TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Absolútna nula [i] 11:00 Bez stopy II. 6/24 [i] 12:00 Komisár Rex XI. 3/12 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Odložený prípad III. 1/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno III. 16/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom III. 13/23 [i] 15:30 Priatelia X. 3/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House V. 22/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 118/180 [i] 21:05 Kráčajúca skala 2: Odplata [i] 23:00 Kickboxer [i] 00:50 Tichý nepriateľ [i] 02:35 Vynútená pomsta [i] 04:00 Komisár Rex XI. 3/12 [i] 04:45 Flash Gordon 19/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Udalosti ČT [i] 05:55 Slovensko dnes [i] 06:05 Správy STV [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 06:50 Sladká Valentína 74/178 [i] 07:35 Repete [i] 08:25 Vtipnejší vyhráva [i] 09:10 Niečo za niečo [i] 09:55 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 48/54 [i] 11:10 Sladká Valentína 75/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky III. 47/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Duel [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 184/203 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 MINI TALENT SHOW [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Inšpektor Rocca [i] 00:05 Nash Bridges 48/54 [i] 00:50 Niečo za niečo [i] 01:30 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 01:55 Inšpektor Rocca [i] 03:35 Sila lásky III. 47/244 [i] 04:20 Sila lásky IV. 184/203 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Mimo času [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Maškrtníček [i] 09:30 Fokus - právo [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:45 Príroda [i] 11:20 Sám proti sebe [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:45 A pri tom speve [i] 13:30 City Folk [i] 13:55 Eurovirtuál [i] 14:10 Halali [i] 14:45 5 minút po dvanástej - Sviatky jari a viery [i] 15:55 Miestopis cechov a manufaktúr [i] 16:15 Vtáčí raj Senné a Medzibodrožie [i] 16:45 Tempo [i] 17:00 František Hečko [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:05 Televíkend [i] 18:30 Večerníček 4/7 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Strážca divočiny [i] 21:10 Família [i] 21:35 Gen.sk [i] 21:50 Totálne fenomenálne 28 [i] 22:05 RIMANKA 3/3 [i] 23:25 Československý filmový týždenník [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:05 Správy - Hírek [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:35 Osudná hodina 3 [i] 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 82 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 13 [i] 11:00 Profesionáli 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 6 [i] 14:00 Klamári 1/13 [i] 15:00 Kosti V. 15 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 4 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 83 [i] 21:15 Panna Aquamarine [i] 23:30 Nebezpečná rýchlosť [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 6 [i] 02:40 Prison Break: Útek z väzenia IV. 4 [i] 03:25 Cesta do minulosti 1/13 [i] 04:00 5 proti 5 [i] 04:45 Osudná hodina 4/4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 136,137 [i] 06:40 Červené ruže 198 [i] 07:30 Matlock VI. 10,11 [i] 09:20 Detektív Nash Bridges III. 13,14 [i] 11:30 MacGyver 101 [i] 12:30 M*A*S*H 211,212 [i] 13:35 Simpsonovci X. 17 [i] 14:00 Griffinovci III. 14 [i] 14:35 Panelák VII. 82 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges III. 13,14 [i] 18:00 M*A*S*H 211,212 [i] 19:00 Simpsonovci X. 18 [i] 19:30 Griffinovci III. 15 [i] 20:00 Syn draka 1,2/2 [i] 23:45 Veľký muž 5 [i] 01:15 Zelená vlna [i] 02:45 "Kdyby tisíc klarinetů" [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání III. 19/23 [i] 07:00 Advokáti VI. 18/23 [i] 08:00 Ochránce III. 3/23 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba II. 10/23 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 8/37 [i] 11:00 Předčasné vydání III. 19/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 18/23 [i] 13:00 Ochránce III. 3/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba II. 10/23 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 9/37 [i] 16:00 Předčasné vydání III. 20/23 [i] 17:00 Advokáti VI. 19/23 [i] 18:00 Ochránce III. 4/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 11/23 [i] 20:00 Dr. House V. 9/24 [i] 21:00 Gothika [i] 22:55 True Blood - Pravá krev II. 2/12 [i] 00:10 Dr. House V. 9/24 [i] 01:05 Gothika [i] 02:55 True Blood - Pravá krev II. 2/12 [i] 03:55 Umíte tančit? IV. 9/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce 63 [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce 63 [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Smrtonosná zóna [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 9 [i] 18:45 Bezpečná hranice 10 [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Vědecké cestování [i] 21:00 Bořiči mýtů 162 [i] 21:55 Kde je limit? [i] 22:50 Hry s časem [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků 23 [i] 01:40 Vědecké cestování [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 18 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Jak na ryby s Rudou Hrušínským [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 10/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů 19/26 [i] 10:20 Záhady Slavičího domu 3/5 [i] 11:15 Arabela 9/39 [i] 11:45 České maličkosti [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 44/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Hoby naší doby [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 S Hurvínkem za lékařem [i] 18:40 Evropské pexeso 23/28 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 4teens 5/7 [i] 21:00 13. komnata Soni Červené [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:20 Losování Euromiliony 22:25 Hercule Poirot XI [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Malí velcí hrdinové - galavečer [i] 01:40 Bydlení je hra [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zahrada [i] 05:40 Čtenářský deník... Petr Koťátko [i] 05:55 Hledám práci [i] 06:20 Přidej se [i] 06:30 Nedej se [i] 06:50 Jazykové kurzy [i] 07:20 Toulky s Ladislavem Smoljakem po městečku Teplá, Tepelském klášteře a přilehlém okolí za osudy blahoslaveného českého knížete Hroznaty [i] 07:35 KULTURA S DVOJKOU [i] 07:50 Haló, haló! 18/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Ta naše povaha česká [i] 10:05 Krásný ztráty [i] 10:45 Tajemství divočiny V. 4/13 [i] 11:10 Papua Barat 2/6 [i] 11:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 12:10 Úděl nadání [i] 12:35 Ludmila Brychtová [i] 13:10 Folklorika [i] 13:35 Chcete mě? [i] 13:50 Máte mě! [i] 14:10 Vzkaz Jaroslava Maxmiliána Kašparů [i] 14:30 Živě s Petrem Horkým 14:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:10 PORT [i] 15:45 JÁDRO [i] 15:55 Tajemství divočiny V. 5/13 [i] 16:20 Papua Barat 3/6 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Poslední lovci [i] 17:55 Tisíc let české myslivosti [i] 18:25 Haló, haló! 18/85 [i] 19:00 Babylon [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Zázračná planeta 2/2 [i] 21:00 Vesmírná odysea Alexeje Leonova [i] 22:50 Flight of the Conchords II 5/10 [i] 23:20 Q [i] 23:50 Malá Velká Británie 10/22 [i] 00:20 Klobouček [i] 00:45 Třistatřicettři [i] 01:40 Na plovárně s Jiřím Holečkem [i] 02:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 02:30 Chcete je? [i] 02:35 Z očí do očí [i] 03:05 Defilé 2005 [i] 03:55 Družstvo [i] 04:25 Hudební studio M [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:10 Ženatý se závazky 67 [i] 09:35 Co mám na tobě ráda 22 [i] 10:05 McBride: Jako buldok [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker, Texas Ranger V 1 [i] 13:35 Námořní hlídka II 12 [i] 14:40 Gilmorova děvčata II 13 [i] 15:35 Krok za krokem V 10 [i] 16:05 Kriminálka Miami VI 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 92 [i] 18:30 Ulice 2015 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Jak se budí princezny [i] 21:55 Mission: Impossible [i] 00:10 Svět zítřka [i] 02:00 Novashopping 02:35 Walker, Texas Ranger V 1 [i] 03:35 Stefanie VIII 43, 44 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 M*A*S*H 75 [i] 08:55 M*A*S*H 76 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VIII 7 [i] 11:25 Diagnóza vražda V 16 [i] 12:25 Případ pro Sam III 11 [i] 13:25 Kutil Tim IV 15 [i] 13:55 Přátelé IX 5 [i] 14:30 Ochránce I 9 [i] 15:30 Julie Lescautová IV 10 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Vraždy v Midsomeru XII [i] 22:00 Show Jana Krause [i] 23:00 Cesty k úspěchu [i] 23:15 Flákači [i] 01:15 Elektrický jezdec [i] 03:30 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smiechoty [i] 05:30 Čistá láska 128/170 [i] 06:15 Doňa Barbara 164/190 [i] 07:05 Sudkyňa Hatchettová I. 16/175 [i] 07:50 Nespútaný anjel 167/194 [i] 08:40 V náručí diabla 121/182 [i] 09:45 Ulica II. 25/39 [i] 10:35 Veštiareň [i] 11:35 Slzy Bosporu 53-54/102 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová I. 109-110/175 [i] 14:20 Rebeli na strednej 83/135 [i] 15:15 Tisíc a jedna noc 117/180 [i] 16:10 Doňa Barbara 165/190 [i] 17:05 Čistá láska 129/170 [i] 18:00 V náručí diabla 122/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 84/135 [i] 20:00 Priateľky [i] 20:35 Posteľ plná ruží [i] 22:20 Ona, ja a zase ona [i] 00:10 Na streche [i] 01:05 L.O.V.E. [i] 01:50 Ona, ja a zase ona [i] 03:20 Sudkyňa Hatchettová I. 109/175 [i] 03:40 V tieni [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:15 Smiechoty [i] 04:40 Bzzz!!! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:45 Otec Naděje [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Hladina adrenalinu [i] 13:45 Chasing Holden [i] 15:40 Coronado [i] 17:15 Sláva vítězům [i] 19:15 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 20:55 Poslední loupež [i] 22:50 Puls [i] 00:30 Vlad Narážeč [i] 02:10 Diamant 13 [i] 03:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Cyklistika [i] 12:30 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 19:30 Motorismus [i] 20:00 Tenis [i] 21:00 Fotbal [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Jezdectví [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 All sports [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 9 15 [i] 07:10 Soudkyně Amy 1 8 [i] 08:10 Soudkyně Amy 1 9 [i] 09:10 Bratři a sestry 3 19 [i] 10:10 Bratři a sestry 3 20 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 6 22 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 3 13 [i] 13:10 Útěk za spravedlností [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 13 7 [i] 17:00 Právo a pořádek 9 16 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 3 14 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 7 1 [i] 20:00 Médium 5 5 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9 7 [i] 22:00 Dobrá manželka 2 18 [i] 23:00 Kauzy podle Kate 1 9 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9 7 [i] 01:00 Médium 5 5 [i] 02:00 Bratři a sestry 3 19 [i] 03:00 Bratři a sestry 3 20 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 13 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Nahá věda 12 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 5 [i] 07:10 Současná architektura v Budapešti 5 [i] 07:45 Top 10 - architekti 05 [i] 08:25 Zvířecí rekordmani 55 [i] 09:25 Zelené nápady pro modrou planetu 30 [i] 10:00 Buď já nebo pes 68 [i] 10:55 Nejpřísnější rodiče na světě 18 [i] 11:50 Mravenci vědí všechno 3 [i] 12:10 Jak vznikla Země - speciál 01 [i] 13:05