TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 4 svadby - Finále [i] 09:20 Reflex [i] 09:40 Mesto v plameňoch [i] 11:10 Bez stopy I. 20/23 [i] 12:05 Komisár Rex X. 6/12 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad II. 15/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno III. 7/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom III. 4/23 [i] 15:30 Priatelia IX. 18/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House V. 13/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Rozhodnutie - LIVE [i] 21:00 Tisíc a jedna noc 112/180 [i] 22:05 Nočné Televízne noviny [i] 22:30 Partička [i] 23:10 Chcem to! [i] 00:50 Virtuozita [i] 02:30 Komisár Rex X. 6/12 [i] 03:10 Las Vegas: Kasíno III. 7/23 [i] 03:55 Dr. House V. 13/24 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy STV [i] 06:40 Svet v obrazoch [i] 07:10 Repete [i] 08:00 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:25 Uragán [i] 10:25 Nash Bridges 39/54 [i] 11:10 Sladká Valentína 66/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky III. 38/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Duel [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 176/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dotknutie [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:10 Počasie [i] 22:15 Góly - body - sekundy [i] 22:20 Reportéri [i] 22:50 Bratstvo neohrozených 5/10 [i] 23:45 Extra [i] 00:15 Nash Bridges 39/54 [i] 01:00 Dotknutie [i] 02:40 O 5 minút 12 [i] 03:45 Sila lásky III. 38/244 [i] 04:35 Sila lásky IV. 176/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@espanol 5/13 [i] 08:55 Zlatobránsky pamätníček [i] 09:35 Fokus - rodina [i] 10:25 Cesty nádeje [i] 11:00 Veda zločinu 9/13 [i] 11:55 Polícia [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 A pri tom speve [i] 13:30 Umenie 2011 [i] 13:55 Kinorama [i] 14:25 Autosalón [i] 14:50 Odpískané [i] 15:20 Jana Gantnerová-Šoltýsová - lyžiarka [i] 15:50 Mediálni špióni [i] 16:30 Rómsky magazín [i] 16:55 Mimo času [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček 3/10 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Zákulisie slovenčiny [i] 20:20 Srdce [i] 21:10 Medicína - Infarkt je niekedy iba začiatok [i] 22:15 V tieni Beethovena [i] 23:55 Anjeli strážni Dalibora Karvaya [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy - Hírek [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 73 [i] 10:00 Áno, šéfe! [i] 11:00 Profesionáli VI. 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Zlaté oko [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia II. 17 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 74 [i] 21:15 Profesionáli VI. 12 [i] 22:00 Áno, šéfe! [i] 23:15 ČREPINY [i] 00:00 Mucha [i] 02:00 Osudná hodina 4/4 [i] 02:45 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 03:30 Môj najhorší nepriateľ 5 [i] 04:00 ČREPINY [i] 04:35 Na pokraji smrti 1,2/12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 V mene lásky 118,119 [i] 06:55 Červené ruže 189 [i] 07:45 Matlock V. 14,15 [i] 09:30 Detektív Nash Bridges II. 13,14 [i] 11:50 M*A*S*H 193,194 [i] 12:45 Tajná zbraň [i] 14:40 Panelák VII. 73 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges II. 13,14 [i] 18:00 M*A*S*H 193,194 [i] 19:00 Simpsonovci X. 7 [i] 19:30 Griffinovci III. 4 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 15,16 [i] 22:00 Simpsonovci X. 7 [i] 22:30 Griffinovci III. 4 [i] 23:00 Tajná zbraň [i] 00:45 Ozvena temnoty 1/2 [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání III. 10/23 [i] 07:00 Advokáti VI. 9/22 [i] 08:00 Ochránce II. 18/24 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba II. 1/23 [i] 10:00 Eli Stone II. 12/13 [i] 11:00 Předčasné vydání III. 10/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 9/22 [i] 13:00 Ochránce II. 18/24 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba II. 1/23 [i] 15:00 Eli Stone II. 13/13 [i] 16:00 Předčasné vydání III. 11/23 [i] 17:00 Advokáti VI. 10/22 [i] 18:00 Ochránce II. 19/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 2/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 22/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 9/19 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 5/24 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev 5/12 [i] 00:10 Posel ztracených duší V. 22/22 [i] 01:05 The Shield - Policejní odznak VII. 13/14 [i] 02:05 The Shield - Policejní odznak VII. 14/14 [i] 02:55 True Blood - Pravá krev 5/12 [i] 03:50 Námořní vyšetřovací služba LA 5/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Černé nebe 10 [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 13 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků 25 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Technické vymoženosti 41 [i] 16:55 Technické vymoženosti 42 [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 9 [i] 19:10 Jak se to dělá [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Zásah do konstrukce [i] 21:00 Mečouni - život na udici 8 [i] 21:55 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků 14 [i] 01:40 Zásah do konstrukce [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 9 [i] 04:05 Jak se to dělá [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkoušky z dospělosti 1/6 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 1/52 [i] 09:20 Zlínské festivalové minuty [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů 10/26 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha III 7/13 [i] 11:10 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 35/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... člověk 2/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kuchařská pohotovost [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky 20/39 [i] 21:35 