Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 Doktor Hollywood [i] 11:10 Bez stopy II. 11/24 [i] 12:05 Komisár Rex XI. 8/12 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad III. 6/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno III. 21/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom III. 18/23 [i] 15:30 Priatelia X. 8/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha III. 3/20 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Slnko, seno, jahody [i] 22:00 Kráčajúca skala 3: Spravodlivosť [i] 23:55 Prepadnutie vo vzduchu [i] 01:30 Leví brloh [i] 03:20 Noc s nabrúsenou britvou [i] 04:50 Flash Gordon 21/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Udalosti ČT [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:35 Sladká Valentína 79/178 [i] 07:25 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Niečo za niečo [i] 09:50 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 53/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 80/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky III. 52/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Duel [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:40 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 189/203 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 MINI TALENT SHOW [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:00 Počasie [i] 22:03 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Inšpektor Rocca [i] 00:05 Nash Bridges 53/54 [i] 00:50 Niečo za niečo [i] 01:30 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 01:55 Inšpektor Rocca [i] 03:35 Sila lásky III. 52/244 [i] 04:25 Sila lásky IV. 189/203 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Maškrtníček [i] 09:30 Fokus - právo [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:45 Malé Antily [i] 11:20 Povodeň [i] 11:45 Kapitoly z dejín SND [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:10 Takú nám, hudba,zahraj [i] 13:50 Kvarteto [i] 14:15 S Jakubom na rybách [i] 14:45 5 minút po dvanástej - ako sa rodí vzťah [i] 15:45 Z tvorby lokál. a reg. TV-Lotos [i] 16:20 Miestopis cechov a manufaktúr [i] 16:40 Energetika [i] 16:55 Historická panoráma [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Art Film Fest 2011 [i] 20:15 Balkánska divočina [i] 21:10 Família [i] 21:40 Gen.sk [i] 21:50 Totálne fenomenálne 28 [i] 22:10 Brežnev 1/4 [i] 23:00 Československý filmový týždenník [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:45 Správy - Hírek [i] 23:50 Správy STV "N" [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 5 proti 5 [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 87 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 17 [i] 11:00 Profesionáli 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 10 [i] 14:00 Klamári I. 5 [i] 15:00 Kosti V. 16 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 9 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 88 [i] 21:15 Dievča na stráženie [i] 23:30 Nebezpečná rýchlosť 2 - Zásah [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 10 [i] 02:45 Prison Break: Útek z väzenia IV. 9 [i] 03:30 Cesta do minulosti 6 [i] 04:10 Na pokraji smrti 3 [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 146,147 [i] 06:40 Doktorka Quinnová 3 [i] 07:30 Matlock VI. 20,21 [i] 09:20 Detektív Nash Bridges IV. 1,2/24 [i] 11:30 MacGyver 106 [i] 12:30 M*A*S*H 221,222 [i] 13:35 Simpsonovci XI. 1/22 [i] 14:00 Griffinovci III. 21/21 [i] 14:35 Panelák VII. 87 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges IV. 1,2/24 [i] 18:00 M*A*S*H 221,222 [i] 19:00 Simpsonovci XI. 2 [i] 19:30 Griffinovci IV. 1/18 [i] 20:00 Julie, rytierka de Maupin 1,2/2 [i] 00:00 Veľký muž 6/6 [i] 01:40 "Světáci" [i] 03:15 Nočné reprízy 04:50 Cyranov ostrov 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání IV. 1/22 [i] 07:00 Advokáti VI. 23/23 [i] 08:00 Ochránce III. 8/23 