TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 Vraždiace včely [i] 11:05 Bez stopy II. 8/24 [i] 12:00 Komisár Rex XI. 5/12 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Odložený prípad III. 3/23 [i] 13:55 Las Vegas: Kasíno III. 18/23 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Krok za krokom III. 15/23 [i] 15:25 Priatelia X. 5/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House V. 24/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 119/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:05 Nočné Televízne noviny [i] 22:30 Nebezpečná známosť [i] 00:10 Návrat [i] 01:50 Dr. House V. 24/24 [i] 02:40 Las Vegas: Kasíno III. 18/23 [i] 03:20 Komisár Rex XI. 5/12 [i] 04:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Slovensko dnes [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:45 Sladká Valentína 76/178 [i] 07:35 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Niečo za niečo [i] 09:50 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 50/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 77/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Sila lásky III. 49/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Duel [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 186/203 [i] 18:55 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Život [i] 21:05 Chodili sme spolu [i] 22:05 Správy a komentáre [i] 22:20 Počasie [i] 22:23 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Obete a tí druhí [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI. 4/22 [i] 23:40 Nash Bridges 50/54 [i] 00:25 Chodili sme spolu [i] 01:25 Život [i] 02:15 Reportéri [i] 02:40 Obete a tí druhí [i] 03:05 Svet v obrazoch [i] 03:35 Sila lásky III. 49/244 [i] 04:25 Sila lásky IV. 186/203 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Mimo času [i] 07:45 Tempo [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Bohatier Ivan 7 [i] 09:25 Fokus - práca [i] 10:15 Zdravíčko, pán doktor [i] 10:50 Žena z Kamienky [i] 11:15 Medicína [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:00 Folklór je môj podnet [i] 14:00 Národný park Nízke Tatry [i] 14:35 VAT [i] 15:05 Orientácie [i] 15:30 Cesty nádeje [i] 15:55 Kronika mesta Levoče [i] 16:35 Národnostný magazín [i] 17:00 Miestopis cechov a manufaktúr [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Dialógy o závislostiach [i] 18:29 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Spomíname na Vincenta Šikulu [i] 21:25 Utajená reč peňazí 1/13 [i] 21:50 Polícia [i] 22:00 Večer na tému [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy - Hírek [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 84 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 14 [i] 11:00 Profesionáli 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 7 [i] 14:00 Klamári I. 2 [i] 15:00 Kosti III. 9 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 6 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 85 [i] 21:15 Aféry 2 15 [i] 22:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 22 [i] 23:30 Ostreľovači [i] 01:30 Mafstory [i] 02:15 Aféry 2 15 [i] 03:10 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 22 [i] 03:50 Cesta do minulosti 3 [i] 04:30 Letecké katastrofy 5/5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 140,141 [i] 06:40 Červené ruže 200/200 [i] 07:30 Matlock VI. 14,15 [i] 09:20 Detektív Nash Bridges III. 17,18 [i] 11:30 MacGyver 103 [i] 12:30 M*A*S*H 215,216 [i] 13:35 Kojak II. 14 [i] 14:35 Panelák VII. 84 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges III. 17,18 [i] 18:00 M*A*S*H 215,216 [i] 19:00 Simpsonovci X. 22 [i] 19:30 Griffinovci III. 19 [i] 20:00 Pre hrsť dolárov [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Simpsonovci X. 22 [i] 23:30 Griffinovci III. 19 [i] 23:55 Pre hrsť dolárov [i] 01:30 Črepiny [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání III. 21/23 [i] 07:00 Advokáti VI. 20/23 [i] 08:00 Ochránce III. 5/23 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba II. 12/23 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 10/37 [i] 11:00 Předčasné vydání III. 21/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 20/23 [i] 13:00 Ochránce III. 5/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba II. 12/23 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 11/37 [i] 15:55 Předčasné vydání III. 22/23 [i] 17:00 Advokáti VI. 21/23 [i] 18:00 Ochránce III. 6/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 13/23 [i] 20:00 Dr. House V. 11/24 [i] 21:00 Změna je život II. 9/13 [i] 22:00 Cena za lidskost 10/12 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev II. 3/12 [i] 00:15 Dr. House V. 11/24 [i] 01:10 Změna je život II. 9/13 [i] 02:05 Cena za lidskost 10/12 [i] 02:55 True Blood - Pravá krev II. 3/12 [i] 03:55 Umíte tančit? IV. 11/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Zásah do konstrukce [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 13 [i] 18:45 Bezpečná hranice 14 [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Rozebráno [i] 20:35 Rozebráno [i] 21:00 Impozantní lodě [i] 21:55 Zlatá horečka - Aljaška [i] 22:50 Černé nebe [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků 25 [i] 01:40 Rozebráno [i] 02:10 Rozebráno [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 20 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Šaráda [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 12/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů 21/26 [i] 10:20 Záhady Slavičího domu 5/5 [i] 11:10 Reportéři ČT [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 46/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... člověk 11/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 4teens 5/7 [i] 21:00 Pupendo [i] 23:05 Bezbranná [i] 00:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Film o filmu Zoufalci [i] 01:35 Zajímavosti z regionů [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás z Humpolce 05:40 Vesnicopis [i] 06:00 Na hranici tradic [i] 06:25 ...a tuhle znáte? 