TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Flash Gordon 20/22 [i] 06:00 Záhady Sylvestera a Tweetyho III. 9-10/26 [i] 06:20 Fantastický Spiderman I. 15/26 [i] 06:45 Scoobyho nové záhady 3/13 [i] 07:10 Flintstonovci v akcii 35/54 [i] 07:35 Alf II. 6-7/24 [i] 08:35 Hotel pre psov [i] 10:25 Dva a pol chlapa III. 24/24 [i] 10:55 Nebezpečná zásielka [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:00 Gejša [i] 16:30 Rýchle Televízne noviny [i] 16:35 Ľadové ostrie 3: Splnený sen [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Žraločia svorka [i] 23:25 Nico - viac než zákon [i] 01:20 Tank [i] 03:10 Škandál [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Zmenáreň [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 ... a just! (dohoda možná) [i] 06:55 Autosalón [i] 07:20 101 dalmatíncov 22/65 [i] 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala 22/65 [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:35 Superchyty [i] 09:05 Bambusová dievčina [i] 10:05 3 2 1 štart! [i] 10:20 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Postup [i] 16:00 Pošta pre teba [i] 17:10 Šláger na šláger [i] 17:30 Zmenáreň [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Skutočný príbeh: Únos 1/2 [i] 21:50 Skutočný príbeh: Únos 2/2 [i] 23:30 Agatha Christie : Poirot [i] 01:10 Skutočný príbeh: Únos 1/2 [i] 02:45 Skutočný príbeh: Únos 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Mimo času [i] 07:20 Národnostné správy [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pestúni zvierat 14 [i] 09:00 Kapura [i] 09:40 Farmárska revue [i] 10:00 Sv.liturgia na sviatok Zoslania Ducha Svätého [i] 12:00 Nedeľné matiné s Petrom Michalicom [i] 12:40 Orientácie [i] 13:05 Slovo [i] 13:10 Apokalypsa - Druhá svetová vojna 4/6 [i] 14:05 Família [i] 14:40 Folklórny festival Východná [i] 15:35 Anjeli strážni Pati Jarjabkovej [i] 16:10 Magda Paveleková jubiluje [i] 18:05 Z tvorby lokál. a reg. TV-Lotos [i] 18:30 Večerníček 6/7 [i] 18:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 21:00 Keno 10 [i] 21:10 Umenie 2011 [i] 21:35 Kinorama [i] 22:10 Noc v archíve [i] 23:10 3 2 1 štart! [i] 23:25 Slovo [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy STV "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Incident [i] 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:15 Na pokraji smrti 2 [i] 08:15 Káčerovo I. [i] 10:00 Zmena je život 11,12 [i] 11:55 Stratené duše IV. 12 [i] 12:50 Hovorme o sexe 17 [i] 13:15 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 14:15 Káčerovo I. [i] 15:15 Dnes neumieraj [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Doba ľadová [i] 22:00 Scary Movie 2 [i] 23:45 Kellyho gang [i] 02:00 Rómeo a Júlia podľa Williama Shakespeara [i] 04:00 Na pokraji smrti 2 [i] 04:35 Zmena je život 11,12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Nočné reprízy 05:30 Siska 57 [i] 06:40 "Poplach v oblacích" [i] 07:50 Magnum VI. 6,7 [i] 09:50 Osudná hodina 2 [i] 11:00 Život po ľuďoch 1,2/10 [i] 12:50 V zakázanej zóne: Air Force One [i] 13:50 Simpsonovci X. 19 [i] 14:20 Griffinovci III. 16 [i] 14:50 "Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky" [i] 16:50 Detektív Extralarge: Jo-Jo [i] 19:00 Simpsonovci X. 20 [i] 19:30 Griffinovci III. 17 [i] 20:00 Zlatý poklad [i] 22:00 "Vítr v kapse" [i] 23:35 "Láska na druhý pohled" [i] 01:00 Osudná hodina 2 [i] 02:00 "Sólo pro starou dámu" [i] 03:25 "Ostře sledované vlaky" [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 16/16 [i] 06:55 Advokáti V. 8/22 [i] 07:55 The Amazing Race XVI. 9/12 [i] 08:55 Pán času IV. 9/13 [i] 10:00 Star Trek III: Hledání Spocka [i] 12:05 Pán času IV. 10/13 [i] 13:05 The Amazing Race XVI. 12/12 [i] 14:05 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 1/15 [i] 15:05 Kdopak to mluví [i] 17:00 Advokáti V. 8/22 [i] 18:00 Dr. House VI. 15/21 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 7/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 3/24 [i] 21:00 Wallande 2/3 [i] 