TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Reflex [i] 09:40 Prepadnutie z hlbín [i] 11:10 Bez stopy I. 23/23 [i] 12:05 Komisár Rex X. 9/12 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad II. 18/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno III. 10/23 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Krok za krokom III. 7/23 [i] 15:25 Priatelia IX. 21/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House V. 16/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 114/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Adela show [i] 23:10 Netvor z pekla [i] 00:55 Prepadnutie z hlbín [i] 02:15 Komisár Rex X. 9/12 [i] 03:00 Las Vegas: Kasíno III. 10/23 [i] 03:40 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Slovensko dnes [i] 05:40 Správy STV [i] 06:10 Správy a komentáre [i] 06:25 Sladká Valentína 68/178 [i] 07:10 Repete [i] 08:00 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 42/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 69/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky III. 41/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Duel [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 178/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Žiť ako lev 3/6 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:20 Z mesta do mesta [i] 22:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 12/16 [i] 23:40 Nash Bridges 42/54 [i] 00:25 Žiť ako lev 3/6 [i] 02:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 12/16 [i] 02:55 Správy STV o 16:00 [i] 03:15 Góly - body - sekundy [i] 03:20 Sila lásky III. 41/244 [i] 04:10 Sila lásky IV. 178/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Šiel tovariš svetom 1/3 [i] 09:25 Fokus - peniaze [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:50 Andy Warhol 1/2 [i] 12:10 Príroda [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:15 A pri tom speve [i] 14:00 Elixír [i] 14:25 Zdravíčko, pán doktor - Ateroskleróza [i] 15:00 Spektrum vedy [i] 15:25 Od východu na východ [i] 16:05 S Jakubom na rybách [i] 16:25 Profesionál [i] 16:40 Spomienka nikdy nesklame [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 INTEGRUJ ! [i] 18:30 Večerníček 6/10 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Sviatočné slovo [i] 20:10 Večer pod lampou [i] 00:10 Autosalón [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy - Hírek [i] 01:10 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 5 proti 5 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 76 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 8 [i] 11:00 Profesionáli 1/18 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 1/25 [i] 14:00 Stratené duše II. 18 [i] 15:00 Kosti III. 5 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia II. 20 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 77 [i] 21:15 Aféry 2 12 [i] 22:30 Mafstory [i] 23:30 Bezhlavý jazdec [i] 01:30 Mafstory [i] 02:15 Aféry 2 12 [i] 03:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 1/25 [i] 03:50 Môj najhorší nepriateľ 8 [i] 04:30 Na pokraji smrti 7,8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 124, 125 [i] 06:40 Červené ruže 192 [i] 07:30 Matlock V. 20,21 [i] 09:30 Detektív Nash Bridges III. 1,2/22 [i] 11:40 MacGyver 95 [i] 12:45 M*A*S*H 199,200 [i] 13:40 Kojak II. 8 [i] 14:40 Panelák VII. 76 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges III. 1,2/22 [i] 18:00 M*A*S*H 199,200 [i] 19:00 Simpsonovci X. 10 [i] 19:30 Griffinovci III. 7 [i] 20:00 Pomsta Čierneho korzára [i] 22:00 Francúzska spojka I. [i] 00:15 "Čtyři vraždy stačí, drahoušku" [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání III. 13/23 [i] 07:00 Advokáti VI. 12/23 [i] 08:00 Ochránce II. 21/24 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba II. 4/23 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 2/37 [i] 11:00 Předčasné vydání III. 13/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 12/23 [i] 13:00 Ochránce II. 21/24 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba II. 4/23 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 3/37 [i] 16:10 Předčasné vydání III. 14/23 [i] 17:10 Advokáti VI. 13/23 [i] 18:10 Ochránce II. 22/24 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba II. 5/23 [i] 20:10 Dr. House V. 3/24 [i] 21:10 Námořní vyšetřovací služba III. 4/24 [i] 22:10 Dr. House VI. 14/21 [i] 23:10 True Blood - Pravá krev 8/12 [i] 00:20 Dr. House V. 3/24 [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba III. 4/24 [i] 02:10 Dr. House VI. 14/21 [i] 02:55 True Blood - Pravá krev 8/12 [i] 03:55 Umíte tančit? IV. 3/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Muž, žena a divočina [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 12 [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Nejmocnější zbraně [i] 21:00 Výrobci zbraní [i] 21:30 Výrobci zbraní [i] 21:55 Ross Kemp - návrat do Afgánistánu 1 [i] 22:50 Vězněm v cizině [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků 17 [i] 01:40 Nejmocnější zbraně [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 12 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hoby naší doby [i] 05:20 Etiketa [i] 05:35 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 4/52 [i] 09:20 Zlínské festivalové minuty [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů 13/26 [i] 10:25 Případy detektiva Murdocha III 10/13 [i] 11:15 Slovácko sa nesúdí 12/12 [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 38/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... člověk 