Pavol Jozef Šafárik [i] 17:05 Šesťkrát žena [i] 18:30 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 18:35 Večerníček 6/7 [i] 18:45 Poklady.sk [i] 19:05 Z tvorby lokál. a reg. TV-Lotos [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Art Film Fest 2011 [i] 20:10 Veda zločinu 12/13 [i] 21:00 Umenie 2011 [i] 21:25 Kinorama [i] 22:00 Noc v archíve [i] 22:55 Slovo 2005 [i] 23:00 Udalosti ČT [i] 23:30 Správy STV "N" [i] 23:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 Oko za oko [i] 07:15 Na pokraji smrti 4/4 [i] 08:15 Káčerovo I. [i] 10:00 Zmena je život II. 2,3 [i] 12:00 Stratené duše IV. 14 [i] 13:00 Farmár hľadá ženu 2 [i] 14:15 Káčerovo I. [i] 16:00 Vojak [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE - Rodinka úžasných 1,2/20 [i] 22:15 Zbesilá jazda [i] 00:15 Solaris [i] 02:00 Na pokraji smrti 4/4 [i] 02:40 Mucha [i] 04:15 Zmena je život II. 2,3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Siska 59 [i] 06:00 "Dobří holubi se vracejí" [i] 07:50 Magnum VI. 14,15 [i] 09:45 Osudná hodina 4/4 [i] 10:50 Život po ľuďoch 5,6 [i] 13:00 Bojové stroje: Lietajúca pevnosť [i] 14:00 Simpsonovci XI. 10 [i] 14:25 Griffinovci IV. 9 [i] 14:50 Nekonečná, nevystupovať! [i] 16:50 Detektív Extralarge: Čierna mágia [i] 19:00 Simpsonovci XI. 11 [i] 19:30 Griffinovci IV. 10 [i] 20:00 Zomrieť mladý [i] 22:30 Thelma a Louise [i] 00:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 4/15 [i] 07:00 Advokáti V. 12/22 [i] 08:00 The Amazing Race XVII. 1/12 [i] 09:00 Pán času IV. 13/13 [i] 10:20 Star Trek VIII: První kontakt [i] 12:30 Ztracený svět 1/22 [i] 13:30 The Amazing Race XVII. 4/12 [i] 14:30 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 5/15 [i] 15:30 Můj nejhorší týden 6/16 [i] 16:00 Ochránce 4/10 [i] 17:00 Advokáti V. 12/22 [i] 18:00 Dr. House VI. 17/21 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 9/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 5/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 3/13 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 6/24 [i] 23:00 Boj o čas II. 19/22 [i] 00:05 Internát 5/6 [i] 01:35 Dr. House VI. 17/21 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba III. 5/24 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba LA 6/24 [i] 04:00 Boj o čas II. 19/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci 9 [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Jak se to dělá [i] 06:50 Jak to funguje [i] 07:15 Možné i nemožné 4 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 51 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 52 [i] 10:00 Mimořádné projekty [i] 10:55 Zásah do konstrukce [i] 11:50 Muž, žena a divočina [i] 12:45 Nebezpečný úlovek – Souboj v zátoce Bristol Bay 1 [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Nebezpečné pobřeží 7 [i] 15:05 Nebezpečné pobřeží 8 [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Černé nebe 11 [i] 17:20 Jízda [i] 18:15 Pátá rychlost 3 [i] 18:45 Pátá rychlost 4 [i] 19:10 Rození obchodníci 9 [i] 20:05 Dvojí přežití 9 [i] 21:00 Ross Kemp - po stopách pirátů [i] 21:55 Skutečná forenzní laboratoř 1 [i] 22:50 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě [i] 23:45 Kaskadérští fanatici [i] 00:40 Superstroje [i] 01:40 Dvojí přežití 9 [i] 02:40 Možné i nemožné 4 [i] 03:40 Jak se to dělá 4 [i] 04:05 