TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Flash Gordon 22/22 [i] 05:50 Záhady Sylvestera a Tweetyho III. 13/26 [i] 06:00 Fantastický Spiderman I. 17/26 [i] 06:25 Scoobyho nové záhady 5/13 [i] 06:50 Flintstonovci v akcii 37/54 [i] 07:15 Alf II. 10-11/24 [i] 08:20 Clifford [i] 10:00 Dva a pol chlapa IV. 3-4/24 [i] 11:05 Marci X [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:00 Modrá lagúna [i] 16:10 Rýchle Televízne noviny [i] 16:15 Denník šialenej rodinky [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smrtonosná búrka [i] 23:40 Korene mafie [i] 01:45 Conan ničiteľ [i] 03:30 Biela smršť [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i] 06:20 ... a just! (dohoda možná) [i] 06:45 Autosalón [i] 07:10 101 dalmatíncov 24/65 [i] 07:30 Rýchla rota Chipa a Dala 24/65 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:25 Superchyty [i] 08:55 Koník z ebenu [i] 10:05 3 2 1 štart! [i] 10:20 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:45 Príbeh ozajstného človeka [i] 16:15 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Budem tvoj sudca 1/2 [i] 21:55 Budem tvoj sudca 2/2 [i] 23:40 Agatha Christie : Poirot [i] 01:15 Budem tvoj sudca 1/2 [i] 02:50 Budem tvoj sudca 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 S Jakubom na rybách [i] 07:25 Národnostné správy [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pestúni zvierat 15 [i] 09:00 Kapura [i] 09:40 Farmárska revue [i] 10:00 Sv.omša na sviatok Najsvätejšej Trojice [i] 11:50 Orientácie [i] 12:15 Slovo [i] 12:20 Osobnosti a udalosti [i] 12:30 Medzinárodný ekumenický koncert sakrálnych spevov [i] 14:00 Apokalypsa - Druhá svetová vojna 5/6 [i] 14:50 Família [i] 15:30 Folklórny festival Terchová [i] 16:40 Anjeli strážni Rasťa Piška [i] 17:10 Peter Mikulík jubiluje [i] 18:25 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 18:30 Večerníček [i] 18:45 Z tvorby lokál. a reg. TV-Lotos [i] 19:05 Poklady.sk [i] 19:20 Invencie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Art Film Fest 2011 [i] 20:05 Veda zločinu 11/13 [i] 21:00 Umenie 2011 [i] 21:25 Kinorama [i] 21:50 Retro noviny [i] 22:10 Pozývame vás do divadla [i] 00:05 Slovo [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Love Story [i] 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 Na pokraji smrti 3 [i] 08:10 Káčerovo I. [i] 10:00 Zmena je život 13/13 [i] 11:00 Zmena je život II. 1/13 [i] 11:55 Stratené duše IV. 13 [i] 12:50 Hovorme o sexe 18/18 [i] 13:15 NOVINY ŠPECIÁL - Tragický let Air France 447 [i] 14:15 Káčerovo I. [i] 16:00 2012 Koniec sveta [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Deň zlomu 1,2,3/13 [i] 23:00 Kľúč [i] 01:15 Na pokraji smrti 3 [i] 02:00 Denník vraha [i] 03:25 Zmena je život 13/13 [i] 04:00 Zmena je život II. 1/13 [i] 04:45 ČREPINY [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Siska 58 [i] 06:20 "Kdo chce zabít Jessii?" [i] 07:30 Magnum VI. 10,11 [i] 09:30 Osudná hodina 3 [i] 10:30 Život po ľuďoch 3,4 [i] 12:45 Národ zbraní [i] 13:45 Simpsonovci XI. 3 [i] 14:15 Griffinovci IV. 2 [i] 14:45 "Buldoci a třešne" [i] 17:00 Detektív Extralarge: Pohyblivý terč [i] 19:00 Simpsonovci XI. 4 [i] 19:30 Griffinovci IV. 3 [i] 20:00 Zatykač na kráľovnú [i] 22:00 Podfuk [i] 23:45 "Smrt černého krále" [i] 01:30 Osudná hodina 3 [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 2/15 [i] 07:00 Advokáti V. 10/22 [i] 08:00 The Amazing Race XVI. 11/12 [i] 09:00 Pán času IV. 11/13 [i] 10:10 Star Trek V: Nejzazší hranice [i] 12:15 Pán času IV. 12/13 [i] 13:20 The Amazing Race XVII. 2/12 [i] 14:20 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 3/15 [i] 15:20 Můj nejhorší týden 4/16 [i] 15:55 Ochránce 2/10 [i] 17:00 Advokáti V. 10/22 [i] 18:00 Dr. House VI. 16/21 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 8/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 4/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 1/13 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 