Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Záhady Sylvestera a Tweetyho III. 4-5/26 [i] 05:45 Fantastický Spiderman I. 12/26 [i] 06:10 Flintstonovci v akcii 32/54 [i] 06:35 Alf II. 1/24 [i] 07:05 Zlé správy pre Medveďov [i] 09:05 Dva a pol chlapa III. 18-19/24 [i] 10:00 Tuxedo [i] 11:50 Česko Slovenská SuperStar - Finále [i] 14:50 Česko Slovenská SuperStar - Rozhodnutie [i] 15:45 Rýchle Televízne noviny [i] 15:50 Dannyho jedenástka [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ghost Rider [i] 22:15 Cudzinec [i] 00:05 Smrtihlav [i] 01:50 Ghost Rider [i] 03:25 Komisár Rex X. 10/12 [i] 04:25 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Udalosti ČT [i] 05:40 Slovensko dnes [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:35 Sladká Valentína 70/178 [i] 07:23 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 07:25 101 dalmatíncov 19/65 [i] 07:45 Rýchla rota Chipa a Dala 19/65 [i] 08:10 Fidlibum [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:05 Kto hodil kameňom? [i] 09:25 Stratená melódia 1/7 [i] 10:00 Stratená melódia 2/7 [i] 10:30 Z môjho denníka [i] 11:30 Bud Bindi [i] 12:05 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i] 13:05 Autosalón [i] 13:35 Koniec veľkých prázdnin 1/6 [i] 15:10 Sever proti Juhu 6/12 [i] 16:00 Sever proti Juhu 7/12 [i] 16:55 ... a just! (dohoda možná) [i] 17:25 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Z mesta do mesta [i] 18:25 Dempsey a Makepeacová [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:00 Slovensko - Andora [i] 22:20 Čitáreň [i] 23:45 Prci, prci, prcičky [i] 01:30 Dempsey a Makepeacová [i] 02:15 Čitáreň [i] 03:35 Prci, prci, prcičky [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:00 Extr@espanol 6/13 [i] 09:25 Totálne fenomenálne 27 [i] 09:45 Medvieďatá samy v lese [i] 10:30 300. výročie milostivej sochy Starohorskej Panny Márie [i] 12:10 Fatimské posolstvo [i] 12:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 12:50 Mediálni špióni [i] 13:20 5 minút po dvanástej - Sviatky jari a viery [i] 14:25 Zákulisie slovenčiny [i] 14:35 Magazín Ligy majstrov [i] 15:00 Família [i] 15:30 Separé [i] 16:05 Poltón [i] 16:40 Gen.sk [i] 16:50 Kapura [i] 17:35 Farmárska revue [i] 17:55 Pestúni zvierat 13 [i] 18:25 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 18:30 Večerníček 8/10 [i] 18:35 Čo sa stalo medvedíkovi [i] 18:50 Ranč [i] 19:15 Československý filmový týždenník [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Gypsy Spirit [i] 21:15 Pesničkári slovenskí [i] 21:30 Anjeli strážni Mariána Čekovského [i] 22:00 Interview podľa van Gogha [i] 23:30 BJD 2010 Aga Zaryan (Poľsko ) [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 5 proti 5 [i] 05:40 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 Legenda o Tarzanovi [i] 07:40 Kutil Manny II. [i] 08:30 Timon a Pumbaa I. [i] 09:00 Gumkáči IV. [i] 10:00 Áno, šéfe! [i] 10:55 Na pokraji smrti 1/4 [i] 12:00 Profesionáli [i] 13:15 Osudná hodina 2 [i] 14:15 Helena Trójska 1,2/2 [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Profesionáli VI. 12 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Sahara [i] 22:55 BratislavaFilm [i] 00:30 Nočná hliadka [i] 02:30 Letecké katastrofy 4 [i] 03:30 Helena Trójska 1,2/2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Cyranov ostrov 3 [i] 05:50 Sever a juh 7,8 [i] 07:30 "Co je vám, doktore?" [i] 09:00 Doktorka Quinnová 85,86 [i] 11:00 Veštenie NAŽIVO [i] 12:00 Magnum V. 21/21 [i] 13:15 Magnum VI. 1/18 [i] 14:10 Simpsonovci X. 11 [i] 14:40 Griffinovci III. 8 [i] 15:15 Jason a Argonauti 1,2/2 [i] 19:00 Simpsonovci X. 12 [i] 19:30 Griffinovci III. 9 [i] 20:00 Auto na úteku [i] 22:00 Profesionáli VI. 12 [i] 22:55 Návrat pirátov 1,2/2 [i] 00:35 Webmaster [i] 01:15 Črepiny [i] 01:45 Magnum V. 21/21 [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 13/16 [i] 07:00 Advokáti V. 5/22 [i] 08:00 The Amazing Race XVI. 6/12 [i] 09:00 Pán času IV. 7/13 [i] 10:00 Merlin II. 12/13 [i] 11:00 Merlin II. 13/13 [i] 12:10 Pán času IV. 8/13 [i] 13:10 The Amazing Race XVI. 