TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Flash Gordon 18/22 [i] 05:55 Záhady Sylvestera a Tweetyho III. 6-7/26 [i] 06:20 Fantastický Spiderman I. 13/26 [i] 06:40 Scoobyho nové záhady 1/13 [i] 07:05 Flintstonovci v akcii 33/54 [i] 07:30 Alf II. 2-3/24 [i] 08:25 Sabrina u protinožcov [i] 10:05 Dva a pol chlapa III. 20-21/24 [i] 11:00 Olsen Twins: Jeden deň v New Yorku [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:10 Ženích na úteku [i] 16:10 Rýchle Televízne noviny [i] 16:15 Ľadové ostrie 2: Cesta ku sláve [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Veľké finále - LIVE [i] 23:20 Tlmočníčka [i] 01:45 V službách vojny [i] 03:25 Zemianska česť [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy STV [i] 05:25 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i] 06:25 ... a just! (dohoda možná) [i] 06:50 Autosalón [i] 07:15 101 dalmatíncov 20/65 [i] 07:35 Rýchla rota Chipa a Dala 20/65 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:30 Superchyty [i] 09:00 Pod vŕbou [i] 10:20 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Služobná cesta [i] 17:05 Šláger na šláger [i] 17:30 Zmenáreň [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Konečné priblíženie 1/2 [i] 21:40 Konečné priblíženie 2/2 [i] 23:05 Agatha Christie : Poirot [i] 00:50 Konečné priblíženie 1/2 [i] 02:10 Konečné priblíženie 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 S Jakubom na rybách [i] 07:10 Československý filmový týždenník [i] 07:25 Národnostné správy [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Pestúni zvierat 13 [i] 09:10 Kapura [i] 09:50 Farmárska revue [i] 10:05 Biodiverzita na Slovensku [i] 11:00 Holič Britva a duch Vydriduch [i] 11:40 Nedeľné matiné [i] 12:20 Orientácie [i] 12:45 Slovo [i] 12:50 Família [i] 13:30 Folklórny festival Východná - SVADBA POD TATRAMI [i] 15:15 Anjeli strážni Mariána Čekovského [i] 15:40 Gypsy Spirit [i] 16:55 Soňa Valentová jubiluje [i] 18:25 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 18:30 Večerníček 9/10 [i] 18:40 Poklady.sk [i] 18:55 Mimo času [i] 19:20 Invencie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Veda zločinu 10/13 [i] 20:55 Umenie 2011 [i] 21:20 Kinorama [i] 21:50 Retro noviny [i] 22:05 Pozývame vás do divadla [i] 23:40 Slovo [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 Na pokraji smrti 1/4 [i] 08:00 Káčerovo I. [i] 10:00 Zmena je život 9,10 [i] 11:50 Stratené duše IV. 11 [i] 12:45 Hovorme o sexe 16 [i] 13:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 14:00 Káčerovo I. [i] 15:30 Sahara [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Tajuplná Operácia Hades 1,2/2 [i] 00:00 Denná hliadka [i] 02:30 Na pokraji smrti 1/4 [i] 03:15 Zmena je život 9,10 [i] 04:30 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Siska 56 [i] 06:00 Fantóm Morrisvillu [i] 07:30 Magnum VI. 2,3 [i] 09:15 Osudná hodina 1/4 [i] 10:15 Námorné kolosy [i] 11:15 IV. ríša v Argentíne [i] 12:40 Forenzné vedy [i] 14:00 Simpsonovci X. 12 [i] 14:25 Griffinovci III. 9 [i] 15:00 "Srdečný pozdrav ze zeměkoule" [i] 17:00 Detektív Extralarge: Čierne a biele [i] 19:00 Simpsonovci X. 13 [i] 19:30 Griffinovci III. 10 [i] 20:00 VEČER ČESKOSLOVENSKEJ KOMÉDIE [i] 22:00 "Pátek není svátek" [i] 23:45 "Vrať se do hrobu" [i] 01:30 Osudná hodina 1/4 [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 14/16 [i] 07:00 Advokáti V. 6/22 [i] 08:00 The Amazing Race XVI. 7/12 [i] 09:00 Pán času IV. 8/13 [i] 10:00 Star Trek: Film [i] 12:30 Můj nejhorší týden 1/16 [i] 13:00 The Amazing Race XVI. 10/12 [i] 14:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 15/16 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 20/20 [i] 17:00 Advokáti V. 6/22 [i] 18:00 Dr. House VI. 14/21 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 6/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 2/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 9/13 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 