Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:15 Prezidentova dcéra [i] 11:00 Bez stopy II. 13/24 [i] 12:00 Komisár Rex XI. 10/12 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Odložený prípad III. 8/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno III. 23/23 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Krok za krokom III. 20/23 [i] 15:30 Priatelia X. 10/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha III. 5/20 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 122/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Vražda podľa plánu [i] 00:45 Las Vegas: Kasíno III. 23/23 [i] 01:35 Komisár Rex XI. 10/12 [i] 02:20 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 03:00 Sandokanov návrat 2/4 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Udalosti ČT [i] 05:40 Slovensko dnes [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:40 Sladká Valentína 81/178 [i] 07:25 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:05 Niečo za niečo [i] 09:50 Uragán [i] 10:20 Bumerang [i] 11:10 Sladká Valentína 82/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky III. 54/244 [i] 14:30 Repete z repete [i] 15:00 Duel [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 191/203 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Život [i] 21:05 Chodili sme spolu [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Obete a tí druhí [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI. 5/22 [i] 23:40 Bumerang [i] 00:25 Chodili sme spolu [i] 01:20 Život [i] 02:10 Reportéri [i] 02:40 Obete a tí druhí [i] 03:05 Svet v obrazoch [i] 03:30 Sila lásky III. 54/244 [i] 04:20 Sila lásky IV. 191/203 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Sloník medzi zvieratkami 1/2 [i] 09:30 Fokus - práca [i] 10:15 Zdravíčko, pán doktor - Mentálna anorexia [i] 10:45 Portréty [i] 11:25 Manželia Sirackí [i] 11:55 Poklady.sk [i] 12:10 Medicína [i] 13:10 Živá panoráma [i] 13:50 Nôty a tance uhliarov z Gemera [i] 14:25 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Silvia Šaköziová [i] 14:40 VAT [i] 15:05 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:35 Orientácie [i] 16:00 Energetika [i] 16:25 Národnostný magazín [i] 16:55 Miestopis cechov a manufaktúr [i] 17:15 Osobnosti a udalosti [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Dialógy o závislostiach - dokument [i] 18:29 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 18:30 Večerníček 1/7 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Art Film Fest 2011 [i] 20:15 Televízna sezóna [i] 21:50 Utajená reč peňazí 2/13 [i] 22:10 Polícia [i] 22:20 Na tanieri [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy - Hírek [i] 00:00 Správy STV "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:40 Na pokraji smrti 4/4 [i] 06:25 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 89 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 18 [i] 11:00 Profesionáli 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 11 [i] 14:00 Klamári I. 6 [i] 15:00 Kosti III. 12 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 11 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 90 [i] 21:15 Deň zlomu 6,7 [i] 23:15 Totálny úlet [i] 01:15 Mafstory [i] 02:00 Deň zlomu 6,7 [i] 03:30 Cesta do minulosti 8 [i] 04:10 5 proti 5 [i] 04:50 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 150,151 [i] 06:40 Doktorka Quinnová 5 [i] 07:25 Matlock VII. 2,3 [i] 09:20 Kojak II. 18 [i] 10:35 Detektív Nash Bridges IV. 5,6 [i] 12:35 M*A*S*H 225,226 [i] 13:35 MacGyver 109,110 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges IV. 5,6 [i] 18:00 M*A*S*H 225,226 [i] 19:00 Simpsonovci XI. 6 [i] 19:30 Griffinovci IV. 5 [i] 20:00 Návrat siedmich statočných [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Simpsonovci XI. 6 [i] 23:25 Griffinovci IV. 5 [i] 23:50 Návrat siedmich statočných [i] 01:20 Črepiny [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání IV. 3/22 [i] 07:00 Advokáti VII. 2/22 [i] 08:00 Ochránce III. 10/23 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba II. 17/23 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 15/37 [i] 11:00 Předčasné vydání IV. 3/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 2/22 [i] 13:00 Ochránce III. 10/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba II. 17/23 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 16/37 [i] 16:00 Předčasné vydání IV. 4/22 [i] 17:00 Advokáti VII. 3/22 [i] 18:00 Ochránce III. 11/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 18/23 [i] 20:00 Dr. House V. 16/24 [i] 21:00 Změna je život II. 10/13 [i] 22:00 Cena za lidskost 11/12 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev II. 8/12 [i] 00:10 Dr. House V. 16/24 [i] 01:05 Změna je život II. 10/13 [i] 02:00 Cena za lidskost 11/12 [i] 02:50 True Blood - Pravá krev II. 8/12 [i] 03:45 Umíte tančit? IV. 16/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Zásah do konstrukce [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 2 [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Rozebráno [i] 20:35 Rozebráno [i] 21:00 Impozantní lodě [i] 21:55 Zlatá horečka - Aljaška 10 [i] 22:50 Černé nebe [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Rozebráno [i] 02:10 Rozebráno [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 25 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Šaráda [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 17/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů 26/26 [i] 10:20 Černá věž 5/6 [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 51/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... člověk 