Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:15 Nebezpečný vlak [i] 10:55 Bez stopy II. 16/24 [i] 11:50 Lovci pokladov 1/6 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 NCIS VII.- NOVÉ ČASTI [i] 14:00 NCIS: Los Angeles I. - NOVÉ ČASTI [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Krok za krokom III. 23/23 [i] 15:25 Priatelia X. 13/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha III. 8/20 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Slnko, seno a pár faciek [i] 22:55 Odplata [i] 00:55 Obchod so smrťou [i] 04:00 Nepríjemná pravda [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy STV [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:15 Sladká Valentína 84/178 [i] 07:05 Repete [i] 08:00 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:25 Uragán [i] 10:20 Bumerang [i] 11:05 Sladká Valentína 85/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky III. 57/244 [i] 14:30 Repete z repete [i] 15:00 Duel [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 194/203 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 MINI TALENT SHOW [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Inšpektor Rocca [i] 00:05 Bumerang [i] 00:55 Niečo za niečo [i] 01:35 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 02:00 Inšpektor Rocca [i] 03:35 Správy STV o 16:00 [i] 03:55 Góly - body - sekundy [i] 04:10 Sila lásky III. 57/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Maškrtníček [i] 09:30 Fokus - právo [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:45 Príroda [i] 11:20 O oblakoch,o skalách,o vode [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 Piesne domova [i] 13:15 Slováci vo svete [i] 13:45 Halali [i] 14:15 5 minút po dvanástej - leto, jeho radosti a starosti [i] 15:15 Recept od starej mamy [i] 16:05 Právo pre ľudí- 2.časť [i] 16:25 Miestopis cechov a manufaktúr [i] 16:50 Osobnosti a udalosti [i] 16:55 Ateliér [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Večerníček 4/7 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Art Film Fest 2011 [i] 20:15 Diviaky v Berlíne [i] 21:00 Família [i] 21:30 Gen.sk [i] 21:40 Totálne fenomenálne 29 [i] 22:00 Brežnev 2/4 [i] 22:50 Československý filmový týždenník [i] 23:05 Udalosti ČT [i] 23:35 Správy - Hírek [i] 23:40 Správy STV "N" [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Božská mrcha I. 13/13 [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 92 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 21 [i] 11:00 Profesionáli 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 14 [i] 14:00 Klamári I. 9 [i] 15:00 Kosti V. 17 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 14 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Deň zlomu 12,13/13 [i] 22:00 Predátor [i] 00:30 Nekalé úmysly [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 14 [i] 02:50 Cesta do minulosti 11 [i] 03:35 5 proti 5 [i] 04:15 Predátor [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 V mene lásky 156,157 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 8 [i] 07:40 Matlock VII. 8,9 [i] 09:20 Kojak II. 21 [i] 10:30 Detektív Nash Bridges IV. 11,12 [i] 12:35 M*A*S*H 231,232 [i] 13:45 Simpsonovci XI. 8 [i] 14:15 Griffinovci IV. 7 [i] 14:40 MacGyver 115 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges IV. 11,12 [i] 18:00 M*A*S*H 231,232 [i] 19:00 Simpsonovci XI. 9 [i] 19:30 Griffinovci IV. 8 [i] 20:00 Posledné dni planéty Zem 1,2/2 [i] 23:45 "Hvězda padá vzhůru" [i] 01:35 "Všichni dobří rodáci" [i] 03:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání IV. 6/22 [i] 07:00 Advokáti VII. 5/22 [i] 08:00 Ochránce III. 13/23 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba II. 20/23 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 18/37 [i] 11:00 Předčasné vydání IV. 6/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 5/22 [i] 13:00 Ochránce III. 13/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba II. 20/23 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 19/37 [i] 16:00 Předčasné vydání IV. 7/22 [i] 17:00 Advokáti VII. 6/22 [i] 18:00 Ochránce III. 14/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 21/23 [i] 20:00 Dr. House V. 19/24 [i] 21:00 Erin Brockovich [i] 23:35 True Blood - Pravá krev II. 11/12 [i] 00:45 Dr. House V. 19/24 [i] 01:40 Erin Brockovich [i] 03:50 True Blood - Pravá krev II. 11/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to dělají? 