Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:15 Zóna smrti: Sopka v New Yorku [i] 11:05 Bez stopy II. 9/24 [i] 12:05 Komisár Rex XI. 6/12 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad III. 4/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno III. 19/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom III. 16/23 [i] 15:30 Priatelia X. 6/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha III. 1/20 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 120/180 [i] 21:10 50x a stále po prvý raz [i] 23:05 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 Ako štvaná zver [i] 01:15 Porota [i] 03:25 Fatamorgána [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Udalosti ČT [i] 05:40 Slovensko dnes [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:35 Sladká Valentína 77/178 [i] 07:25 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Niečo za niečo [i] 09:50 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 51/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 78/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky III. 50/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Duel [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 187/203 [i] 18:55 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:45 Počasie [i] 21:50 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Krajinka 1/2 [i] 23:15 Nash Bridges 51/54 [i] 00:00 Niečo za niečo [i] 00:40 Krajinka 1/2 [i] 01:55 Správy STV o 16:00 [i] 02:10 Góly - body - sekundy [i] 02:20 Halali [i] 02:45 Povodne [i] 03:20 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Ján Berky Mrenica ml. [i] 03:35 Sila lásky III. 50/244 [i] 04:20 Sila lásky IV. 187/203 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Mimo času [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Fidlibumove rozprávky [i] 09:30 Fokus - zdravie [i] 10:15 Národnostný magazín [i] 10:45 Portréty [i] 11:35 O oblakoch,o skalách,o vode [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 A pri tom speve [i] 13:45 Dialógy o závislostiach [i] 14:10 Klub Rozmarín [i] 14:45 Večer na tému [i] 16:15 Osobnosti a udalosti [i] 16:35 Maďarský magazín [i] 17:05 Utajená reč peňazí 1/13 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Od východu na východ [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Nesvadbovo [i] 21:25 Spektrum vedy [i] 21:55 Fabiani verzus Plečnik [i] 22:40 VAT [i] 23:10 Udalosti ČT [i] 23:40 Správy - Hírek [i] 23:45 Správy STV "N" [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 85 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 15 [i] 11:00 Profesionáli 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 8 [i] 14:00 Klamári I. 3 [i] 15:00 Kosti III. 10 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 7 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 86 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Miami III - pilot 2 [i] 22:45 Kosti V. 16 [i] 23:45 Kosti III. 10 [i] 00:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 8 [i] 01:30 Mafstory [i] 02:30 C.S.I.: Kriminálka Miami III - pilot 2 [i] 03:30 Prison Break: Útek z väzenia IV. 7 [i] 04:10 Cesta do minulosti 4 [i] 04:50 Na pokraji smrti 1/4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 142,143 [i] 06:40 Doktorka Quinnová 1/148 [i] 07:30 Matlock VI. 16,17 [i] 09:20 Detektív Nash Bridges III. 19,20 [i] 11:30 MacGyver 104 [i] 12:30 M*A*S*H 217,218 [i] 13:35 Kojak II. 15 [i] 14:35 Panelák VII. 85 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges III. 19,20 [i] 18:00 M*A*S*H 217,218 [i] 19:00 Simpsonovci X. 23/23 [i] 19:30 Griffinovci III. 20 [i] 20:00 Ninja Factor I. 21,22 [i] 21:00 Blízko smrti 11 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Simpsonovci X. 23/23 [i] 23:30 Griffinovci III. 20 [i] 00:00 Ninja Factor I. 21,22 [i] 00:35 Blízko smrti 11 [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání III. 22/23 [i] 07:00 Advokáti VI. 21/23 [i] 08:00 Ochránce III. 6/23 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba II. 13/23 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 11/37 [i] 10:55 Předčasné vydání III. 22/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 21/23 [i] 13:00 Ochránce III. 6/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba II. 13/23 [i] 14:55 Umíte tančit? IV. 12/37 [i] 16:00 Předčasné vydání III. 23/23 [i] 17:00 Advokáti VI. 22/23 [i] 18:00 Ochránce III. 7/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 14/23 [i] 20:00 Dr. House V. 12/24 [i] 21:00 CSI: New York VII. 16/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 2/13 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev II. 4/12 [i] 00:10 Dr. House V. 12/24 [i] 01:05 CSI: New York VII. 16/22 [i] 02:00 Dr. House V. 13/24 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev II. 4/12 [i] 03:40 Umíte tančit? IV. 12/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Rozebráno [i] 16:55 Rozebráno [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 15 [i] 18:45 Bezpečná hranice 16 [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Říční příšery [i] 21:00 Muž, žena a divočina [i] 21:55 Tyson, jak ho neznáte 3 [i] 22:50 Jak přežít neštěstí [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků 26 [i] 01:40 Muž, žena a divočina [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 21 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Doktor z vejminku 1/7 [i] 05:40 České maličkosti [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 13/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů 22/26 [i] 10:20 Černá věž 1/6 [i] 11:15 Věšák - Václav Postránecký [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 47/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... člověk 12/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Neobyčejné životy [i] 