Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Záhady Sylvestera a Tweetyho III. 14-16/26 [i] 06:15 Scoobyho nové záhady 6/13 [i] 06:40 Flintstonovci v akcii 38/54 [i] 07:00 Alf II. 12/24 [i] 07:35 Ríša hračiek [i] 09:10 Dva a pol chlapa IV. 5/24 [i] 09:40 Náhradníci [i] 11:55 Veľký podraz [i] 13:40 Pokušenie [i] 16:10 Rýchle Televízne noviny [i] 16:15 Po západe slnka [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Frajeri na vlnách [i] 21:55 Bulšit [i] 23:45 Po západe slnka [i] 01:35 Prepadnutie v Severnom mori [i] 03:05 Temná búrka [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky IV. 194/203 [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Správy a komentáre [i] 06:30 Sladká Valentína 85/178 [i] 07:15 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 07:20 101 dalmatíncov 25/65 [i] 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala 25/65 [i] 08:10 Fidlibumove rozprávky [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:00 Stratená melódia 7/7 [i] 09:30 Čertiská 2/2 [i] 10:35 Deti to vedia najlepšie [i] 11:25 Bud Bindi [i] 12:10 Namaqualand - kvetnica Afriky [i] 13:05 Autosalón [i] 13:30 Koniec veľkých prázdnin 6/6 [i] 15:05 Sever proti Juhu 12/12 [i] 15:55 Sever proti Juhu II 1/12 [i] 16:55 ... a just! (dohoda možná) [i] 17:20 Postav dom, zasaď strom [i] 17:55 Z mesta do mesta [i] 18:20 Dempsey a Makepeacová [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Miluj ma ešte raz [i] 22:55 Mŕtvy na pláži [i] 00:35 Dempsey a Makepeacová [i] 01:25 Miluj ma ešte raz [i] 03:00 Mŕtvy na pláži [i] 04:30 Namaqualand - kvetnica Afriky [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:00 Extr@espanol 9/13 [i] 09:25 Totálne fenomenálne 29 [i] 09:40 Diviaky v Berlíne [i] 10:30 Medicína [i] 11:29 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 11:30 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej - celebrity [i] 13:05 Cesty nádeje [i] 13:35 Família [i] 14:15 Poltón [i] 14:45 Gen.sk [i] 15:00 Kapura [i] 15:40 Farmárska revue [i] 16:00 Klub Rozmarín [i] 16:30 Bakalári [i] 16:50 Zlatý Amos [i] 17:50 Pestúni zvierat 16 [i] 18:20 Večerníček 5/7 [i] 18:30 Sigord [i] 19:15 Československý filmový týždenník [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Art Film Fest 2011 [i] 20:10 Apokalypsa - Druhá svetová vojna 6/6 [i] 21:10 Pesničkári slovenskí [i] 21:35 Anjeli strážni Katky Knechtovej [i] 22:05 Ten športový život [i] 00:15 Expedícia Monar [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy STV "N" [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY TV JOJ 06:20 Legenda o Tarzanovi [i] 07:15 Kutil Manny II. [i] 08:15 Timon a Pumbaa II. [i] 08:40 Gumkáči V. [i] 09:40 Áno, šéfe! 10 [i] 10:45 Báječný deň [i] 13:00 Panelák VII. 92 [i] 14:00 Deň zlomu 12,13/13 [i] 16:00 Nekalé úmysly [i] 17:55 PRVÉ NOVINY 18:20 Profesionáli VI. 1 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Vojak [i] 22:00 Predátor 2 [i] 00:15 Oko za oko [i] 02:15 Predátor 2 [i] 04:00 Báječný deň [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Cyranov ostrov 6 [i] 05:45 Sever a juh II. 1,2/12 [i] 07:20 "Holky z porcelánu" [i] 09:15 Doktorka Quinnová 91,92 [i] 11:15 Veštenie NAŽIVO [i] 12:15 Magnum VI. 12,13 [i] 14:15 Simpsonovci XI. 9 [i] 14:45 Griffinovci IV. 8 [i] 15:30 Posledné dni planéty Zem 1,2/2 [i] 19:00 Simpsonovci XI. 10 [i] 19:30 Griffinovci IV. 9 [i] 20:00 Stratená duša [i] 22:00 Profesionáli 11 [i] 23:00 Extrémne vlaky 5,6 [i] 00:40 Črepiny [i] 01:15 Webmaster [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 3/15 [i] 07:00 Advokáti V. 11/22 [i] 08:00 The Amazing Race XVI. 12/12 [i] 09:00 Pán času IV. 12/13 [i] 10:00 Star Trek VI: Neobjevená země [i] 12:10 Pán času IV. 13/13 [i] 13:30 The Amazing Race XVII. 3/12 [i] 14:30 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 4/15 [i] 15:30 Můj nejhorší týden 5/16 [i] 16:00 Ochránce 3/10 [i] 17:00 Advokáti V. 11/22 [i] 18:00 Předčasné vydání 17/23 [i] 19:00 Změna je život II. 10/13 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 8/23 [i] 