06:55 Jazykové kurzy 14/30 [i] 07:20 Chcete mě? [i] 07:35 KULTURA S DVOJKOU [i] 07:50 Haló, haló! 20/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Nová Evropa očima Michaela Palina [i] 10:35 Počesku [i] 10:50 Maturita po sedmdesátce [i] 12:30 Příště u Vás z Vysokého Veselí s hudbou F. Kmocha a K. Vacka . Kamera a režie J. Eisner [i] 13:10 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 13:40 Hledám práci [i] 14:10 O češtině [i] 14:30 Živě s Janem Kovaříkem 14:33 Evropa dnes [i] 15:00 Na hranici tradic [i] 15:30 Evropa a já [i] 15:55 Rom_ID [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:30 Úděl nadání [i] 17:55 Cestománie [i] 18:25 Haló, haló! 20/85 [i] 19:00 Kosmopolis [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Dobrodruh [i] 21:50 Inventura Febia [i] 22:20 Záhady duše 8/12 [i] 22:55 Já a Ty a všichni ostatní [i] 00:25 Edith Piaf [i] 01:15 Hledám práci [i] 01:45 Mike Stern Band [i] 02:35 Sešli se... [i] 03:20 Hrajte s námi tenis 7/14 [i] 03:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 03:55 Setkání v Panském dvoře [i] 04:10 No problem [i] 04:35 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 69 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda II 2 [i] 10:00 Volání krve [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker, Texas Ranger V 3 [i] 13:35 Námořní hlídka III 1 [i] 14:35 Gilmorova děvčata II 15 [i] 15:35 Krok za krokem V 12 [i] 16:05 Kriminálka Miami VI 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 94 [i] 18:30 Ulice 2017 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 275 [i] 21:30 Víkend [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Žralok útočí 2 [i] 00:50 Kriminálka New York III [i] 01:30 Novashopping 02:05 Walker, Texas Ranger V [i] 02:50 Střepiny [i] 03:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:05 Stefanie VIII 49, 50 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:25 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 79 [i] 08:45 M*A*S*H 80 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VIII 9 [i] 11:25 Diagnóza vražda V 18 [i] 12:25 Případ pro Sam III 13 [i] 13:25 Kutil Tim IV 17 [i] 13:55 Přátelé IX 7 [i] 14:30 Ochránce II 1 [i] 15:30 Julie Lescautová IV 12 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Sběratelé kostí IV 4 [i] 23:15 Myšlenky zločince IV 6 [i] 00:10 Kriminálka Kolín V 9 [i] 01:10 Volejte Věštce [i] 02:55 Výklad snů [i] 03:50 Na čem záleží 65 [i] 04:20 Na čem záleží 66 [i] 04:45 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Smiechoty [i] 05:50 Čistá láska 132/170 [i] 06:35 Doňa Barbara 166/190 [i] 07:25 Sudkyňa Hatchettová I. 17/175 [i] 08:10 Nespútaný anjel 168/194 [i] 09:00 V náručí diabla 123/182 [i] 10:05 Ulica II. 27/39 [i] 10:55 Veštiareň [i] 11:55 Sabrina - mladá čarodejnica III. 6-7/25 [i] 12:45 Veronika Marsová I. 8/22 [i] 13:30 Sudkyňa Hatchettová I. 113-114/175 [i] 14:35 Rebeli na strednej 85/135 [i] 15:30 L.O.V.E. [i] 16:20 Doňa Barbara 167/190 [i] 17:15 Čistá láska 133/170 [i] 18:10 V náručí diabla 124/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 86/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 169/194 [i] 21:05 Slzy Bosporu 55-56/102 [i] 22:50 Povedz, kto ťa zabil I. 4/9 [i] 23:40 Frasier VII. 17/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 169/194 [i] 01:00 Povedz, kto ťa zabil I. 4/9 [i] 01:40 Frasier VII. 17/24 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová I. 113-114/175 [i] 02:45 Ulica II. 27/39 [i] 03:30 V tieni [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Prázdniny s Violou [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 13:40 Tesáky [i] 15:30 Hodinu nevíš... [i] 17:20 Jarní úklid s.r.o. [i] 19:00 Muž z Elysejských polí [i] 20:55 Cesta na trůn komedie [i] 22:35 Masakr na střední škole [i] 00:20 Past [i] 02:00 Jindabyne [i] 04:00 Jarní úklid s.r.o. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Cyklistika [i] 10:00 Tenis [i] 11:30 Watts [i] 12:30 Tenis [i] 16:00 Tenis [i] 20:15 Watts [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 9 17 [i] 07:10 Soudkyně Amy 1 10 [i] 08:10 Soudkyně Amy 1 11 [i] 09:10 Bratři a sestry 3 21 [i] 10:10 Bratři a sestry 3 22 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 7 2 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 3 15 [i] 13:10 Hříchy minulosti [i] 15:00 Foylova válka 7 1 [i] 17:00 Právo a pořádek 9 18 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 3 16 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 7 3 [i] 20:00 Médium 5 8 [i] 21:00 Cesta k úspěchu [i] 22:50 Bratři a sestry 3 21 [i] 23:50 Bratři a sestry 3 22 [i] 00:50 Médium 5 8 [i] 01:50 Uloupená nevinnost [i]