TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Záhady Sylvestera a Tweetyho III. 11-12/26 [i] 05:50 Fantastický Spiderman I. 16/26 [i] 06:15 Scoobyho nové záhady 4/13 [i] 06:40 Flintstonovci v akcii 36/54 [i] 07:05 Alf II. 8-9/24 [i] 08:00 Malí zlodeji [i] 09:30 Dva a pol chlapa IV. 1-2/24 [i] 10:25 Waynov svet 2 [i] 12:20 Kráľ Ralph [i] 14:15 Maska [i] 16:10 Rýchle Televízne noviny [i] 16:20 Neprijatý? Fpoho! [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Niekto to rád blond [i] 22:25 Prci, prci, prcičky 3: Svadba [i] 00:15 Neprijatý? Fpoho! [i] 02:00 Veľké h... [i] 03:20 Hustle a Flow [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Udalosti ČT [i] 05:45 Správy STV [i] 06:10 Správy a komentáre [i] 06:25 Sladká Valentína 80/178 [i] 07:09 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 07:10 101 dalmatíncov 23/65 [i] 07:35 Rýchla rota Chipa a Dala 23/65 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:25 Hádaj, kto nás pozval [i] 08:50 Stratená melódia 5/7 [i] 09:20 Stratená melódia 6/7 [i] 09:45 Čertiská 1/2 [i] 10:55 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i] 11:55 Z mesta do mesta [i] 12:20 Autosalón [i] 12:45 Koniec veľkých prázdnin 4/6 [i] 13:45 Koniec veľkých prázdnin 5/6 [i] 14:55 Sever proti Juhu 10/12 [i] 15:40 Sever proti Juhu 11/12 [i] 16:35 Postav dom, zasaď strom [i] 17:10 ... a just! (dohoda možná) [i] 17:35 Dempsey a Makepeacová [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:25 Druhá polovica šťastia [i] 22:55 Stretnutie so smrťou [i] 00:35 Dempsey a Makepeacová [i] 02:10 Druhá polovica šťastia [i] 03:40 Stretnutie so smrťou [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Československý filmový týždenník [i] 07:10 Totálne fenomenálne 28 [i] 07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Televíkend [i] 09:05 V hlbinách mora [i] 09:10 Extr@espanol 8/13 [i] 09:35 Balkánska divočina [i] 10:30 Medicína [i] 11:29 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 11:30 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej - leto, jeho radosti a starosti [i] 13:10 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:40 Família [i] 14:10 Gen.sk [i] 14:35 Poltón [i] 15:05 Kapura [i] 15:45 Farmárska revue [i] 16:00 Energetika [i] 16:15 Bakalári [i] 17:30 Uskutočnené a neuskutočnené sny Štefana Svetka [i] 18:00 Pestúni zvierat 15 [i] 18:30 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou [i] 18:35 Večerníček [i] 18:45 Sigord [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Art Film Fest 2011 [i] 20:10 Apokalypsa - Druhá svetová vojna 5/6 [i] 21:05 Pesničkári po rokoch [i] 21:20 Anjeli strážni Rasťa Piška [i] 21:50 Balada o vojakovi [i] 23:15 BJD 2010 Lizz Wright (USA) [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 05:55 Legenda o Tarzanovi [i] 06:45 Kutil Manny II. [i] 07:40 Timon a Pumbaa I. [i] 08:10 Gumkáči V. [i] 09:00 Áno, šéfe! [i] 10:15 Malí krotitelia duchov [i] 12:00 Dievča na stráženie [i] 14:15 Panelák VII. 88 [i] 15:25 Nebezpečná rýchlosť 2 - Zásah [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Profesionáli 10 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Rýchly a zbesilý [i] 22:15 2012 Koniec sveta [i] 00:15 Neverne tvoja [i] 02:15 Rýchly a zbesilý [i] 03:50 Líštičky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Sever a juh 11,12/12 [i] 06:55 "Pane, vy jste vdova!" [i] 08:40 Doktorka Quinnová 89,90 [i] 10:45 Veštenie NAŽIVO [i] 11:45 Magnum VI. 8,9 [i] 13:45 Simpsonovci XI. 2 [i] 14:15 Griffinovci IV. 1/18 [i] 15:00 Julie, rytierka de Maupin 1,2/2 [i] 19:00 Simpsonovci XI. 3 [i] 19:30 Griffinovci IV. 2 [i] 20:00 Zabudnuté tajomstvá [i] 21:45 Profesionáli 7 [i] 22:45 Extrémne vlaky 3,4 [i] 00:30 Črepiny [i] 01:15 Webmaster [i] 01:50 Magnum VI. 8 [i] 02:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 1/15 [i] 07:00 Advokáti V. 9/22 [i] 08:00 The Amazing Race XVI. 10/12 [i] 09:00 Pán času IV. 10/13 [i] 10:00 Star Trek IV: Cesta domů [i] 12:15 Pán času IV. 11/13 [i] 13:25 The Amazing Race XVII. 1/12 [i] 14:25 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 2/15 [i] 15:25 Můj nejhorší týden 3/16 [i] 16:00 Ochránce 1/10 [i] 17:00 Advokáti V. 9/22 [i] 18:00 Předčasné vydání 16/23 [i] 19:00 Změna je život II. 9/13 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 7/23 [i] 21:00 CSI: New York VII. 15/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 10/19 [i] 23:00 Někdo to rád hloupé 2/21 [i] 00:00 Californication III. 5/12 [i] 00:35 CSI: New York VII. 15/22 [i] 01:30 Předčasné vydání 16/23 [i] 02:25 Někdo to rád hloupé 2/21 [i] 03:10 Californication III. 5/12 [i] 03:40 Změna je život II. 9/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Jízda [i] 07:15 Dvojí přežití [i] 08:10 Mečouni - život na udici 10 [i] 09:05 Zásah do konstrukce [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii [i] 10:55 Nejlepších deset [i] 11:50 Impozantní lodě [i] 12:45 Černé nebe 11 [i] 13:40 Jízda [i] 14:35 Učeň rychlých kol [i] 15:30 Ďábelské stroje [i] 16:00 Ďábelské stroje [i] 16:25 Jak se to dělá 2 [i] 16:55 To taky zvládnu 3 [i] 17:20 Nejlepších deset [i] 18:15 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 1 [i] 19:10 Impozantní lodě [i] 20:05 Závody ve stavění aut [i] 21:00 Rození obchodníci 8 [i] 21:55 Národ šílenců [i] 22:50 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem [i] 23:45 Mečouni - život na udici 9 [i] 00:40 Američtí dřevorubci [i] 01:40 Dvojí přežití 3 [i] 02:40 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem [i] 03:40 Jak se to dělá 1 [i] 04:05 Závody ve stavění aut [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:20 Sváteční slovo scenáristy a režiséra Bedřicha Jeteliny [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:55 O Hajadlech [i] 06:00 Babar 22/26 [i] 06:25 Willy Fog na cestě kolem světa 24/26 [i] 06:50 Bimbuli [i] 07:05 Cesta do vesmíru 26,27 [i] 07:20 Sloní příběhy [i] 08:55 Zprávičky [i] 09:10 Bludiště [i] 09:45 Pollyanna [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Styl [i] 13:00 Jak na ryby s Rudou Hrušínským [i] 13:30 Čejenský bojovník [i] 15:05 Sever a Jih II 5/12 [i] 15:55 Dempsey a Makepeaceová 21/31 [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:20 Krásy evropského pobřeží [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Uvolněte se, prosím [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Sportu zdar! [i] 21:00 Zlatá hokejka [i] 22:35 Mrtvá dívka [i] 00:10 Film o filmu Zoufalci [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Dvaadvacítka [i] 01:00 Všechnopárty [i] 01:40 Pod pokličkou [i] 02:05 13. komnata Olgy Matuškové [i] 02:35 Pošta pro tebe [i] 03:30 Televarieté [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 05:25 Ta naše povaha česká [i] 05:50 Jaroslav Kohout [i] 06:20 Zvířecí kameramané 9/13 [i] 06:45 Zvířecí kameramané 10/13 [i] 07:10 Lunochod [i] 08:10 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:20 Krásy evropského pobřeží [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Náš venkov [i] 09:30 Folklorika [i] 10:00 Prachatická národní pouť ke sv. [i] 11:25 Československý filmový týdeník 1961 837/2379 [i] 11:45 Game Page [i] 12:15 Musicblok [i] 12:40 Sabotáž [i] 13:10 Filmkompas [i] 13:40 Knižní svět [i] 14:10 Zázračná planeta [i] 15:05 Havelland - přírodní oáza v srdci [i] 15:55 Toulky za uměním [i] 16:15 V plném slunci [i] 18:10 Magické hory 2/13 [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Ti nejlepší z klasiky [i] 19:30 Terra musica [i] 20:00 Šumné stopy 9/10 [i] 20:30 Koncert ze Schönbrunnu [i] 22:05 Smetanova Litomyšl den po dni [i] 22:20 Artmix [i] 23:15 Mimo rámec [i] 23:30 Syrská nevěsta [i] 01:10 Kosmopolis [i] 01:35 Báječný svět prádelny [i] 03:10 Malá Velká Británie 11/22 [i] 03:40 Sešli se ... [i] 04:40 Hrajte s námi tenis 11/14 [i] 04:50 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 05:55 Záhady přírody [i] 06:40 Pirátova rodinka 24 [i] 07:10 Bolek a Lolek 17, 18 [i] 07:35 Myšák Stuart Little 8 [i] 08:05 Spongebob v kalhotách 31 [i] 08:35 Přežil jsem 7 [i] 09:25 Tučňáci z Madagaskaru II 5 [i] 09:55 Den otců [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Katakomby [i] 14:05 Krakonoš a lyžníci [i] 15:40 Robin Hood, král zbojníků [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Noci v Rodanthe [i] 22:10 Střelec [i] 00:10 Pod kontrolou [i] 02:05 Novashopping 02:40 Volejte Novu [i] 03:35 Stefanie VIII 57, 58 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství TV Prima 07:15 Pokémon: Diamant a perla XI 33 [i] 07:45 Mistr Manny I 6 [i] 08:15 M*A*S*H 83 [i] 08:50 Autosalon [i] 10:05 Kam na výlet? [i] 10:40 Šéf na grilu [i] 11:30 Letiště 77 [i] 13:50 Kdekoli, jen ne tady [i] 16:10 Columbo [i] 17:50 Prima sobota [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Jumper [i] 22:05 Instinkt [i] 00:35 Za hranicí strachu [i] 02:45 Volejte Věštce [i] 04:25 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Priateľky [i] 06:10 Čistá láska 136/170 [i] 07:20 Kráľovná Bollywoodu [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Sabrina - mladá čarodejnica III. 8/25 [i] 10:25 Summerland I. 5/13 [i] 11:30 Zločiny na mori II. 18/26 [i] 12:50 Columbo IV. 1/6 [i] 14:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 42/129 [i] 16:15 Čistá láska 137/170 [i] 17:15 Navždy a ďaleko [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Nebo nad Cornwallom [i] 21:50 Alpská klinika: Túžby srdca [i] 23:40 Zločiny z vášne [i] 01:25 Columbo IV. 1/6 [i] 03:00 Zločiny na mori II. 18/26 [i] 03:50 Nočné lampy [i] 04:30 V tieni [i] 04:45 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:50 Jiný život [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Chladnokrevně [i] 13:50 Padělatel [i] 15:35 Sladkých sedmnáct [i] 17:15 Zákon pomsty [i] 19:15 Klára a já [i] 20:50 Plnou parou vzad! [i] 22:35 Poslední mise [i] 00:30 Podivuhodná srdce [i] 02:05 Šedá zóna [i] 03:45 Otec Naděje [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 14:45 Atletika [i] 18:00 Tenis [i] 19:15 Tenis [i] 20:00 Bojové sporty [i] 22:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Atletika [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Walker Texas Ranger 7 2 [i] 07:20 Walker Texas Ranger 7 3 [i] 08:20 Walker Texas Ranger 7 4 [i] 09:20 Walker Texas Ranger 7 5 [i] 10:20 Walker Texas Ranger 7 6 [i] 11:20 Kauzy podle Kate 1 10 [i] 12:20 Dobrá manželka 2 19 [i] 13:20 Hříchy minulosti [i] 15:10 Cesta k úspěchu [i] 17:00 Bratři a sestry 3 21 [i] 18:00 Bratři a sestry 3 22 [i] 19:00 Dobrá manželka 2 19 [i] 20:00 Kauzy podle Kate 1 10 [i] 21:00 PREMIÉRA Brick Lane [i] 23:00 Honička s osudem [i] 00:50 Únos za bílého dne [i] 02:40 Soudkyně Amy 1 10 [i] 03:40 Bratři a sestry 3 21 [i] 04:40 Bratři a sestry 3 22 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Nahá věda 5 [i] 06:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 1 [i] 07:00 Nejteplejší místo na Zemi 2 [i] 08:05 Vraky snů 3 [i] 08:35 Vraky snů 4 [i] 09:10 Naděje pro divočinu 6 [i] 10:15 Planeta mláďat 1 [i] 11:20 Zvířata, která stvořila dějiny 2 [i] 11:55 Nigel Marven a invaze obřích hadů [i] 12:55 Vášnivý jedlík 31 [i] 13:25 Vášnivý jedlík 32 [i] 13:55 Jamie ukáže, co umí 4 [i] 14:55 Země: Planeta a její moc 1 [i] 16:00 Archeolog bez tajemství 43 [i] 16:30 Archeolog bez tajemství 44 [i] 17:00 Technika nemožného 2 [i] 17:55 Egyptské mumie zvířat 2 [i] 19:00 Odvěká cesta lidstva 5 [i] 20:05 Zmizelé světy 15 [i] 21:00 Bitva 360 10 [i] 22:05 Historie podsvětí 10 [i] 23:05 Pravdivé příběhy 7 [i] 00:05 Okamžik smrti [i] 01:05 Znovuobjevitelé 34 [i] 01:35 Znovuobjevitelé 35 [i] 02:05 Zmizelé světy 15 [i] 03:00 Odvěká cesta lidstva 5 [i] 04:00 Archeolog bez tajemství 43 [i] 04:30 Archeolog bez tajemství 44 [i] 04:55 Planeta mláďat 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Avatar [i] 08:40 Zaslaná pošta 1 [i] 10:20 Management [i] 11:55 Liga výjimečných