5/24 [i] 23:00 Boj o čas II. 16/22 [i] 00:05 Internát 2/6 [i] 01:30 Dr. House VI. 14/21 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba III. 2/24 [i] 03:10 Lost - Ztraceni VI. 20/20 [i] 03:55 Boj o čas II. 16/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci 6 [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Jak se to dělá [i] 06:50 Jak to funguje [i] 07:15 Možné i nemožné 1 [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 45 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 46 [i] 10:00 Dráha tornád [i] 10:55 Zásah do konstrukce [i] 11:50 Muž, žena a divočina [i] 12:45 Mečouni - život na udici 8 [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Nebezpečné pobřeží 1 [i] 15:05 Nebezpečné pobřeží 2 [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Černé nebe 8 [i] 17:20 Jízda [i] 18:15 Pátá rychlost 7 [i] 18:45 Pátá rychlost 8 [i] 19:10 Rození obchodníci 6 [i] 20:05 Dvojí přežití 6 [i] 21:00 Vyváznout živý [i] 21:55 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa [i] 22:50 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě [i] 23:45 Kaskadérští fanatici [i] 00:15 Kaskadérští fanatici [i] 00:40 Kde je limit? [i] 01:40 Dvojí přežití 6 [i] 02:40 Možné i nemožné 1 [i] 03:40 Jak se to dělá 11 [i] 04:05 Impozantní lodě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Auto Moto styl [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Království stromů [i] 06:40 Zpívánky [i] 06:50 Trojčátka 23/26 [i] 07:15 Tancuj, tancuj 6/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Zkoušky z dospělosti 2/6 [i] 11:50 Zlínské festivalové minuty [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo pedagoga Aleše Rolečka [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:10 Svět ČT [i] 14:30 Zákulisí Četnických humoresek II. [i] 14:50 Limonádový Joe aneb Koňská opera [i] 16:30 Šéfe, jdeme na to ... [i] 18:00 Arabela 9/39 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem - Smolaři [i] 21:30 Zlínské festivalové minuty [i] 21:35 168 hodin [i] 22:10 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN [i] 23:05 Losování Sportky a Šance 23:10 Svět ČT [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Vidíš mě? [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:20 Otázky Václava Moravce 02:20 Otázky Václava Moravce 2. část 03:20 Limonádový Joe aneb Koňská opera [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Filmkompas [i] 05:25 Uchem jehly [i] 05:55 Cesty víry [i] 06:20 Chcete je? [i] 06:30 Cestománie [i] 07:00 Barvy života [i] 08:00 Zrezivělá krása [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Hledání ztraceného času [i] 09:30 Šumné stopy 7/10 [i] 10:00 Žijeme s vírou [i] 10:30 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 10:40 Nedej se [i] 11:00 Svět umění [i] 11:45 Čeští mořeplavci [i] 12:05 Chcete mě? [i] 12:20 Máte mě! [i] 12:40 Království divočiny [i] 13:10 Kamera na cestách [i] 14:05 Mýty a fakta historie [i] 14:55 Poklady světa [i] 15:05 Liverpool [i] 15:25 Výjimečná architektura [i] 16:15 Deset století architektury [i] 16:35 Vesnicopis [i] 16:55 Křesťanský magazín [i] 17:20 Cesty víry [i] 17:45 Uchem jehly [i] 18:15 O češtině [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Klobouček [i] 19:30 Sólo pro... Teagrass - Speciál [i] 20:00 Velký bratr se dívá [i] 21:05 Na plovárně s Jiřím Holečkem [i] 21:35 Na pokraji slávy [i] 00:10 Řím II 3/10 [i] 01:05 Babylon [i] 01:35 Musicblok 02:00 Sabotáž [i] 02:30 Svět umění [i] 03:15 Žijeme s vírou [i] 03:40 Sešli se... [i] 04:25 Hrajte s námi tenis 5/14 [i] 04:35 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Pirátova rodinka 21 [i] 06:00 Bolek a Lolek 14 [i] 06:15 Batman vítězí III 4 [i] 06:40 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 9 [i] 07:10 Spongebob v kalhotách 28 [i] 07:35 Skippy 38 [i] 08:10 Babicovy dobroty [i] 08:50 Koření [i] 09:50 Smrt černého krále [i] 12:10 Třetí princ [i] 13:40 Moto GP - Velká cena