23:00 Boj o čas II. 17/22 [i] 00:00 Internát 3/6 [i] 01:25 Wallande 2/3 [i] 03:05 Dr. House VI. 15/21 [i] 03:50 Námořní vyšetřovací služba III. 3/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci 7 [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Jak se to dělá [i] 06:50 Jak to funguje [i] 07:15 Možné i nemožné 2 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 47 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 48 [i] 10:00 Dráha tornád [i] 10:55 Zásah do konstrukce [i] 11:50 Muž, žena a divočina [i] 12:45 Mečouni - život na udici 9 [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Nebezpečné pobřeží 3 [i] 15:05 Nebezpečné pobřeží 4 [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Černé nebe 9 [i] 17:20 Jízda [i] 18:15 Pátá rychlost 9 [i] 18:45 Pátá rychlost 10 [i] 19:10 Rození obchodníci 7 [i] 20:05 Dvojí přežití 7 [i] 21:00 Ross Kemp - po stopách pirátů [i] 21:55 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa [i] 22:50 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě [i] 23:45 Kaskadérští fanatici [i] 00:15 Kaskadérští fanatici [i] 00:40 Superstroje [i] 01:40 Dvojí přežití 7 [i] 02:40 Možné i nemožné 2 [i] 03:40 Jak se to dělá 13 [i] 04:05 Impozantní lodě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:55 Návštěva v ZOO [i] 06:05 Čertova skála [i] 06:40 Zpívánky [i] 06:50 Trojčátka 24/26 [i] 07:15 Tancuj, tancuj 7/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Zkoušky z dospělosti 3/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo scenáristy a režiséra Bedřicha Jeteliny [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:10 Svět ČT [i] 14:35 Film o filmu - Pupendo [i] 14:55 Muž z prvního století [i] 16:30 Šéfe, vrať se [i] 17:55 Krásy evropského pobřeží [i] 18:05 Arabela 10/39 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Alma [i] 21:40 168 hodin [i] 22:10 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN [i] 23:20 Losování Sportky a Šance 23:25 Svět ČT [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Nelítostná rasa [i] 01:40 Všechnopárty [i] 02:25 Kalendárium [i] 02:40 Po stopách [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příběh vyhozeného filmu [i] 05:15 Uchem jehly [i] 05:40 Cesty víry [i] 06:05 Chcete je? [i] 06:10 Šumné stopy 8/10 [i] 06:40 Barvy života [i] 07:40 Magické hory 1/13 [i] 08:00 Zrezivělá krása [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Hledání ztraceného času 1 [i] 09:30 Svatodušní bohoslužba [i] 10:30 Duše [i] 10:45 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 10:55 Nedej se [i] 11:15 Svět umění [i] 12:05 Chcete mě? [i] 12:20 Máte mě! [i] 12:35 Království divočiny [i] 13:05 Kamera na cestách [i] 14:00 Mýty a fakta historie [i] 14:50 Poklady světa [i] 15:00 Thingvellir [i] 15:20 Edvard Munch [i] 16:10 Deset století architektury [i] 16:30 Vesnicopis [i] 16:50 Křesťanský magazín [i] 17:15 Cesty víry [i] 17:45 Uchem jehly [i] 18:10 O češtině [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Klobouček [i] 19:30 Folk a kolem [i] 20:00 Paparazzi na Riviéře [i] 21:05 Na plovárně s Janem Gehlem [i] 21:35 The Doors [i] 23:50 Řím II 4/10 [i] 00:45 Babylon [i] 01:10 Medúza 01:40 kult_off [i] 02:05 Svět umění [i] 02:50 Brno Open 2007 [i] 03:35 Ježíš je normální [i] 04:40 Zpráva o krajině [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:05 Pirátova rodinka 23 [i] 06:35 Bolek a Lolek 16 [i] 06:50 Batman vítězí III 5 [i] 07:15 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 10 [i] 07:40 Spongebob v kalhotách 30 [i] 08:10 Skippy 39 [i] 08:40 Babicovy dobroty [i] 09:20 Koření [i] 10:20 Vražda v hotelu Excelsior [i] 12:15 O Popelce trochu jinak [i] 14:10 Druhá nebo první [i] 16:30 Holky z porcelánu [i] 18:30 Televizní noviny [i] 18:55 Velká cena Kanady [i] 20:50 Černí baroni [i] 22:55 Střepiny [i] 23:25 Prostě sexy [i] 01:10 Novashopping 01:45 Kriminálka New York III [i] 02:25 Návrat komisaře Rexe IX 4 [i] 03:50 Stefanie VIII 47, 48 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 