21:00 CSI: New York VII. 16/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 11/19 [i] 23:00 Někdo to rád hloupé 3/21 [i] 00:00 Californication III. 6/12 [i] 00:40 CSI: New York VII. 16/22 [i] 01:35 Předčasné vydání 17/23 [i] 02:30 Někdo to rád hloupé 3/21 [i] 03:20 Californication III. 6/12 [i] 03:50 Změna je život II. 10/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Jízda [i] 07:15 Dvojí přežití [i] 08:10 Megastavitelé [i] 09:05 Zásah do konstrukce [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii [i] 10:55 Nejlepších deset [i] 11:50 Impozantní lodě [i] 12:45 Černé nebe 12 [i] 13:40 Jízda [i] 14:35 Učeň rychlých kol [i] 15:30 Ďábelské stroje [i] 16:00 Ďábelské stroje [i] 16:25 Jak se to dělá 3 [i] 16:55 To taky zvládnu 4 [i] 17:20 Nejlepších deset [i] 18:15 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 2 [i] 19:10 Impozantní lodě [i] 20:05 Závody ve stavění aut [i] 21:00 Rození obchodníci 9 [i] 21:55 Národ šílenců [i] 22:50 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem [i] 23:45 Mečouni - život na udici 10 [i] 00:40 Američtí dřevorubci [i] 01:40 Dvojí přežití 4 [i] 02:40 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem [i] 03:40 Jak se to dělá 3 [i] 04:05 Závody ve stavění aut [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:20 Sváteční slovo speciálního pedagoga Pavla Wienera [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:55 Malý televizní kabaret [i] 06:25 Babar 23/26 [i] 06:45 Willy Fog na cestě kolem světa 25/26 [i] 07:10 Věda je detektivka 22/26 [i] 07:35 Bimbuli [i] 07:50 Cesta do vesmíru 28,29 [i] 08:00 Lassie [i] 09:40 Zprávičky [i] 10:00 Bludiště [i] 10:30 Prsten věčného světla [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 Jak na ryby s Rudou Hrušínským [i] 13:30 Královna XXL [i] 15:00 Sever a Jih II 6/12 [i] 15:50 Dempsey a Makepeaceová 22/31 [i] 16:40 Film o filmu Lidice [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Uvolněte se, prosím [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Noc plná šlágrů [i] 21:30 Cesta kolem světa za 80 dní [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Noční vlak [i] 01:05 Film o filmu Pouta [i] 01:15 Dvaadvacítka [i] 01:40 Všechnopárty [i] 02:25 Pod pokličkou [i] 02:50 13. komnata Vlasty Horvátha [i] 03:15 Pošta pro tebe [i] 04:10 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Klíč [i] 05:25 Ta naše povaha česká [i] 05:55 Jaroslav Skála [i] 06:25 Zvířecí kameramané 11/13 [i] 06:50 Zvířecí kameramané 12/13 [i] 07:15 Zlatý věk létajících člunů [i] 08:15 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Náš venkov [i] 09:30 Folklorní magazín [i] 10:00 Ta naša kapela [i] 10:30 Tisíc let české myslivosti [i] 11:00 Československý filmový týdeník 1961 838/2379 [i] 11:15 Divadlo žije! [i] 11:45 Game Page [i] 12:10 Medúza [i] 12:35 kult_off [i] 13:10 Filmkompas [i] 13:40 Knižní svět [i] 14:10 Zázračná planeta [i] 15:05 Voda 1/4 [i] 16:00 Toulky s Ladislavem Smoljakem po Křečovicích, Sedlčanech a [i] 16:20 Rudé slunce [i] 18:10 Magické hory 3/13 [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Hudební vizitka [i] 19:30 Terra musica [i] 20:00 Šumné stopy 10/10 [i] 20:30 Návrat na Brideshead 1/11 [i] 22:15 Smetanova Litomyšl den po dni [i] 22:30 Filmopolis [i] 23:25 Vzpomínky na vraha [i] 01:40 Kosmopolis - Speciál [i] 02:05 V Berlíně [i] 03:45 Malá Velká Británie 12/22 [i] 04:15 Po stopách izraelských králů [i] 04:40 František Drtikol - malíř, fotograf, mystik [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Novashopping 06:15 Bolek a Lolek 20 [i] 06:30 Myšák Stuart Little 9 [i] 06:55 Spongebob v kalhotách 33 [i] 07:25 Přežil jsem 8 [i] 08:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 09:30 Tučňáci z Madagaskaru II 6 [i] 10:00 Ostrov pokladů [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Škola základ života [i] 14:05 Mr. Bean [i] 14:40 Moto GP - Velká cena Holandska [i] 16:10 Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou [i] 16:25 Ve jménu Angela [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Mrazík [i] 21:50 Neznámý svůdce [i] 00:00 Stín pochybnosti [i] 01:50 Novashopping 02:30 Volejte Novu [i] 03:25 Stefanie VIII 67, 68 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 07:05 Pokémon: Diamant a perla XI 35 [i] 07:35 Mistr Manny I 8 [i] 08:05 M*A*S*H 89 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:50 Kam na výlet? [i] 10:25 Šéf na grilu [i] 11:15 Concorde - Letiště 1979 [i] 13:35 Past na rodiče [i] 16:20 Columbo [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Tlumočnice [i] 22:50 Potomci lidí [i] 01:05 Třináctka [i] 03:10 Volejte Věštce [i] 04:55 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Bzzz!!! [i] 05:35 Chuťovky [i] 06:30 Priateľky [i] 07:00 Čistá láska 143/170 [i] 08:10 Dievča pre všetko [i] 09:55 Veštiareň [i] 10:55 Sabrina - mladá čarodejnica III. 10/25 [i] 11:20 Summerland I. 7/13 [i] 12:20 Zločiny na mori II. 20/26 [i] 13:40 Columbo IV. 3/6 [i] 15:35 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 44/129 [i] 17:00 Čistá láska 144/170 [i] 18:00 Dáma a zbojník [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Láska v oblakoch [i] 21:45 Rituál [i] 23:40 Skúška vernosti [i] 01:30 Columbo IV. 3/6 [i] 03:05 Zločiny na mori II. 20/26 [i] 03:55 Nočné lampy [i] 04:35 V tieni [i] 04:45 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:45 Sladkých sedmnáct [i] 08:25 Teleshopping 12:05 Plnou parou vzad! [i] 13:50 Zloději času [i] 16:00 Doživotní šance [i] 17:45 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 19:35 Policajtka [i] 21:25 Doktor od jezera Hrochů [i] 23:30 Válka policajtů [i] 01:25 Polibek draka [i] 03:05 Stříbrný muž [i] 04:40 Pinocchio [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 All sports [i] 09:15 Fotbal [i] 10:45 Motorismus [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:15 Fotbal [i] 15:30 Fotbal [i] 16:00 Plavání [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Jezdectví [i] 22:00 Fotbal [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Bojové sporty [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Walker Texas Ranger 7 7 [i] 07:20 Walker Texas Ranger 7 8 [i] 08:20 Walker Texas Ranger 7 9 [i] 09:20 Walker Texas Ranger 7 10 [i] 10:20 Walker Texas Ranger 7 11 [i] 11:20 Diagnóza vražda 5 1 [i] 12:20 Dobrá manželka 2 20 [i] 13:20 Obraz mrtvého [i] 15:10 Bezpečný přístav [i] 17:00 Bratři a sestry 3 23 [i] 18:00 Bratři a sestry 3 24 [i] 19:00 Dobrá manželka 2 20 [i] 20:00 Právo a pořádek 8 11 [i] 21:00 Čaroděj [i] 23:40 Ženské kouzlo [i] 01:10 Skryté zločiny [i] 03:00 Soudkyně Amy 1 15 [i] 04:00 Bratři a sestry 3 23 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Nahá věda 10 [i] 06:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 2 [i] 07:00 Nejteplejší místo na Zemi 3 [i] 08:05 Vraky snů 5 [i] 08:35 Vraky snů 6 [i] 09:10 Naděje pro divočinu 7 [i] 10:10 Planeta mláďat 2 [i] 11:15 Zvířata, která stvořila dějiny 3 [i] 11:50 Uakari: Tajemství anglické opice [i] 12:55 Vášnivý jedlík 33 [i] 13:25 Vášnivý jedlík 34 [i] 13:55 Jamie ukáže, co umí 5 [i] 14:55 Země: Planeta a její moc 2 [i] 16:00 Archeolog bez tajemství 46 [i] 16:30 Archeolog bez tajemství 48 [i] 17:00 Technika nemožného 3 [i] 17:55 Odkrytý Egypt 1 [i] 19:00 Odkrytý Řím 1 [i] 20:05 Zmizelé světy 16 [i] 21:00 Bitva 360 1 [i] 22:05 Historie podsvětí 11 [i] 23:05 Pravdivé příběhy 8 [i] 00:05 Bestie z Bible 1 [i] 01:00 Bestie z Bible 2 [i] 01:55 Zmizelé světy 16 [i] 02:50 Odkrytý Řím 1 [i] 03:55 Archeolog bez tajemství 46 [i] 04:25 Archeolog bez tajemství 48 [i] 04:55 Planeta mláďat 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Fanoušci [i] 07:30 Bláznivá střela [i] 08:55 Muž a jeho pes [i] 10:35 Harry Potter a Princ dvojí krve [i] 13:10 Nemysli na to [i] 14:55 Temple Grandinová [i] 16:45 Rok jedna [i] 18:20 Největší z Čechů [i] 20:00 Královna Viktorie [i] 21:45 Box [i] 23:35 Muži, kteří nenávidí ženy [i] 02:05 Svítání [i] 03:40 Imigranti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Malý Zizou [i] 07:40 Před kamerou 26 [i] 08:10 Poslední píseň [i]