2/13 [i] 23:00 Boj o čas II. 18/22 [i] 00:00 Internát 4/6 [i] 01:25 Dr. House VI. 16/21 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba III. 4/24 [i] 03:05 Ochránce 2/10 [i] 03:55 Boj o čas II. 18/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci 8 [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Jak se to dělá [i] 06:50 Jak to funguje [i] 07:15 Možné i nemožné 3 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 49 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 50 [i] 10:00 Dráha tornád [i] 10:55 Zásah do konstrukce [i] 11:50 Muž, žena a divočina [i] 12:45 Mečouni - život na udici 10 [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Nebezpečné pobřeží 5 [i] 15:05 Nebezpečné pobřeží 6 [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Černé nebe 10 [i] 17:20 Jízda [i] 18:15 Pátá rychlost 1 [i] 18:45 Pátá rychlost 2 [i] 19:10 Rození obchodníci 8 [i] 20:05 Dvojí přežití 8 [i] 21:00 Ross Kemp - po stopách pirátů [i] 21:55 Sledování Discovery mi zachránilo život [i] 22:50 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě [i] 23:45 Kaskadérští fanatici [i] 00:15 Kaskadérští fanatici [i] 00:40 Superstroje [i] 01:40 Dvojí přežití 8 [i] 02:40 Možné i nemožné 3 [i] 03:40 Jak se to dělá 2 [i] 04:05 Impozantní lodě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:55 Návštěva v ZOO [i] 06:05 Blaťácká povídačka [i] 06:40 Zpívánky [i] 06:45 Trojčátka 25/26 [i] 07:15 Tancuj, tancuj 8/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Zkoušky z dospělosti 4/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo speciálního pedagoga Pavla Wienera [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:20 Svět ČT [i] 14:45 Film o filmu Zoufalci [i] 15:00 Tajemství hradu v Karpatech [i] 16:40 Šéfe, jdeme na to [i] 18:05 Arabela 11/39 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa Jezuité [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Zoufalci [i] 21:50 168 hodin [i] 22:20 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN [i] 23:45 Losování Sportky a Šance 23:50 Svět ČT [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Kapitán Alatriste [i] 02:40 Kalendárium [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Filmkompas [i] 05:25 Uchem jehly [i] 05:50 Cesty víry [i] 06:15 Chcete je? [i] 06:20 Cestománie [i] 06:50 Barvy života [i] 07:45 Magické hory 2/13 [i] 08:05 Úděl nadání [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Hledání ztraceného času 2 [i] 09:30 Šumné stopy 9/10 [i] 10:00 Žijeme s vírou [i] 10:30 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 10:40 Nedej se [i] 11:00 Svět umění [i] 11:55 Chcete mě? [i] 12:10 Máte mě! [i] 12:30 Království divočiny [i] 13:00 Kamera na cestách [i] 13:55 Mýty a fakta historie [i] 14:40 Poklady světa [i] 14:55 Humberstone [i] 15:10 Count Basie [i] 16:10 Deset století architektury [i] 16:30 Vesnicopis [i] 16:50 Křesťanský magazín [i] 17:15 Cesty víry [i] 17:40 Uchem jehly [i] 18:10 O češtině [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Klobouček [i] 19:30 Sólo pro... Terne Čhave - Speciál [i] 20:00 Miluju svůj mobil a počítač [i] 21:00 Na plovárně s Vicki Genfanovou [i] 21:30 Rolling Stones [i] 23:35 Řím II 5/10 [i] 00:30 Babylon [i] 01:00 Musicblok 01:25 Sabotáž [i] 01:50 Svět umění [i] 02:40 Žijeme s vírou [i] 03:10 Ladí neladí [i] 03:55 Hrajte s námi tenis 12/14 [i] 04:05 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:30 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:35 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:30 Pirátova rodinka 25 [i] 06:00 Bolek a Lolek 19 [i] 06:10 Batman vítězí III 6 [i] 06:35 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 11 [i] 07:05 Spongebob v kalhotách 32 [i] 07:35 Odvážný Crusoe 1 [i] 08:35 Koření [i] 09:35 Vím, že jsi vrah [i] 11:40 Potkal jsem ho v zoo [i] 13:05 Já jsem ty a ty jsi já [i] 15:00 Jáchyme, hoď ho do stroje! [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Andělská