Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Záhady Sylvestera a Tweetyho III. 8/26 [i] 05:40 Fantastický Spiderman I. 14/26 [i] 06:00 Scoobyho nové záhady 2/13 [i] 06:25 Flintstonovci v akcii 34/54 [i] 06:50 Alf II. 4-5/24 [i] 07:50 Majster balič [i] 09:30 Dva a pol chlapa III. 22-23/24 [i] 10:25 Waynov svet [i] 12:10 Česko Slovenská SuperStar - Veľké finále [i] 15:40 Rýchle Televízne noviny [i] 15:45 Dannyho dvanástka [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Hotel pre psov [i] 22:05 Výkupné [i] 00:25 Temný úsvit [i] 02:35 Kolty siedmich statočných [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Udalosti ČT [i] 05:40 Slovensko dnes [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:35 Sladká Valentína 75/178 [i] 07:18 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou 1 [i] 07:20 101 dalmatíncov 21/65 [i] 07:45 Rýchla rota Chipa a Dala 21/65 [i] 08:10 Fidlibumove rozprávky [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:05 Stratená melódia 3/7 [i] 09:35 Stratená melódia 4/7 [i] 10:00 Chalani [i] 11:05 Bud Bindi [i] 11:40 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i] 12:40 Autosalón [i] 13:10 Koniec veľkých prázdnin 2/6 [i] 14:10 Koniec veľkých prázdnin 3/6 [i] 15:15 Sever proti Juhu I 8/12 [i] 16:00 Sever proti Juhu I 9/12 [i] 16:55 ... a just! (dohoda možná) [i] 17:25 Postav dom, zasaď strom [i] 17:55 Z mesta do mesta [i] 18:25 Dempsey a Makepeacová [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Liečivé ruky [i] 22:45 Predám šéfa [i] 00:25 Dempsey a Makepeacová [i] 01:15 Liečivé ruky [i] 02:40 Predám šéfa [i] 04:10 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Mimo času [i] 07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Extr@espanol 7/13 [i] 09:20 Totálne fenomenálne 29 [i] 09:35 Keď nestačíte s dychom - Chronická obštrukčná choroba pľúc [i] 10:40 Strážca divočiny [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej - ako sa rodí vzťah [i] 13:10 Cesty nádeje [i] 13:35 Família [i] 14:15 Poltón [i] 14:45 Gen.sk [i] 15:00 Kapura [i] 15:40 Farmárska revue [i] 16:00 Československý filmový týždenník [i] 16:15 Klub Rozmarín [i] 16:45 Jozef Budský [i] 17:40 Bakalári [i] 18:10 Pestúni zvierat 14 [i] 18:35 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 18:40 Večerníček 5/7 [i] 18:45 Ranč [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Apokalypsa - Druhá svetová vojna 4/6 [i] 21:00 Pesničkári slovenskí [i] 21:15 Anjeli strážni Pati Jarjabkovej [i] 21:45 Nepokojný [i] 23:25 BJD 2010 Roberta Gambarini Quartet (Taliansko) [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:00 Legenda o Tarzanovi [i] 06:45 Kutil Manny II. [i] 07:40 Timon a Pumbaa I. [i] 08:00 Gumkáči IV. [i] 09:00 Áno, šéfe! [i] 10:00 Ako na vec [i] 12:15 Panna Aquamarine [i] 14:15 Panelák VII. 83 [i] 15:30 Nebezpečná rýchlosť [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:15 Profesionáli 5 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Dnes neumieraj [i] 23:00 Zuby [i] 01:00 Karanténa [i] 02:30 NOVINY ŠPECIÁL - Tragický let Air France 447 [i] 03:30 Zuby [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Cyranov ostrov 4 [i] 05:40 Sever a juh 9,10 [i] 07:15 "Den pro mou lásku" [i] 09:00 Doktorka Quinnová 87,88 [i] 11:00 Veštenie NAŽIVO [i] 12:00 Magnum VI. 4,5 [i] 14:00 Simpsonovci X. 18 [i] 14:30 Griffinovci III. 15 [i] 15:15 Syn draka 1,2/2 [i] 19:00 Simpsonovci X. 19 [i] 19:30 Griffinovci III. 16 [i] 20:00 Manželovo tajomstvo [i] 22:00 Profesionáli 3 [i] 22:50 Extrémne vlaky 1,2/8 [i] 00:30 Črepiny [i] 01:15 Webmaster [i] 02:00 Magnum VI. 4 [i] 03:00 "Hoří, má panenko" [i] 04:00 Otecko na nedeľu [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 15/16 [i] 08:00 Advokáti V. 7/22 [i] 09:00 The Amazing Race XVI. 8/12 [i] 10:00 Star Trek II: Khanův hněv [i] 12:10 Pán času IV. 9/13 [i] 13:10 The Amazing Race XVI. 11/12 [i] 14:10 Poslední