TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Smrtiaci príliv [i] 11:00 Bez stopy II. 4/24 [i] 12:00 Komisár Rex XI. 1/12 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Odložený prípad II. 22/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno III. 14/23 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Krok za krokom III. 11/23 [i] 15:25 Priatelia X. 1/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House V. 20/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 18:58 Žrebovanie s Flexihypotékou od VÚB banky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:10 Nočné Televízne noviny [i] 22:35 Adela show [i] 23:20 Noc patrí nám [i] 01:25 Oko [i] 02:55 Modré z neba [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Udalosti ČT [i] 05:30 Správy STV [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:15 Sladká Valentína 72/178 [i] 07:00 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Niečo za niečo [i] 09:50 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 46/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 73/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky III. 45/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:00 Duel [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 182/203 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Šťastie večnej lásky [i] 21:40 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Modré z neba [i] 23:55 Nash Bridges 46/54 [i] 00:40 Niečo za niečo [i] 01:25 Šťastie večnej lásky [i] 02:50 Správy STV o 16:00 [i] 03:10 Góly - body - sekundy [i] 03:20 Hudba pod Rozsutcom [i] 03:30 Sila lásky III. 45/244 [i] 04:20 Sila lásky IV. 182/203 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Mimo času [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Fidlibum [i] 09:30 Fokus - zdravie [i] 10:15 Národnostný magazín [i] 10:45 Portrét [i] 11:15 Mesto lietajúcich slov [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 A pri tom speve [i] 13:25 FAJČENIE [i] 13:55 Separé [i] 14:20 Sféry dôverné [i] 15:25 Zábavný televízny archív 1996 [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:05 Uvarte si štíhlosť 6/6 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:05 Od východu na východ [i] 18:30 Večerníček 2/7 [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Mladí o mladých [i] 20:40 Ateliér [i] 21:10 Spektrum vedy [i] 21:35 Andy Warhol 2/2 [i] 22:30 VAT [i] 22:55 Udalosti ČT [i] 23:30 Správy - Hírek [i] 23:35 Správy STV "N" [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Osudná hodina 1/4 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 80 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 11 [i] 11:00 Profesionáli 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 4 [i] 14:00 Stratené duše II. 21 [i] 15:00 Kosti III. 7 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 2 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 81 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Miami III - pilot 1/2 [i] 22:45 Kosti V. 15 [i] 23:45 Kosti III. 7 [i] 00:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 4 [i] 01:35 Mafstory [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka Miami III - pilot 1/2 [i] 03:15 Prison Break: Útek z väzenia IV. 2 [i] 04:00 Sexi špinavé prachy II. 12 [i] 04:35 5 proti 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 132,133 [i] 06:40 Červené ruže 196 [i] 07:30 Matlock VI. 6,7 [i] 09:20 Detektív Nash Bridges III. 9,10 [i] 11:30 MacGyver 99 [i] 12:30 M*A*S*H 207,208 [i] 13:35 Kojak II. 11 [i] 14:35 Panelák VII. 80 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges III. 9,10 [i] 18:00 M*A*S*H 207,208 [i] 19:00 Simpsonovci X. 16 [i] 19:30 Griffinovci III. 13 [i] 20:00 Ninja Factor I. 19,20 [i] 21:00 Blízko smrti 10 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Simpsonovci X. 16 [i] 23:30 Griffinovci III. 13 [i] 00:00 Ninja Factor I. 19,20 [i] 00:35 Blízko smrti 10 [i] 01:15 "Jára Cimrman, ležící, spící" [i] 02:45 Pozor, vizita! [i] 04:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání III. 17/23 [i] 07:00 Advokáti VI. 16/23 [i] 08:00 Ochránce III. 1/23 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba II. 8/23 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 6/37 [i] 11:00 Předčasné vydání III. 17/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 16/23 [i] 13:00 Ochránce III. 1/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba II. 8/23 [i] 14:55 Umíte tančit? IV. 7/37 [i] 16:00 Předčasné vydání III. 18/23 [i] 17:00 Advokáti VI. 17/23 [i] 18:00 Ochránce III. 2/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 9/23 [i] 20:00 Dr. House V. 7/24 [i] 21:00 CSI: New York VII. 15/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 1/13 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev 12/12 [i] 00:10 Dr. House V. 7/24 [i] 01:05 CSI: New York VII. 15/22 [i] 02:00 Dr. House V. 8/24 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev 12/12 [i] 03:40 Umíte tančit? IV. 7/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce 61 [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce 61 [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Rozebráno [i] 16:55 Rozebráno [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 5 [i] 18:45 Bezpečná hranice 6 [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Říční příšery [i] 21:00 Muž, žena a divočina [i] 21:55 Tyson, jak ho neznáte 2 [i] 22:50 Jak přežít neštěstí [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků 