TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:15 Pápežom proti svojej vôli [i] 11:00 Bez stopy II. 12/24 [i] 12:00 Komisár Rex XI. 9/12 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Odložený prípad III. 7/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno III. 22/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom III. 19/23 [i] 15:30 Priatelia X. 9/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha III. 4/20 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Superbad [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 22:55 Partička [i] 23:35 Prci, prci, prcičky: Kozy, bobry a iné zvery [i] 01:15 Superbad [i] 03:15 Sandokanov návrat 1/4 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 06:15 3 2 1 štart! [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:05 Správy STV [i] 07:25 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Niečo za niečo [i] 09:50 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 54/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 81/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky III. 53/244 [i] 14:30 Repete z repete [i] 15:00 Duel [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 190/203 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Na úpätí pahorkatiny [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:00 Počasie [i] 22:03 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Reportéri [i] 22:40 Bratstvo neohrozených 8/10 [i] 23:35 Extra [i] 00:10 Nash Bridges 54/54 [i] 00:55 Na úpätí pahorkatiny [i] 02:25 O 5 minút 12 [i] 03:30 Sila lásky III. 53/244 [i] 04:20 Sila lásky IV. 190/203 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@espanol 8/13 [i] 08:55 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 09:00 Zlatobránsky pamätníček [i] 09:40 Fokus - rodina [i] 10:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:00 Veda zločinu 11/13 [i] 11:50 Polícia [i] 12:05 Profesionál [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:55 Piesne domova/Spevy severného Spiša [i] 13:30 Umenie 2011 [i] 13:55 Kinorama [i] 14:25 Autosalón [i] 14:45 Skryté svety [i] 15:05 Kométy a legendy [i] 15:35 Mediálni špióni [i] 16:05 Retro noviny [i] 16:30 Rómsky magazín [i] 17:00 Z tvorby lokál. a reg. TV-Lotos [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Art Film Fest 2011 [i] 20:15 Poklady.sk [i] 20:30 Manželia Sirackí [i] 21:00 Medicína [i] 22:05 4 mesiace, 3 týždne a 2 dni [i] 23:50 Anjeli strážni Rasťa Piška [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy - Hírek [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Stratené duše IV. 13 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 88 [i] 10:00 Áno, šéfe! [i] 11:00 Profesionáli VI. 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Deň zlomu 1,2,3/13 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 10 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 89 [i] 21:15 Deň zlomu 4,5 [i] 23:15 Vendeta [i] 01:15 Mafstory [i] 02:15 Deň zlomu 4,5 [i] 03:45 Cesta do minulosti 7 [i] 04:15 5 proti 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 148,149 [i] 06:40 Doktorka Quinnová 4 [i] 07:25 Matlock VI. 22/22 [i] 08:20 Matlock VII. 1/18 [i] 09:20 Kojak II. 17 [i] 10:25 Detektív Nash Bridges IV. 3,4 [i] 12:35 M*A*S*H 223,224 [i] 13:35 MacGyver 107,108 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges IV. 3,4 [i] 18:00 M*A*S*H 223,224 [i] 19:00 Simpsonovci XI. 5 [i] 19:30 Griffinovci IV. 4 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 21,22 [i] 21:45 Ochrana svedkov I. 3 [i] 22:45 Mravnostné oddelenie II. 3 [i] 23:45 Simpsonovci XI. 5 [i] 00:10 Griffinovci IV. 4 [i] 00:30 Ochrana svedkov I. 3 [i] 01:10 Mravnostné oddelenie II. 3 [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání IV. 2/22 [i] 07:00 Advokáti VII. 1/22 [i] 08:00 Ochránce III. 9/23 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba II. 16/23 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 14/37 [i] 11:00 Předčasné vydání IV. 2/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 1/22 [i] 13:00 Ochránce III. 9/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba II. 16/23 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 15/37 [i] 16:00 Předčasné vydání IV. 3/22 [i] 17:00 Advokáti VII. 2/22 [i] 18:00 Ochránce III. 10/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 17/23 [i] 20:00 Dr. House V. 15/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 11/19 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 7/24 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev II. 7/12 [i] 00:10 Dr. House V. 15/24 [i] 01:05 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 3/22 [i] 02:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 4/22 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev II. 7/12 [i] 03:40 Umíte tančit? IV. 15/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Vyrobeno v továrně [i] 16:55 Vyrobeno v továrně [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 1 [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Zásah do konstrukce [i] 21:00 Ropa, pot a vrty [i] 21:55 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem [i] 22:50 Američtí dřevorubci [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Zásah do konstrukce [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 24 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkoušky z dospělosti 4/6 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 16/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů 25/26 [i] 10:20 Černá věž 4/6 [i] 11:15 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 50/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... člověk 14/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kuchařská pohotovost [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky 23/39 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:15 Na cestě po Kyjevu [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 ČT Live - Karel Plíhal [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:35 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hudební studio M [i] 05:30 Záhady duše 8/12 [i] 05:55 Křesťanský magazín [i] 06:25 Folklorika [i] 06:50 Počesku [i] 07:00 Jazykové kurzy 4/7 [i] 07:30 Knižní svět [i] 08:00 Haló, haló! 24/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Neviditelný zabiják [i] 10:25 Bílá místa [i] 10:45 Abeceda komunistických zločinů 23/26 [i] 11:00 Válečníci 1/6 [i] 11:50 Záhady starého Egypta [i] 12:05 Vzduch je naše moře [i] 12:20 Karel Otčenášek, arcibiskup [i] 12:35 Olga Brzorádová [i] 13:10 Televizní klub neslyšících [i] 13:35 Deset století architektury [i] 13:50 Hledání ztraceného času 2 [i] 14:10 Československý filmový týdeník 1961 838/2379 [i] 14:30 Živě s Václavem Žmolíkem 14:35 Bílá místa [i] 14:55 Abeceda komunistických zločinů 24/26 [i] 15:15 Záhady starého Egypta [i] 15:35 Vášeň sběratelská [i] 16:00 Válečníci 2/6 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:55 Čínská kapitalistická revoluce "rozvinutou kapitalistickou velmoc". Dokument BBC 1/2 [i] 17:45 Krásy evropského pobřeží [i] 17:55 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 1/10 [i] 18:25 Haló, haló! 24/85 [i] 19:00 Game Page [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:00 Scény Pražského quadriennale [i] 20:05 Čínská kapitalistická revoluce "rozvinutou kapitalistickou velmoc". Dokument BBC 2/2 [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:25 Historie.cs [i] 22:20 Náměstí Spasitele [i] 00:10 Československý jazz 1968 [i] 01:05 Český mír [i] 02:00 Sólo pro... Terne Čhave - Speciál 02:30 Tisíc let české myslivosti [i] 02:55 Čaj pro třetího [i] 03:25 Concentus Moraviae 2006 [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 73 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda II [i] 10:00 Běsnící peklo [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker, Texas Ranger V 7 [i] 13:40 Námořní hlídka III 5 [i] 14:40 Gilmorova děvčata II 19 [i] 15:35 Krok za krokem V 16 [i] 16:00 Kriminálka Las Vegas VIII [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 98 [i] 18:30 Ulice 2021 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Krokodýl Dundee [i] 22:05 Noční Televizní noviny [i] 22:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 7 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X 14 [i] 00:20 Face the Pro [i] 01:20 Mrtvá zóna VI 10 [i] 02:05 Novashopping 02:40 Bujné fantazie 26 [i] 03:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 84 [i] 08:45 M*A*S*H 85 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VIII 13 [i] 11:25 Diagnóza vražda V 22 [i] 12:25 Případ pro Sam III 17 [i] 13:25 Kutil Tim IV 21 [i] 13:55 Přátelé IX 11 [i] 14:30 Ochránce II 5 [i] 15:30 Julie Lescautová V 3 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Dr. Ludsky 1 [i] 21:20 Šéf na grilu [i] 22:10 Partička [i] 22:50 Anatomie lži II 7 [i] 23:50 Sběratelé kostí II 19 [i] 00:45 Kriminálka Kolín V 11 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Výklad snů [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Čistá láska 138/170 [i] 05:45 Doňa Barbara 170/190 [i] 06:35 Columbo IV. 2/6 [i] 08:40 V náručí diabla 127/182 [i] 09:40 Ulica II. 31/39 [i] 10:35 Veštiareň [i] 11:35 Odcudzené srdcia [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová I. 121-122/175 [i] 14:15 Rebeli na strednej 89/135 [i] 15:15 Summerland I. 5/13 [i] 16:10 Doňa Barbara 171/190 [i] 17:05 Čistá láska 139/170 [i] 18:00 V náručí diabla 128/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 90/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 172/194 [i] 20:55 Danielle Steelová: Prístav nádeje [i] 23:00 Veronika Marsová I. 9/22 [i] 23:55 Frasier VII. 20/24 [i] 00:20 Nespútaný anjel 172/194 [i] 01:10 Danielle Steelová: Prístav nádeje [i] 02:50 Frasier VII. 20/24 [i] 03:15 Sudkyňa Hatchettová I. 121/175 [i] 03:35 V tieni [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Zákon pomsty [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Elvíra-strašidelný zámek [i] 13:45 Agent 117 [i] 15:35 Chasing Holden [i] 17:25 Nebezpečná pravda [i] 19:05 Chladnokrevně [i] 20:50 Protiklady se přitahují [i] 22:25 Bestie [i] 00:05 Tygří spáry 3 [i] 01:45 Pořádná rána [i] 03:20 Jiný život [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:45 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:15 Tenis [i] 14:45 Atletika [i] 16:00 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Atletika [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Soudkyně Amy 1 13 [i] 06:10 Právo a pořádek 9 21 [i] 07:10 Soudkyně Amy 1 14 [i] 08:10 Soudkyně Amy 1 15 [i] 09:10 Být Erikou 3 9 [i] 10:10 Kauzy podle Kate 1 10 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 7 6 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 3 19 [i] 13:10 Obraz mrtvého [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 12 2 [i] 17:00 Právo a pořádek 9 22 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 3 20 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 7 7