trosečník XIX. - Samoa 16/16 [i] 15:00 Velký táta [i] 16:55 Advokáti V. 7/22 [i] 18:00 Předčasné vydání 15/23 [i] 19:00 Změna je život II. 8/13 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 6/23 [i] 21:00 Wallande 1/3 [i] 23:00 Někdo to rád hloupé 1/21 [i] 00:00 Californication III. 4/12 [i] 00:35 Předčasné vydání 15/23 [i] 01:30 Wallande 1/3 [i] 03:15 Někdo to rád hloupé 1/21 [i] 04:05 Californication III. 4/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Jízda [i] 07:15 Dvojí přežití [i] 08:10 Mečouni - život na udici 9 [i] 09:05 Zásah do konstrukce [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii [i] 10:55 Nejlepších deset [i] 11:50 Impozantní lodě [i] 12:45 Černé nebe 10 [i] 13:40 Jízda [i] 14:35 Učeň rychlých kol [i] 15:30 Ďábelské stroje [i] 16:00 Ďábelské stroje [i] 16:25 Jak se to dělá 1 [i] 16:55 To taky zvládnu 2 [i] 17:20 Nejlepších deset [i] 18:15 Zázraky vytvořené lidmi v Asii [i] 19:10 Impozantní lodě [i] 20:05 Závody ve stavění aut [i] 21:00 Rození obchodníci 7 [i] 21:55 Národ šílenců [i] 22:50 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem [i] 23:45 Mečouni - život na udici 8 [i] 00:40 Američtí dřevorubci [i] 01:40 Dvojí přežití [i] 02:40 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem [i] 03:40 Jak se to dělá 12 [i] 04:05 Závody ve stavění aut [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:20 Sváteční slovo pedagoga Aleše Rolečka [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:55 Malý televizní kabaret [i] 06:30 Babar 21/26 [i] 06:55 Willy Fog na cestě kolem světa 23/26 [i] 07:20 Věda je detektivka 21/26 [i] 07:45 Bimbuli [i] 08:00 Cesta do vesmíru 24,25 [i] 08:15 Pirátské rádio [i] 09:40 Zprávičky [i] 09:55 Bludiště [i] 10:30 Sny o bizonech [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 Jak na ryby s Rudou Hrušínským [i] 13:30 Callasová a Onassis 2/2 [i] 15:10 Sever a Jih II 4/12 [i] 16:05 Dempsey a Makepeaceová 20/31 [i] 16:50 Krásy evropského pobřeží [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Uvolněte se, prosím [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Manéž Bolka Polívky [i] 21:20 Král Artuš [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Nepsaná dohoda [i] 01:00 Dvaadvacítka [i] 01:30 Pod pokličkou [i] 02:00 13. komnata Soni Červené [i] 02:25 Pošta pro tebe [i] 03:20 Televarieté [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Klíč [i] 05:25 Ta naše povaha česká [i] 05:50 Ludmila Brychtová [i] 06:20 Zvířecí kameramané 7/13 [i] 06:45 Zvířecí kameramané 8/13 [i] 07:10 Vesmírná odysea Alexeje Leonova [i] 08:10 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Náš venkov [i] 09:30 Folklorní magazín [i] 10:00 ...a tuhle znáte? [i] 11:00 Československý filmový týdeník 1961 836/2379 [i] 11:15 Divadlo žije! [i] 11:45 Game Page [i] 12:10 Medúza [i] 12:35 kult_off [i] 13:05 Filmkompas [i] 13:35 Čtenářský deník... [i] 13:50 Knižní svět [i] 14:20 Zázračná planeta 2/2 [i] 15:15 Poslední středomořský tuleň [i] 16:15 Toulky s Ladislavem Smoljakem po Mariánských Lázních a [i] 16:30 Srdce v zajetí [i] 18:10 Magické hory 1/13 [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Hudební vizitka [i] 19:30 Terra musica [i] 20:00 Šumné stopy 8/10 [i] 20:35 Jan Schmid [i] 21:30 Takzvaný večer na přidanou [i] 22:00 Zrcadlení [i] 22:55 Neklidný [i] 00:35 Kosmopolis [i] 01:05 Bitva proti proudu [i] 02:00 Malá Velká Británie 10/22 [i] 02:30 Eurovizní soutěž mladých hudebníků 2010 [i] 04:15 Recitál Jana Nedvěda [i] 04:50 Krásy evropského pobřeží [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:45 Pirátova rodinka 22 [i] 06:10 Bolek a Lolek 15 [i] 06:25 Myšák Stuart Little 7 [i] 06:55 Spongebob v kalhotách 29 [i] 07:20 Přežil jsem 6 [i] 08:10 Tučňáci z Madagaskaru II 4 [i] 08:40 Česko Slovenská SuperStar [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Právě začínáme [i] 14:15 Neohlížej se, jde za námi