9/12 [i] 14:10 Poslední trosečník XIX. - Samoa 14/16 [i] 15:10 Posel ztracených duší IV. 5/23 [i] 16:10 Lost - Ztraceni VI. 19/20 [i] 17:10 Advokáti V. 5/22 [i] 18:10 Předčasné vydání 14/23 [i] 19:10 Změna je život II. 7/13 [i] 20:10 Posel ztracených duší IV. 5/23 [i] 21:10 CSI: New York VII. 14/22 [i] 22:10 Myšlenky zločince VI. 9/19 [i] 23:10 Californication III. 2/12 [i] 23:45 Californication III. 3/12 [i] 00:25 CSI: New York VII. 14/22 [i] 01:20 Předčasné vydání 14/23 [i] 02:15 Lost - Ztraceni VI. 19/20 [i] 03:00 Californication III. 2/12 [i] 03:30 Californication III. 3/12 [i] 04:00 Změna je život II. 7/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Jízda [i] 07:15 Dvojí přežití [i] 08:10 Mečouni - život na udici 8 [i] 09:05 Zásah do konstrukce [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii [i] 10:55 Nejlepších deset [i] 11:50 Impozantní lodě [i] 12:45 Černé nebe 9 [i] 13:40 Jízda [i] 14:35 Učeň rychlých kol [i] 15:30 Zlomyslné stroje [i] 16:00 Zlomyslné stroje [i] 16:25 Jak se to dělá [i] 16:55 To taky zvládnu 1 [i] 17:20 Nejlepších deset [i] 18:15 Zázraky vytvořené lidmi v Asii [i] 19:10 Impozantní lodě [i] 20:05 Závody ve stavění aut [i] 21:00 Rození obchodníci 6 [i] 21:55 Národ šílenců [i] 22:50 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem [i] 23:45 Mečouni - život na udici 7 [i] 00:40 Američtí dřevorubci [i] 01:40 Dvojí přežití [i] 02:40 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem [i] 03:40 Jak se to dělá 10 [i] 04:05 Závody ve stavění aut [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:20 Sváteční slovo prof. PhDr. Lubomíra Machaly, Csc. [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:55 Malý televizní kabaret [i] 06:20 Babar 20/26 [i] 06:40 Willy Fog na cestě kolem světa 22/26 [i] 07:05 Věda je detektivka 20/26 [i] 07:30 Bimbuli [i] 07:45 Cesta do vesmíru 22,23 [i] 08:00 Vlaštovky a Amazonky [i] 09:30 Zprávičky [i] 09:50 Bludiště [i] 10:20 Ruffian [i] 11:50 Zlínské festivalové minuty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto styl [i] 13:00 Jak na ryby s Rudou Hrušínským [i] 13:30 Callasová a Onassis 1/2 [i] 15:10 Sever a Jih II 3/12 [i] 16:00 Dempsey a Makepeaceová 19/31 [i] 16:50 Krásy evropského pobřeží [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Uvolněte se, prosím [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Malí velcí hrdinové - galavečer [i] 21:30 Zlínské festivalové minuty [i] 21:40 Sbohem, baby [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Extrémní prostředky [i] 01:25 Dvaadvacítka [i] 01:55 Pod pokličkou [i] 02:20 13. komnata Jany Šilerové [i] 02:50 Pošta pro tebe [i] 03:45 Všechnopárty [i] 04:30 Chléb a sůl [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 05:30 Ta naše povaha česká [i] 05:55 Oldřich Král [i] 06:25 Zvířecí kameramané 5/13 [i] 06:50 Zvířecí kameramané 6/13 [i] 07:15 Satelity [i] 08:10 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Náš venkov [i] 09:30 Folklorika [i] 10:00 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 10:30 Tisíc let české myslivosti [i] 11:00 Československý filmový týdeník 1961 835/2379 [i] 11:15 Divadlo žije! [i] 11:45 Game Page [i] 12:10 Musicblok [i] 12:35 Sabotáž [i] 13:05 Filmkompas [i] 13:35 Čtenářský deník... Petr Koťátko [i] 13:50 Knižní svět [i] 14:15 Zázračná planeta 1/2 [i] 15:15 Poslední lovci [i] 16:10 Toulky za uměním [i] 16:25 Kruté moře [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Ti nejlepší z klasiky [i] 19:30 Terra musica [i] 20:00 Šumné stopy 7/10 [i] 20:30 66. mezinárodní hudební festival [i] 22:20 Třistatřicettři [i] 23:15 4 měsíce, 3 týdny a 2 dny [i] 01:10 Kosmopolis [i] 01:35 Barca - Real Madrid, víc než jen zápas [i] 02:30 Malá Velká Británie 9/22 [i] 03:00 Sešli se... [i] 03:45 Hrajte s námi tenis 4/14 [i] 04:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:30 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:35 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:05 Pirátova rodinka 20 [i] 06:35 Bolek a Lolek 12, 13 [i] 07:00 Myšák Stuart Little 6 [i] 