TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Airborne: Smrtiaca hrozba [i] 11:00 Bez stopy II. 2/24 [i] 12:00 Komisár Rex X. 11/12 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Odložený prípad II. 20/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno III. 12/23 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Krok za krokom III. 9/23 [i] 15:25 Priatelia IX. 23/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House V. 18/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Bláznivý tábor [i] 22:00 Partička [i] 22:40 Nočné Televízne noviny [i] 23:05 Pirát ciest [i] 00:40 Bláznivý tábor [i] 02:10 Hora hrdinov [i] 03:50 Komisár Rex X. 11/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:15 Správy STV [i] 06:40 Svet v obrazoch [i] 07:05 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 44/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 71/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky III. 43/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Duel [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 180/203 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Tam, kde je raj zvierat [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:00 Počasie [i] 22:03 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Reportéri [i] 22:35 Bratstvo neohrozených 6/10 [i] 23:45 Extra [i] 00:15 Nash Bridges 44/54 [i] 01:00 Tam, kde je raj zvierat [i] 02:30 O 5 minút 12 [i] 03:40 Sila lásky III. 43/244 [i] 04:25 Sila lásky IV. 180/203 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Mimo času [i] 07:45 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@espanol 6/13 [i] 08:55 Zlatobránsky pamätníček [i] 09:35 Fokus - rodina [i] 10:20 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:00 Veda zločinu 10/13 [i] 11:50 Polícia [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 A pri tom speve [i] 13:15 Umenie 2011 [i] 13:45 Kinorama [i] 14:10 Autosalón [i] 14:35 Kométy a legendy 6/17 [i] 15:05 Kométy [i] 15:35 Mediálni špióni [i] 16:00 Retro noviny [i] 16:30 Rómsky magazín [i] 16:55 Mimo času [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček 10/10 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Poklady.sk [i] 20:25 Liečim, teda som. [i] 20:55 Keď nestačíte s dychom - Chronická obštrukčná choroba pľúc [i] 22:00 Piatok alebo iný deň [i] 23:45 Anjeli strážni Mariána Čekovského [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy - Hírek [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Stratené duše IV. 11 [i] 05:55 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 78 [i] 10:00 Áno, šéfe! [i] 11:00 Profesionáli VI. 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Oheň [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia II. 22/22 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 79 [i] 21:15 Profesionáli VI. 3 [i] 22:00 NOVINY ŠPECIÁL - Tragický let Air France 447 [i] 23:30 Letecké katastrofy 5/5 [i] 00:45 Tajuplná Operácia Hades 1,2/2 [i] 03:45 ČREPINY [i] 04:20 Sexi špinavé prachy II. 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 128,129 [i] 06:40 Červené ruže 194 [i] 07:30 Matlock VI. 2,3 [i] 09:20 Detektív Nash Bridges III. 5,6 [i] 11:30 MacGyver 97 [i] 12:30 M*A*S*H 203,204 [i] 13:35 Kojak II. 9 [i] 14:35 Panelák VII. 78 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges III. 5,6 [i] 18:00 M*A*S*H 203,204 [i] 19:00 Simpsonovci X. 14 [i] 19:30 Griffinovci III. 11 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 17,18 [i] 21:45 NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE: Ochrana svedkov I. 1/12 [i] 23:30 Mravnostné oddelenie II. 1/16 [i] 00:30 Simpsonovci X. 14 [i] 00:50 Griffinovci III. 11 [i] 01:15 Mravnostné oddelenie II. 1/16 [i] 02:00 "Noc klavíristy" [i] 03:20 Kladivo na čarodejnice [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání III. 15/23 [i] 07:00 Advokáti VI. 14/23 [i] 08:00 Ochránce II. 23/24 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba II. 6/23 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 4/37 [i] 10:55 Předčasné vydání III. 15/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 14/23 [i] 13:00 Ochránce II. 23/24 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba II. 6/23 [i] 14:55 Umíte tančit? IV. 5/37 [i] 16:00 Předčasné vydání III. 16/23 [i] 17:00 Advokáti VI. 15/23 [i] 18:00 Ochránce II. 24/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 7/23 [i] 20:00 Dr. House V. 5/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 10/19 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 6/24 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev 10/12 [i] 00:10 Dr. House V. 5/24 [i] 01:05 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 1/22 [i] 02:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 2/22 [i] 02:50 True Blood - Pravá krev 10/12 [i] 03:45 Umíte tančit? IV. 5/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Vyrobeno v továrně [i] 16:55 Vyrobeno v továrně [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 1 [i] 18:45 Bezpečná hranice 2 [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Zásah do konstrukce [i] 21:00 Mečouni - život na udici 9 [i] 21:55 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem [i] 22:50 Američtí dřevorubci [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků 19 [i] 01:40 Zásah do konstrukce [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 14 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkoušky z dospělosti 2/6 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 6/52 [i] 09:20 Zlínské festivalové minuty [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů 15/26 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha III 12/13 [i] 11:10 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 