Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 Evanjelium podľa vraha [i] 11:00 Bez stopy II. 15/24 [i] 12:00 Komisár Rex XI. 12-12/12 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Odložený prípad III. 10/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno IV. 2/17 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Krok za krokom III. 22/23 [i] 15:25 Priatelia X. 12/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha III. 7/20 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 124/180 [i] 21:00 NCIS VII.- NOVÉ ČASTI [i] 22:00 NCIS: Los Angeles I.- NOVÉ ČASTI [i] 22:55 Nočné Televízne noviny [i] 23:20 Anakonda [i] 01:05 Útok väzňov [i] 03:25 Sandokanov návrat 4/4 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Slovensko dnes [i] 05:35 Správy STV [i] 06:05 Správy a komentáre [i] 06:20 Sladká Valentína 83/178 [i] 07:05 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Niečo za niečo [i] 09:40 Uragán [i] 10:20 Bumerang [i] 11:05 Sladká Valentína 84/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky III. 56/244 [i] 14:30 Repete z repete [i] 15:00 Duel [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 193/203 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Žiť ako lev 6/6 [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:10 Počasie [i] 22:15 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Z mesta do mesta [i] 22:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 15/16 [i] 23:50 Bumerang [i] 00:35 Niečo za niečo [i] 01:15 Žiť ako lev 6/6 [i] 02:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 15/16 [i] 03:55 Sila lásky III. 56/244 [i] 04:45 Sila lásky IV. 193/203 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 O láske a slávikoch [i] 09:35 Fokus - peniaze [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 11:00 Skice Franka Gehryho [i] 12:25 ...pravda si žiadala odvahu a on riskoval. Príbeh Mikuláša Mušinku [i] 13:00 Živá panoráma [i] 13:30 Piesne domova\Piesne domova z Parchovian [i] 14:05 Klub Rozmarín [i] 14:40 Spektrum vedy [i] 15:05 Od východu na východ [i] 15:35 Bratislavské miniatúry [i] 15:55 Halali [i] 16:30 Profesionál [i] 16:45 Dr. Milan Hodža [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Slováci vo svete [i] 18:35 Večerníček 3/7 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Art Film Fest 2011 [i] 20:15 Večer pod lampou [i] 00:15 Autosalón [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy - Hírek [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Božská mrcha I. 12 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 91 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 20 [i] 11:00 Profesionáli 13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 13 [i] 14:00 Klamári I. 8 [i] 15:00 Kosti III. 14 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 13 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 92 [i] 21:15 Deň zlomu 10,11 [i] 23:15 Medicopter 117 [i] 01:15 Mafstory [i] 02:00 Deň zlomu 10,11 [i] 03:30 Cesta do minulosti 10 [i] 04:10 5 proti 5 [i] 04:45 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 V mene lásky 154,155 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 7 [i] 07:40 Matlock VII. 6,7 [i] 09:20 Kojak II. 20 [i] 10:30 Detektív Nash Bridges IV. 9,10 [i] 12:35 M*A*S*H 229,230 [i] 13:35 MacGyver 113,114 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges IV. 9,10 [i] 18:00 M*A*S*H 229,230 [i] 19:00 Simpsonovci XI. 8 [i] 19:30 Griffinovci IV. 7 [i] 20:00 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 22:30 44 minút: Prestrelka v severnom Hollywoode [i] 00:15 "Příšte budeme chytřejší, staroušku!" [i] 01:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání IV. 5/22 [i] 07:00 Advokáti VII. 4/22 [i] 08:00 Ochránce III. 12/23 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba II. 19/23 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 