Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Smrtiaci dážď [i] 11:10 Bez stopy I. 21/23 [i] 12:05 Komisár Rex X. 7/12 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Odložený prípad II. 16/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno III. 8/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom III. 5/23 [i] 15:30 Priatelia IX. 19/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House V. 14/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 113/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Adela show [i] 23:05 Kontrakt [i] 00:55 Smrtiaci dážď [i] 02:25 Komisár Rex X. 7/12 [i] 03:10 Las Vegas: Kasíno III. 8/23 [i] 03:50 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Udalosti ČT [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Sladká Valentína 66/178 [i] 07:15 Repete [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 40/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 67/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky III. 39/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Duel [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:40 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 177/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Zem - planéta ľudí [i] 21:05 Komisár Manara 11/12 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Obete a tí druhí [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI. 2/22 [i] 23:35 Nash Bridges 40/54 [i] 00:25 Komisár Manara 11/12 [i] 01:20 Zem - planéta ľudí [i] 02:10 Reportéri [i] 02:35 Obete a tí druhí [i] 03:10 Sila lásky III. 39/244 [i] 04:00 Sila lásky IV. 177/256 [i] 04:50 Udalosti ČT [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Bohatier Ivan 5 [i] 09:20 Fokus - práca [i] 10:10 Zdravíčko, pán doktor - Ateroskleróza [i] 10:45 Srdce [i] 11:30 Medicína - Infarkt je niekedy iba začiatok [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:10 A pri tom speve [i] 13:55 VAT [i] 14:20 Orientácie [i] 14:50 Cesty nádeje [i] 15:15 Cesty, kam vediete..? [i] 15:40 Historická panoráma [i] 16:25 Národnostný magazín [i] 16:50 Zákulisie slovenčiny [i] 17:00 Strieborníci zo Sandriku [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Dialógy o závislostiach [i] 18:29 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 18:30 Večerníček 4/10 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Televízna sezóna [i] 21:15 Uvarte si štíhlosť 5/6 [i] 21:40 Polícia [i] 21:55 Večer na tému [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy - Hírek [i] 00:05 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 5 proti 5 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 74 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 6 [i] 11:00 Profesionáli V. 13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 22 [i] 14:00 Stratené duše II. 16 [i] 15:00 Kosti III. 3 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia II. 18 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 75 [i] 21:15 Aféry 2 11 [i] 22:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 20 [i] 23:30 Prepadnutie 2: Temné územie [i] 01:30 Mafstory [i] 02:15 Aféry 2 11 [i] 03:10 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 20 [i] 03:50 Môj najhorší nepriateľ 6 [i] 04:30 Na pokraji smrti 3,4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 120,121 [i] 06:45 Červené ruže 190 [i] 07:30 Matlock V. 16,17 [i] 09:30 Detektív Nash Bridges II. 15,16 [i] 11:40 MacGyver 93 [i] 12:45 M*A*S*H 195,196 [i] 13:40 Kojak II. 6 [i] 14:40 Panelák VII. 74 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges II. 15,16 [i] 18:00 M*A*S*H 195,196 [i] 19:00 Simpsonovci X. 8 [i] 19:30 Griffinovci III. 5 [i] 20:00 Zlomený šíp [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Simpsonovci X. 8 [i] 23:30 Griffinovci III. 5 [i] 00:00 Ozvena temnoty 2/2 [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání III. 11/23 [i] 07:00 Advokáti VI. 10/22 [i] 08:00 Ochránce II. 19/24 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba II. 2/23 [i] 10:00 Eli Stone II. 13/13 [i] 11:00 Předčasné vydání III. 11/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 10/22 [i] 13:00 Ochránce II. 19/24 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba II. 2/23 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 1/37 [i] 16:00 Předčasné vydání III. 12/23 [i] 17:00 Advokáti VI. 11/22 [i] 18:00 Ochránce II. 20/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 3/23 [i] 20:00 Dr. House V. 1/24 [i] 21:00 Změna je život II. 7/13 [i] 22:00 Cena za lidskost 8/3 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev 6/12 [i] 00:10 Dr. House V. 1/24 [i] 01:05 Změna je život II. 7/13 [i] 02:05 Cena za lidskost 8/3 [i] 02:55 True Blood - Pravá krev 6/12 [i] 03:50 Umíte tančit? IV. 1/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků 26 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Zásah do konstrukce [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 10 [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Rozebráno [i] 20:35 Rozebráno [i] 21:00 Impozantní lodě [i] 21:55 Zlatá horečka - Aljaška [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků 15 [i] 01:40 Rozebráno [i] 02:10 Rozebráno [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 10 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bolkoviny [i] 05:45 S Hurvínkem za lékařem [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 2/52 [i] 09:20 Zlínské festivalové minuty [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů 11/26 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha III 8/13 [i] 11:10 