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba II. 15/23 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 13/37 [i] 11:00 Předčasné vydání IV. 1/22 [i] 12:00 Advokáti VI. 23/23 [i] 13:00 Ochránce III. 8/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba II. 15/23 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 14/37 [i] 16:00 Předčasné vydání IV. 2/22 [i] 17:00 Advokáti VII. 1/22 [i] 18:00 Ochránce III. 9/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 16/23 [i] 20:00 Dr. House V. 14/24 [i] 21:00 Svatba mého nejlepšího přítele [i] 23:05 True Blood - Pravá krev II. 6/12 [i] 00:15 Dr. House V. 14/24 [i] 01:10 Svatba mého nejlepšího přítele [i] 03:05 True Blood - Pravá krev II. 6/12 [i] 04:00 Umíte tančit? IV. 14/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Smrtonosná zóna [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 19 [i] 18:45 Bezpečná hranice 20 [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Vědecké cestování [i] 21:00 Bořiči mýtů 163 [i] 21:55 Mimořádné projekty [i] 22:50 Hry s časem [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Vědecké cestování [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 23 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Jak na ryby s Rudou Hrušínským [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 15/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů 24/26 [i] 10:20 Černá věž 3/6 [i] 11:10 Arabela 10/39 [i] 11:40 Polobotky [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 49/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Hoby naší doby [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 S Hurvínkem za lékařem [i] 18:40 Evropské pexeso 24/28 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Trapasy [i] 21:10 13. komnata Olgy Matuškové [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:30 Losování Euromiliony 22:35 Hercule Poirot XI [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Manéž Bolka Polívky [i] 01:30 Bydlení je hra [i] 01:55 Setkávání [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zahrada [i] 05:40 Čtenářský deník... [i] 05:50 Buď fit s ČT [i] 06:00 Hledám práci [i] 06:30 Přidej se [i] 06:40 Nedej se [i] 07:00 Jazykové kurzy [i] 07:30 Toulky s Ladislavem Smoljakem po Mariánských Lázních a [i] 07:45 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:00 Haló, haló! 23/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:30 Ta naše povaha česká [i] 10:05 Krásný ztráty [i] 10:45 Tajemství divočiny V. 5/13 [i] 11:10 Papua Barat 3/6 [i] 11:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 12:10 Úděl nadání [i] 12:35 Jaroslav Kohout [i] 13:05 Folklorní magazín [i] 13:35 Chcete mě? [i] 13:50 Máte mě! [i] 14:10 Čtenářský deník... Richard Erml [i] 14:30 Živě s Petrem Horkým 14:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:10 PORT [i] 15:45 JÁDRO [i] 15:55 Tajemství divočiny V. 6/13 [i] 16:20 Papua Barat 4/6 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Mělčiny Aliwal [i] 17:50 Postřehy odjinud [i] 17:55 Tisíc let české myslivosti [i] 18:25 Haló, haló! 23/85 [i] 19:00 Babylon [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:00 Scény Pražského quadriennale [i] 20:05 Zázračná planeta [i] 21:00 Lunochod [i] 22:00 Mistři českého animovaného filmu II [i] 22:55 Flight of the Conchords II 6/10 [i] 23:25 Q [i] 23:55 Malá Velká Británie 11/22 [i] 00:25 Klobouček [i] 00:50 Divadlo žije! [i] 01:20 Zrcadlení [i] 02:10 Na plovárně s Janem Gehlem [i] 02:35 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 03:00 Sešli se ... [i] 04:00 Hrajte s námi tenis 10/14 [i] 04:10 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:40 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:10 Ženatý se závazky 72 [i] 09:35 Co mám na tobě ráda II 5 [i] 10:05 McBride: Návrat domů [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker, Texas Ranger V 6 [i] 13:35 Námořní hlídka III 4 [i] 14:35 