kůň [i] 15:55 Dokonalá bouře [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Už jsme doma? [i] 22:00 Kráčející skála [i] 23:40 Nesmiřitelní [i] 01:55 Novashopping 02:35 Volejte Novu [i] 03:00 Áčko [i] 03:55 Stefanie VIII 45, 46 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 07:05 Pokémon: Diamant a perla XI 31 [i] 07:35 Mistr Manny I 4 [i] 08:05 M*A*S*H 76 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:50 Kam na výlet? [i] 10:20 Šéf na grilu [i] 11:10 Letiště [i] 14:10 Zpátky ve hře [i] 16:00 Julie Lescautová VII 8 [i] 17:50 Prima sobota [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Když si Chuck bral Larryho [i] 22:30 Rychle a zběsile: Tokijská jízda [i] 00:40 Denní hlídka [i] 03:15 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Chuťovky [i] 06:25 Priateľky [i] 07:00 Čistá láska 129/170 [i] 08:10 Posteľ plná ruží [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Sabrina - mladá čarodejnica III. 6/25 [i] 11:10 Summerland I. 3/13 [i] 12:10 Zločiny na mori II. 16/26 [i] 13:25 Columbo III. 7/8 [i] 15:20 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 40/129 [i] 16:55 Čistá láska 130/170 [i] 17:55 Elisa z Rivombrosy I. 13/13 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Úskalia lásky [i] 21:45 Alpská klinika [i] 23:35 Znovu po smrti [i] 01:40 Columbo III. 7/8 [i] 03:15 Zločiny na mori II. 16/26 [i] 04:05 Nočné lampy [i] 04:45 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:55 Johanka z Arku 1. [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Druhá strana postele [i] 14:00 Elvíra-strašidelný zámek [i] 15:40 Únik z Alcatrazu [i] 17:25 Druhá manželka [i] 19:20 Jiný život [i] 21:10 Chladnokrevně [i] 22:55 Síla odvahy [i] 01:00 Ubaleno v Kansasu [i] 02:20 Mumie [i] 04:00 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:15 Fotbal [i] 14:15 Motorismus [i] 14:45 Motorismus [i] 16:15 Cyklistika [i] 18:00 Tenis [i] 20:00 Motorismus [i] 20:30 Motorismus [i] 22:30 Bojové sporty [i] 00:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Walker Texas Ranger 6 19 [i] 07:20 Walker Texas Ranger 6 20 [i] 08:20 Walker Texas Ranger 6 21 [i] 09:20 Walker Texas Ranger 6 22 [i] 10:20 Walker Texas Ranger 7 1 [i] 11:20 Kauzy podle Kate 1 9 [i] 12:20 Dobrá manželka 2 18 [i] 13:20 Inspektor máma [i] 15:10 Útěk za spravedlností [i] 17:00 Bratři a sestry 3 19 [i] 18:00 Bratři a sestry 3 20 [i] 19:00 Dobrá manželka 2 18 [i] 20:00 Kauzy podle Kate 1 9 [i] 21:00 Pidilidi [i] 22:50 Rosnička [i] 00:40 Médium 5 18 [i] 01:40 Médium 5 19 [i] 02:40 Soudkyně Amy 1 5 [i] 03:40 Bratři a sestry 3 19 [i] 04:40 Bratři a sestry 3 20 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Nahá věda 13 [i] 06:00 Cestování podle představ 1 [i] 06:30 Cestování podle představ 2 [i] 07:05 Nejteplejší místo na Zemi 1 [i] 08:10 Vraky snů 1 [i] 08:40 Vraky snů 2 [i] 09:10 Naděje pro divočinu 5 [i] 10:10 Ostrov tučňáků 5 [i] 10:45 Ostrov tučňáků 6 [i] 11:20 Zvířata, která stvořila dějiny 1 [i] 11:50 Dokonalí predátoři [i] 12:55 Vášnivý jedlík 29 [i] 13:25 Vášnivý jedlík 30 [i] 13:55 Jamie ukáže, co umí 3 [i] 14:55 Úžasná planeta 3 [i] 16:00 Archeolog bez tajemství 41 [i] 16:30 Archeolog bez tajemství 42 [i] 17:00 Technika nemožného 1 [i] 18:00 Egyptské mumie zvířat 1 [i] 19:00 Odvěká cesta lidstva 4 [i] 20:05 Zmizelé světy 14 [i] 21:00 Bitva 360 9 [i] 22:05 Historie podsvětí 9 [i] 23:05 Pravdivé příběhy 6 [i] 00:05 Neobjasněno 3 [i] 01:05 Znovuobjevitelé 32 [i] 01:35 Znovuobjevitelé 33 [i] 02:05 Zmizelé světy 14 [i] 03:00 Odvěká cesta lidstva 4 [i] 03:55 Archeolog bez tajemství 41 [i] 04:25 Archeolog bez tajemství 42 [i] 04:50 Ostrov tučňáků 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy III. 23 [i] 06:00 Truman Show [i] 07:45 Amelia [i] 09:35 Srovnat páteř, srovnat život [i] 10:05 Kardiofitness [i] 11:30 Adam [i] 13:05 Sám doma [i] 14:45 Nezapomeň na mě [i] 16:35 Box [i] 18:30 Starý páky