S Italem v kuchyni [i] 06:00 Zpravodajství TV Prima 07:10 Pokémon: Diamant a perla XI 32 [i] 07:40 Mistr Manny I 5 [i] 08:10 Svět ve válce 14 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 M*A*S*H 77 [i] 10:25 M*A*S*H 78 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Zločiny v zahradách I 3 [i] 14:05 Vyhrávat potichu [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VI [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Mumie [i] 22:45 Máš minutu! [i] 23:50 Gladiátor [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Zločiny v zahradách I 3 [i] 04:25 Svět ve válce 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smiechoty [i] 05:30 Chuťovky [i] 06:25 Čistá láska 130/170 [i] 07:35 Rosamunde Pilcherová: Úskalia lásky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Sabrina - mladá čarodejnica III. 7/25 [i] 10:40 Summerland I. 4/13 [i] 11:40 Zločiny na mori II. 17/26 [i] 13:00 Columbo III. 8/8 [i] 14:50 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 41/129 [i] 16:25 Čistá láska 131/170 [i] 17:25 Priateľky [i] 18:00 Alpská klinika [i] 20:00 Gejša [i] 22:40 Skutočný príbeh: Závislá od lásky [i] 00:25 Môj vrah sa vracia [i] 02:15 Zločiny na mori II. 17/26 [i] 03:05 PROMINENTI [i] 03:30 Nočné lampy [i] 04:10 V tieni [i] 04:25 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:55 Johanka z Arku 2. [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Ulovit miliardáře [i] 13:45 Kamufláž [i] 15:35 Angel-A [i] 17:10 Prázdniny s Violou [i] 18:55 Zmizení [i] 20:50 Cvokař [i] 22:40 Past [i] 00:20 Jindabyne [i] 02:25 Puls [i] 04:10 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    09:30 Motorismus [i] 10:00 Motorismus [i] 11:45 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Motorismus [i] 15:15 Motorismus [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:00 Tenis [i] 18:30 Motorismus [i] 19:00 Motorismus [i] 19:30 Jezdectví [i] 20:45 Motorismus [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:30 Tenis [i] 23:45 Jezdectví [i] 00:15 Motorismus [i] 00:45 Motorismus [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Detektiv Nash Bridges 3 10 [i] 07:20 Detektiv Nash Bridges 3 11 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3 12 [i] 09:20 Detektiv Nash Bridges 3 13 [i] 10:20 Detektiv Nash Bridges 3 14 [i] 11:20 Bratři a sestry 3 19 [i] 12:20 Bratři a sestry 3 20 [i] 13:20 Rosnička [i] 15:00 Poslední sbohem [i] 17:00 Právo a pořádek 9 14 [i] 18:00 Být Erikou 3 8 [i] 19:00 Kauzy podle Kate 1 9 [i] 20:00 Dobrá manželka 2 18 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 3 21 [i] 22:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 3 22 [i] 23:00 Pidilidi [i] 00:50 Dobrá manželka 2 18 [i] 01:50 Být Erikou 3 8 [i] 02:50 Soudkyně Amy 1 6 [i] 03:50 Soudkyně Amy 1 7 [i] 04:50 Soudkyně Amy 1 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Ostrov tučňáků 6 [i] 06:00 Naděje pro divočinu 5 [i] 07:00 Objevy starověku 2 [i] 08:00 Univerzum:Od sucha k potopě [i] 09:05 Udržitelnost v praxi [i] 09:25 Na chalupě den za dnem 4 [i] 10:25 Hostina se smrtí 1 [i] 11:35 Nejpřísnější rodiče světa 35 [i] 12:45 Buď já nebo pes 60 [i] 13:45 Jamie ukáže, co umí 4 [i] 14:50 Země: Planeta a její moc 1 [i] 15:55 Žralok U 1 [i] 16:55 Technika nemožného 2 [i] 17:55 Egyptské mumie zvířat 2 [i] 19:00 Odvěká cesta lidstva 5 [i] 20:05 Zmizelé světy 15 [i] 21:05 Bitva 360 10 [i] 22:10 Smrtící válečníci 7 [i] 23:05 Divoký západ 2 [i] 00:10 Reportéři v akci : Japonsko [i] 01:10 Strategie útěku [i] 02:15 Univerzum:Od sucha k potopě [i] 03:15 Země: Planeta a její moc 1 [i] 04:10 Zmizelé světy 15 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Rok jedna [i] 07:35 Zoolander [i] 09:00 Temple Grandinová [i] 10:50 Zlato [i] 12:10 Strom v srdci [i] 13:40 Poslední píseň [i] 15:30 Rande v Římě [i] 17:00 Harry Potter a Princ dvojí krve [i] 19:30 Před kamerou 25 [i] 20:00 Bez soucitu [i] 21:35 Hra o trůny 5 [i] 22:35 Dorian Gray [i] 00:25 Dívka na přání [i] 01:45 Tajemná minulost