tvář [i] 22:40 Střepiny [i] 23:10 Prci, prci, prcičky [i] 01:00 Kriminálka New York III [i] 01:40 Novashopping 02:15 Návrat komisaře Rexe IX 6 [i] 03:05 Áčko [i] 04:05 Stefanie VIII 59, 60 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:00 Zpravodajství TV Prima 07:05 Pokémon: Diamant a perla XI 34 [i] 07:35 Mistr Manny I 7 [i] 08:10 Svět ve válce 15 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:50 Horký prachy [i] 10:25 M*A*S*H 84 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Zločiny v zahradách I 4 [i] 13:55 Plavení hříbat [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VI [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Mumie se vrací [i] 22:50 Máš minutu! [i] 23:55 Mrazení u srdce [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:40 Zločiny v zahradách I 4 [i] 04:30 Svět ve válce 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Smiechoty [i] 05:30 Chuťovky [i] 06:25 Čistá láska 137/170 [i] 07:35 Rosamunde Pilcherová: Nebo nad Cornwallom [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Sabrina - mladá čarodejnica III. 9/25 [i] 10:45 Summerland I. 6/13 [i] 11:45 Zločiny na mori II. 19/26 [i] 13:05 Columbo IV. 2/6 [i] 14:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 43/129 [i] 16:25 Čistá láska 138/170 [i] 17:25 Priateľky [i] 18:00 Alpská klinika: Túžby srdca [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Letný slnovrat 1-2/2 [i] 23:35 Čierny anjel 1-2/2 [i] 02:50 Zločiny na mori II. 19/26 [i] 03:40 Nočné lampy [i] 04:20 V tieni [i] 04:35 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:45 Zmizení [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Cvokař [i] 13:55 Phoebe v říši divů [i] 15:45 Královna koření [i] 17:25 Nebezpečná známost [i] 19:00 Líbí se mi co děláš [i] 20:55 Zahulíme, uvidíme [i] 22:30 Švindl [i] 00:15 Ostrov okouzlení [i] 02:05 Puls 3: Invaze [i] 03:35 Ulovit miliardáře [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Watts [i] 10:30 Veslování [i] 11:45 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 12:45 Motorismus [i] 13:45 Motorismus [i] 14:45 Motorismus [i] 15:45 Motorismus [i] 16:30 Atletika [i] 18:00 Motorismus [i] 18:30 Motorismus [i] 19:00 Motorismus [i] 19:15 Veslování [i] 20:30 Fotbal [i] 22:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Detektiv Nash Bridges 3 15 [i] 07:20 Detektiv Nash Bridges 3 16 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3 17 [i] 09:20 Detektiv Nash Bridges 3 18 [i] 10:20 Detektiv Nash Bridges 3 19 [i] 11:20 Bratři a sestry 3 21 [i] 12:20 Bratři a sestry 3 22 [i] 13:20 Honička s osudem [i] 15:10 Únos za bílého dne [i] 17:00 Právo a pořádek 9 19 [i] 18:00 Být Erikou 3 9 [i] 19:00 Kauzy podle Kate 1 10 [i] 20:00 Dobrá manželka 2 19 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 3 23 [i] 22:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 3 24 [i] 23:00 Brick Lane [i] 01:00 Dobrá manželka 2 19 [i] 02:00 Být Erikou 3 9 [i] 03:00 Soudkyně Amy 1 11 [i] 04:00 Soudkyně Amy 1 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Naděje pro divočinu 6 [i] 07:00 Objevy starověku 3 [i] 08:00 Universum: Z horka do zimy [i] 09:05 Udržitelnost v praxi [i] 09:25 Na chalupě den za dnem 5 [i] 10:25 Krev, pot a přepych 2 [i] 11:35 Nejpřísnější rodiče světa 36 [i] 12:45 Buď já nebo pes 61 [i] 13:45 Jamie ukáže, co umí 5 [i] 14:50 Země: Planeta a její moc 2 [i] 15:55 Žralok U 2 [i] 16:55 Technika nemožného 3 [i] 17:55 Odkrytý Egypt 1 [i] 19:00 Odkrytý Řím 1 [i] 20:05 Zmizelé světy 16 [i] 21:05 Bitva 360 1 [i] 22:10 Smrtící válečníci 8 [i] 23:05 Divoký západ 3 [i] 00:10 Ztracené světy Speciál [i] 01:10 Opomíjení hrdinové: Muži, kteří nebojovali [i] 02:10 Universum: Z horka do zimy [i] 03:15 Země: Planeta a její moc 2 [i] 04:10 Zmizelé světy 16 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Laura, její hvězdička a tajemný drak Nian [i] 07:15 Zaslaná pošta 2 [i] 08:45 Ženy v pokušení