Katalánska [i] 15:00 Mr. Bean [i] 15:30 Když rozvod, tak rozvod [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 23:20 Deuce Bigalow: Evropský gigolo [i] 00:55 Kriminálka New York III [i] 01:35 Novashopping 02:10 Návrat komisaře Rexe IX 2 [i] 03:50 Stefanie VIII 35, 36 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 07:10 Pokémon: Diamant a perla XI 30 [i] 07:40 Mistr Manny I 3 [i] 08:10 Svět ve válce 13 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 M*A*S*H 70 [i] 10:25 M*A*S*H 71 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Zločiny v zahradách I 2 [i] 14:10 Páni Edisoni [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VI [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Máš minutu! [i] 21:15 Aféry [i] 22:10 Rychle a zběsile 2 [i] 00:25 Absurdistán [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Zločiny v zahradách I 2 [i] 04:45 Svět ve válce 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Smiechoty [i] 05:45 Chuťovky [i] 06:35 Čistá láska 123/170 [i] 07:45 Rosamunde Pilcherová: Jesenná láska [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Sabrina - mladá čarodejnica III. 5/25 [i] 10:55 Summerland I. 2/13 [i] 11:55 Zločiny na mori II. 15/26 [i] 13:15 Columbo III. 6/8 [i] 14:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 39/129 [i] 16:15 Čistá láska 124/170 [i] 17:10 Priateľky [i] 17:50 Slovník do postele [i] 20:00 Zmiznutie 1-2/2 [i] 23:35 Kobylky [i] 02:00 Zločiny na mori II. 15/26 [i] 02:55 PROMINENTI [i] 03:35 Nočné lampy [i] 04:20 V tieni [i] 04:35 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:05 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 13:50 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 15:30 Dokonalí andílkové [i] 17:20 Otec Naděje [i] 19:20 Johanka z Arku 2. [i] 21:10 Ulovit miliardáře [i] 22:55 Sedmý hřích [i] 01:00 Lovec démonů [i] 02:40 Zkurvená noc [i] 04:10 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 All sports [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Fotbal [i] 12:00 Motorismus [i] 14:15 Cyklistika [i] 15:00 Tenis [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 21:00 Fotbal [i] 22:45 Plážový fotbal [i] 23:45 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Detektiv Nash Bridges 3 7 [i] 07:20 Detektiv Nash Bridges 3 5 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3 6 [i] 09:20 Detektiv Nash Bridges 3 8 [i] 10:20 Detektiv Nash Bridges 3 9 [i] 11:20 Bratři a sestry 3 17 [i] 12:20 Bratři a sestry 3 18 [i] 13:20 Nekonečný večírek [i] 15:10 Speciální zásilka [i] 17:00 Městečko Haven 1 11 [i] 18:00 Být Erikou 3 7 [i] 19:00 Kauzy podle Kate 1 8 [i] 20:00 Dobrá manželka 2 17 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 3 19 [i] 22:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 3 20 [i] 23:00 Rozverná mládež [i] 01:00 Dobrá manželka 2 17 [i] 02:00 Být Erikou 3 7 [i] 03:00 Městečko Haven 1 12 [i] 04:00 Právo a pořádek 9 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Ostrov tučňáků 4 [i] 06:00 Naděje pro divočinu 4 [i] 07:00 Objevy starověku 1 [i] 08:00 Univerzum:Z hlubokých údolí na vrcholky hor [i] 09:00 Udržitelnost v praxi [i] 09:20 Na chalupě den za dnem 3 [i] 10:20 New York město jídla 5 [i] 10:55 New York město jídla 6 [i] 11:35 Nejpřísnější rodiče světa 34 [i] 12:45 Buď já nebo pes 59 [i] 13:45 Jamie ukáže, co umí 3 [i] 14:50 Úžasná planeta 3 [i] 15:55 Pouštní lvi [i] 17:00 Technika nemožného 1 [i] 18:00 Egyptské mumie zvířat 1 [i] 19:05 Odvěká cesta lidstva 4 [i] 20:05 Zmizelé světy 14 [i] 21:05 Bitva 360 9 [i] 22:10 Smrtící válečníci 6 [i] 23:05 Divoký západ 2 [i] 00:10 Forenzní faktor 15 [i] 01:05 Říše virů 2 [i] 02:10 Univerzum:Z hlubokých údolí na vrcholky hor [i] 03:10 Úžasná planeta 3 [i] 04:05 Zmizelé světy 14 [i] 04:55 Pouštní lvi [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Addamsova rodina [i] 07:40 Víla Zuběnka [i] 09:20 Avatar: Stvoření Pandory [i] 09:45 2012 [i] 12:20 Fanoušci [i]