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 36/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... člověk 3/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Posledních 24 hodin 2/14 [i] 20:50 Zlínské festivalové minuty [i] 21:00 Knoflíkáři [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Beznaděj [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás z Čáslavi 05:40 Vesnicopis [i] 06:00 Na hranici tradic [i] 06:30 Ta naša kapela 07:00 Jazykové kurzy 12/30 [i] 07:25 Chcete mě? [i] 07:40 KULTURA S DVOJKOU [i] 07:55 Haló, haló! 10/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Nová Evropa očima Michaela Palina [i] 10:30 Počesku [i] 10:45 U jezera [i] 12:30 Příště u Vás ze Strážkovic u [i] 13:15 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 13:45 Hledám práci [i] 14:15 O češtině [i] 14:30 Živě s Janem Kovaříkem 14:33 Kvarteto [i] 15:00 Na hranici tradic [i] 15:30 Evropa a já [i] 15:55 Nová Evropa očima Michaela Palina [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:30 Úděl nadání [i] 17:55 Cestománie [i] 18:25 Haló, haló! 10/85 [i] 19:00 Kosmopolis [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Samotář [i] 21:45 Inventura Febia [i] 22:25 Záhady duše 6/12 [i] 22:55 Sherrybaby [i] 00:25 Feist [i] 01:30 Hledám práci [i] 01:55 Patti Austin Trio 02:50 Sešli se ... [i] 03:50 Dědicové starých řemesel [i] 04:05 Setkání v Panském dvoře [i] 04:20 Osudové okamžiky [i] 04:35 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:10 Ženatý se závazky 59 [i] 09:45 Klub odložených žen [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker, Texas Ranger IV 20 [i] 13:35 Námořní hlídka II 4 [i] 14:35 Gilmorova děvčata II 5 [i] 15:35 Krok za krokem V 2 [i] 16:05 Kriminálka Miami VI 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 84 [i] 18:30 Ulice 2007 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 271 [i] 21:35 Víkend [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Nejhorší obavy [i] 01:25 Novashopping 02:00 Walker, Texas Ranger IV [i] 02:45 Střepiny [i] 03:50 Stefanie VIII 26, 27 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 M*A*S*H 65 [i] 08:55 M*A*S*H 66 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VII 21 [i] 11:30 Diagnóza vražda V 8 [i] 12:30 Případ pro Sam III 3 [i] 13:30 Kutil Tim IV 7 [i] 14:00 Přátelé VIII 21 [i] 14:30 Ochránce I 1 [i] 15:30 Julie Lescautová IV 2 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Sběratelé kostí V 22 [i] 23:15 Myšlenky zločince IV 4 [i] 00:15 Kriminálka Kolín V 3 [i] 01:10 Volejte Věštce [i] 03:00 Výklad snů [i] 03:55 Na čem záleží 57 [i] 04:20 Na čem záleží 58 [i] 04:45 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Smiechoty [i] 05:35 Čistá láska 118/170 [i] 06:25 Doňa Barbara 156/190 [i] 07:15 Sudkyňa Hatchettová I. 9/175 [i] 08:00 Nespútaný anjel 160/194 [i] 08:50 V náručí diabla 113/182 [i] 09:55 Ulica II. 17/39 [i] 10:45 Veštiareň [i] 11:45 Sabrina - mladá čarodejnica III. 2-3/25 [i] 12:40 Veronika Marsová I. 6/22 [i] 13:25 Sudkyňa Hatchettová I. 93-94/175 [i] 14:25 Rebeli na strednej 75/135 [i] 15:20 Tisíc a jedna noc 112/180 [i] 16:15 Doňa Barbara 157/190 [i] 17:10 Čistá láska 119/170 [i] 18:10 V náručí diabla 114/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 76/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 161/194 [i] 21:05 Slzy Bosporu 43-44/102 [i] 22:45 Pohotovosť XIV. 19/19 [i] 23:35 Frasier VII. 9/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 161/194 [i] 00:55 Pohotovosť XIV. 19/19 [i] 01:40 Frasier VII. 9/24 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová I. 93-94/175 [i] 02:40 Ulica II. 17/39 [i] 03:25 V tieni [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:05 Góóól! 3 [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Malý lord Fauntleroy [i] 14:05 Nicota [i] 15:45 Vévodkyně [i] 17:45 Americká rapsodie [i] 19:40 Cíl: Země [i] 21:25 Orbit [i] 23:10 Čekání znamená smrt I. [i] 00:50 Kráčející skála [i] 02:10 Nicota [i] 03:45 Jízdenka do vesmíru [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:45 Cyklistika [i] 10:15 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:00 Tenis [i] 13:45 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 19:30 Tenis [i] 20:00 Atletika [i] 21:30 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 23:45 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 9 6 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 31 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 32 [i] 09:10 Bratři a sestry 3 17 [i] 10:10 Bratři a sestry 3 18 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 6 14 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 3 5 [i] 13:10 Kaliforňané [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 12 6 [i] 17:00 Právo a pořádek 9 8 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 3 6 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 6 15 [i] 20:00 Městečko Haven 1 10 [i] 21:00 Chvění [i] 22:50 Bratři a sestry 3 17 [i] 23:50 Bratři a sestry 3 18 [i] 00:50 Městečko Haven 1 10 [i] 01:50 Nekonečný večírek [i] 03:40 Vraždy v Midsomeru 12 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Rusko 2 [i] 07:15 Proklepnuto - odklepnuto 13 [i] 07:50 Proklepnuto - odklepnuto 14 [i] 08:25 Zvířecí rekordmani 47 [i] 09:25 Zelené nápady pro modrou planetu 22 [i] 10:00 Buď já nebo pes 60 [i] 10:55 Unášen divokou vodou 2 [i] 11:50 Kuba stoupá 2 [i] 12:10 K smrti unaven 2 [i] 13:10 Zvířecí rekordmani 48 [i] 14:10 Soukromý život... 3 [i] 15:20 Nahá věda 5 [i] 16:25 Budování říše 12 [i] 17:20 Vášnivý jedlík 4 [i] 17:50 Vítejte v Lagosu 1