Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Reflex [i] 09:40 Jadrový hurikán [i] 11:15 Bez stopy I. 22/23 [i] 12:10 Komisár Rex X. 8/12 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad II. 17/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno III. 9/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom III. 6/23 [i] 15:30 Priatelia IX. 20/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House V. 15/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:10 Nočné Televízne noviny [i] 22:35 Adela show [i] 23:20 Útok v Pacifiku [i] 01:10 Ostrov [i] 03:00 Modré z neba [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Slovensko dnes [i] 05:30 Správy STV [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Správy a komentáre [i] 06:20 Sladká Valentína 67/178 [i] 07:10 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 41/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 68/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky III. 40/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Duel [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 STV k MDD:Kráľ drozdia brada [i] 19:03 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 STV k MDD:Leto [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:13 Počasie [i] 22:15 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Kruté radosti [i] 00:05 Nash Bridges 41/54 [i] 00:55 Niečo za niečo [i] 01:40 Správy STV o 16:00 [i] 02:00 Góly - body - sekundy [i] 02:05 Halali [i] 02:35 Verní odkazu sv.Cyrila a Metoda [i] 03:05 Sila lásky III. 40/244 [i] 03:55 Kráľ drozdia brada [i] 04:55 Udalosti ČT [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Fidlibumove rozprávky [i] 09:30 Fokus - zdravie [i] 10:20 Národnostný magazín [i] 10:45 Ladislav Guderna [i] 11:20 Kto je Sahrá? [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 A pri tom speve [i] 13:15 Dialógy o závislostiach [i] 13:45 Podzemné krásavice [i] 14:10 Večer na tému [i] 15:45 Zázračný autobus [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Uvarte si štíhlosť 5/6 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Od východu na východ [i] 18:30 Večerníček 5/10 [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Sedem magických rokov [i] 21:10 Spektrum vedy [i] 21:35 Andy Warhol 1/2 [i] 23:00 VAT [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy - Hírek [i] 00:05 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 75 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 7 [i] 11:00 Profesionáli V. 15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 23/23 [i] 14:00 Stratené duše II. 17 [i] 15:00 Kosti III. 4 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia II. 19 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 76 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 21 [i] 22:15 Kosti V. 14 [i] 23:15 Kosti III. 4 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 23/23 [i] 01:15 Mafstory [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 21 [i] 02:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 23/23 [i] 03:30 Môj najhorší nepriateľ 7 [i] 04:00 Na pokraji smrti 5,6 [i] 04:55 ČREPINY [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 122,123 [i] 06:40 Červené ruže 191 [i] 07:30 Matlock V. 18,19 [i] 09:30 Detektív Nash Bridges II. 17,18/18 [i] 11:40 MacGyver 94 [i] 12:45 M*A*S*H 197,198 [i] 13:40 Kojak II. 7 [i] 14:40 Panelák VII. 75 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges II. 17,18/18 [i] 18:00 M*A*S*H 197,198 [i] 19:00 Simpsonovci X. 9 [i] 19:30 Griffinovci III. 6 [i] 20:00 Ninja Factor I. 17,18 [i] 21:00 Blízko smrti [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Simpsonovci X. 9 [i] 23:30 Griffinovci III. 6 [i] 00:00 Ninja Factor I. 17,18 [i] 00:45 Blízko smrti 9 [i] 01:30 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání III. 12/23 [i] 07:00 Advokáti VI. 11/23 [i] 08:00 Ochránce II. 20/24 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba II. 3/23 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 1/37 [i] 11:00 Předčasné vydání III. 12/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 11/23 [i] 13:00 Ochránce II. 20/24 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba II. 3/23 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 2/37 [i] 16:00 Předčasné vydání III. 13/23 [i] 17:00 Advokáti VI. 12/23 [i] 18:00 Ochránce II. 21/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 4/23 [i] 20:00 Dr. House V. 2/24 [i] 21:00 CSI: New York VII. 14/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 9/13 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev 7/12 [i] 00:10 Dr. House V. 2/24 [i] 01:05 CSI: New York VII. 14/22 [i] 02:00 Dr. House V. 3/24 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev 7/12 [i] 03:40 Umíte tančit? IV. 2/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Rozebráno [i] 16:55 Rozebráno [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 11 [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Říční příšery [i] 21:00 Muž, žena a divočina [i] 21:55 Tyson, jak ho neznáte 1 [i] 22:50 Jak přežít neštěstí [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků 16 [i] 01:40 Muž, žena a divočina [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 11 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Jalna 16/16 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 3/52 [i] 09:20 Zlínské festivalové minuty [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů 12/26 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha III 9/13 [i] 11:10 Věšák - Jiří Lábus [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 37/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... člověk 