TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Koniec sveta [i] 11:00 Bez stopy II. 5/24 [i] 12:00 Komisár Rex XI. 2/12 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Odložený prípad II. 23/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno III. 15/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom III. 12/23 [i] 15:30 Priatelia X. 2/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House V. 21/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 117/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Adela show [i] 23:10 Votrelci útočia! [i] 00:55 Zmutované pavúky [i] 02:20 Las Vegas: Kasíno III. 15/23 [i] 03:00 Komisár Rex XI. 2/12 [i] 03:45 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Udalosti ČT [i] 05:40 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:35 Sladká Valentína 73/178 [i] 07:20 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Niečo za niečo [i] 09:50 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 47/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 74/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky III. 46/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Duel [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 183/203 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Žiť ako lev 4/6 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Z mesta do mesta [i] 22:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 13/16 [i] 23:40 Nash Bridges 47/54 [i] 00:25 Niečo za niečo [i] 01:10 Žiť ako lev 4/6 [i] 02:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 13/16 [i] 03:45 Sila lásky III. 46/244 [i] 04:35 Sila lásky IV. 183/203 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Mimo času [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Šiel tovariš svetom 2/3 [i] 09:30 Fokus - peniaze [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:45 Príroda [i] 11:20 Andy Warhol 2/2 [i] 12:15 Mladí o mladých [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:20 A pri tom speve [i] 14:05 Od východu na východ [i] 14:30 Spektrum vedy [i] 14:55 A predsa sa krúti [i] 16:05 Halali [i] 16:40 Profesionál [i] 16:55 Ateliér [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:05 City Folk [i] 18:30 Večerníček 3/7 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Večer pod lampou [i] 00:10 Autosalón [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy - Hírek [i] 01:10 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Črepiny [i] 06:00 Osudná hodina 2 [i] 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 81 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 12 [i] 11:00 Profesionáli 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 5 [i] 14:00 Stratené duše II. 22/22 [i] 15:00 Kosti III. 8 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 3 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 82 [i] 21:15 Aféry 2 14 [i] 22:30 Mafstory [i] 23:15 Master & Commander: Odvrátená strana sveta [i] 02:00 Mafstory [i] 02:50 Aféry 2 14 [i] 03:40 Sexi špinavé prachy II. 13 [i] 04:15 5 proti 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 134,135 [i] 06:40 Červené ruže 197 [i] 07:30 Matlock VI. 8,9 [i] 09:20 Detektív Nash Bridges III. 11,12 [i] 11:30 MacGyver 100 [i] 12:30 M*A*S*H 209,210 [i] 13:35 Kojak II. 12 [i] 14:35 Panelák VII. 81 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges III. 11,12 [i] 18:00 M*A*S*H 209,210 [i] 19:00 Simpsonovci X. 17 [i] 19:30 Griffinovci III. 14 [i] 20:00 Boh odpúšťa... Ja nie! [i] 22:15 Priepasť [i] 01:30 Atentát [i] 03:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání III. 18/23 [i] 07:00 Advokáti VI. 17/23 [i] 08:00 Ochránce III. 2/23 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba II. 9/23 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 7/37 [i] 11:10 Předčasné vydání III. 18/23 [i] 12:10 Advokáti VI. 17/23 [i] 13:10 Ochránce III. 2/23 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba II. 9/23 [i] 15:10 Umíte tančit? IV. 8/37 [i] 16:00 Předčasné vydání III. 19/23 [i] 17:00 Advokáti VI. 18/23 [i] 18:00 Ochránce III. 3/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 10/23 [i] 20:00 Dr. House V. 8/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 5/24 [i] 22:00 Dr. House VI. 15/21 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev II. 1/12 [i] 00:15 Dr. House V. 8/24 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba III. 5/24 [i] 02:05 Dr. House VI. 15/21 [i] 02:55 True Blood - Pravá krev II. 1/12 [i] 03:55 Umíte tančit? IV. 8/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce 62 [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce 62 [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Muž, žena a divočina [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 7 [i] 18:45 Bezpečná hranice 8 [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Nejmocnější zbraně [i] 21:00 Výrobci zbraní [i] 21:30 Výrobci zbraní [i] 21:55 Ross Kemp - návrat do Afgánistánu 2 [i] 22:50 Vězněm v cizině [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků 22 [i] 01:40 Nejmocnější zbraně [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 17 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hoby naší doby [i] 05:20 Etiketa [i] 05:30 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 9/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů 18/26 [i] 10:20 Záhady Slavičího domu 2/5 [i] 11:10 Doktor z vejminku 1/7 [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 43/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... člověk 9/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vysoká hra [i] 20:55 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 