TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Reflex [i] 09:40 Sila dopadu [i] 11:15 Bez stopy II. 1/24 [i] 12:10 Komisár Rex X. 10/12 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad II. 19/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno III. 11/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom III. 8/23 [i] 15:30 Priatelia IX. 22/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House V. 17/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 115/180 [i] 21:05 Tuxedo [i] 23:00 Cobra [i] 00:45 Mníchov [i] 03:20 Cobra [i] 04:45 Flash Gordon 17/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Udalosti ČT [i] 05:30 Slovensko dnes [i] 05:45 Správy STV [i] 06:10 Správy a komentáre [i] 06:25 Sladká Valentína 69/178 [i] 07:10 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 43/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 70/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Sila lásky III. 42/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:00 Duel [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 179/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 MINI TALENT SHOW [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Inšpektor Rocca [i] 23:45 Nash Bridges 43/54 [i] 00:40 Niečo za niečo [i] 01:25 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 01:55 Inšpektor Rocca [i] 03:30 Sila lásky III. 42/244 [i] 04:20 Sila lásky IV. 179/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Maškrtníček [i] 09:30 Fokus - právo [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:45 Príroda [i] 11:20 Reportér Hemingway [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:00 A pri tom speve [i] 13:45 INTEGRUJ ! [i] 14:10 S Jakubom na rybách [i] 14:40 Eurovirtuál [i] 14:55 5 minút po dvanástej - Do polepšovne ? Nikdy! [i] 15:55 Pernikári a voskári [i] 16:30 Separé [i] 16:55 Vtáčí raj Senné a Medzibodrožie [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Večerníček 7/10 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Medvieďatá samy v lese [i] 21:00 Família [i] 21:25 Gen.sk [i] 21:40 Totálne fenomenálne 26 [i] 21:55 RIMANKA 2/3 [i] 23:15 Československý filmový týždenník [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy - Hírek [i] 00:05 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 77 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 9 [i] 11:00 Profesionáli 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 2 [i] 14:00 Stratené duše II. 19 [i] 15:00 Kosti V. 14 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia II. 21 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 78 [i] 21:15 Rabín, kňaz a krásna blondína [i] 00:15 V žiari noci: Podivná spravodlivosť [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 2 [i] 02:50 Prison Break: Útek z väzenia II. 21 [i] 03:30 Môj najhorší nepriateľ 9/9 [i] 04:10 Na pokraji smrti 9,10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 126,127 [i] 06:40 Červené ruže 193 [i] 07:30 Matlock V. 22/22 [i] 08:15 Matlock VI. 1/22 [i] 09:30 Detektív Nash Bridges III. 3,4 [i] 11:40 MacGyver 96 [i] 12:45 M*A*S*H 201,202 [i] 13:40 Simpsonovci X. 10 [i] 14:10 Griffinovci III. 7 [i] 14:40 Panelák VII. 77 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges III. 3,4 [i] 18:00 M*A*S*H 201,202 [i] 19:00 Simpsonovci X. 11 [i] 19:30 Griffinovci III. 8 [i] 20:00 Jason a Argonauti 1,2/2 [i] 23:45 Veľký muž 4 [i] 01:15 Mladý muž a biela veľryba [i] 02:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání III. 14/23 [i] 07:00 Advokáti VI. 13/23 [i] 08:00 Ochránce II. 22/24 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba II. 5/23 [i] 09:55 Umíte tančit? IV. 3/37 [i] 11:00 Předčasné vydání III. 14/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 13/23 [i] 13:00 Ochránce II. 22/24 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba II. 5/23 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 4/37 [i] 16:00 Předčasné vydání III. 15/23 [i] 17:00 Advokáti VI. 14/23 [i] 18:00 Ochránce II. 23/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 6/23 [i] 20:00 Dr. House V. 4/24 [i] 21:00 Sniper 3 [i] 22:45 True Blood - Pravá krev 9/12 [i] 23:55 Dr. House V. 4/24 [i] 00:55 Sniper 3 [i] 02:35 True Blood - Pravá krev 9/12 [i] 03:30 Umíte tančit? IV. 4/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Smrtonosná zóna [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 13 [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Vědecké cestování [i] 21:00 Bořiči mýtů 161 [i] 21:55 Kde je limit? [i] 22:50 Hry s časem [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků 18 [i] 01:40 Vědecké cestování [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 13 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Jak na ryby s Rudou Hrušínským [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 5/52 [i] 09:20 Zlínské festivalové minuty [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů 14/26 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha III 11/13 [i] 11:10 Arabela 8/39 [i] 11:40 Růžové Merkury [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 39/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Hoby naší doby [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 S Hurvínkem za lékařem [i] 18:40 Evropské pexeso 22/28 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 4teens 4/7 [i] 20:55 Zlínské festivalové minuty [i] 21:05 13. komnata Jany Šilerové [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:25 Losování Euromiliony 22:30 Hercule Poirot XI [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Na cestě