4/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Zlínské festivalové minuty [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 22:00 Bumerang [i] 23:45 Losování Sportky a Šance 23:50 Na stopě [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Po stopách [i] 00:30 Sváteční slovo prof. PhDr. Lubomíra Machaly, Csc. [i] 00:35 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Kuchařská pohotovost [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:40 Vzkaz Věry Mikuláškové [i] 05:55 Chcete je? [i] 06:00 Alchymie bytí [i] 06:25 Babylon [i] 06:55 Jazykové kurzy [i] 07:00 Redaktion D 9/13 [i] 07:15 Asi son 4/10 [i] 07:20 Máte mě! [i] 07:35 KULTURA S DVOJKOU [i] 07:55 Haló, haló! 11/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Nehasit! Hořím! [i] 10:00 Výjimečná architektura [i] 11:00 Prášky na spanie [i] 12:10 Na plovárně s Pavlínou Filipovskou [i] 12:35 Kam zmizel ten starý song [i] 13:15 Filmopolis [i] 14:10 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 14:30 Živě s Jitkou Novotnou 14:31 Česko jedna báseň [i] 14:40 Nehasit! Hořím! [i] 15:15 Strategie svobody [i] 16:00 Výjimečná architektura [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Barvy života [i] 17:55 Poklady světa [i] 18:10 Liverpool [i] 18:25 Haló, haló! 11/85 [i] 19:00 Sabotáž [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Kudykam [i] 22:35 Echo Pražského jara 2011 [i] 22:45 Vzkaz Zdeňka Zavřela [i] 23:05 Divadlo žije! [i] 23:35 Terra musica [i] 00:05 Sólo pro... Teagrass - Speciál [i] 00:30 Filmkompas [i] 01:00 Kultura.cz Brno [i] 01:30 Kultura.cz [i] 01:55 Klobouček 02:25 Krásný ztráty [i] 03:05 Chcete mě? [i] 03:20 Sešli se... [i] 04:05 Hrajte s námi tenis 1/14 [i] 04:20 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:30 Zašlapané projekty [i] 04:50 Stop [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 60 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda 16 [i] 09:55 Jiný den [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker, Texas Ranger IV 21 [i] 13:35 Námořní hlídka II 5 [i] 14:35 Gilmorova děvčata II 6 [i] 15:35 Krok za krokem V 3 [i] 16:05 Kriminálka Miami VI 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 85 [i] 18:30 Ulice 2008 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:45 Comeback [i] 21:25 Mentalista 16 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Vraždy podle Jidáše [i] 01:00 Kriminálka New York III [i] 01:45 Novashopping 02:20 Walker, Texas Ranger IV [i] 03:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:50 Stefanie VIII 28, 29 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 M*A*S*H 66 [i] 08:55 M*A*S*H 67 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VII 22 [i] 11:30 Diagnóza vražda V 9 [i] 12:30 Případ pro Sam III 4 [i] 13:30 Kutil Tim IV 8 [i] 14:00 Přátelé VIII 22 [i] 14:30 Ochránce I 2 [i] 15:30 Julie Lescautová IV 3 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 59 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:20 Castle na zabití I 3 [i] 23:20 Sběratelé kostí II 14 [i] 00:20 Kriminálka Kolín V 4 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 59 [i] 04:25 Na čem záleží 60 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Smiechoty [i] 05:35 Čistá láska 119/170 [i] 06:25 Doňa Barbara 157/190 [i] 07:10 Sudkyňa Hatchettová I. 10/175 [i] 07:55 Nespútaný anjel 161/194 [i] 08:50 V náručí diabla 114/182 [i] 09:55 Ulica II. 18/39 [i] 10:45 Veštiareň [i] 11:45 Slzy Bosporu 43-44/102 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová I. 95-96/175 [i] 14:20 Rebeli na strednej 76/135 [i] 15:20 Tisíc a jedna noc 113/180 [i] 16:15 Doňa Barbara 158/190 [i] 17:10 Čistá láska 120/170 [i] 18:10 V náručí diabla 115/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 77/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 162/194 [i] 21:05 Slzy Bosporu 45-46/102 [i] 22:40 Muži na stromoch II. 8/14 [i] 23:30 Frasier VII. 10/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 162/194 [i] 00:50 V náručí diabla 115/182 [i] 01:30 Frasier VII. 10/24 [i] 01:55 Sudkyňa Hatchettová I. 95-96/175 [i] 02:35 Ulica II. 18/39 [i] 03:25 V tieni [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Hvězdné dítě [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Srdeční záležitosti [i] 13:55 Orbit [i] 15:40 Formule! [i] 17:45 Kóma [i] 19:35 Někdo musí z kola ven [i] 21:25 Coronado [i] 23:05 Čekání znamená smrt II. [i] 00:50 Zběsilec [i] 02:20 Generace GEN [i] 03:50 Cíl: Země [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Maraton [i] 09:00 Atletika [i] 10:00 Fotbal [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 19:30 Tenis [i] 20:00 All sports [i] 20:10 Jezdectví [i] 21:10 Jezdectví [i] 21:15 Golf [i] 22:15 Golf [i] 22:45 Golf [i] 22:55 Golf [i] 23:00 Plachtění [i] 23:05 All sports [i] 23:15 Olympijské hry [i] 23:45 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Maraton [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 9 8 [i] 07:10 Soudkyně Amy 1 1 [i] 08:10 Soudkyně Amy 1 2 [i] 09:10 Právo a pořádek 9 6 [i] 10:10 Právo a pořádek 9 8 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 6 15 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 3 5 [i] 13:10 Čisté víno [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 12 7 [i] 17:00 Právo a pořádek 9 9 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 3 6 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 6 16 [i] 20:00 Městečko Haven 1 11 [i] 21:00 PREMIÉRA Kauzy podle Kate 1 8 [i] 22:00 PREMIÉRA Být Erikou 3 7 [i] 23:00 Chvění [i] 00:50 Městečko Haven 1 11 [i] 01:50 Prober se [i] 03:40 Vraždy v Midsomeru 12 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Sibiř [i] 07:05 Proklepnuto - odklepnuto 15