17/37 [i] 11:00 Předčasné vydání IV. 5/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 4/22 [i] 13:00 Ochránce III. 12/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba II. 19/23 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 18/37 [i] 16:00 Předčasné vydání IV. 6/22 [i] 17:00 Advokáti VII. 5/22 [i] 18:00 Ochránce III. 13/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 20/23 [i] 20:00 Dr. House V. 18/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 7/24 [i] 22:00 Dr. House VI. 17/21 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev II. 10/12 [i] 00:00 Dr. House V. 18/24 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba III. 7/24 [i] 01:50 Dr. House VI. 17/21 [i] 02:40 True Blood - Pravá krev II. 10/12 [i] 03:25 Umíte tančit? IV. 18/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to dělají? 1 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Muž, žena a divočina [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 4 [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to dělají? 2 [i] 20:05 Nejmocnější zbraně [i] 21:00 Výrobci zbraní [i] 21:30 Výrobci zbraní [i] 21:55 Ross Kemp - návrat do Afgánistánu 4 [i] 22:50 Vězněm v cizině [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Nejmocnější zbraně [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 27 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to dělají? 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hoby naší doby [i] 05:20 Etiketa [i] 05:30 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 19/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II 2/26 [i] 10:20 Pachuť smrti 1/6 [i] 11:15 Doktor z vejminku 3/7 [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Území bílých králů 1/7 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... člověk 17/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vysoká hra [i] 20:55 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 Město žen I 22/24 [i] 22:40 Kriminálka Paříž 25/62 [i] 23:30 Profesionálové 6/57 [i] 00:20 Film o filmu Veni, vidi, vici [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Malá farma [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Chalupa je hra [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na plný pecky 2001 [i] 05:40 Náš venkov [i] 05:55 Moje medicína [i] 06:05 Jsem tím, co jím? [i] 06:30 Kosmopolis - Speciál [i] 07:00 Jazykové kurzy 15/35 [i] 07:30 O češtině [i] 07:45 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:00 Haló, haló! 27/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:30 Inventura Febia [i] 10:10 Na plovárně s Vicki Genfanovou [i] 10:35 Český mír [i] 11:35 Miluju svůj mobil a počítač [i] 12:35 Za vesnickými muzikanty [i] 13:05 České stopy na břehu Bajkalu [i] 14:05 Vesnicopis [i] 14:30 Živě se Zuzanou Burešovou 14:31 Rodina a já [i] 15:00 Vietnamská ohlédnutí [i] 15:30 Moje medicína [i] 15:40 Diagnóza [i] 16:00 Interpelace [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Kamera na cestách [i] 17:55 Papua Barat 4/6 [i] 18:25 Haló, haló! 27/85 [i] 19:00 Medúza [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:00 Scény Pražského quadriennale [i] 20:05 Senátor [i] 21:00 Ta naše povaha česká [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:10 Magické hory 2/13 [i] 22:30 Dokumentární klub [i] 00:10 Odvaž se! "Souboje" nejlepších světových 2/2 [i] 01:10 Princezna z předměstí [i] 02:45 Q [i] 03:15 Květinový most [i] 04:40 Veselý malíř vážně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:20 Ženatý se závazky 76 [i] 09:50 Kudrnatá holka [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker, Texas Ranger V 10 [i] 13:40 Námořní hlídka III 8 [i] 14:40 Gilmorova děvčata II 22 [i] 15:35 Krok za krokem V 19 [i] 16:00 Kriminálka Las Vegas VIII [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 101 [i] 18:30 Ulice 2024 