21:55 Koncert [i] 22:50 Námluvy [i] 23:30 Losování Sportky a Šance 23:35 Na stopě [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Na cestě po středním Zimbabwe [i] 00:30 Po stopách [i] 00:45 Sváteční slovo scenáristy a režiséra Bedřicha Jeteliny [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Kuchařská pohotovost [i] 01:40 Dobrá káva v dobrém designu [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:35 Vzkaz Jaroslava Maxmiliána Kašparů [i] 05:50 Chcete je? [i] 05:55 Alchymie bytí [i] 06:20 Babylon [i] 06:50 Jazykové kurzy [i] 06:55 Redaktion D 11/13 [i] 07:10 Asi son 6/10 [i] 07:20 Máte mě! [i] 07:35 KULTURA S DVOJKOU [i] 07:50 Haló, haló! 21/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Nehasit! Hořím! [i] 10:00 Versailles [i] 11:00 Ticho po búrke [i] 12:35 Kam zmizel ten starý song [i] 13:15 Zrcadlení [i] 14:10 Toulky s Ladislavem Smoljakem po Mariánských Lázních a [i] 14:30 Živě s Jitkou Novotnou 14:32 Česko jedna báseň [i] 14:50 Nehasit! Hořím! [i] 15:50 Sarah Vaughan [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Barvy života [i] 17:55 Poklady světa [i] 18:05 Humberstone [i] 18:25 Haló, haló! 21/85 [i] 19:00 Sabotáž [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Tlustý prase [i] 21:50 Vzkaz Stanislava Klecandra [i] 22:10 Divadlo žije! [i] 22:40 Terra musica [i] 23:10 Sólo pro... Terne Čhave - Speciál [i] 23:40 Filmkompas [i] 00:10 Kultura.cz Brno [i] 00:35 Kultura.cz [i] 01:05 Klobouček 01:30 Krásný ztráty [i] 02:10 Chcete mě? [i] 02:25 Sešli se... [i] 03:10 Hrajte s námi tenis 8/14 [i] 03:20 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 03:55 Za svědky minulosti [i] 04:10 Podivuhodný svět [i] 04:35 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 70 [i] 09:35 Co mám na tobě ráda II 3 [i] 10:00 Nebezpečná posedlost [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker, Texas Ranger V 4 [i] 13:35 Námořní hlídka III 2 [i] 14:35 Gilmorova děvčata II 16 [i] 15:35 Krok za krokem V 13 [i] 16:05 Kriminálka Miami VI 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 95 [i] 18:30 Ulice 2018 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ničivá bouře 2/2 [i] 22:00 Dva a půl chlapa VII [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Rukojmí [i] 01:10 Kriminálka New York III [i] 01:55 Novashopping 02:30 Walker, Texas Ranger V [i] 03:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:00 Stefanie VIII 51, 52 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 80 [i] 08:45 M*A*S*H 81 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VIII 10 [i] 11:25 Diagnóza vražda V 19 [i] 12:25 Případ pro Sam III 14 [i] 13:25 Kutil Tim IV 18 [i] 13:55 Přátelé IX 8 [i] 14:30 Ochránce II 2 [i] 15:30 Julie Lescautová IV 13 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 63 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:20 Castle na zabití I 5 [i] 23:20 Sběratelé kostí II 18 [i] 00:20 Kriminálka Kolín V 10 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:10 Výklad snů [i] 04:05 Na čem záleží 67 [i] 04:30 Na čem záleží 68 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smiechoty [i] 05:30 Čistá láska 133/170 [i] 06:20 Doňa Barbara 167/190 [i] 07:10 Sudkyňa Hatchettová I. 18/175 [i] 07:55 Nespútaný anjel 169/194 [i] 08:45 V náručí diabla 124/182 [i] 09:50 Ulica II. 28/39 [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 Slzy Bosporu 55-56/102 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová I. 115-116/175 [i] 14:20 Rebeli na strednej 86/135 [i] 15:15 Tisíc a jedna noc 119/180 [i] 16:20 Doňa Barbara 168/190 [i] 17:15 Čistá láska 134/170 [i] 18:10 V náručí diabla 125/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 87/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 170/194 [i] 21:05 Slzy Bosporu 57-58/102 [i] 22:50 Muži na stromoch II. 10/14 [i] 23:40 Frasier VII. 18/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 170/194 [i] 00:55 Muži na stromoch II. 10/14 [i] 01:40 Frasier VII. 18/24 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová I. 115-116/175 [i] 02:40 Ulica II. 28/39 [i] 03:30 V tieni [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Angel-A [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Johanka z Arku 1. [i] 13:50 Dokonalí andílkové [i] 15:40 Sláva vítězům [i] 17:40 Chasing Holden [i] 19:30 Cesta na trůn komedie [i] 21:10 Sbohem Bafano [i] 23:15 Pořádná rána [i] 01:00 Ubaleno v Kansasu [i] 02:30 Tělo na tělo [i] 04:00 Dokonalí andílkové [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympijské hry [i] 09:00 All sport [i] 09:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 12:30 Tenis [i] 16:00 Tenis [i] 20:15 All sports [i] 20:25 Jezdectví [i] 20:30 Golf [i] 21:30 All sports [i] 21:45 Golf [i] 21:50 Plachtění [i] 21:55 All sports [i] 22:00 Watts [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 9 18 [i] 07:10 Soudkyně Amy 1 11 [i] 08:10 Soudkyně Amy 1 12 [i] 09:10 Právo a pořádek 9 17 [i] 10:10 Právo a pořádek 9 18 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 7 3 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 3 16 [i] 13:10 Uloupená nevinnost [i] 15:00 Foylova válka 7 2 [i] 17:00 Právo a pořádek 9 19 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 3 17 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 7 4 [i] 20:00 Médium 5 9 [i] 21:00 PREMIÉRA Kauzy podle Kate 1 10 [i] 22:00 PREMIÉRA Být Erikou 3 9 [i] 23:00 Únos za bílého dne [i] 00:50 Médium 5 9 [i] 01:50 Útěk za spravedlností [i] 03:40 Foylova válka 7 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Místa ve Středomoří 7 [i] 07:10 Současná architektura v Budapešti 8 [i] 07:45 Top 10 - architekti 07 [i] 08:20 Zvířecí rekordmani 37 [i] 09:25 Zelené nápady pro modrou planetu 32 [i] 10:00 Buď já nebo pes 71 [i] 10:55 Nejpřísnější rodiče na světě 20