Město žen I 20/24 [i] 22:40 Kriminálka Paříž 23/62 [i] 23:30 Profesionálové 4/57 [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Malá farma [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Chalupa je hra [i] 01:40 Písničky z obrazovky [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na plný pecky 2001 [i] 05:35 Náš venkov [i] 05:55 Moje medicína [i] 06:05 Na pomoc životu - dech života [i] 06:25 Kosmopolis [i] 06:50 Jazykové kurzy 13/35 [i] 07:20 O češtině [i] 07:35 KULTURA S DVOJKOU [i] 07:55 Haló, haló! 17/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Inventura Febia [i] 10:05 Na plovárně s Jiřím Holečkem [i] 10:30 Šamani odcházejí [i] 11:30 Velký bratr se dívá [i] 12:30 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 13:00 Cuba libre [i] 14:05 Vesnicopis [i] 14:31 Rodina a já [i] 14:50 Jen se dívej [i] 15:20 Moje medicína [i] 15:30 Diagnóza [i] 15:55 Paparazzi na Riviéře [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Kamera na cestách [i] 17:55 Cestování s Dvojkou 2/6 [i] 18:25 Haló, haló! 17/85 [i] 19:00 Medúza [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Opouštíme ráj [i] 21:00 Ta naše povaha česká [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:15 Dokumentární klub [i] 23:10 Edith Piaf [i] 00:05 Panenská královna 1/2 [i] 01:45 Q [i] 02:10 Náš venkov [i] 02:30 Na návštěvě u Horníčků [i] 03:30 Z luhačovického Zálesí [i] 04:20 Velký redyg [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:10 Ženatý se závazky 66 [i] 09:35 Co mám na tobě ráda 21 [i] 10:00 Waylonova výchova [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger IV 27 [i] 13:35 Námořní hlídka II 11 [i] 14:40 Gilmorova děvčata II 12 [i] 15:35 Krok za krokem V 9 [i] 16:05 Kriminálka Miami VI 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 91 [i] 18:30 Ulice 2014 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 274 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas X 22 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Quinnův případ [i] 00:55 Kriminálka New York III [i] 01:35 Novashopping 02:15 Návrat komisaře Rexe IX 3 [i] 03:00 Áčko [i] 03:50 Stefanie VIII 41, 42 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 M*A*S*H 74 [i] 08:55 M*A*S*H 75 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VIII 6 [i] 11:25 Diagnóza vražda V 15 [i] 12:25 Případ pro Sam III 10 [i] 13:25 Kutil Tim IV 14 [i] 13:55 Přátelé IX 4 [i] 14:30 Ochránce I 8 [i] 15:30 Julie Lescautová IV 9 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:20 Sběratelé kostí IV 3 [i] 23:20 Nikdo není dokonalý [i] 00:40 Beze stopy [i] 03:00 Volejte Věštce [i] 04:40 Na čem záleží 64 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Smiechoty [i] 05:35 Čistá láska 127/170 [i] 06:25 Doňa Barbara 163/190 [i] 07:15 Sudkyňa Hatchettová I. 15/175 [i] 08:00 Nespútaný anjel 166/194 [i] 08:50 V náručí diabla 120/182 [i] 09:55 Ulica II. 24/39 [i] 10:45 Veštiareň [i] 11:45 Slzy Bosporu 51-52/102 [i] 13:25 Sudkyňa Hatchettová I. 107-108/175 [i] 14:30 Rebeli na strednej 82/135 [i] 15:25 Muži na stromoch II. 9/14 [i] 16:20 Doňa Barbara 164/190 [i] 17:15 Čistá láska 128/170 [i] 18:15 V náručí diabla 121/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 83/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 167/194 [i] 21:05 Slzy Bosporu 53-54/102 [i] 22:55 Povedz, kto ťa zabil I. 3/9 [i] 23:40 Frasier VII. 15/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 167/194 [i] 01:00 Povedz, kto ťa zabil I. 3/9 [i] 01:40 Frasier VII. 15/24 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová I. 107-108/175 [i] 02:40 Ulica II. 24/39 [i] 03:25 V tieni [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:15 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:50 Hlavní zprávy [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Hvězdné dítě [i] 13:50 Hodinu nevíš... [i] 15:45 Orbit [i] 17:25 Tesáky [i] 19:10 Arthur a Minimojové [i] 21:00 Chasing Holden [i] 22:50 Mumie [i] 00:35 Lovec démonů [i] 02:15 Návrat do pekla [i] 04:20 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Cyklistika [i] 12:30 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 19:30 Motorismus [i] 20:00 Motorismus [i] 21:00 Fotbal [i] 22:00 Motorismus [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 9 14 [i] 07:10 Soudkyně Amy 1 7 [i] 08:10 Soudkyně Amy 1 8 [i] 09:10 Kauzy podle Kate 1 9 [i] 10:10 Být Erikou 3 8 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 6 21 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 3 12 [i] 13:10 Speciální zásilka [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 13 6 [i] 17:00 Právo a pořádek 9 15 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 3 13 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 6 22 [i] 20:00 Médium 5 4 [i] 21:00 Rozverná mládež [i] 23:00 Médium 5 18 [i] 00:00 Médium 5 19 [i] 01:00 Médium 5 4 [i] 02:00 Inspektor máma [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru 13 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Nahá věda 11 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 4 [i] 07:10 Současná architektura v Budapešti 4 [i] 07:45 Top 10 - architekti 04 [i] 08:25 Zvířecí rekordmani 54 [i] 09:25 Zelené nápady pro modrou planetu 29 [i] 10:00 Buď já nebo pes 67 [i] 10:55 Nejpřísnější rodiče na světě 17 [i] 11:50 Mravenci vědí všechno 2 [i] 12:10 Anatomie zemětřesení [i] 13:10 Zvířata, která stvořila dějiny 4 [i] 13:45 Zvířecí rekordmani 55 [i] 14:45 Objevy starověku 4 [i] 15:40 Nahá věda 12 [i] 16:45 Budování říše 4 [i] 17:40 Vášnivý jedlík 11 [i] 18:10 Mistři švindlu 25 [i] 18:45 Mistři švindlu 26 [i] 19:20 Nejpřísnější rodiče na světě 18