21 [i] 01:40 Muž, žena a divočina [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 16 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Lásky na zítřek [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 8/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů 17/26 [i] 10:20 Záhady Slavičího domu 1/5 [i] 11:15 Věšák - Július Satinský [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 42/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... člověk 8/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Neobyčejné životy [i] 21:55 Kalamita [i] 23:35 Film o filmu - Pupendo [i] 23:50 Losování Sportky a Šance 23:55 Na stopě [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Na cestě po Dolní Aragonii [i] 00:50 Po stopách [i] 01:05 Sváteční slovo pedagoga Aleše Rolečka [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 01:40 Kuchařská pohotovost [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:35 Vzkaz Zdeňka Zavřela [i] 05:50 Chcete je? [i] 05:55 Alchymie bytí [i] 06:20 Babylon [i] 06:50 Jazykové kurzy [i] 06:55 Redaktion D 10/13 [i] 07:10 Asi son 5/10 [i] 07:20 Máte mě! [i] 07:35 KULTURA S DVOJKOU [i] 07:50 Haló, haló! 16/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Nehasit! Hořím! [i] 10:00 Výjimečná architektura [i] 11:00 Šťastlivec Sulla [i] 12:15 Lapidárium Národního muzea v Praze [i] 12:35 Kam zmizel ten starý song [i] 13:15 Třistatřicettři [i] 14:10 Toulky s Ladislavem Smoljakem po městečku Teplá, Tepelském klášteře a přilehlém okolí za osudy blahoslaveného českého knížete Hroznaty [i] 14:30 Živě s Jitkou Novotnou 14:31 Česko jedna báseň [i] 14:50 Nehasit! Hořím! [i] 15:25 Příběh anděla [i] 15:55 Versailles [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Barvy života [i] 17:55 Poklady světa [i] 18:10 Thingvellir [i] 18:25 Haló, haló! 16/85 [i] 19:00 kult_off [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Sylvia [i] 22:00 Vzkaz Jaroslava Maxmiliána Kašparů [i] 22:20 Divadlo žije! [i] 22:50 Terra musica [i] 23:20 Folk a kolem [i] 23:50 Filmkompas [i] 00:15 Kultura.cz Ostrava [i] 00:40 Kultura.cz [i] 01:10 Klobouček 01:35 Krásný ztráty [i] 02:15 Chcete mě? [i] 02:30 Klub Netopýr [i] 03:20 Přijďte k nám na večeři [i] 04:00 Rok na Zelném trhu [i] 04:20 Recitál Jakuba Nohy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:10 Ženatý se závazky 65 [i] 09:35 Co mám na tobě ráda 20 [i] 10:00 Zachránce [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger IV 26 [i] 13:40 Námořní hlídka II 10 [i] 14:40 Gilmorova děvčata II 11 [i] 15:35 Krok za krokem V 8 [i] 16:05 Kriminálka Miami VI 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 90 [i] 18:30 Ulice 2013 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Den trifidů 2/2 [i] 22:00 Dva a půl chlapa VII [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Četa [i] 01:20 Novashopping 01:55 Kriminálka New York III [i] 02:35 Walker Texas Ranger IV 26 [i] 03:50 Stefanie VIII 39, 40 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 M*A*S*H 73 [i] 08:55 M*A*S*H 74 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VIII 5 [i] 11:25 Diagnóza vražda V 14 [i] 12:25 Případ pro Sam III 9 [i] 13:25 Kutil Tim IV 13 [i] 13:55 Přátelé IX 3 [i] 14:30 Ochránce I 7 [i] 15:30 Julie Lescautová IV 8 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 61 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:20 Castle na zabití I 4 [i] 23:20 Sběratelé kostí II 16 [i] 00:20 Kriminálka Kolín V 7 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 62 [i] 04:25 Na čem záleží 63 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Smiechoty [i] 05:40 Čistá láska 126/170 [i] 06:25 Doňa Barbara 162/190 [i] 07:15 Sudkyňa Hatchettová I. 14/175 [i] 08:00 Nespútaný anjel 165/194 [i] 08:55 V náručí diabla 119/182 [i] 09:55 Ulica II. 23/39 [i] 10:45 Veštiareň [i] 11:45 Slzy Bosporu 49-50/102 [i] 13:25 Sudkyňa Hatchettová I. 105-106/175 [i] 14:25 Rebeli na strednej 81/135 [i] 15:25 Tisíc a jedna noc 116/180 [i] 16:20 Doňa Barbara 163/190 [i] 17:15 Čistá láska 127/170 [i] 18:10 V náručí diabla 120/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 82/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 166/194 [i] 21:05 Slzy Bosporu 51-52/102 [i] 22:50 Muži na stromoch II. 9/14 [i] 23:40 Frasier VII. 14/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 166/194 [i] 01:00 V náručí diabla 120/182 [i] 01:40 Frasier VII. 14/24 [i] 02:05 Sudkyňa Hatchettová I. 105-106/175 [i] 02:45 Ulica II. 23/39 [i] 03:30 V tieni [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Dokonalí andílkové [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Krajina střelců [i] 14:30 Repli-Kate [i] 16:15 Nicota [i] 17:50 Metropolitan [i] 19:40 Přežij! [i] 21:25 Hodinu nevíš... [i] 23:15 Diamant 13 [i] 01:00 Zkurvená noc [i] 02:30 Loupež za bílého dne [i] 04:15 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Cyklistika [i] 09:45 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:30 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 19:30 Motorismus [i] 20:00 Fotbal [i] 21:45 All sports [i] 21:55 Jezdectví [i] 22:55 Jezdectví [i] 23:00 Golf [i] 23:10 Golf [i] 23:15 Plachtění [i] 23:20 All sports [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:45 Olympijské hry [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 9 13 [i] 07:10 Soudkyně Amy 1 6 [i] 08:10 Soudkyně Amy 1 7 [i] 09:10 Právo a pořádek 9 12 [i] 10:10 Právo a pořádek 9 13 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 6 20