TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 Lovkyňa neverných [i] 11:05 Bez stopy II. 14/24 [i] 12:00 Komisár Rex XI. 11/12 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Odložený prípad III. 9/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno IV. 1/17 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Krok za krokom III. 21/23 [i] 15:25 Priatelia X. 11/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha III. 6/20 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 123/180 [i] 21:10 Mentalista II. 1-2/23 [i] 22:55 Nočné Televízne noviny [i] 23:20 Demolátor [i] 01:40 Las Vegas: Kasíno IV. 1/17 [i] 02:20 Komisár Rex XI. 11/12 [i] 03:05 Sandokanov návrat 3/4 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Udalosti ČT [i] 05:40 Správy STV [i] 06:05 Správy a komentáre [i] 06:20 Sladká Valentína 82/178 [i] 07:10 Repete [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:45 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:15 Bumerang [i] 11:05 Sladká Valentína 83/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky III. 55/244 [i] 14:30 Repete z repete [i] 15:00 Duel [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 192/203 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:35 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:53 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Krajinka 2/2 [i] 23:10 Bumerang [i] 00:00 Niečo za niečo [i] 00:40 Krajinka 2/2 [i] 01:50 Správy STV o 16:00 [i] 02:05 Góly - body - sekundy [i] 02:15 Cirkus, Cirkus 2010 - 1.časť [i] 03:05 KE 2013 [i] 03:15 Sila lásky III. 55/244 [i] 04:05 Sila lásky IV. 192/203 [i] 04:55 Udalosti ČT [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Fidlibum [i] 09:30 Fokus - zdravie [i] 10:15 Národnostný magazín [i] 10:45 Portrét [i] 11:20 Stretnutie s Luciou Poppovou [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:45 Piesne domova z Muránskej Huty [i] 13:10 Architektonické miniatúry\Dialóg tvarov [i] 13:20 Dialógy o závislostiach - dokument [i] 13:45 Na tanieri [i] 14:55 A predsa sa krúti [i] 16:00 Právo pre ľudí - 1.časť [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 16:55 Osobnosti a udalosti [i] 17:05 Utajená reč peňazí 2/13 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Od východu na východ [i] 18:30 Večerníček 2/7 [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Art Film Fest 2011 [i] 20:20 ...pravda si žiadala odvahu a on riskoval. Príbeh Mikuláša Mušinku [i] 20:55 Spektrum vedy [i] 21:20 Skice Franka Gehryho [i] 22:50 Nie si sám [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:50 Správy - Hírek [i] 23:55 Správy STV "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Božská mrcha I. 11 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 90 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 19 [i] 11:00 Profesionáli 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 12 [i] 14:00 Klamári I. 7 [i] 15:00 Kosti III. 13 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 12 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 91 [i] 21:15 Deň zlomu 8,9 [i] 23:15 Kosti V. 17 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 12 [i] 01:15 Mafstory [i] 02:00 Deň zlomu 8,9 [i] 03:15 Cesta do minulosti 9 [i] 04:00 5 proti 5 [i] 04:35 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 V mene lásky 152,153 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 6 [i] 07:40 Matlock VII. 4,5 [i] 09:20 Kojak II. 19 [i] 10:30 Detektív Nash Bridges IV. 7,8 [i] 12:35 M*A*S*H 227,228 [i] 13:35 MacGyver 111,112 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges IV. 7,8 [i] 18:00 M*A*S*H 227,228 [i] 19:00 Simpsonovci XI. 7 [i] 19:30 Griffinovci IV. 6 [i] 20:00 Ninja Factor I. 23,24 [i] 21:00 Blízko smrti 12 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Simpsonovci XI. 7 [i] 23:30 Griffinovci IV. 6 [i] 00:00 Ninja Factor I. 23,24 [i] 00:40 Blízko smrti 12 [i] 01:20 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání IV. 4/22 [i] 07:00 Advokáti VII. 3/22 [i] 08:00 Ochránce III. 11/23 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba II. 18/23 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 16/37 [i] 11:00 Předčasné vydání IV. 4/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 3/22 [i] 13:00 Ochránce III. 11/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba II. 18/23 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 17/37 [i] 16:00 Předčasné vydání IV. 5/22 [i] 17:00 Advokáti VII. 4/22 [i] 18:00 Ochránce III. 12/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 19/23 [i] 20:00 Dr. House V. 17/24 [i] 21:00 CSI: New York VII. 17/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 3/13 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev II. 9/12 [i] 00:10 Dr. House V. 17/24 [i] 01:05 CSI: New York VII. 17/22 [i] 02:00 Dr. House V. 18/24 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev II. 9/12 [i] 03:40 Umíte tančit? IV. 17/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Rozebráno [i] 16:55 Rozebráno [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 3 [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to dělají? 1 [i] 20:05 Říční příšery [i] 21:00 Muž, žena a divočina [i] 21:55 Tyson, jak ho neznáte 4 [i] 22:50 Jak přežít neštěstí [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Muž, žena a divočina [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 26 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to dělají? 