TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 Ohnivá rieka [i] 11:00 Bez stopy II. 10/24 [i] 12:00 Komisár Rex XI. 7/12 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Odložený prípad III. 5/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno III. 20/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom III. 17/23 [i] 15:30 Priatelia X. 7/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha III. 2/20 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 121/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Čeľuste: Bieli zabijaci [i] 00:20 Temný anjel [i] 02:05 Čeľuste: Bieli zabijaci [i] 03:30 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Udalosti ČT [i] 05:40 Slovensko dnes [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:40 Sladká Valentína 78/178 [i] 07:25 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Niečo za niečo [i] 09:50 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 52/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 79/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky III. 51/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Duel [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 188/203 [i] 18:55 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Žiť ako lev 5/6 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:20 Z mesta do mesta [i] 22:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 14/16 [i] 23:45 Nash Bridges 52/54 [i] 00:30 Niečo za niečo [i] 01:10 Žiť ako lev 5/6 [i] 02:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 14/16 [i] 03:45 Sila lásky III. 51/244 [i] 04:35 Sila lásky IV. 188/203 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Šiel tovariš svetom 3/3 [i] 09:30 Fokus - peniaze [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:50 Fabiani verzus Plečnik [i] 11:40 Nesvadbovo [i] 12:50 Živá panoráma [i] 13:15 Takú nám,hudba,zahraj [i] 14:00 Spektrum vedy [i] 14:30 Od východu na východ [i] 14:55 A predsa sa krúti [i] 16:00 S Jakubom na rybách [i] 16:35 Profesionál [i] 16:45 Divokí psi [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Kvarteto [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Večer pod lampou [i] 00:10 Autosalón [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy - Hírek [i] 01:10 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 5 proti 5 [i] 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 86 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 16 [i] 11:00 Profesionáli 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 9 [i] 14:00 Klamári I. 4 [i] 15:00 Kosti III. 11 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 8 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 87 [i] 21:15 Aféry 2 16/16 [i] 22:30 Mafstory [i] 23:15 Tenká červená línia [i] 02:30 Mafstory [i] 03:15 Aféry 2 16/16 [i] 04:00 Cesta do minulosti 5 [i] 04:45 Na pokraji smrti 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 144,145 [i] 06:40 Doktorka Quinnová 2 [i] 07:30 Matlock VI. 18,19 [i] 09:20 Detektív Nash Bridges III. 21,22/22 [i] 11:30 MacGyver 105 [i] 12:30 M*A*S*H 219,220 [i] 13:35 Kojak II. 16 [i] 14:35 Panelák VII. 86 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges III. 21,22/22 [i] 18:00 M*A*S*H 219,220 [i] 19:00 Simpsonovci XI. 1/22 [i] 19:30 Griffinovci III. 21/21 [i] 20:00 Malý unavený Joe [i] 22:30 Francúzska spojka II. [i] 00:45 "Tichý Američan v Praze" [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání III. 23/23 [i] 07:00 Advokáti VI. 22/23 [i] 08:00 Ochránce III. 7/23 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba II. 14/23 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 12/37 [i] 11:10 Předčasné vydání III. 23/23 [i] 12:10 Advokáti VI. 22/23 [i] 13:10 Ochránce III. 7/23 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba II. 14/23 [i] 15:10 Umíte tančit? IV. 13/37 [i] 16:10 Předčasné vydání IV. 1/22 [i] 17:10 Advokáti VI. 23/23 [i] 18:10 Ochránce III. 8/23 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba II. 15/23 [i] 20:05 Dr. House V. 13/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 6/24 [i] 22:00 Dr. House VI. 16/21 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev II. 5/12 [i] 00:10 Dr. House V. 13/24 [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba III. 6/24 [i] 02:00 Dr. House VI. 16/21 [i] 02:50 True Blood - Pravá krev II. 5/12 [i] 03:45 Umíte tančit? IV. 13/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Muž, žena a divočina [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 17 [i] 18:45 Bezpečná hranice 18 [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Nejmocnější zbraně [i] 21:00 Výrobci zbraní [i] 21:30 Výrobci zbraní [i] 21:55 Ross Kemp - návrat do Afgánistánu 3 [i] 22:50 Vězněm v cizině [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Nejmocnější zbraně [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 22 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hoby naší doby [i] 05:20 Etiketa [i] 05:30 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 14/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů 23/26 [i] 10:20 Černá věž 2/6 [i] 11:15 Doktor z vejminku 2/7 [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 48/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... člověk 13/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vysoká hra [i] 20:55 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 Město žen I 21/24 [i] 22:40 Kriminálka Paříž 24/62 [i] 23:30 Profesionálové 5/57 [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Malá farma [i] 00:50 Dobrá káva v dobrém designu [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 