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hospoda 1, 2 [i] 21:20 Kriminálka Miami VIII 1 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Šestý den [i] 01:05 Námořní hlídka III 8 [i] 01:55 Novashopping 02:30 Návrat komisaře Rexe IX [i] 03:15 Áčko [i] 04:05 Stefanie VIII 65, 66 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 87 [i] 08:45 M*A*S*H 88 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VIII 16 [i] 11:25 Diagnóza vražda V 25 [i] 12:25 Případ pro Sam III 20 [i] 13:25 Kutil Tim IV 24 [i] 13:55 Přátelé IX 14 [i] 14:30 Ochránce II 8 [i] 15:30 Julie Lescautová V 6 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:20 Sběratelé kostí IV 7 [i] 23:20 Nikdo není dokonalý [i] 00:25 Zbloudilá srdce [i] 02:50 Volejte Věštce [i] 04:35 Na čem záleží 75 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Smiechoty [i] 05:35 Čistá láska 141/170 [i] 06:25 Doňa Barbara 173/190 [i] 07:15 Sudkyňa Hatchettová I. 23/175 [i] 07:55 Nespútaný anjel 174/194 [i] 08:50 V náručí diabla 130/182 [i] 09:50 Ulica II. 34/39 [i] 10:45 Veštiareň [i] 11:45 Slzy Bosporu 63-64/102 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová I. 127-128/175 [i] 14:20 Rebeli na strednej 92/135 [i] 15:20 Tisíc a jedna noc 123/180 [i] 16:15 Doňa Barbara 174/190 [i] 17:10 Čistá láska 142/170 [i] 18:10 V náručí diabla 131/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 93/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 175/194 [i] 21:00 Slzy Bosporu 65-66/102 [i] 22:45 Povedz, kto ťa zabil I. 7/9 [i] 23:35 Frasier VII. 23/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 175/194 [i] 00:55 Povedz, kto ťa zabil I. 7/9 [i] 01:35 Frasier VII. 23/24 [i] 01:55 Sudkyňa Hatchettová I. 127-128/175 [i] 02:40 Ulica II. 34/39 [i] 03:25 V tieni [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Padělatel [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Druhá manželka [i] 14:00 Vztekle tvá [i] 16:05 Nebezpečná pravda [i] 17:45 Agent 117 [i] 19:30 Zmizení [i] 21:25 Dvojník [i] 23:20 Stříbrný muž [i] 01:05 Švindl [i] 02:45 Megalodon [i] 04:05 Angel-A [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:00 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 9 24 [i] 07:10 Soudkyně Amy 1 17 [i] 08:10 Soudkyně Amy 1 18 [i] 09:10 Být Erikou 3 10 [i] 10:10 Být Erikou 3 11 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 7 9 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 3 22 [i] 13:10 Skryté zločiny [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 12 5 [i] 17:00 Diagnóza vražda 5 1 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 4 1 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 7 10 [i] 20:00 Médium 6 1 [i] 21:00 Brick Lane [i] 23:00 Poslední Mohykán [i] 01:10 Médium 6 1 [i] 02:10 Obraz mrtvého [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 12 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Nahá věda 8 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 13 [i] 07:10 Současná architektura v Budapešti 14 [i] 07:45 Top 10 - architekti 03 [i] 08:20 Zvířecí rekordmani 43 [i] 09:25 Zelené nápady pro modrou planetu 38 [i] 10:00 Buď já nebo pes 77 [i] 10:55 Nejpřísnější rodiče světa 26 [i] 12:10 Anatomie přírodní katastrofy 2 [i] 13:15 Zvířecí rekordmani 44 [i] 14:15 Objevy starověku 3 [i] 15:15 Nahá věda 9 [i] 16:20 Budování říše 14 [i] 17:15 Vášnivý jedlík 20 [i] 17:45 Mistři švindlu 43 [i] 18:25 Mistři švindlu 44 [i] 19:05 Nejpřísnější rodiče světa 27 [i] 20:15 Zvířecí rekordmani 44 [i] 21:20 Universum: Z horka do zimy [i] 22:20 Prvních 48 hodin 9 [i] 23:20 Vzestup a pád Římské říše 4 [i] 00:20 Budování říše 14 [i] 01:15 Do muzea zadním vchodem 1 [i] 01:50 Znovuobjevitelé 24 [i] 02:20 Prvních 48 hodin 9 [i] 03:20 Budování říše 14 [i] 04:10 Objevy starověku 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Záložní plán [i] 07:45 Největší z Čechů