Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:15 Vytúžené dieťa [i] 11:05 Bez stopy II. 7/24 [i] 12:00 Komisár Rex XI. 4-4/12 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad III. 2/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno III. 17/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom III. 14/23 [i] 15:30 Priatelia X. 4/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House V. 23/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Policajti na baterky [i] 22:00 Partička [i] 22:40 Nočné Televízne noviny [i] 23:05 Poliši z Rena [i] 00:30 Chlipnosť nadovšetko [i] 02:05 Boj s tieňom [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 06:00 3 2 1 štart! [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy STV [i] 07:10 Svet v obrazoch [i] 07:35 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:05 Niečo za niečo [i] 09:50 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 49/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 76/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky III. 48/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Duel [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 185/203 [i] 18:55 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Tam, kde je raj koní [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:00 Počasie [i] 22:03 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Reportéri [i] 22:40 Bratstvo neohrozených 7/10 [i] 23:50 Extra [i] 00:20 Nash Bridges 49/54 [i] 01:05 Tam, kde je raj koní [i] 02:35 O 5 minút 12 [i] 03:40 Sila lásky III. 48/244 [i] 04:30 Sila lásky IV. 185/203 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Polícia [i] 07:30 Mimo času [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@espanol 7/13 [i] 08:55 Zlatobránsky pamätníček [i] 09:35 Fokus - rodina [i] 10:25 Cesty nádeje [i] 10:50 Portrét [i] 11:30 Jozef Budský [i] 12:30 Profesionál [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:15 A pri tom speve [i] 13:55 Umenie 2011 [i] 14:25 Kinorama [i] 14:50 Autosalón [i] 15:20 Kométy a legendy [i] 15:45 Mediálni špióni [i] 16:30 Rómsky magazín [i] 16:55 Potulky po Chorvátsku 1. časť [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:05 VAT [i] 18:30 Večerníček 7/7 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Kronika mesta Levoče [i] 20:30 Žena z Kamienky [i] 21:00 Medicína [i] 22:05 Transylvánia [i] 23:40 Anjeli strážni Pati Jarjabkovej [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy - Hírek [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 83 [i] 10:00 Áno, šéfe! [i] 11:00 Profesionáli VI. 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 NOVINY ŠPECIÁL - Tragický let Air France 447 [i] 14:15 Doba ľadová [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 5 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 84 [i] 21:15 Profesionáli V. 1 [i] 22:15 Farmár hľadá ženu 2 [i] 23:15 ČREPINY [i] 00:00 Darované srdce [i] 01:50 Čakaj nehybne [i] 03:15 ČREPINY [i] 03:50 Cesta do minulosti 2 [i] 04:30 Letecké katastrofy 4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 138,139 [i] 06:40 Červené ruže 199 [i] 07:30 Matlock VI. 12,13 [i] 09:20 Detektív Nash Bridges III. 15,16 [i] 11:30 MacGyver 102 [i] 12:30 M*A*S*H 213,214 [i] 13:35 Kojak II. 13 [i] 14:35 Panelák VII. 83 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges III. 15,16 [i] 18:00 M*A*S*H 213,214 [i] 19:00 Simpsonovci X. 21 [i] 19:30 Griffinovci III. 18 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 19,20 [i] 21:45 Ochrana svedkov I. 2 [i] 22:45 Mravnostné oddelenie II. 2 [i] 23:45 Simpsonovci X. 21 [i] 00:15 Griffinovci III. 18 [i] 00:30 Ochrana svedkov I. 2 [i] 01:10 Mravnostné oddelenie II. 2 [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání III. 20/23 [i] 07:00 Advokáti VI. 19/23 [i] 08:00 Ochránce III. 4/23 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba II. 11/23 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 9/37 [i] 11:00 Předčasné vydání III. 20/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 19/23 [i] 13:00 Ochránce III. 4/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba II. 11/23 [i] 15:00 Kdopak to mluví 2 [i] 16:35 Můj nejhorší týden 2/16 [i] 17:05 Advokáti VI. 20/23 [i] 18:00 Ochránce III. 5/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 12/23 [i] 20:00 Dr. House V. 10/24 [i] 21:00 Wallande 3/3 [i] 23:00 Italské námluvy [i] 01:05 Dr. House V. 10/24 [i] 01:55 Wallande 3/3 [i] 03:30 Umíte tančit? IV. 10/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce 64 [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce 64 [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Vyrobeno v továrně [i] 16:55 Vyrobeno v továrně [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 11 [i] 18:45 Bezpečná hranice 12 [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Zásah do konstrukce [i] 21:00 Mečouni - život na udici 10 [i] 21:55 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem [i] 22:50 Američtí dřevorubci [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků 24 [i] 01:40 Zásah do konstrukce [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 19 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkoušky z dospělosti 3/6 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 11/52 [i] 09:25 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů 20/26 [i] 10:15 Záhady Slavičího domu 4/5 [i] 11:10 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 45/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... člověk 10/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kuchařská pohotovost [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky 22/39 [i] 21:05 Reportéři ČT [i] 21:45 Na cestě po středním Zimbabwe [i] 22:15 Na stopě [i] 22:40 ČT Live - Vichry [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 00:35 