15/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 4teens 6/7 [i] 21:00 Kráska v nesnázích [i] 22:55 Komplic [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás z Vysokého Veselí 05:40 Vesnicopis [i] 06:00 Na hranici tradic [i] 06:30 Za vesnickými muzikanty [i] 07:00 Jazykové kurzy 15/30 [i] 07:30 Chcete mě? [i] 07:45 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:00 Haló, haló! 25/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Rom_ID [i] 10:35 Počesku [i] 10:45 Syn luny [i] 12:30 Příště u Vás z Chebu se Starovarkou, Ústečankou a dalšími . Kamera V. Dort. [i] 13:15 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 13:45 Hledám práci [i] 14:15 O češtině [i] 14:30 Živě s Janem Kovaříkem 14:33 Evropa dnes [i] 15:00 Na hranici tradic [i] 15:30 Evropa a já [i] 16:00 Malí zloději [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Klíč [i] 17:30 Úděl nadání [i] 17:55 Cestománie [i] 18:25 Haló, haló! 25/85 [i] 19:00 Kosmopolis - Speciál [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:00 Scény Pražského quadriennale [i] 20:05 Poslední údolí [i] 22:10 Inventura Febia [i] 22:55 Záhady duše 9/12 [i] 23:25 Interview [i] 00:45 Odvaž se! "Souboje" nejlepších světových breakdancerů. Francouzský dokument 1/2 [i] 01:35 Hledám práci [i] 02:00 Československý jazz 1968 [i] 02:55 Ivetka a hora [i] 04:20 Pulec, králík a Duch svatý [i] 04:45 Věci, těla, andělé [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 74 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda II [i] 09:55 Krokodýl Dundee [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker, Texas Ranger V 8 [i] 13:40 Námořní hlídka III 6 [i] 14:40 Gilmorova děvčata II 20 [i] 15:35 Krok za krokem V 17 [i] 16:00 Kriminálka Las Vegas VIII [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 99 [i] 18:30 Ulice 2022 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Taková normální holka [i] 22:05 Noční Televizní noviny [i] 22:30 Showtime [i] 00:25 Námořní hlídka III [i] 01:15 Novashopping 01:50 Walker, Texas Ranger V [i] 02:35 Střepiny [i] 03:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:05 Stefanie VIII 61, 62 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 85 [i] 08:45 M*A*S*H 86 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VIII 14 [i] 11:25 Diagnóza vražda V 23 [i] 12:25 Případ pro Sam III 18 [i] 13:25 Kutil Tim IV 22 [i] 13:55 Přátelé IX 12 [i] 14:30 Ochránce II 6 [i] 15:30 Julie Lescautová V 4 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Sběratelé kostí IV 6 [i] 23:15 Myšlenky zločince IV 7 [i] 00:10 Kriminálka Kolín V 12 [i] 01:10 Volejte Věštce [i] 02:55 Výklad snů [i] 03:50 Na čem záleží 71 [i] 04:15 Na čem záleží 72 [i] 04:40 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smiechoty [i] 05:35 Čistá láska 139/170 [i] 06:20 Doňa Barbara 171/190 [i] 07:10 Sudkyňa Hatchettová I. 21/175 [i] 07:55 Nespútaný anjel 172/194 [i] 08:50 V náručí diabla 128/182 [i] 09:50 Ulica II. 32/39 [i] 10:45 Veštiareň [i] 11:45 Sabrina - mladá čarodejnica III. 8-9/25 [i] 12:35 Veronika Marsová I. 9/22 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová I. 123-124/175 [i] 14:25 Rebeli na strednej 90/135 [i] 15:20 Summerland I. 6/13 [i] 16:15 Doňa Barbara 172/190 [i] 17:15 Čistá láska 140/170 [i] 18:10 V náručí diabla 129/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 91/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 173/194 [i] 21:00 Slzy Bosporu 61-62/102 [i] 22:45 Povedz, kto ťa zabil I. 6/9 [i] 23:30 Frasier VII. 21/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 173/194 [i] 00:45 Povedz, kto ťa zabil I. 6/9 [i] 01:25 Frasier VII. 21/24 [i] 01:50 Sudkyňa Hatchettová I. 123-124/175 [i] 02:30 Ulica II. 32/39 [i] 03:15 AHA [i] 03:45 V tieni [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:40 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Klára a já [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kamufláž [i] 13:50 Protiklady se přitahují [i] 15:30 Poslední loupež [i] 17:25 Sbohem Bafano [i] 19:30 Cvokař [i] 21:20 Těžký návrat [i] 23:00 Megalodon [i] 00:30 Podivuhodná srdce [i] 02:05 Ostrov okouzlení [i] 03:55 Únik z Alcatrazu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 14:00 Jezdectví [i] 14:30 Atletika [i] 17:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 19:30 Box [i] 20:30 Box [i] 22:00 Fotbal [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 9 22 [i] 07:10 Soudkyně Amy 1 15 [i] 08:10 Soudkyně Amy 1 16 [i] 09:10 Bratři a sestry 3 23 [i] 10:10 Bratři a sestry 3 24 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 7 7 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 3 20 [i] 13:10 Bezpečný přístav [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 12 3 [i] 17:00 Právo a pořádek 9 23 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 3 21 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 7 8 [i] 20:00 Médium 5 18 [i] 21:00 Poslední Mohykán [i] 23:10 Bratři a sestry 3 23 [i] 00:10 Bratři a sestry 3 24 [i] 01:10 Médium 5 18 [i] 02:10 Stephen King - Osvícení 1 2 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 12 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Nahá věda 6 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 11 [i] 07:10 Současná architektura v Budapešti 12 [i] 07:45 Top 10 - architekti 01 [i] 08:20 Zvířecí rekordmani 41 [i] 09:25 Zelené nápady pro modrou planetu 36 [i] 10:00 Buď já nebo pes 75 [i] 10:55 Nejpřísnější rodiče na světě 24 [i] 11:50 Mravenci vědí všechno 9 [i] 12:10 Úžasná planeta 1 [i] 13:05 Udržitelnost v praxi [i] 13:20 Zvířecí rekordmani 42 [i] 14:25 Objevy starověku 1 [i] 15:25 Nahá věda 7 [i] 16:30 Budování říše 12