5/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vysoká hra [i] 20:55 Zlínské festivalové minuty [i] 21:00 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:20 Město žen I 19/24 [i] 22:45 Kriminálka Paříž 22/62 [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Profesionálové 3/57 [i] 00:35 Film o filmu Lidice [i] 00:50 Malá farma [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 01:40 Chalupa je hra [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na plný pecky 2001 [i] 05:40 Náš venkov [i] 05:55 Divnopis [i] 06:00 Moje medicína [i] 06:10 Medicína pro 21. století [i] 06:30 Kosmopolis [i] 06:55 Jazykové kurzy 12/35 [i] 07:25 O češtině [i] 07:40 KULTURA S DVOJKOU [i] 07:55 Haló, haló! 12/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:30 Inventura Febia [i] 10:05 Africa obscura [i] 11:00 Nanebevstoupení Páně [i] 12:05 Interpelace [i] 13:00 Cesta do Indie 3/3 [i] 14:05 Vesnicopis [i] 14:30 Živě se Zuzanou Burešovou 14:31 Rodina a já [i] 14:55 Satelity [i] 15:25 Moje medicína [i] 15:35 Na pomoc životu - dech života [i] 15:55 Velký bratr se dívá [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Kamera na cestách [i] 17:55 Papua Barat 1/6 [i] 18:25 Haló, haló! 12/85 [i] 19:00 Musicblok [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Šamani odcházejí [i] 21:05 Ta naše povaha česká [i] 21:35 Krásný ztráty [i] 22:15 Dokumentární klub [i] 23:10 Slet bubeníků [i] 00:15 Ďáblova pouta 2/2 [i] 01:50 Q [i] 02:15 Náš venkov [i] 02:30 Ta naša kapela 02:55 Sešli se... [i] 03:45 Hrajte s námi tenis 2/14 [i] 03:55 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:20 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:30 Zašlapané projekty [i] 04:50 Stop [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:15 Ženatý se závazky 61 [i] 09:50 Příběh Wendella Bakera [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker, Texas Ranger IV 22 [i] 13:35 Námořní hlídka II 6 [i] 14:35 Gilmorova děvčata II 7 [i] 15:35 Krok za krokem V 4 [i] 16:05 Kriminálka Miami VI 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 86 [i] 18:30 Ulice 2009 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 272 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas X 21 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 7 vteřin [i] 00:50 Kriminálka New York III [i] 01:30 Novashopping 02:10 Návrat komisaře Rexe IX 1 [i] 02:55 Áčko [i] 03:50 Stefanie VIII 30, 31 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 M*A*S*H 67 [i] 08:55 M*A*S*H 68 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VIII 1 [i] 11:30 Diagnóza vražda V 10 [i] 12:30 Případ pro Sam III 5 [i] 13:30 Kutil Tim IV 9 [i] 14:00 Přátelé VIII 23 [i] 14:30 Ochránce I 3 [i] 15:30 Julie Lescautová IV 4 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:20 Sběratelé kostí IV 1 [i] 23:20 Nikdo není dokonalý [i] 00:40 Modlitba za bratra [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Smiechoty [i] 05:40 Čistá láska 120/170 [i] 06:30 Doňa Barbara 158/190 [i] 07:20 Sudkyňa Hatchettová I. 11/175 [i] 08:05 Nespútaný anjel 162/194 [i] 08:55 V náručí diabla 115/182 [i] 10:00 Ulica II. 19/39 [i] 10:50 Veštiareň [i] 11:50 Slzy Bosporu 45-46/102 [i] 13:25 Sudkyňa Hatchettová I. 97-98/175 [i] 14:25 Rebeli na strednej 77/135 [i] 15:25 Muži na stromoch II. 8/14 [i] 16:20 Doňa Barbara 159/190 [i] 17:15 Čistá láska 121/170 [i] 18:15 V náručí diabla 116/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 78/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 163/194 [i] 21:05 Slzy Bosporu 47-48/102 [i] 22:45 Povedz, kto ťa zabil I. 1/9 [i] 23:30 Frasier VII. 11/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 163/194 [i] 00:50 Povedz, kto ťa zabil I. 1/9 [i] 01:30 Frasier VII. 11/24 [i] 01:55 Sudkyňa Hatchettová I. 97-98/175 [i] 02:35 Ulica II. 19/39 [i] 03:20 V tieni [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:20 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Hladina adrenalinu [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Tvrdá hra [i] 14:05 Coronado [i] 15:45 Adrenalin [i] 17:40 Fantom opery [i] 20:10 Hledám impotentního muže [i] 22:00 Metropolitan [i] 23:50 Bazén [i] 01:35 [i] 03:00 Čekání znamená smrt I. [i] 04:45 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:30 Jezdectví [i] 10:00 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 18:30 Fotbal [i] 18:40 Fotbal [i] 20:45 Bojové sporty [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 9 9 [i] 07:10 Soudkyně Amy 1 2 [i] 08:10 Soudkyně Amy 1 3 [i] 09:10 Kauzy podle Kate 1 8 [i] 10:10 Být Erikou 3 7 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 6 16 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 3 6 [i] 13:10 Prober se [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 13 1 [i] 17:00 Právo a pořádek 9 10 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 3 8 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 6 17 [i] 20:00 Městečko Haven 1 12 [i] 21:00 Tanec na konci léta [i] 22:50 Médium 5 17 [i] 23:50 Médium 5 18 [i] 00:50 Městečko Haven 1 12 [i] 01:50 Čisté víno [i] 03:40 Vraždy v Midsomeru 13 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Go Bamako 1 [i] 06:45 Ochránci dropa velkého [i] 07:20 Jen dva mohou hrát [i] 08:25 Zvířecí rekordmani 49 [i] 09:25 Zelené nápady pro modrou planetu 24 [i] 10:00 Buď já nebo pes 62 [i] 10:55 Unášen divokou vodou 4 [i] 11:50 Kuba stoupá 4 [i] 12:10 Věda o kočkách [i] 13:10 Zvířecí rekordmani 50 [i] 14:10 Vítejte v Lagosu 2