po Solnohradsku [i] 00:40 Bolkoviny [i] 01:25 Po stopách [i] 01:40 Bydlení je hra [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zahrada [i] 05:40 Čtenářský deník... [i] 05:55 Hledám práci [i] 06:20 Přidej se [i] 06:35 Nedej se [i] 06:50 Jazykové kurzy [i] 07:25 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 07:40 KULTURA S DVOJKOU [i] 07:55 Haló, haló! 13/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:30 Ta naše povaha česká [i] 10:00 Krásný ztráty [i] 10:40 Tajemství divočiny V. 3/13 [i] 11:05 Papua Barat 1/6 [i] 11:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 12:10 Úděl nadání [i] 12:35 Oldřich Král [i] 13:10 Folklorní magazín [i] 13:35 Chcete mě? [i] 13:50 Máte mě! [i] 14:05 Vzkaz Zdeňka Zavřela [i] 14:30 Živě s Petrem Horkým 14:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:10 PORT [i] 15:45 JÁDRO [i] 15:55 Tajemství divočiny V. 4/13 [i] 16:20 Papua Barat 2/6 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:55 Obří ryby - sen každého rybáře [i] 17:55 Tisíc let české myslivosti [i] 18:25 Haló, haló! 13/85 [i] 19:00 Babylon [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Zázračná planeta 1/2 [i] 21:00 Satelity [i] 21:55 Mistři českého animovaného filmu II [i] 22:50 Flight of the Conchords II 4/10 [i] 23:25 Q [i] 23:50 Malá Velká Británie 9/22 [i] 00:20 Klobouček [i] 00:50 Filmopolis [i] 01:40 Na plovárně s Pavlínou Filipovskou [i] 02:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 02:30 Chcete je? [i] 02:35 Sešli se... [i] 03:25 Hrajte s námi tenis 3/14 [i] 03:35 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:00 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:10 Půl století s vařečkou [i] 04:35 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:15 Ženatý se závazky 62 [i] 09:40 Co mám na tobě ráda 17 [i] 10:10 McBride: Requiem [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker, Texas Ranger IV 23 [i] 13:35 Námořní hlídka II 7 [i] 14:35 Gilmorova děvčata II 8 [i] 15:35 Krok za krokem V 5 [i] 16:05 Kriminálka Miami VI 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 87 [i] 18:30 Ulice 2010 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Honza málem králem [i] 21:55 Elita armády [i] 00:10 Rukojmí [i] 01:50 Novashopping 02:25 Walker, Texas Ranger IV [i] 03:55 Stefanie VIII 32, 33 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 M*A*S*H 68 [i] 08:55 M*A*S*H 69 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VIII 2 [i] 11:30 Diagnóza vražda V 11 [i] 12:30 Případ pro Sam III 6 [i] 13:30 Kutil Tim IV 10 [i] 14:00 Přátelé VIII 24 [i] 14:30 Ochránce I 4 [i] 15:30 Julie Lescautová IV 5 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Vraždy v Midsomeru XI [i] 22:00 Show Jana Krause [i] 23:00 Cesty k úspěchu [i] 23:15 Pták na drátě [i] 01:30 Městečko Black River [i] 03:10 Volejte Věštce [i] 04:55 Na čem záleží 61 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Smiechoty [i] 05:35 Čistá láska 121/170 [i] 06:25 Doňa Barbara 159/190 [i] 07:10 Sudkyňa Hatchettová I. 12/175 [i] 07:55 Nespútaný anjel 163/194 [i] 08:50 V náručí diabla 116/182 [i] 09:50 Ulica II. 20/39 [i] 10:45 Veštiareň [i] 11:45 Slzy Bosporu 47-48/102 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová I. 99-100/175 [i] 14:20 Rebeli na strednej 78/135 [i] 15:15 Tisíc a jedna noc 114/180 [i] 16:10 Doňa Barbara 160/190 [i] 17:05 Čistá láska 122/170 [i] 18:00 V náručí diabla 117/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 79/135 [i] 20:00 Priateľky [i] 20:35 Elizabethtown [i] 22:55 Švédska trojka [i] 00:45 Na streche [i] 01:40 L.O.V.E. [i] 02:30 Sudkyňa Hatchettová I. 99-100/175 [i] 03:10 V tieni [i] 03:30 Lampáreň [i] 04:15 Smiechoty [i] 04:40 Bzzz!!! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:10 Holky to chtěj taky 2 [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Sklizeň [i] 14:00 Metropolitan [i] 15:55 Americká rapsodie [i] 17:50 Nicota [i] 19:30 Co vlastně ženy chtějí? [i] 21:30 Tesáky [i] 23:20 Zkurvená noc [i] 00:55 Poslední mise [i] 02:20 Čekání znamená smrt II. [i] 03:55 Někdo musí z kola ven [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 18:45 Tenis [i] 19:15 Fotbal [i] 19:25 Fotbal [i] 21:15 Fotbal [i] 22:00 Strongest Man [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Motorismus [i] 00:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 9 10 [i] 07:10 Soudkyně Amy 1 3 [i] 08:10 Soudkyně Amy 1 4 [i] 09:10 Bratři a sestry 3 17 [i] 10:10 Bratři a sestry 3 18 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 6 17 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 3 8 [i] 13:10 Speciální zásilka [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 13 2 [i] 17:00 Právo a pořádek 9 11 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 3 9 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 6 18 [i] 20:00 Městečko Haven 1 13 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9 6 [i] 22:00 Dobrá manželka 2 17 [i] 23:00 Kauzy podle Kate 1 8 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9 6 [i] 01:00 Městečko Haven 1 13 [i] 02:00 Bratři a sestry 3 17 [i] 03:00 Bratři a sestry 3 18 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 13 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Go Bamako 2 [i] 06:45 Panonská poušť [i] 07:20 Devátý život kočky divoké [i] 07:55 Ohrožení nosorožci [i] 08:25 Zvířecí rekordmani 50 [i] 09:25 Zelené nápady pro modrou planetu 25 [i] 10:00 Buď já nebo pes 63 [i] 10:55 Unášen divokou vodou 5 [i] 11:50 Kuba stoupá 5 [i] 12:10 Univerzum:Celkový obraz [i] 13:15 Zvířecí rekordmani 51 [i] 14:20 Vítejte v Lagosu 3