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Doktor z vejminku 2/7 [i] 05:45 S Hurvínkem za lékařem [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 18/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II 1/26 [i] 10:20 Černá věž 6/6 [i] 11:15 Věšák - Iva Hüttnerová [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 52/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... člověk 16/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Neobyčejné životy [i] 21:55 Případ Platfus [i] 23:45 Losování Sportky a Šance 23:50 Na stopě [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Po stopách [i] 00:35 Sváteční slovo speciálního pedagoga Pavla Wienera [i] 00:40 Bílá místa [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Kuchařská pohotovost [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:40 Vzkaz Stanislava Klecandra [i] 05:55 Chcete je? [i] 06:00 Alchymie bytí [i] 06:25 Babylon [i] 06:55 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 07:00 Jazykové kurzy [i] 07:05 Redaktion D 12/13 [i] 07:20 Asi son 7/10 [i] 07:30 Máte mě! [i] 07:45 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:00 Haló, haló! 26/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Nehasit! Hořím! [i] 10:05 Sarah Vaughan [i] 11:10 Když voda hrozí [i] 11:30 Romanetto [i] 12:40 Kam zmizel ten starý song [i] 13:15 Artmix [i] 14:10 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 14:30 Živě s Jitkou Novotnou 14:31 Česko jedna báseň [i] 14:50 Magickou krajinou [i] 15:15 Nehasit! Hořím! [i] 15:50 Ray Charles [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Barvy života [i] 17:55 Poklady světa [i] 18:05 Valparaiso [i] 18:25 Haló, haló! 26/85 [i] 19:00 kult_off [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:00 Scény Pražského quadriennale [i] 20:05 Cyrano [i] 22:05 To bylo Pražské jaro 2011 [i] 22:35 Vzkaz Sestry Marie Goretti Bolnarové [i] 22:55 Divadlo žije! [i] 23:25 Terra musica [i] 23:50 Folk a kolem [i] 00:20 Filmkompas [i] 00:45 Kultura.cz Ostrava [i] 01:10 Kultura.cz [i] 01:40 Klobouček 02:10 Krásný ztráty [i] 02:45 Chcete mě? [i] 03:00 Klub Netopýr [i] 03:50 Domácí úkoly Maxe Wittmanna [i] 04:25 Ďáblova bible [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 75 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda II [i] 10:00 Ponížení [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker, Texas Ranger V 9 [i] 13:40 Námořní hlídka III 7 [i] 14:40 Gilmorova děvčata II 21 [i] 15:35 Krok za krokem V 18 [i] 16:00 Kriminálka Las Vegas VIII [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 100 [i] 18:30 Ulice 2023 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Do hlubiny [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 22:50 Specialista [i] 00:55 Námořní hlídka III 7 [i] 01:40 Novashopping 02:20 Walker, Texas Ranger V [i] 03:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:05 Stefanie VIII 63, 64 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 86 [i] 08:45 M*A*S*H 87 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VIII 15 [i] 11:25 Diagnóza vražda V 24 [i] 12:25 Případ pro Sam III 19 [i] 13:25 Kutil Tim IV 23 [i] 13:55 Přátelé IX 13 [i] 14:30 Ochránce II 7 [i] 15:30 Julie Lescautová V 5 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Vteřiny před vraždou 1 [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:20 Castle na zabití I 6 [i] 23:20 Sběratelé kostí II 20 [i] 00:15 Kriminálka Kolín V 13 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 73 [i] 04:25 Na čem záleží 74 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Smiechoty [i] 05:40 Čistá láska 140/170 [i] 06:30 Doňa Barbara 172/190 [i] 07:20 Sudkyňa Hatchettová I. 22/175 [i] 08:05 Nespútaný anjel 173/194 [i] 08:55 V náručí diabla 129/182 [i] 09:55 Ulica II. 33/39 [i] 10:50 Veštiareň [i] 11:50 Slzy Bosporu 61-62/102 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová I. 125-126/175 [i] 14:25 Rebeli na strednej 91/135 [i] 15:20 Tisíc a jedna noc 122/180 [i] 16:15 Doňa Barbara 173/190 [i] 17:10 Čistá láska 141/170 [i] 18:10 V náručí diabla 130/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 92/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 174/194 [i] 21:00 Slzy Bosporu 63-64/102 [i] 22:50 Muži na stromoch II. 11/14 [i] 23:35 Frasier VII. 22/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 174/194 [i] 00:55 Muži na stromoch II. 11/14 [i] 01:40 Frasier VII. 22/24 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová I. 125-126/175 [i] 02:45 Ulica II. 33/39 [i] 03:30 V tieni [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:35 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Líbí se mi co děláš [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Angel-A [i] 13:45 Těžký návrat [i] 15:30 Muž z Elysejských polí [i] 17:20 Oněgin [i] 19:15 Jiný život [i] 21:05 Vztekle tvá [i] 23:10 V plamenech [i] 00:55 Poslední mise [i] 02:40 Bestie [i] 04:10 Elvíra-strašidelný zámek [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:30 Atletika [i] 15:00 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Atletika [i] 19:30 All sports [i] 20:00 Fotbal [i] 21:00 Fotbal [i] 22:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 9 23 [i] 07:10 Soudkyně Amy 1 16 [i] 08:10 Soudkyně Amy 1 17 [i] 09:10 Právo a pořádek 9 22 [i] 10:10 Právo a pořádek 9 23 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 7 8 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 3 21 [i] 13:10 Ženské kouzlo [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 12 4 [i] 17:00 Právo a pořádek 9 24 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 3 22 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 7 9 [i] 20:00 Médium 5 19 [i] 21:00 PREMIÉRA Být Erikou 3 10 [i] 22:00 PREMIÉRA Být Erikou 3 11 [i] 23:00 Brick Lane [i] 00:50 Médium 5 19 [i] 01:50 Stephen King - Osvícení 1 3 [i] 03:40 Vraždy v Midsomeru 12 4 [i]