Gilmorova děvčata II 18 [i] 15:35 Krok za krokem V 15 [i] 16:05 Kriminálka Las Vegas VIII [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 97 [i] 18:30 Ulice 2020 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Princezna se zlatou hvězdou [i] 21:35 Mission: Impossible 2 [i] 00:05 Tři králové [i] 02:10 Novashopping 02:45 Áčko [i] 04:00 Stefanie VIII 55, 56 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 82 [i] 08:45 M*A*S*H 83 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VIII 12 [i] 11:25 Diagnóza vražda V 21 [i] 12:25 Případ pro Sam III 16 [i] 13:25 Kutil Tim IV 20 [i] 13:55 Přátelé IX 10 [i] 14:25 Ochránce II 4 [i] 15:25 Julie Lescautová V 2 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Vraždy v Midsomeru XII [i] 22:00 Show Jana Krause [i] 23:00 Cesty k úspěchu [i] 23:15 Chvění [i] 01:20 Dlouhé horké léto [i] 03:30 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smiechoty [i] 05:30 Čistá láska 135/170 [i] 06:20 Doňa Barbara 169/190 [i] 07:05 Sudkyňa Hatchettová I. 20/175 [i] 07:50 Nespútaný anjel 171/194 [i] 08:45 V náručí diabla 126/182 [i] 09:45 Ulica II. 30/39 [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 Slzy Bosporu 59-60/102 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová I. 119-120/175 [i] 14:20 Rebeli na strednej 88/135 [i] 15:15 Tisíc a jedna noc 121/180 [i] 16:10 Doňa Barbara 170/190 [i] 17:05 Čistá láska 136/170 [i] 18:00 V náručí diabla 127/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 89/135 [i] 20:00 Priateľky [i] 20:35 Kráľovná Bollywoodu [i] 22:20 Pán Rosnička [i] 00:15 Na streche [i] 01:10 L.O.V.E. [i] 01:45 Sudkyňa Hatchettová I. 119-120/175 [i] 02:25 V tieni [i] 02:40 Lampáreň [i] 03:25 Smiechoty [i] 03:50 Bzzz!!! [i] 04:45 Chuťovky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Únik z Alcatrazu [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Hlavní zprávy [i] 13:55 Oněgin [i] 15:55 Hodinu nevíš... [i] 17:45 Muž z Elysejských polí [i] 19:40 Ulovit miliardáře [i] 21:20 Agent 117 [i] 23:05 Puls 3: Invaze [i] 00:40 Tygří spáry 3 [i] 02:20 Pořádná rána [i] 03:55 Legenda o Jiřím a drakovi [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 12:30 Tenis [i] 16:00 Tenis [i] 20:15 Jezdectví [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Box [i] 23:15 Timbersports Series [i] 00:15 Videohry [i] 00:45 Tenis [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 9 20 [i] 07:10 Soudkyně Amy 1 13 [i] 08:10 Soudkyně Amy 1 14 [i] 09:10 Bratři a sestry 3 21 [i] 10:10 Bratři a sestry 3 22 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 7 5 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 3 18 [i] 13:10 Únos za bílého dne [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 12 1 [i] 17:00 Právo a pořádek 9 21 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 3 19 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 7 6 [i] 20:00 Médium 5 16 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9 8 [i] 22:00 Dobrá manželka 2 19 [i] 23:00 Kauzy podle Kate 1 10 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9 8 [i] 01:00 Médium 5 11 [i] 02:00 Bratři a sestry 3 21 [i] 03:00 Bratři a sestry 3 22 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 12 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Nahá věda 4 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 9 [i] 07:10 Současná architektura v Budapešti 10 [i] 07:45 Top 10 - architekti 09 [i] 08:20 Zvířecí rekordmani 39 [i] 09:25 Zelené nápady pro modrou planetu 34 [i] 10:00 Buď já nebo pes 73 [i] 10:55 Nejpřísnější rodiče na světě 22 [i] 11:50 Mravenci vědí všechno 7 [i] 12:10 Jak vznikla Země - speciál 02 [i] 13:05 Udržitelnost v praxi [i] 13:20 Zvířecí rekordmani 40 [i] 14:25 Objevy starověku 9 [i] 15:25 Nahá věda 5 [i] 16:30 Budování říše 10 [i] 17:30 Vášnivý jedlík 16 [i] 18:00 Mistři švindlu 35 [i] 18:40 Mistři švindlu 36 [i] 19:20 Nejpřísnější rodiče na světě 23