2 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Smrtonosná zóna [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 5 [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to dělají? 3 [i] 20:05 Vědecké cestování [i] 21:00 Bořiči mýtů 164 [i] 21:55 Mimořádné projekty [i] 22:50 Hry s časem [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Vědecké cestování [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 28 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to dělají? 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Jak na ryby s Rudou Hrušínským [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 20/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II 3/26 [i] 10:20 Pachuť smrti 2/6 [i] 11:15 Arabela 11/39 [i] 11:45 Zloděj [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Území bílých králů 2/7 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Hoby naší doby [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 S Hurvínkem za lékařem [i] 18:40 Evropské pexeso 25/28 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Trapasy [i] 21:15 13. komnata Vlasty Horvátha [i] 21:50 Všechnopárty [i] 22:35 Losování Euromiliony 22:45 Ohnivé léto 1/5 [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Na cestě po Kyjevu [i] 01:00 Sportu zdar! [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zahrada [i] 05:40 Čtenářský deník... Richard Erml [i] 05:50 Buď fit s ČT [i] 06:00 Hledám práci [i] 06:30 Přidej se [i] 06:40 Nedej se [i] 07:00 Jazykové kurzy [i] 07:30 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 07:45 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:00 Haló, haló! 28/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:30 Ta naše povaha česká [i] 10:00 Krásný ztráty [i] 10:40 Tajemství divočiny V. 6/13 [i] 11:05 Papua Barat 4/6 [i] 11:35 Přežili rok 2000 [i] 11:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 12:10 Úděl nadání [i] 12:40 Jaroslav Skála [i] 13:10 Folklorika [i] 13:40 Chcete mě? [i] 13:55 Máte mě! [i] 14:10 Čtenářský deník... Přemysl Rut [i] 14:30 Živě s Petrem Horkým 14:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:10 PORT [i] 15:45 JÁDRO [i] 15:55 Tajemství divočiny V. 7/13 [i] 16:20 Papua Barat 5/6 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:55 Lidé na dně moří [i] 17:40 Zoologická v africkém stylu [i] 17:55 Tisíc let české myslivosti [i] 18:25 Haló, haló! 28/85 [i] 19:00 Babylon [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:00 Scény Pražského quadriennale [i] 20:05 Zázračná planeta [i] 21:00 Zlatý věk létajících člunů [i] 22:00 Mistři českého animovaného filmu II [i] 22:55 Flight of the Conchords II 7/10 [i] 23:25 Q [i] 23:55 Malá Velká Británie 12/22 [i] 00:25 Klobouček [i] 00:50 Artmix [i] 01:45 Na plovárně s Vicki Genfanovou [i] 02:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 02:35 Chcete je? [i] 02:40 Z očí do očí [i] 03:10 Rendez-vous s Gustavem Bromem [i] 04:25 Syn Kopanic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 77 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda II [i] 10:00 Interní záležitost [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker, Texas Ranger V 11 [i] 13:40 Námořní hlídka III 9 [i] 14:40 Gilmorova děvčata III 1 [i] 15:35 Krok za krokem V 20 [i] 16:00 Kriminálka Las Vegas VIII [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 102 [i] 18:30 Ulice 2025 