07:25 Spongebob v kalhotách 27 [i] 07:55 Přežil jsem 5 [i] 08:45 Tučňáci z Madagaskaru II 3 [i] 09:15 Česko Slovenská SuperStar [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Klapzubova jedenáctka [i] 14:20 Dva lidi v zoo [i] 16:00 Sahara [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Master & Commander: Odvrácená strana světa [i] 22:45 Patriot [i] 00:35 Vosy útočí [i] 02:10 Novashopping 02:45 Volejte Novu [i] 03:10 Áčko [i] 04:05 Stefanie VIII 34 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 06:55 Pokémon: Diamant a perla XI 29 [i] 07:25 Mistr Manny I 2 [i] 07:55 M*A*S*H 69 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:50 Kam na výlet? [i] 10:25 Šéf na grilu [i] 11:15 Postrach Dennis [i] 13:20 Maverick [i] 15:55 Julie Lescautová VII 7 [i] 17:50 Prima sobota [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Doba ledová 2 - Obleva [i] 22:05 Vražda v Bílém domě [i] 00:20 Noční hlídka [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 S Italem v kuchyni [i] 04:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chuťovky [i] 06:25 Priateľky [i] 07:00 Čistá láska 122/170 [i] 08:10 Elizabethtown [i] 10:20 Veštiareň [i] 11:20 Sabrina - mladá čarodejnica III. 4/25 [i] 11:45 Summerland I. 1/13 [i] 12:50 Zločiny na mori II. 14/26 [i] 14:05 Columbo III. 5/8 [i] 15:35 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 38/129 [i] 17:05 Čistá láska 123/170 [i] 18:05 Elisa z Rivombrosy I. 12/13 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Jesenná láska [i] 21:45 Slovník do postele [i] 23:50 Nevzdám sa ťa! [i] 01:40 Columbo III. 5/8 [i] 02:50 Zločiny na mori II. 14/26 [i] 03:40 Nočné lampy [i] 04:25 V tieni [i] 04:40 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Arthur a Minimojové [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Krajina střelců [i] 14:35 Dobrodružství Toma Palečka a Malenky [i] 16:00 Jarní úklid s.r.o. [i] 17:45 Hlavní zprávy [i] 19:40 Johanka z Arku 1. [i] 21:30 Druhá strana postele [i] 23:30 Divoch Jack [i] 01:25 Nikomu nevěř [i] 02:45 Bazén [i] 04:20 Film o filmu: Czech Made Man [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Fotbal [i] 14:30 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 17:00 Tenis [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 18:25 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 21:45 Jezdectví [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Walker Texas Ranger 6 14 [i] 07:20 Walker Texas Ranger 6 15 [i] 08:20 Walker Texas Ranger 6 16 [i] 09:20 Walker Texas Ranger 6 17 [i] 10:20 Walker Texas Ranger 6 18 [i] 11:20 Kauzy podle Kate 1 8 [i] 12:20 Dobrá manželka 2 17 [i] 13:20 Kaliforňané [i] 15:10 Čisté víno [i] 17:00 Bratři a sestry 3 17 [i] 18:00 Bratři a sestry 3 18 [i] 19:00 Dobrá manželka 2 17 [i] 20:00 Kauzy podle Kate 1 8 [i] 21:00 PREMIÉRA FILM Rozverná mládež [i] 23:00 Tanec na konci léta [i] 00:50 Médium 5 17 [i] 01:50 Médium 5 18 [i] 02:50 Městečko Haven 1 10 [i] 03:50 Bratři a sestry 3 17 [i] 04:50 Bratři a sestry 3 18 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Nahá věda 8 [i] 06:00 Laos 1 [i] 06:35 Laos 2 [i] 07:10 Divokost Chorvatska [i] 08:10 Vraky snů 25 [i] 08:40 Vraky snů 26 [i] 09:10 Naděje pro divočinu 4 [i] 10:10 Ostrov tučňáků 3 [i] 10:45 Ostrov tučňáků 4 [i] 11:20 Devátý život kočky divoké [i] 11:50 Co Darwin nemohl vědět 2 [i] 12:55 Vášnivý jedlík 27 [i] 13:25 Vášnivý jedlík 28 [i] 13:55 Jamie ukáže, co umí 2 [i] 14:55 Úžasná planeta 2 [i] 16:00 Archeolog bez tajemství 39 [i] 16:30 Archeolog bez tajemství 40 [i] 17:05 Skuteční superlidé 1 [i] 18:05 Skuteční superlidé 2 [i] 19:00 Odvěká cesta lidstva 3 [i] 20:00 Zmizelé světy 12 [i] 21:00 Bitva 360 8 [i] 22:05 Reportéři v akci : Japonsko [i] 23:05 Pravdivé příběhy 5 [i] 00:05 Neobjasněno 2 [i] 01:05 Znovuobjevitelé 30 [i] 01:35 Znovuobjevitelé 31 [i] 02:05 Zmizelé světy 12 [i] 03:00 Odvěká cesta lidstva 3 [i] 03:55 Archeolog bez tajemství 39 [i] 04:25 Archeolog bez tajemství 40 [i] 04:55 Ostrov tučňáků 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Škola ro(c)ku