Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Koniec ľudstva: Zrážka s kométou [i] 11:15 Bez stopy II. 3/24 [i] 12:10 Komisár Rex X. 12/12 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad II. 21/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno III. 13/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom III. 10/23 [i] 15:30 Priatelia IX. 24/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House V. 19/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 116/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Adela show [i] 23:10 Tiene spravodlivosti [i] 01:05 Koniec ľudstva: Zrážka s kométou [i] 02:45 Las Vegas: Kasíno III. 13/23 [i] 03:25 Komisár Rex X. 12/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Udalosti ČT [i] 05:45 Správy STV [i] 06:15 Sladká Valentína 71/178 [i] 07:00 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 45/54 [i] 11:10 Sladká Valentína 72/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky III. 44/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Duel [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 181/203 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Zem - planéta ľudí [i] 21:00 Komisár Manara 12/12 [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:10 Počasie [i] 22:15 Góly - body - sekundy [i] 22:20 Obete a tí druhí [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI. 3/22 [i] 23:35 Nash Bridges 45/54 [i] 00:20 Komisár Manara 12/12 [i] 01:10 Zem - planéta ľudí [i] 02:00 Reportéri [i] 02:25 Obete a tí druhí [i] 02:55 Svet v obrazoch [i] 03:25 Sila lásky III. 44/244 [i] 04:10 Sila lásky IV. 181/203 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Mimo času [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Bohatier Ivan 6 [i] 09:20 Fokus - práca [i] 10:10 Zdravíčko, pán doktor [i] 10:45 Liečim, teda som. [i] 11:15 Keď nestačíte s dychom - Chronická obštrukčná choroba pľúc [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:00 A pri tom speve [i] 13:50 VAT [i] 14:15 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:40 Orientácie [i] 15:10 Portrét [i] 15:35 Sila imaginácie [i] 16:05 Poklady.sk [i] 16:35 Národnostný magazín [i] 17:05 Pernikári a voskári [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 FAJČENIE [i] 18:28 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou 1 [i] 18:30 Večerníček 1/7 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Televízna sezóna [i] 21:35 Uvarte si štíhlosť 6/6 [i] 22:00 Polícia [i] 22:10 Sféry dôverné [i] 23:10 Udalosti ČT [i] 23:40 Správy - Hírek [i] 23:50 Správy STV "N" [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 5 proti 5 [i] 05:40 Na pokraji smrti 11,12/12 [i] 06:30 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 79 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 10 [i] 11:00 Profesionáli 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 3 [i] 14:00 Stratené duše II. 20 [i] 15:00 Kosti III. 6 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 1/24 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 80 [i] 21:15 Aféry 2 13 [i] 22:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 21 [i] 23:30 Votrelec vs. Predátor [i] 01:30 Mafstory [i] 02:15 Aféry 2 13 [i] 03:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 21 [i] 03:50 Sexi špinavé prachy II. 11 [i] 04:30 5 proti 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 130,131 [i] 06:40 Červené ruže 195 [i] 07:30 Matlock VI. 4,5 [i] 09:20 Detektív Nash Bridges III. 7,8 [i] 11:30 MacGyver 98 [i] 12:30 M*A*S*H 205,206 [i] 13:35 Kojak II. 10 [i] 14:35 Panelák VII. 79 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges III. 7,8 [i] 18:00 M*A*S*H 205,206 [i] 19:00 Simpsonovci X. 15 [i] 19:30 Griffinovci III. 12 [i] 20:00 Bravados [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Simpsonovci X. 15 [i] 23:30 Griffinovci III. 12 [i] 00:00 Bravados [i] 01:30 Črepiny [i] 01:50 "Utrpení mladého Boháčka" [i] 03:20 V podstate sme normálni [i] 04:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání III. 16/23 [i] 07:00 Advokáti VI. 15/23 [i] 08:00 Ochránce II. 24/24 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba II. 7/23 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 5/37 [i] 11:00 Předčasné vydání III. 16/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 15/23 [i] 13:00 Ochránce II. 24/24 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba II. 7/23 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 6/37 [i] 16:00 Předčasné vydání III. 17/23 [i] 17:00 Advokáti VI. 16/23 [i] 18:00 Ochránce III. 1/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 8/23 [i] 20:00 Dr. House V. 6/24 [i] 21:00 Změna je život II. 8/13 [i] 22:00 Cena za lidskost 9/12 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev 11/12 [i] 00:10 Dr. House V. 6/24 [i] 01:05 Změna je život II. 8/13 [i] 02:00 Cena za lidskost 9/12 [i] 02:50 True Blood - Pravá krev 11/12 [i] 03:45 Umíte tančit? IV. 6/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce 60 [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce 60 [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Zásah do konstrukce [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 3 [i] 18:45 Bezpečná hranice 4 [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Rozebráno [i] 20:35 Rozebráno [i] 21:00 Impozantní lodě [i] 21:55 Zlatá horečka - Aljaška [i] 22:50 Černé nebe [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků 20 [i] 01:40 Rozebráno [i] 02:10 Rozebráno [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 15 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bolkoviny [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 7/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů 16/26 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha III 13/13 [i] 11:10 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 41/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... člověk 7/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Posledních 24 hodin 3/14 [i] 20:55 Návrat idiota [i] 22:40 Sedm minut [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Vladimír Morávek, režisér [i] 01:35 Zajímavosti z regionů [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás ze Strážkovic u [i] 05:40 Na hranici tradic [i] 06:05 Putování za písničkou 06:35 Jazykové kurzy 13/30 [i] 07:05 Chcete mě? [i] 07:20 KULTURA S DVOJKOU [i] 07:40 Haló, haló! 15/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Nová Evropa očima Michaela Palina [i] 10:30 Počesku [i] 10:45 Dokonalý muž [i] 12:15 Pohlednice z města Essaouira [i] 12:30 Příště u Vás z Humpolce [i] 13:10 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 13:40 Hledám práci [i] 14:10 O češtině [i] 14:33 Evropa dnes [i] 15:00 Na hranici tradic [i] 15:30 Evropa a já [i] 15:55 Nová Evropa očima Michaela Palina [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Klíč [i] 17:30 Cestománie [i] 18:05 Haló, haló! 15/85 [i] 19:00 Kosmopolis [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Manželé z roku II (Les Mariés de 'an II) [i] 21:45 Inventura Febia [i] 22:20 Záhady duše 7/12 [i] 22:50 Skřivánčí dvůr [i] 00:45 Glastonbury 2009 [i] 01:40 Hledám práci [i] 02:05 James Taylor 03:00 Moravský podzim 2003 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 64 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda 19 [i] 09:55 Ztracený a nalezený [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker, Texas Ranger IV 25 [i] 13:40 Námořní hlídka II 9 [i] 14:40 Gilmorova děvčata II 10 [i] 15:35 Krok za krokem V 7 [i] 16:05 Kriminálka Miami VI 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 89 [i] 18:30 Ulice 2012 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 273 [i] 21:30 Víkend [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Žralok útočí [i] 00:50 Námořní hlídka II 9 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:45 Áčko [i] 03:50 Stefanie VIII 37, 38 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 M*A*S*H 72 [i] 08:55 M*A*S*H 73 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VIII 4 [i] 11:25 Diagnóza vražda V 13 [i] 12:25 Případ pro Sam III 8 [i] 13:25 Kutil Tim IV 12 [i] 13:55 Přátelé IX 2 [i] 14:30 Ochránce I 6 [i] 15:30 Julie Lescautová IV 7 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Sběratelé kostí IV 2 [i] 23:15 Myšlenky zločince IV 5 [i] 00:15 Kriminálka Kolín V 6 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Výklad snů [i] 03:55 Autosalon [i] 04:45 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smiechoty [i] 05:30 Čistá láska 125/170 [i] 06:20 Doňa Barbara 161/190 [i] 07:05 Sudkyňa Hatchettová I. 13/175 [i] 07:50 Nespútaný anjel 164/194 [i] 08:40 V náručí diabla 118/182 [i] 09:45 Ulica II. 22/39 [i] 10:35 Veštiareň [i] 11:35 Sabrina - mladá čarodejnica III. 4-5/25 [i] 12:30 Veronika Marsová I. 7/22 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová I. 103-104/175 [i] 14:15 Rebeli na strednej 80/135 [i] 15:15 L.O.V.E. [i] 16:15 Doňa Barbara 162/190 [i] 17:15 Čistá láska 126/170 [i] 18:10 V náručí diabla 119/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 81/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 165/194 [i] 21:05 Slzy Bosporu 49-50/102 [i] 22:50 Povedz, kto ťa zabil I. 2/9 [i] 23:35 Frasier VII. 13/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 165/194 [i] 00:55 Povedz, kto ťa zabil I. 2/9 [i] 01:35 Frasier VII. 13/24 [i] 01:55 Sudkyňa Hatchettová I. 103-104/175 [i] 02:40 Ulica II. 22/39 [i] 03:25 V tieni [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Jarní úklid s.r.o. [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Vášeň a cit [i] 14:10 Sláva vítězům [i] 16:15 Fantom opery [i] 18:40 Coronado [i] 20:15 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 22:00 Repli-Kate [i] 23:40 Návrat do pekla [i] 01:45 Sedmý hřích [i] 03:40 Nikomu nevěř [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Tenis [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Tenis [i] 12:30 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 19:20 Fotbal [i] 19:30 Motorismus [i] 20:00 Tenis [i] 21:00 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 9 12 [i] 07:10 Soudkyně Amy 1 5 [i] 08:10 Soudkyně Amy 1 6 [i] 09:10 Bratři a sestry 3 19 [i] 10:10 Bratři a sestry 3 20 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 6 19 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 3 10 [i] 13:10 Tanec na konci léta [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 13 4 [i] 17:00 Právo a pořádek 9 13 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 3 11 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 6 20 [i] 20:00 Médium 5 2 [i] 21:00 Poslední sbohem [i] 23:00 Bratři a sestry 3 19 [i] 00:00 Bratři a sestry 3 20 [i] 01:00 Médium 5 2 [i] 02:00 Prober se [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru 13 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Nahá věda 9 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 2 [i] 07:10 Současná architektura v Budapešti 2 [i] 07:45 Top 10 - architekti 02 [i] 08:25 Zvířecí rekordmani 52 [i] 09:25 Zelené nápady pro modrou planetu 27 [i] 10:00 Buď já nebo pes 65 [i] 10:55 Nejpřísnější rodiče na světě 15 [i] 12:10 Sázka na novou energii [i] 13:10 Zvířata, která stvořila dějiny 2 [i] 13:45 Zvířecí rekordmani 53 [i] 14:45 Objevy starověku 2 [i] 15:40 Nahá věda 10 [i] 16:45 Budování říše 2 [i] 17:40 Vášnivý jedlík 9 [i] 18:10 Mistři švindlu 21 [i] 18:45 Mistři švindlu 22 [i] 19:20 Nejpřísnější rodiče na světě 16 [i] 20:15 Zvířecí rekordmani 53 [i]