Impozantní lodě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:55 Návštěva v ZOO [i] 06:05 Ariadnina nit [i] 06:40 Zpívánky [i] 06:45 Trojčátka 26/26 [i] 07:15 Tancuj, tancuj 9/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Zkoušky z dospělosti 5/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo duchovní Církve československé husitské Hany Tonzarové [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:10 Svět ČT [i] 14:35 Poslední leč Alfonse Karáska [i] 15:35 Na dvoře je kůň, šéfe! [i] 16:45 V tomhle zámku straší, šéfe! [i] 18:05 Arabela 12/13 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Veni, vidi, vici [i] 21:45 168 hodin [i] 22:15 Festivalové ozvěny [i] 22:45 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN [i] 00:10 Losování Sportky a Šance 00:15 Svět ČT [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Svobodná zóna [i] 02:25 Kalendárium [i] 02:40 Po stopách [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příběh brambor [i] 05:15 Uchem jehly [i] 05:40 Cesty víry [i] 06:10 Chcete je? [i] 06:15 Cestománie [i] 06:45 Barvy života [i] 07:40 Magické hory 3/13 [i] 08:00 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 1/10 [i] 08:20 Přežili rok 2000 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Hledání ztraceného času 4 [i] 09:30 Šumné stopy 10/10 [i] 10:00 Žijeme s vírou [i] 10:30 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 10:40 Nedej se [i] 11:00 Svět umění [i] 11:50 Chcete mě? [i] 12:05 Máte mě! [i] 12:20 Království divočiny [i] 12:50 Krásy evropského pobřeží [i] 13:00 Kamera na cestách [i] 13:55 Mýty a fakta historie [i] 14:40 Poklady světa [i] 14:55 Valparaiso [i] 15:15 Louis Armstrong [i] 16:10 Deset století architektury [i] 16:30 Vesnicopis [i] 16:50 Křesťanský magazín [i] 17:15 Cesty víry [i] 17:40 Uchem jehly [i] 18:10 O češtině [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Klobouček [i] 19:30 Folk a kolem [i] 20:00 Vor v zakoně, vládce podsvětí [i] 21:35 Na plovárně s Milanem Šamánkem [i] 22:05 Séraphine [i] 00:05 Řím II 6/10 [i] 01:05 Babylon [i] 01:30 Medúza 01:55 kult_off [i] 02:25 Svět umění [i] 03:15 Žijeme s vírou [i] 03:40 Brno Open 2008 [i] 04:25 Brněnské morytáty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Pirátova rodinka 26 [i] 05:50 Bolek a Lolek 21 [i] 06:00 Batman vítězí III 7 [i] 06:30 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 12 [i] 06:55 Spongebob v kalhotách 34 [i] 07:25 Odvážný Crusoe 2 [i] 08:20 Babicovy dobroty [i] 08:55 Koření [i] 09:55 Instinkt lovce [i] 12:00 Ďábel se třemi zlatými vlasy [i] 13:30 Velká cena Evropy [i] 16:05 Popravdě řečeno [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 S tebou mě baví svět [i] 21:40 Střepiny [i] 22:10 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 00:05 Americký sen [i] 02:05 Novashopping 03:15 Návrat komisaře Rexe IX 8 [i] 04:05 Stefanie VIII 69, 70 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 07:05 Pokémon: Diamant a perla XI 36 [i] 07:35 Mistr Manny I 9 [i] 08:05 Svět ve válce 16 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 Horký prachy [i] 10:30 M*A*S*H 90 [i] 11:00 M*A*S*H 91 [i] 11:35 Zločiny v zahradách I 5 [i] 12:40 Receptář prima nápadů [i] 13:45 Cesta na jihozápad [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VII [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Den