Zlínské festivalové minuty [i] 21:40 Reportéři ČT [i] 22:25 Na cestě po Solnohradsku [i] 22:55 Na stopě [i] 23:20 Johnny Cash [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hudební studio M [i] 05:30 Záhady duše 5/12 [i] 05:55 Křesťanský magazín [i] 06:20 Folklorní magazín [i] 06:50 Počesku [i] 07:00 Jazykové kurzy 1/7 [i] 07:25 Knižní svět [i] 07:55 Haló, haló! 9/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Exploze nad Atlantikem [i] 10:30 Bílá místa [i] 10:50 Abeceda komunistických zločinů 20/26 [i] 11:05 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria 4/6 [i] 12:00 Záhady starého Egypta [i] 12:15 Vzduch je naše moře [i] 12:30 Věra Stiborová [i] 13:00 Klíč [i] 13:30 Deset století architektury [i] 13:50 Hledání ztraceného času [i] 14:10 Československý filmový týdeník 1961 835/2379 [i] 14:30 Živě s Václavem Žmolíkem 14:35 Bílá místa [i] 14:55 Abeceda komunistických zločinů 21/26 [i] 15:15 Záhady starého Egypta [i] 15:35 Vášeň sběratelská [i] 15:55 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria 5/6 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Kam zmizel Adolf Hitler? "Vůdce tisícileté říše" se zastřelil krátce před pádem [i] 17:55 Zrezivělá krása [i] 18:25 Haló, haló! 9/85 [i] 19:00 Game Page [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Vylodění - Den D 1/2 [i] 21:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:30 Historie.cs [i] 22:25 Echo Pražského jara 2011 [i] 22:40 Perzekuce [i] 00:20 Patti Austin Trio [i] 01:15 Africa obscura [i] 02:10 Na moll 02:40 Sešli se... [i] 03:35 Dědicové starých řemesel [i] 03:50 Setkání v Panském dvoře [i] 04:10 Rock'n'roll band Marcela Woodmana [i] 04:35 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 58 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda 15 [i] 10:00 Ohnivé nebe [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker, Texas Ranger IV 19 [i] 13:35 Námořní hlídka II 3 [i] 14:35 Gilmorova děvčata II 4 [i] 15:35 Krok za krokem V 1 [i] 16:05 Kriminálka Miami VI 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 83 [i] 18:30 Ulice 2006 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:10 Kriminálka Anděl [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 4 [i] 23:55 Face the Pro [i] 00:55 Mrtvá zóna VI 7 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Bujné fantazie 20, 21 [i] 03:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 M*A*S*H 64 [i] 08:55 M*A*S*H 65 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VII 20 [i] 11:30 Diagnóza vražda V 7 [i] 12:30 Případ pro Sam III 2 [i] 13:30 Kutil Tim IV 6 [i] 14:00 Přátelé VIII 20 [i] 14:30 Closer V 15 [i] 15:30 Julie Lescautová IV 1 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 58 [i] 21:20 Šéf na grilu [i] 22:10 Partička [i] 22:50 Anatomie lži II 4 [i] 23:50 Sběratelé kostí II 13 [i] 00:45 Kriminálka Kolín V 2 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Výklad snů [i] 04:30 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Čistá láska 117/170 [i] 06:00 Doňa Barbara 155/190 [i] 06:50 Columbo III. 4/8 [i] 08:30 V náručí diabla 112/182 [i] 09:35 Ulica II. 16/39 [i] 10:25 Veštiareň [i] 11:25 Porotkyňa [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová I. 91-92/175 [i] 14:20 Rebeli na strednej 74/135 [i] 15:15 Tisíc a jedna noc 111/180 [i] 16:05 Doňa Barbara 156/190 [i] 17:05 Čistá láska 118/170 [i] 18:00 V náručí diabla 113/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 75/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 160/194 [i] 20:55 Veronika Marsová I. 6/22 [i] 21:50 Danielle Steelová: Stratený domov [i] 23:40 Frasier VII. 8/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 160/194 [i] 01:00 Danielle Steelová: Stratený domov [i] 02:25 Frasier VII. 8/24 [i] 02:50 Sudkyňa Hatchettová I. 91-92/175 [i] 03:30 V tieni [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Přežij! [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Ester to rozčísne [i] 14:00 Fantom opery [i] 16:30 Malá ryba [i] 18:35 Adrenalin [i] 20:30 Jízdenka do vesmíru [i] 22:15 Nicota [i] 23:55 Generace GEN [i] 01:35 Honička na chlapa [i] 03:05 Zběsilec [i] 04:40 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Atletika [i] 09:45 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:05 Wrestling [i] 21:40 Wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 01:15 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Právo a pořádek 9 4 [i] 06:10 Právo a pořádek 9 5 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 29 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 30 [i] 09:10 Být Erikou 2 6 [i] 10:10 Kauzy podle Kate 1 7 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 6 13 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 3 4 [i] 13:10 Nekonečný večírek [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 12 5 [i] 17:00 Právo a pořádek 9 6 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 3 5 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 6 14 [i] 20:00 Městečko Haven 1 9 [i] 21:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 2 17 [i] 22:00 Kauzy podle Kate 1 7 [i] 23:00 Být Erikou 3 6 [i] 00:00 Městečko Haven 1 8 [i] 01:00 Městečko Haven 1 9 [i] 02:00 Skryté zločiny [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru 12 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Rusko 1 [i] 07:00 Mravenci vědí všechno 10 [i] 07:15 Proklepnuto - odklepnuto 11 [i] 07:50 Proklepnuto - odklepnuto 12 [i] 08:25 Zvířecí rekordmani 46 [i] 09:25 Zelené nápady pro modrou planetu 21 [i] 10:00 Buď já nebo pes 59 [i] 10:55 Unášen divokou vodou 1 [i] 11:50 Kuba stoupá 1 [i] 12:10 Planeta Země po vymření lidstva - speciál 01 [i] 13:10 Zvířecí rekordmani 47 [i] 14:10 Soukromý život... 2 [i] 15:20 Nahá věda 4 [i] 16:25 Budování říše 11