01:40 Chalupa je hra [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na plný pecky 2001 [i] 05:40 Náš venkov [i] 05:55 Divnopis [i] 06:00 Moje medicína [i] 06:10 Diagnóza [i] 06:30 Kosmopolis [i] 07:00 Jazykové kurzy 14/35 [i] 07:25 O češtině [i] 07:40 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:00 Haló, haló! 22/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:30 Inventura Febia [i] 10:05 Na plovárně s Janem Gehlem [i] 10:30 Opouštíme ráj [i] 11:20 Postřehy Karla Kyncla [i] 11:30 Paparazzi na Riviéře [i] 12:35 ...a tuhle znáte? [i] 13:05 Druhý život [i] 14:05 Vesnicopis [i] 14:30 Živě se Zuzanou Burešovou 14:31 Rodina a já [i] 14:55 Otrávená generace [i] 15:20 Moje medicína [i] 15:30 Jsem tím, co jím? [i] 16:00 Miluju svůj mobil a počítač [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Kamera na cestách [i] 17:55 Papua Barat 3/6 [i] 18:25 Haló, haló! 22/85 [i] 19:00 Musicblok [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:00 Scény Pražského quadriennale [i] 20:05 Český mír [i] 21:05 Ta naše povaha česká [i] 21:35 Krásný ztráty [i] 22:15 Magické hory 1/13 [i] 22:35 Dokumentární klub [i] 00:10 Odvaž se! "Souboje" nejlepších světových breakdancerů. Francouzský dokument 1/2 [i] 00:55 Panenská královna 2/2 [i] 02:35 Q [i] 03:00 Sešli se... ...tentokrát na společných koncertech folkaři, jazzmani, šansoniéři i folkloristé . [i] 03:50 Hrajte s námi tenis 9/14 [i] 04:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:30 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:35 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 71 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda II 4 [i] 10:00 Málem hrdinové [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker, Texas Ranger V 5 [i] 13:35 Námořní hlídka III 3 [i] 14:35 Gilmorova děvčata II 17 [i] 15:35 Krok za krokem V 14 [i] 16:05 Kriminálka Miami VI 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 96 [i] 18:30 Ulice 2019 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 276 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas X 23 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Útok na ponorku [i] 00:50 Námořní hlídka III 3 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Návrat komisaře Rexe IX 5 [i] 02:55 Áčko [i] 04:05 Stefanie VIII 53, 54 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 81 [i] 08:45 M*A*S*H 82 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VIII 11 [i] 11:25 Diagnóza vražda V 20 [i] 12:25 Případ pro Sam III 15 [i] 13:25 Kutil Tim IV 19 [i] 13:55 Přátelé IX 9 [i] 14:30 Ochránce II 3 [i] 15:30 Julie Lescautová V 1 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:20 Sběratelé kostí IV 5 [i] 23:20 Nikdo není dokonalý [i] 00:30 Svatby jako řemen [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Na čem záleží 69 [i] 04:35 Na čem záleží 70 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Smiechoty [i] 05:40 Čistá láska 134/170 [i] 06:30 Doňa Barbara 168/190 [i] 07:15 Sudkyňa Hatchettová I. 19/175 [i] 08:00 Nespútaný anjel 170/194 [i] 08:50 V náručí diabla 125/182 [i] 09:55 Ulica II. 29/39 [i] 10:45 Veštiareň [i] 11:45 Slzy Bosporu 57-58/102 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová I. 117-118/175 [i] 14:25 Rebeli na strednej 87/135 [i] 15:20 Tisíc a jedna noc 120/180 [i] 16:15 Doňa Barbara 169/190 [i] 17:15 Čistá láska 135/170 [i] 18:10 V náručí diabla 126/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 88/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 171/194 [i] 21:05 Slzy Bosporu 59-60/102 [i] 22:50 Povedz, kto ťa zabil I. 5/9 [i] 23:40 Frasier VII. 19/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 171/194 [i] 01:00 Povedz, kto ťa zabil I. 5/9 [i] 01:40 Frasier VII. 19/24 [i] 02:05 Sudkyňa Hatchettová I. 117-118/175 [i] 02:45 Ulica II. 29/39 [i] 03:30 V tieni [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Elvíra-strašidelný zámek [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Johanka z Arku 2. [i] 13:50 Sbohem Bafano [i] 16:00 Repli-Kate [i] 17:45 Poslední loupež [i] 19:40 Druhá strana postele [i] 21:35 Oněgin [i] 23:30 Šedá zóna [i] 01:20 Jindabyne [i] 03:20 Masakr na střední škole [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 12:30 Tenis [i] 16:00 Tenis [i] 20:15 Bojové sporty [i] 23:20 Pro wrestling [i] 23:55 Pro wrestling [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 9 19 [i] 07:10 Soudkyně Amy 1 12 [i] 08:10 Soudkyně Amy 1 13 [i] 09:10 Kauzy podle Kate 1 10 [i] 10:10 Být Erikou 3 9 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 7 4 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 3 17 [i] 13:10 Cesta k úspěchu [i] 15:00 Foylova válka 7 3 [i] 17:00 Právo a pořádek 9 20 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 3 18 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 7 5 [i] 20:00 Médium 5 10 [i] 21:00 Stephen King - Osvícení 1 1 [i] 22:50 Stephen King - Osvícení 1 2 [i] 00:40 Stephen King - Osvícení 1 3 [i] 02:50 Médium 5 10 [i] 03:50 Foylova válka 7 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Nahá věda 3 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 8 [i] 07:10 Současná architektura v Budapešti 9 [i] 07:45 Top 10 - architekti 08 [i] 08:20 Zvířecí rekordmani 38 [i] 09:25 Zelené nápady pro modrou planetu 33 [i] 10:00 Buď já nebo pes 72 [i] 10:55 Nejpřísnější rodiče na světě 21 [i] 11:50 Mravenci vědí všechno 6 [i] 12:10 Anatomie přírodní katastrofy 1 [i] 13:15 Zvířecí rekordmani 39 [i] 14:20 Objevy starověku 8 [i] 15:20 Nahá věda 4 [i] 16:25 Budování říše 9 [i] 17:25 Vášnivý jedlík 15 [i] 17:55 Mistři švindlu 33