poté [i] 22:45 Máš minutu! [i] 23:50 Sunshine [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:50 Zločiny v zahradách I 5 [i] 04:40 Svět ve válce 16 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smiechoty [i] 05:30 Chuťovky [i] 06:25 Čistá láska 144/170 [i] 07:35 Rosamunde Pilcherová: Láska v oblakoch [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Sabrina - mladá čarodejnica III. 11/25 [i] 10:40 Summerland I. 8/13 [i] 11:40 Zločiny na mori II. 21/26 [i] 12:55 Columbo IV. 4/6 [i] 14:50 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 45/129 [i] 16:20 Čistá láska 145/170 [i] 17:20 Priateľky [i] 17:55 Rituál [i] 20:00 Lovci diamantov 1-2/2 [i] 23:40 Vražedný pohľad 1-2/2 [i] 03:00 Zločiny na mori II. 21/26 [i] 03:50 V tieni [i] 04:05 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:40 Královna koření [i] 08:25 Teleshopping 12:05 Zahulíme, uvidíme [i] 13:40 Milionové Vánoce [i] 15:30 Míč a řetěz [i] 17:10 Super náhradník [i] 19:05 Království surikat [i] 20:30 Stíny strachu [i] 22:10 Mlčení [i] 23:45 Na východě ďábel, na západě jed [i] 01:25 Nenávist [i] 03:05 Cvokař [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:30 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Plavání [i] 21:15 Motorismus [i] 21:30 Motorismus [i] 22:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Bratři a sestry 3 24 [i] 06:20 Detektiv Nash Bridges 3 20 [i] 07:20 Detektiv Nash Bridges 3 21 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3 22 [i] 09:20 Detektiv Nash Bridges 4 1 [i] 10:20 Detektiv Nash Bridges 4 2 [i] 11:20 Bratři a sestry 3 23 [i] 12:20 Bratři a sestry 3 24 [i] 13:20 Ženské kouzlo [i] 15:10 Skryté zločiny [i] 17:00 Diagnóza vražda 5 2 [i] 18:00 Být Erikou 3 10 [i] 19:00 Být Erikou 3 11 [i] 20:00 Dobrá manželka 2 20 [i] 21:00 Bratři a sestry 1 1 [i] 22:00 Bratři a sestry 1 2 [i] 23:00 Čaroděj [i] 01:40 Dobrá manželka 2 20 [i] 02:40 Být Erikou 3 10 [i] 03:40 Být Erikou 3 11 [i] 04:40 Soudkyně Amy 1 17 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Naděje pro divočinu 7 [i] 07:00 Objevy starověku 4 [i] 08:00 Krev, pot a takeaways 1 [i] 09:10 Udržitelnost v praxi [i] 09:25 Na chalupě den za dnem 6 [i] 10:25 Krev, pot a přepych 3 [i] 11:40 Nejpřísnější rodiče na světě 1 [i] 12:50 Buď já nebo pes 62 [i] 13:45 Jamie ukáže, co umí 6 [i] 14:50 Země: Planeta a její moc 3 [i] 15:55 Žralok U 3 [i] 16:55 Technika nemožného 4 [i] 17:55 Odkrytý Egypt 2 [i] 19:00 Odkrytý Řím 2 [i] 20:05 Zmizelé světy 18 [i] 21:05 Bitva 360 2 [i] 22:10 Smrtící válečníci 9 [i] 23:05 V továrně na špionáž [i] 00:10 Ztracené světy Speciál [i] 01:10 Jack Rozparovač: Vrah z bulvárního listu [i] 02:05 Krev, pot a takeaways 1 [i] 03:10 Země: Planeta a její moc 3 [i] 04:10 Zmizelé světy 18 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy III. 25 [i] 06:00 Královna Viktorie [i] 07:40 Filmy a filmové hvězdy III. 25 [i] 08:05 Starý páky [i] 09:30 Doktor Smrt [i] 11:45 X-Men 2 [i] 13:55 Jak se točil seriál Hra o trůny [i] 14:20 Víla Zuběnka [i] 16:00 Amelia [i] 17:50 Záložní plán [i] 19:30 Před kamerou 27 [i] 20:00 Sherlock Holmes [i] 22:05 Hra o trůny 7 [i] 23:05 Dívka, která si hrála s ohněm [i] 01:10 3 jehly [i] 03:15 Jen číslo [i] 04:30 Jízda do pekel 2 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Tajný život včel [i] 07:50 Díry