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Tři oříšky pro Popelku [i] 21:55 Síla úderu [i] 23:55 Noc filmových nadějí VII [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 88 [i] 08:45 M*A*S*H 89 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VIII 17 [i] 11:25 Diagnóza vražda VI 1 [i] 12:25 Případ pro Sam III 21 [i] 13:25 Kutil Tim IV 25 [i] 13:55 Přátelé IX 15 [i] 14:30 Ochránce II 9 [i] 15:30 Julie Lescautová V 7 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Vraždy v Midsomeru XIII [i] 22:00 Show Jana Krause [i] 23:00 Cesty k úspěchu [i] 23:15 12 opic [i] 02:10 Ochrana svědků II [i] 03:00 Volejte Věštce [i] 04:45 Na čem záleží 76 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smiechoty [i] 05:30 Čistá láska 142/170 [i] 06:15 Doňa Barbara 174/190 [i] 07:05 Sudkyňa Hatchettová I. 24/175 [i] 07:50 Nespútaný anjel 175/194 [i] 08:40 V náručí diabla 131/182 [i] 09:45 Ulica II. 35/39 [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 Slzy Bosporu 65-66/102 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová I. 129-130/175 [i] 14:15 Rebeli na strednej 93/135 [i] 15:15 Tisíc a jedna noc 124/180 [i] 16:10 Doňa Barbara 175/190 [i] 17:05 Čistá láska 143/170 [i] 18:00 V náručí diabla 132/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 94/135 [i] 20:00 Priateľky [i] 20:35 Dievča pre všetko [i] 22:25 Súboj sŕdc [i] 00:20 Na streche [i] 01:05 L.O.V.E. [i] 01:45 Súboj sŕdc [i] 03:15 Sudkyňa Hatchettová I. 129/175 [i] 03:35 V tieni [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:30 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Phoebe v říši divů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Prázdniny s Violou [i] 13:50 Dvojník [i] 15:50 Sbohem Bafano [i] 17:55 Protiklady se přitahují [i] 19:30 Únik z Alcatrazu [i] 21:10 Bobule [i] 22:50 Nenávist [i] 00:35 Pokrevní bratři [i] 02:25 V plamenech [i] 04:00 Kamufláž [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:30 Fotbal [i] 15:45 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Strongest Man [i] 21:00 Bowling [i] 22:00 Fotbal [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Videohry [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Diagnóza vražda 5 1 [i] 07:10 Soudkyně Amy 1 18 [i] 08:10 Soudkyně Amy 1 19 [i] 09:10 Bratři a sestry 3 23 [i] 10:10 Bratři a sestry 3 24 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 7 10 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 4 1 [i] 13:10 V síti lží [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 12 6 [i] 17:00 Diagnóza vražda 5 2 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 4 2 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 7 11 [i] 20:00 Médium 6 2 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9 9 [i] 22:00 Dobrá manželka 2 20 [i] 23:00 Právo a pořádek 9 24 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9 9 [i] 01:00 Médium 6 2 [i] 02:00 Bratři a sestry 3 23 [i] 03:00 Bratři a sestry 3 24 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 12 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Nahá věda 9 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 14 [i] 07:10 Současná architektura v Budapešti 15 [i] 07:45 Top 10 - architekti 04 [i] 08:20 Zvířecí rekordmani 44 [i] 09:25 Zelené nápady pro modrou planetu 39 [i] 10:00 Buď já nebo pes 78 [i] 10:55 Nejpřísnější rodiče světa 27 [i] 12:10 Universum: Z horka do zimy [i] 13:15 Zvířecí rekordmani 45 [i] 14:15 Objevy starověku 4 [i] 15:15 Nahá věda 10 [i] 16:20 Budování říše 15 [i] 17:15 Vášnivý jedlík 21 [i] 17:45 Mistři švindlu 45 [i] 18:25 Mistři švindlu 46 [i] 19:05 Nejpřísnější rodiče světa 28 [i] 20:15 Zvířecí rekordmani 45 [i] 21:20 Nebezpečné planetky [i] 22:20 Prvních 48 hodin 10 [i] 23:20 Vzestup a pád Římské říše 5 [i] 00:15 Budování říše 15 [i] 01:15 Do muzea zadním vchodem 2 [i] 01:50 Znovuobjevitelé 25 [i] 02:20 Prvních 48 hodin 10 [i] 03:20 Budování říše 15