40/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... člověk 6/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kuchařská pohotovost [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky 21/39 [i] 21:15 Reportéři ČT [i] 22:00 Na cestě po Dolní Aragonii [i] 22:30 Na stopě [i] 22:55 ČT Live - Luboš Pospíšil "60" [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 00:40 Fotografovat módu [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hudební studio M [i] 05:25 Záhady duše 6/12 [i] 05:55 Křesťanský magazín [i] 06:20 Folklorika [i] 06:45 Počesku [i] 06:55 Jazykové kurzy 2/7 [i] 07:25 Knižní svět [i] 07:55 Haló, haló! 14/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Smrtící nadváha [i] 10:25 Bílá místa [i] 10:45 Abeceda komunistických zločinů 21/26 [i] 11:00 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria 5/6 [i] 11:50 Záhady starého Egypta [i] 12:05 Krásy evropského pobřeží [i] 12:15 Vzduch je naše moře [i] 12:35 Eva Kröschlová [i] 13:10 Televizní klub neslyšících [i] 13:35 Deset století architektury [i] 13:50 Hledání ztraceného času [i] 14:10 Československý filmový týdeník 1961 836/2379 [i] 14:30 Televizní akademie - Historie [i] 14:35 Bílá místa [i] 14:55 Abeceda komunistických zločinů 22/26 [i] 15:15 Záhady starého Egypta [i] 15:35 Vášeň sběratelská [i] 15:55 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria 6/6 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:55 Vylodění - Den D 1/2 [i] 17:55 Zrezivělá krása Mladějovský expres [i] 18:25 Haló, haló! 14/85 [i] 19:00 Game Page [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Vylodění - Den D 2/2 [i] 21:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:35 Historie.cs [i] 22:30 Fígle [i] 00:05 James Taylor [i] 01:00 Šamani odcházejí [i] 02:00 Sólo pro... Teagrass - Speciál 02:25 Vesnicopis [i] 02:45 Čaj pro třetího [i] 03:15 Concentus Moraviae 2005 [i] 04:20 Petr Drda, archeolog [i] 04:35 Taneční obrázky ze Zálesí a Kopanic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 63 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda 18 [i] 10:00 14 hodin strachu [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker, Texas Ranger IV 24 [i] 13:35 Námořní hlídka II 8 [i] 14:40 Gilmorova děvčata II 9 [i] 15:35 Krok za krokem V 6 [i] 16:05 Kriminálka Miami VI 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 88 [i] 18:30 Ulice 2011 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Den trifidů 1/2 [i] 22:00 Dva a půl chlapa VII [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 5 [i] 23:50 Face the Pro [i] 00:50 Mrtvá zóna VI 8 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Bujné fantazie 22, 23 [i] 03:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 M*A*S*H 71 [i] 08:55 M*A*S*H 72 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VIII 3 [i] 11:25 Diagnóza vražda V 12 [i] 12:25 Případ pro Sam III 7 [i] 13:25 Kutil Tim IV 11 [i] 13:55 Přátelé IX 1 [i] 14:30 Ochránce I 5 [i] 15:30 Julie Lescautová IV 6 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 60 [i] 21:20 Šéf na grilu [i] 22:10 Partička [i] 22:50 Anatomie lži II 5 [i] 23:50 Sběratelé kostí II 15 [i] 00:45 Kriminálka Kolín V 5 [i] 01:40 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Čistá láska 124/170 [i] 06:05 Doňa Barbara 160/190 [i] 06:55 Columbo III. 6/8 [i] 08:30 V náručí diabla 117/182 [i] 09:35 Ulica II. 21/39 [i] 10:25 Veštiareň [i] 11:25 Tichý pád [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová I. 101-102/175 [i] 14:15 Rebeli na strednej 79/135 [i] 15:15 Tisíc a jedna noc 115/180 [i] 16:10 Doňa Barbara 161/190 [i] 17:05 Čistá láska 125/170 [i] 18:00 V náručí diabla 118/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 80/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 164/194 [i] 20:55 Veronika Marsová I. 7/22 [i] 21:40 Danielle Steelová: Tlkot srdca [i] 23:35 Frasier VII. 12/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 164/194 [i] 00:50 Danielle Steelová: Tlkot srdca [i] 02:20 Frasier VII. 12/24 [i] 02:45 Sudkyňa Hatchettová I. 101-102/175 [i] 03:25 V tieni [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:15 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:00 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Holky to chtěj taky 2 [i] 13:40 Tesáky [i] 15:30 Kóma [i] 17:15 Orbit [i] 18:55 Góóól! 3 [i] 20:35 Sláva vítězům [i] 22:35 Loupež za bílého dne [i] 00:20 Divoch Jack [i] 02:10 Poslední mise [i] 03:35 Holky to chtěj taky 2 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:30 Tenis [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 19:30 Motorismus [i] 20:00 Tenis [i] 20:30 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Watts [i] 00:45 Motorismus [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek 9 10 [i] 06:10 Právo a pořádek 9 11 [i] 07:10 Soudkyně Amy 1 4 [i] 08:10 Soudkyně Amy 1 5 [i] 09:10 Být Erikou 3 7 [i] 10:10 Kauzy podle Kate 1 8 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 6 18 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 3 9 [i] 13:10 Inspektor máma [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 13 3 [i] 17:00 Právo a pořádek 9 12 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 3 10 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 6 19 [i] 20:00 Médium 5 1 [i] 21:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 2 18 [i] 22:00 Kauzy podle Kate 1 8 [i] 23:00 Být Erikou 3 7 [i] 00:00 Městečko Haven 1 13 [i] 01:00 Médium 5 1 [i] 02:00 Speciální zásilka [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru 13 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Místa ve Středomoří 1 [i] 07:10 Současná architektura v Budapešti 1 [i] 07:45 Top 10 - architekti 01 [i] 08:25 Zvířecí rekordmani 51 [i]