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Postřehy Karla Kyncla [i] 05:05 Záhady duše 7/12 [i] 05:35 Křesťanský magazín [i] 06:00 Folklorní magazín [i] 06:25 Počesku [i] 06:35 Jazykové kurzy 3/7 [i] 07:10 Knižní svět [i] 07:40 Haló, haló! 19/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Tragédie bez zjevné příčiny [i] 10:25 Bílá místa [i] 10:40 Abeceda komunistických zločinů 22/26 [i] 10:55 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria 6/6 [i] 11:50 Záhady starého Egypta [i] 12:10 Vzduch je naše moře [i] 12:30 Jasněnka Kohoutová [i] 13:05 Klíč [i] 13:35 Deset století architektury [i] 13:50 Hledání ztraceného času 1 [i] 14:10 Československý filmový týdeník 1961 837/2379 [i] 14:30 Živě s Václavem Žmolíkem 14:35 Bílá místa [i] 14:55 Abeceda komunistických zločinů 23/26 [i] 15:15 Záhady starého Egypta [i] 15:35 Vášeň sběratelská [i] 16:00 Válečníci 1/6 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Objev v Českých Budějovicích [i] 17:15 Vylodění - Den D 2/2 [i] 18:10 Haló, haló! 19/85 [i] 19:00 Game Page [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Čínská kapitalistická revoluce 1/2) [i] 21:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:30 Historie.cs [i] 22:30 Symetrie [i] 00:10 Mike Stern Band [i] 01:00 Opouštíme ráj [i] 01:55 Folk a kolem [i] 02:25 Sešli se... [i] 03:25 Hrajte s námi tenis 6/14 [i] 03:35 Setkání v Panském dvoře [i] 03:50 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:00 Od Dana k Dama [i] 04:35 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 68 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda II 1 [i] 09:55 Ďábelský déšť [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker, Texas Ranger V 2 [i] 13:35 Námořní hlídka II 13 [i] 14:35 Gilmorova děvčata II 14 [i] 15:35 Krok za krokem V 11 [i] 16:05 Kriminálka Miami VI 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 93 [i] 18:30 Ulice 2016 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ničivá bouře 1/2 [i] 22:00 Dva a půl chlapa VII [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 6 [i] 23:55 Face the Pro [i] 00:50 Mrtvá zóna VI 9 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Bujné fantazie 24, 25 [i] 03:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 VIP zprávy 08:30 M*A*S*H 78 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 To je vražda, napsala VIII 8 [i] 11:10 Diagnóza vražda V 17 [i] 12:10 Případ pro Sam III 12 [i] 13:10 Kutil Tim IV 16 [i] 13:40 Přátelé IX 6 [i] 14:20 Ochránce I 10 [i] 15:20 Julie Lescautová IV 11 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 62 [i] 21:20 Šéf na grilu [i] 22:10 Partička [i] 22:50 Anatomie lži II 6 [i] 23:50 Sběratelé kostí II 17 [i] 00:45 Kriminálka Kolín V 8 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:30 Výklad snů [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Čistá láska 131/170 [i] 05:55 Doňa Barbara 165/190 [i] 06:40 Columbo III. 8/8 [i] 08:40 V náručí diabla 122/182 [i] 09:45 Ulica II. 26/39 [i] 10:35 Veštiareň [i] 11:35 Skutočný príbeh: Závislá od lásky [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová I. 111-112/175 [i] 14:15 Rebeli na strednej 84/135 [i] 15:15 Tisíc a jedna noc 118/180 [i] 16:10 Doňa Barbara 166/190 [i] 17:05 Čistá láska 132/170 [i] 18:00 V náručí diabla 123/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 85/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 168/194 [i] 20:55 Danielle Steelová: Úplne neznáma [i] 22:45 Veronika Marsová I. 8/22 [i] 23:30 Frasier VII. 16/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 168/194 [i] 00:50 Danielle Steelová: Úplne neznáma [i] 02:15 Frasier VII. 16/24 [i] 02:40 Sudkyňa Hatchettová I. 111-112/175 [i] 03:20 AHA [i] 03:50 V tieni [i] 04:05 Lampáreň [i] 04:45 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:45 Druhá manželka [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Dobrodružství Toma Palečka a Malenky [i] 13:30 Poslední loupež [i] 15:30 Metropolitan [i] 17:20 Repli-Kate [i] 19:05 Otec Naděje [i] 21:00 Muž z Elysejských polí [i] 22:55 Tělo na tělo [i] 00:30 Síla odvahy [i] 02:25 Vlad Narážeč [i] 04:05 Hlavní zprávy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:45 Tenis [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:15 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:45 Motorismus [i] 15:45 Tenis [i] 17:00 Cyklistika [i] 18:15 Fotbal [i] 19:30 Fotbal [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Cyklistika [i] 23:30 Fotbal [i] 00:30 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 9 16 [i] 07:10 Soudkyně Amy 1 9 [i] 08:10 Soudkyně Amy 1 10 [i] 09:10 Být Erikou 3 8 [i] 10:10 Kauzy podle Kate 1 9 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 7 1 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 3 14 [i] 13:10 Honička s osudem [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 13 8 [i] 17:00 Právo a pořádek 9 17 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 3 15 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 7 2 [i] 20:00 Médium 5 6 [i] 21:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 2 19 [i] 22:00 Kauzy podle Kate 1 9 [i] 23:00 Být Erikou 3 8 [i] 00:00 Médium 5 6 [i] 01:00 Médium 5 7 [i] 02:00 Poslední sbohem [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru 13 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Žralok U 1 [i] 06:00 Éra Tudorovců [i] 07:00 Po proudu Yukonu [i] 08:05 Zvířecí rekordmani 56 [i] 09:05 Odporné od přírody [i] 10:00 Buď já nebo pes 69 [i] 10:55 Nejpřísnější rodiče na světě 19 [i] 11:50 Hranice možností [i] 12:20 Poslední vyhynutí [i] 13:20 Zvířata, která stvořila dějiny 6 [i] 13:55 Charles Darwin a strom života [i] 15:00 Pouštní lvi [i] 16:00 Nahá věda 1 [i] 17:05 Budování říše 6 [i] 18:00 Nepotopitelný Titanik [i] 19:00 Putování dinosaurů [i] 20:35 První apokalypsa 1